Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kukker 2020. 10. 27. 15:08
Előzmény: #25216  badsector1
#25220

Ne haragudj.
Rossz passzban vagyok.
Elvetettem a sulykot, nem uralkodtam magamon és nem beszéltem veled tisztességesen.
Elnézést kérek.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 10. 27. 15:04
Előzmény: #25211  Törölt felhasználó
#25219
klímát mentél karbantartani vagy honnan tudod hogy 100 éve takarították?
kukker 2020. 10. 27. 15:03
Előzmény: #25217  kukker
#25218

Leírom neked alap szinten, amit egy egy használt pelenka is fel bír fogni:
Állítás a cikk szerint: a vírussal szembeni immunitást is elveszítjük.
ELVESZÍTJÜK AZ IMMUNITÁST
VS emberi test alapvető és felülírhatatlan működése:
"Az immunrendszer emlékezetét a memóriasejtek alkotják. Így, ha újbóli fertőzés történik az adott anyaggal, már egy felkészült immunrendszerrel találkozik, s a betegség lefolyása szinte tünetmentes lesz."
FELKÉSZÜLT IMMUNRENDSZER, MIRE EMLÉKSZIK A TEST:
NINCS ELVESZETT IMMUNITÁS SOHA!
Értem drágaság, mi a baj?
Hogy eszed birka mód a cikkeket és nem használod az agyacskád, csak a másik degradálására, ehhez van eszetek.
kukker 2020. 10. 27. 15:00
Előzmény: #25216  badsector1
#25217
Úgy látom te meg nem vagy képes felfogni, ami oda van írva:
  "Egy nagyszabású, 365 ezer brit körében elvégzett több körös kutatás szerint a covid-19 ellen termelt antitestek idővel eltűnnek a vérből, ez pedig azt jelentheti, hogy a vírussal szembeni immunitást is elveszítjük.
Erről beszélünk zsenikém.Ugye milyen okos vagy, hogy a másikon röhögsz nagyképűen, és fel sem bírod fogni a szavak értelmét?
"Az immunrendszer emlékezetét a memóriasejtek alkotják. Így, ha újbóli fertőzés történik az adott anyaggal, már egy felkészült immunrendszerrel találkozik, s a betegség lefolyása szinte tünetmentes lesz."
Vesd össze amit állít a cikk, meg ahogy dolgozik az emberi test, ami az alapvető működése.
Na ezt állítja a cikk, miszerint az megszűnik.
Na, dobjad arra a smileket meg a jópofa dumát, hogy te mekkora zseni vagy, hogy az értelmét a dolgoknak nem bírod felfogni, de a másikon nagyképűen tudsz gúnyolódni.
Mire ember, mire, ha lövésed nincs, mi van ide írva, amire reagáltam?
badsector1
badsector1 2020. 10. 27. 14:50
Előzmény: #25201  kukker
#25216
"Az immunrendszer emlékezetét a memóriasejtek alkotják. Így, ha újbóli fertőzés történik az adott anyaggal, már egy felkészült immunrendszerrel találkozik, s a betegség lefolyása szinte tünetmentes lesz.
Hagyjuk már a hülyeséget, átírja az emberi működést valami, igaz?"
  
Úgy látom benned sem egy infektológus veszett el. :))
"Basszus, az alapvető lekódolt emberi működés az, hogy ha egyszer csinált antitestet, akkor később is fog, 
hát mi ez a hazugság, hogy ez hirtelen megszűnik, mert koviiiid tizenkilec!!!"
Később is fog csinálni antitestet, de újra végig fog menni a megbetegedés fázisain.
kukker 2020. 10. 27. 14:13
Előzmény: #25214  Törölt felhasználó
#25215
Énok könyve.
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 14:09
Előzmény: #25212  kukker
#25214
ja biblia,rendben azt tuja már van uj evangélium az amit Jézus igért meg a teljes igazság mikor eljö megitéli a világ büneit,Ő az Ember Fia,"öt halgassátok" ABD-RU-SHIN.
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 14:07
Előzmény: #25207  kukker
#25213
leirta a pelyvát,mert csak a mag marad ,közel van nagyon közel,közelebb mint gondolnák és sokan azt sem fogják megtudni miért is halnak szellemi halált,tehát akiben él még a szellemi szikra ébredjenek mert itt az idö most vagy soha és késö bánat ebgondolat leszen
kukker 2020. 10. 27. 14:07
Előzmény: #25210  Törölt felhasználó
#25212
Versszám.
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 14:04
#25211
tegnap voltam peniben maszkban és köpni nyelni ráadásul majd megsültem olyan meleg volt és a légkoni hát azt meg 100 éve takaritották,szarul is voltam pedig 5 perecre mentem ,be légkondit sürün kéne fertötleniteni és hepafilter ésatöbbi.
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 14:01
Előzmény: #25207  kukker
#25210
mi az a 61?
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 14:00
Előzmény: #25203  Törölt felhasználó
#25209
Aki mínuszol, higgyen amit akar, nem fogok linket kitenni róla, több ezer orvos tisztában van vele a világ minden részéről, olyanok akik ténylegesen gyógyítják a covidot.
Talán egy hely van a világon, ahol tényleges demokrácia van, ez az orvos ott gyógyít, de itt be is fejeztem.
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 14:00
#25208
Sajnos Magyarországon is szomorú adatokat tett közzé a hivatalos kormányzati tájékoztatóportál, jelentős emelkedést követően új csúcsot ért el az elhunytak száma. A járvánnyal kapcsolatos híreink percről percre.ma kb 300 ember halt meg átlag ennyi hal meg naponta évente 129 ezekb nagyon szomoru tényleg és ezekröl ki emléxik meg ov szarik rájuk ,jo benyelték jo mélyen ezt a magyarok és minden más nemzet is
kukker 2020. 10. 27. 13:59
Előzmény: #25206  Törölt felhasználó
#25207
Hiába beszélsz, eszetlenek nem értik, mert mennek birka mód az agymosás után.
"Éppígy lesz az ítélet is, amelyet megígértem; mert örvendezni fogok a kevesek fölött, akik
megmentetnek, mert ők azok, akik által most uralkodik dicsőségem, és rajtuk keresztül megdicsőíttetik az
én nevem. 61. És nem fogok gyászolni azon sokaság miatt, akik elpusztulnak; mert ők most már olyanok,
mint a köd, és hasonlatosak a lánghoz és a füsthöz felgyújtatnak és elégnek, és eltöröltetnek."
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 13:53
#25206
Honvédelmi miniszter: romlik a biztonsági helyzet, Magyarország többféle fenyegetéssel számol,igen virus ufok is jönnek,ez a hülyeség kora sárkor,és az agynyomorékok ,világa.
algore 2020. 10. 27. 13:36
Előzmény: #25203  Törölt felhasználó
#25205
A meg nem nevezett gyogyszerrol tudjuk, hogy megelozeskent adva hatasos, vagy a fertozes elso 5 napjan adva. Es elegendo kis dozisban. Kesobb adva nem er semmit. Nagyon sokan errol szandekosan nem hajlandok tudomast venni. Holott kovetkezik belole az a strategia, amit leirsz. Es kovetkezik tovabba hogy mas strategia kudarcra van itelve. 
algore 2020. 10. 27. 13:31
Előzmény: #25198  algore
#25204
T-sejtes immunvalaszt (es B-sejtest is persze) kivalt a covid fertozes. Elo virus benned. Sot, keresztimmunitaskent kivalt mas virusfertozes is, mas koronavirus altali fertozes. Altalanos immunvalaszokat erosit mas viruscsaladba tartozo fertozes, pl influenzafertozes.
No es mindenkinek mas az immunrendszere, van aki eleve nem fogekony pl egy covid fertozesre. 
A covidot raadasul szuperterjesztok terjesztik, ok hamar megfertozodnek, majd immunitast szereznek. 
Ezek miatt nem kell 60-80% atfertozottseg a nyajimmunitashoz. 
Az immunrendszert erositi sok minden egyeb dolog, de foleg sok virus. Sokat mozogni, napfeny, mozgas, benyelni a napi virusadagot. 
Minden, amit lezaras mellett nem teszel. 
Törölt felhasználó 2020. 10. 27. 13:29
Előzmény: #25199  Törölt felhasználó
#25203
Azt állítja, hogy van egy kezelés,amellyel meggyógyítható a covid. A következőt kellene tenni:
Van 4 csoport
1. érzékenyek a megfertőzhetők
2.hordozók akik megkapták a fertőzést és továbbadni is képesek, de a betegség tüneteit nem mutatják
3.megfertőzödöttek, akik a betegség tünetetit is mutatják
4.eltávolított csoport, vagy átestek a betegségen vagy sajnos elhunytak.
A fertőzést a 2. és 3. csoport tagjai adják át az 1. csoportnak.
A 4. már nem fertőz illetve fertőzhető.
Járványügyi szempontból meg kell akadályoznunk az 1. csoport megfertőződését, és fel kell gyorsítanunk a 2. és 3. csoport átkerülését a 4. csoportba és ezt természetesen az elhalálozás nélkül.
Akit teszteléssel kiszűrünk azt azonnal kezelnünk kell - erre ő azt mondja,hogy megvan a módszer antivirális szerekkel + az egyik antibotikummal (direkt nem írok gyógyszerneveket), viszont azt mondja, hogy a laza kontaktjaikat és az erős kontaktjaikat is kezelni kell az antivirális szerrel antibiotikum nélkül, azokat akik még nem mutatnak tüneteket sem  és így őket is átjuttatjuk a 4. csoportba. Így a vírust zárjuk karanténba és nem az embereket. 
Ennek az embernek közel 100%-os "mutatója" van a betegség kezelésében, mégsem hallgat rá senki.
A remdesivirt erőltetjük.
algore 2020. 10. 27. 13:18
Előzmény: #25199  Törölt felhasználó
#25202
A tudomany szamara nem valaki allitasa fontos, hanem tudomanyos kutatasok, studyk. Van beloluk mar 1000, ami alatamasztja, amit ez az akarki is allit. Meg van sokezer masik akarki aki allitja. 1000 study nagyon keves esetben all rendelkezesre. Remdesivirnel pl van talan 3.
Ez azert lenyeges, mert 3 study azt mutat ki, amit a megrendelo akar. 1000 studyt mar nem lehet olyan konnyen befolyasolni. 
Kivancsi leszek milyen utoelete lesz ennek az egesznek par ev mulva, mind a tudomanyos eletben, mind jogilag. 
kukker 2020. 10. 27. 13:17
Előzmény: #25200  kukker
#25201
  "Egy nagyszabású, 365 ezer brit körében elvégzett több körös kutatás szerint a covid-19 ellen termelt antitestek idővel eltűnnek a vérből, ez pedig azt jelentheti, hogy a vírussal szembeni immunitást is elveszítjük.
Természetesen szerzett immunitás
Ha egy kórokozó megfertőz minket, az immunrendszerünk aktiválódik. Ha legyőzi a betegséget, akkor az azt okozó anyagot, illetve az ellene felhasználható antitestet "megjegyzi". Az immunrendszer emlékezetét a memóriasejtek alkotják. Így, ha újbóli fertőzés történik az adott anyaggal, már egy felkészült immunrendszerrel találkozik, s a betegség lefolyása szinte tünetmentes lesz.
Hagyjuk már a hülyeséget, átírja az emberi működést valami, igaz?
Nem gondolkozunk el semmin, hanem bevesszük a hülyeséget, mert oda van írva.
Basszus, az alapvető lekódolt emberi működés az, hogy ha egyszer csinált antitestet, akkor később is fog, hát mi ez a hazugság, hogy ez hirtelen megszűnik, mert koviiiid tizenkilec!!!

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók