Mtel is meg van 3 éve. Opival sem tervezek rövidebbre. De részvények minimum 1 év tartás célszerű vagy jó kiszálló. S volt 2 éve CIGem 195ről lement utána 138. Aki azóta gyűjtögetett és várt, most elnyerte jutalmát.
Igen, de semmi gond, gratula a nyerőhöz. Írtam Neked lentebb. Tudom, hogy jövök én ahhoz, hogy okoskodjak, de ilyenkor felejtsd el a pszichológiai nyomásodat, zárd ki magad a kereskedésből. Csak a forgalmi adatokat nézd, semmi mást, így döntsd el, meddig tart a rally.
aki gyüjtött évek alatt 500 ezret az önthet,vagy vár magasabban a töméssel mindig ez van ne áltassák magukat,enefiben van hir lesz is ,csepel esedékes a hir,ezeknél mi van semmi,konzum és opi hirre vár ,ott 1 nem ralizott,kulcssoft ,estmédia fekete bárány
hát úgy látom ezt a papírt tartanom kellett volna. De ide ugrottam be Appenin után, így azt is lehetett volna tartani. Na mindegy, innen is onnan is cseppent, talán eldől végre az Opus sorsa is, abba még visszaszállnék, ezekbe már nem, túl magasan vannak már.
Ha így halad keddre meg is lehet. Akkor már nem veszek bele, mert mire eladhatnám a jóváírást, lehet rosszabbul jönnék ki. Egyébként gratulálok az összes CIG tulajnak, a türelem meghozta a várt emelkedést. Remélem mindenki okos kiszállóval készül. S a nyereségüket jó dolgokra tudják fordítani. Itt is azt tudom mondani, további UP!
Törölt felhasználó2017. 08. 16. 16:33
#4287
elfogynak a fideszesek akkor annyi vevök
Törölt felhasználó2017. 08. 16. 16:32
Törölt hozzászólás
#4286
Törölt felhasználó2017. 08. 16. 16:32
Előzmény:
törölt hozzászólás
#4285
helyes elemzések marhaságok,megy ameddig megy a többiek beragadnak,mindegyik kicsiben
CIG Pannónia