Topiknyitó: _pampa_ 2015. 08. 19. 08:43

Bevándorlás társadalmi és gazdasági hatása.  

Valószínűleg a közeljövő egy fontos kérdése lesz ez Magyarország és Európa számára.



Rengeteg bevándorló érte már el Európát és túlnyomó többségük háború sújtotta övezetből,országokból érkezett így kitoloncolásuk nem megoldható.



Európának közösen megoldást kell találnia a helyzetük rendezésére ahogyan arra is, hogyan "védjék" meg a 3 leginkább kitett schengeni határral rendelkező országot.



Rengeteg megoldásra váró feladat halmozódott fel az EU döntéshozóinak az asztalán.



ui: trollok, kötekedők,akadékoskodók,off-olók kíméljék meg azt a felületet!



Azokat várom a beszélgetésre akiket érdekel,és fontosnak tartják, hogy mielőbb megoldás szülessen a modern kori népvándorlás következményére.



Köszönöm!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2018. 05. 22. 10:16
Előzmény: #14359  Vazsmegyei
#14360
Ő nyíltan rasszista.
szvsz
Nem igazán titkolja, elég visszaolvasni egy két írását.
.
Arról nem beszélve, hogy miért lenne bárkire nézve is kirekesztő a mindenkire vonatkozó 16 éves KÖTELEZŐ iskolázási korhatár?
Vazsmegyei 2018. 05. 22. 08:26
Előzmény: #14358  Dehogynincs
#14359
Oktalanság amit ezzel akarsz igazolni!Neked Magyarország nem jó hely! Itt ezzel a szöveggel sohasem nyerhetnek választást! Kirekesztő a megnyilvánulásod. Az hogy látens rasszista szöveg arról is lehetne beszélni!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 05. 22. 08:15
Előzmény: #14357  pampa
#14358
Ezej a németek nagyon gonoszak, mert a tanárok nem mentik fel gyermekeiket az iskolában a szokásosnál megterhelőbb mentális kihívások alól.
Bezzeg nálunk a tankötelezettség csak a tanuló 16. életévének betöltéséig tart. Ez politikailag teljesen korrekt megfogalmazás, hiszen nem szerepel benne a cigány szó, bár gyakorlatban jórészt a cigányokra vonatkozik. Teljesen fölösleges lenne őket mentális kihívások elé állítani.
pampa 2018. 05. 22. 06:47
Előzmény: #14356  Vazsmegyei
#14357
A ramadán miatt nem akarnak vizsgázni a berlini muszlimokSümeghi LórántSümeghi Lóránt
2018. május 21. 17:07
Egyre több muszlim szülő panaszkodik nemcsak Berlinben, hanem már egész Németországban amiatt, hogy a ramadáni böjt idején a tanárok nem mentik fel gyermekeiket az iskolában a szokásosnál megterhelőbb mentális kihívások alól, mint például a vizsgáztatás."
https://888.hu/article-a-ramadan-miatt-nem-akarnak-vizsgazni-a-berlini-muszlimok?source=hirstart
Vazsmegyei 2018. 05. 21. 20:21
Előzmény: #14355  ts3
#14356
Jöhetnek az ilyen viccek, mert ennek már ha fele igaz, vagy fele sem igaz, már megérte! Mert mindenki értette!
ts3 2018. 05. 21. 19:19
#14355
"Eljutott a német viccoldalhoz is, hogy a magyar köztévének sikerült bekajálnia a muszlimofób szatírát
Vasárnapi hír volt, hogy a magyar köztelevízió benézett egy viccet: zökkenőmentesen átvették azt a szatirikus álhírt, miszerint egy német várost átneveznek az ott élő bevándorlók miatt Essenről Fastenre (azaz evésről böjtre) tekintettel a muszlimuk szent hónapjára a Ramadánra.A magyar közszolgálati média abbéli nagy igyekezetében, hogy a nyugat-európai társadalmat egy széthulló világnak állítsa be, egy drezdai menekültállomáson történt verekedésről tudósított, és közben kitért a Noktara vicces posztjára, mint intő jel a muszlimizációra.A Noktara magyar olvasói - írják - eljuttatták nekik az MTVA anyagát, amit ők jól meg is írtak ebben a cikkben, majd posztolták a gyűlöletkeltő magyar központi propagandán vihogó posztokat."
buggyant
buggyant 2018. 05. 21. 18:44
Előzmény: #14353  Törölt felhasználó
#14354
Egyebkent se igen csokkenni, bevandorlo bejonni,erdelyi stb.
Törölt felhasználó 2018. 05. 21. 18:29
Előzmény: #14352  buggyant
#14353
Tényleg, miért rossz az helyből, ha csökken a népsűrűségünk?
-
"Nincs olyan mutatója egy társadalom sikerének, boldogságának és jövőképességének, ami összefüggne a népsűrűséggel. Márpedig itt arról beszélünk, hogy a népsűrűséget kellene növelni, mivel Magyarország területe várhatóan ugyanakkora marad.
Bangladesben 1100 ember osztozik egy négyzetkilométeren, ez tízszerese a magyar mutatónak. Jóval megelőz minket India és Ruanda, Írország viszont a mi emberkoncentrációnk felét sem éri el, az Egyesült Államoké az egyharmada sincs."
-
Érdemes elolvasni: http://hvg.hu/itthon/201820_ne_szulj_robotot_te_szuz
buggyant
buggyant 2018. 05. 21. 18:00
Előzmény: #14351  Phylaxa
#14352
Miert kell tamogatni ? Engem se lenni senki tamogatni.
Miert kell tobb gyerek eroltetni.
Isten elleni vetek lenni.
Phylaxa 2018. 05. 21. 17:51
Előzmény: #14350  -pny
#14351
Szerintem, ha a fogyást akarja akárki megállítani, akkor a dolgozó kétgyermekeseket kell támogatni. Azt furcsállom, hogy ez bárkinek is új dolog lenne. Nem rossz az, ha a 3 és többgyermekeseket támogatják, de attól nem fog megoldódni a fogyás. Mindenesetre sokkal többe kerülne nyilván mint a 3 vagy többek segítése. Valszeg ezért nem állt még rá senki. :)
-pny
-pny 2018. 05. 21. 17:35
Előzmény: #14338  Phylaxa
#14350
“Tehát attól, hogy a 3 és fefelé gyermekeseket támogatják, attól még a lakosság fogyni fog.“
.
Tehát akkor szerinted Orbánék családtámogatási rendszere alapjában rossz?
Phylaxa 2018. 05. 21. 17:19
Előzmény: #14339  ts3
#14349
Ugyanazt állítod. Miről vitatkozunk? :)
Törölt felhasználó 2018. 05. 21. 17:05
Előzmény: #14347  Vazsmegyei
#14348
A legkárosabb emberfajta vagy aki létezik.
Gyerekek gyilkolnak, és szerintem nincs itt semmi gond, semmi tennivaló, csak nem kell írni róla.
Tessék itt a rendőrségi jelentés. Gondolom szerinted ez is propaganda.
http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/holtan-talaltak-meg-0
Vazsmegyei 2018. 05. 21. 16:33
Előzmény: #14346  Törölt felhasználó
#14347
Bízd csak rám, hogy mikor mit írok! Neked alig van saját véleményed, ha van azt is egy linkkel terelnéd  a valótlansággal összemosva! Kivéve azokat a nyilvánvaló objektív gondolatokat, amiket szintén linkekkel igazolsz!Légy nyugodt egyetértek veled, ha nem propagandát akarsz rámsózni! 
Törölt felhasználó 2018. 05. 21. 16:25
Előzmény: #14345  Vazsmegyei
#14346
"Borsonline= Index! Tobzódjál benne, engem meg mellőzz az ilyen meglátásaidtól!"
Ez az amikor a tényeket sem vagy hajlandó elisrmerni.
Én nem szóltam hozzád, Te írtál , bár senki nem kért és nem volt kíváncsi rá.
Szerintem azt sem tudod miről írtál, csak gyártanod kell a hsz-eket.
Vazsmegyei 2018. 05. 21. 16:20
Előzmény: #14344  Törölt felhasználó
#14345
 
Csak ismételni tudom: a normalitás határát feszegeted az ormótlan "hasonlataiddal"! Nem vagyok vevő a gagyi terelésedre! Csupa negatív gondolataidat teszed a fórumra! Nem is értem miért nem voltál ott, amikor ere a szerencsétlenségre hivatkozol! Mit akarsz ezzel igazolni? Egy nyilvánvaló gyilkossággal! Normális?
-
Borsonline= Index! Tobzódjál benne, engem meg mellőzz az ilyen meglátásaidtól!
Törölt felhasználó 2018. 05. 21. 15:46
Előzmény: #14340  Vazsmegyei
#14344
"Mindössze a kitalált és propagandisták légből kapott tényei zavarnak,"
Akkor tessék egy 2 napos hír:
http://www.borsonline.hu/aktualis/gyerekgyilkossag-veszprem-megyeben-egy-15-eves-fiu-vegezhetett-a-kis-adriennel/153354
Vazsmegyei 2018. 05. 21. 14:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#14343

Ez már régen nem vicc, hogy egyetértve kiegészítselek!
 Amikor az Index is erről ír, az azt jelenti, hogy simulni szeretnének a jövőhöz, amelyből már rájöttek, nem jó kimaradni! 
Hisz megmondták, vagyis leközölték azt amit a nyugati Németországban sem lehet titokban tartani, mert a propaganda az fontos, fontos, hogy ki mondja ki az igazat!
Vazsmegyei 2018. 05. 21. 14:50
Előzmény: #14339  ts3
#14342

//Voltak olyan szavak, hogy egészségügy, oktatás, munka, lakhatás. Ááááááá.//
Éppen ezek a szavak azok, amelyek egyes embercsoportoknál csak szavak! Mindent mással, másokkal oldanának meg, de semmit nem tesznek érte, hanem inkább ellene tesznek! Csupa negatív értelemben és szidalmak közepette mantrázzák! Nem is tudják a valódi okokat és következményeket tudomásul venni! Ismétlik naponta, hetente, havonta és most már éveken keresztül, de felelősséget azt nem éreznek! Másra mutogatnak akkor is ha véletlenül igazat találnak mondani!
Ez a "te nem értesz semmit, tudatlan vagy" valós tényekkel alá nem támasztott vergődésük okozza azt a frusztráltságot, amit aztán akár tudattalanul is ismételgetnek!
  -
Benne vagy ebben a mókuskerékben, mert nem értékeled azt a kritikát, amit ezért az értelmezésed miatt folyton figyelmedbe ajánlanak! Kerülöd, mint macska a forró kását, mert nehogy igazat adjál annak, aki az igazat mondja!
Winterdreams 2018. 05. 21. 14:40
Törölt hozzászólás
#14341

Topik gazda

_pampa_
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek