Topiknyitó: _pampa_ 2015. 08. 19. 08:43

Bevándorlás társadalmi és gazdasági hatása.  

Valószínűleg a közeljövő egy fontos kérdése lesz ez Magyarország és Európa számára.



Rengeteg bevándorló érte már el Európát és túlnyomó többségük háború sújtotta övezetből,országokból érkezett így kitoloncolásuk nem megoldható.



Európának közösen megoldást kell találnia a helyzetük rendezésére ahogyan arra is, hogyan "védjék" meg a 3 leginkább kitett schengeni határral rendelkező országot.



Rengeteg megoldásra váró feladat halmozódott fel az EU döntéshozóinak az asztalán.



ui: trollok, kötekedők,akadékoskodók,off-olók kíméljék meg azt a felületet!



Azokat várom a beszélgetésre akiket érdekel,és fontosnak tartják, hogy mielőbb megoldás szülessen a modern kori népvándorlás következményére.



Köszönöm!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2016. 12. 09. 09:24
Előzmény: #11959  szivacs
#11960
"Essenben meghalt a Willkommenskultur" link
szivacs
szivacs 2016. 12. 08. 22:51
Előzmény: #11958  szivacs
#11959
"A terrorfenyegetettség aktualitása 2016-ban Európában: A küzdelem politikai színterei" link
szivacs
szivacs 2016. 12. 08. 22:44
Előzmény: #11955  Törölt felhasználó
#11958
Szerencsés vagyok, bánat.
Én is leírtam már párszor, én, én vagyok, nem ti, állj le a többesszámozással!
Hogy kinek mi való, azt pedig végképp nem te döntöd el, ne is erőlködj vele!
Ahhoz pedig nincs közöd, hogy a németekhez mi közöm. Nem érthetsz mindent, megszokhattad volna már...
Úgyhogy vegyél nagy levegőt - tudod, ahogy megfogadtad!
Törölt felhasználó 2016. 12. 08. 22:17
Előzmény: #11956  Törölt felhasználó
#11957
Az ártatlan menekültek hálája: így rúgja le a lépcsőn a német nőt a Merkel-vendég

Bevándorlóbűnözés :: 2016-12-08. 21:40

18 másodperc, ami mindent elmond a Willkommenskulturra mondott muzulmán köszönetről. Az eset október 27-én történt Berlinben egy metróaluljáróban.

A bevándorlóbűnözés-pártoló rendőrség "természetesen" eltitkolta az esetet, csak azt követően kérdezték meg a polgárokat, nem ismeri-e véletlenül valaki ezeket a szegény, üldözött menekülteket, miután a Bild című lap nyilvánosságra hozta a videót...
Törölt felhasználó 2016. 12. 08. 13:59
Előzmény: #11955  Törölt felhasználó
#11956
Úgy tűnik, hogy a migránspárti erők újabb attakot indítanak, hogy az európai bevándorlást jól menedzseljék. Magyarországnak arra kell felkészülni, hogy szövetségesekkel, vagy akár támogatók nélkül is kitartson

Ki kell lépni jani
Eu pénzeket nem kell felvenni
Exporttöbbletet el kell felejteni
Majd megmutassuk egyedül putyinnal

Cél a 400 forintos euró!
Így versenyezhetünk akár kínával is a cipővarrás terén
Ez kell szivacsnak
Törölt felhasználó 2016. 12. 08. 13:56
Előzmény: #11948  szivacs
#11955
ki a bánat köt beléd szerencsétlen

leírtam már párszor, most bővítem:
remélem szögesdrót is lesz az osztrák határon, nem való nektek a nyugat
a szovjet elvtársaitok az kell nektek

egyébként továbbra sem értem mi közöd van a németekhez?
mit érdekel téged, lesz burka vagy hurka?
Phylaxa 2016. 12. 08. 13:43
Előzmény: #11951  _pampa
#11954
"Eddig nem lehetett visszaküldeni menedékkérőket oda, mert több bírósági ítélet is kimondta, hogy a görög menekültügyi rendszerben embertelen vagy megalázó bánásmóddal felérő körülmények uralkodtak."

Hálistennek rólunk is ezt harsogják a fejlett országokban, ezért nem toloncolják vissza hozzánk a 150K-t.

De a helyzet pillanatok alatt tud javulni sajnos, ha az érdekük úgy kívánja. Jó az a kerítés bizony.
Phylaxa 2016. 12. 08. 13:41
Előzmény: #11950  _pampa
#11953
Vagy fogadják el az UNIO törvényeit, vagy menjenek olyan országba, ahol nem kell alkalmazkodniuk. Nem bonyolultabb ennél az ügy. Pontosan ahhoz van joguk, amihez az UNIO állampolgárainak. Semmi többhöz.
Phylaxa 2016. 12. 08. 13:38
Előzmény: #11949  _pampa
#11952
" az uniós külső határ védelméért és azért is, hogy a menekülteknek lehetőleg a hazájuk közelében segítsen a nemzetközi közösség. "

Ezt kellett volna tenni eddig is, de mostmár legalább piknik szinten szó van róla. :)
_pampa 2016. 12. 08. 13:30
Előzmény: #11950  _pampa
#11951
Görögországot "beáldozza" az EU?

"Március 15-étől az uniós tagállamok ismét visszaküldhetnék Görögországba az először ott regisztrált menedékkérőket – javasolja az Európai Bizottság. Ezzel az EU-n belül a menedékkérelmek elbírálását szabályozó, úgynevezett dublini rendszer 5 év után visszaállhatna a normális kerékvágásba.
Eddig nem lehetett visszaküldeni menedékkérőket oda, mert több bírósági ítélet is kimondta, hogy a görög menekültügyi rendszerben embertelen vagy megalázó bánásmóddal felérő körülmények uralkodtak. A bizottság szerint Görögország jelentős fejlődést mutatott a menedékkérők kezelése terén, így márciustól megkezdődhet a menedékkérők visszaküldése, a nagy nyomás miatt egyelőre csak fokozatosan."
_pampa 2016. 12. 08. 09:12
Előzmény: #11925  Phylaxa
#11950
Erről is beszéltünk még az elején. A támogatóik írták, ilyen nem lesz,hiszen ők integrálódni akarnak.....

"Nem lehet vallási okokra hivatkozva felmentést adni az iskolai úszásoktatás alól – így döntött a német alkotmánybíróság.

A határozatot egy 11 éves kislány ügyében hozták, akinek szülei azzal érveltek, hogy a burkinihez hasonló fürdőruha sem felel meg a muszlim öltözködési szabályoknak, amely szerintük kiköti, hogy a nők a testük formáját sem tárhatják a férfiak elé. Csakhogy a német alkotmánybíróság úgy foglalt állást, hogy ilyen kikötést az iszlám valójában nem tesz.

A Németországban kormányzó CDU ezen a héten tartotta kongresszusát, amelyen Angela Merkel kancellár kijelentette: ahol lehetséges, ott tiltani kell a nők egész testét elfedő ruházat viselését. (Politico)"
_pampa 2016. 12. 08. 08:26
Előzmény: #11925  Phylaxa
#11949
"Menekültügyi szigorításokról hozott határozatot Essenben véget ért kongresszusán a kormányzó német Kereszténydemokrata Unió (CDU). Az elnökség javaslatára ellenszavazat és tartózkodás nélkül elfogadott határozatban szerepel, hogy a CDU céljai közé emeli a kitoloncolási őrizetbe vétel lehetőségének bővítését és időtartamának meghosszabbítását, és az elutasított menedékkérők juttatásainak csökkentését.
Hangsúlyozták: a társadalmi béke és a befogadott menekültek érdekében mindent meg kell tenni a védelemre nem szoruló menedékkérők távozásáért, az illegális migráció megállításáért, az uniós külső határ védelméért és azért is, hogy a menekülteknek lehetőleg a hazájuk közelében segítsen a nemzetközi közösség. Az újraválasztott Angela Merkel pártelnök szerint szó sincs irányváltásról."

Mit olvasok a cikkben?

ILLEGÁLIS MIGRÁCIÓ!

Természetesen ennek az illegális tevékenységnek a "megengedésének" felelőse nem lesz az EU-ban!

szivacs
szivacs 2016. 12. 08. 07:58
Előzmény: #11947  Törölt felhasználó
#11948
Méznyalónak írtam. Szokásod szerint te kötöttél belém inadekvát beírással. És most megint rózenkrancolsz...:-) Vegyél nagy levegőt, most olcsó...
Törölt felhasználó 2016. 12. 08. 00:37
Előzmény: #11946  szivacs
#11947
kínlódj még
szivacs
szivacs 2016. 12. 07. 23:20
Előzmény: #11945  Törölt felhasználó
#11946
Lebuktál, ismét te többesszámoztál.
Mindíg így kezdődik, aztán kollektív bűnösség lesz belőle: magyarok, svábok, kulákok,...
Törölt felhasználó 2016. 12. 07. 20:43
Előzmény: #11944  szivacs
#11945
ezt te - ti csináljátok
látod, kibukott végre
szivacs
szivacs 2016. 12. 07. 20:30
Előzmény: #11942  Törölt felhasználó
#11944
Szóval te eldöntöd, ki milyen és önkényesen besorolod ebbe vagy abba a csoportba, ti-t csinálsz egyénekből, minősíted, szegregálod és diszkriminálod.
Lágerek, gulágok mikor jönnek...? - persze a szokásos módon bevezetve, ahogy azt a diktatúrákban szokták, a nép érdekében...
Törölt felhasználó 2016. 12. 07. 20:17
Előzmény: #11934  Törölt felhasználó
#11943
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium vezető tanára, Fenyő D. György a portálnak elmondta, náluk az idén végzettek legalább fele külföldi egyetemre tart.

Az elitképzőből
Törölt felhasználó 2016. 12. 07. 20:15
Előzmény: #11939  szivacs
#11942
miért tetteted magad butábbnak annál, mint amilyen vagy?
de tényleg
én értem, mit szeretnél
de nem fog menni
Törölt felhasználó 2016. 12. 07. 20:11
Előzmény: #11940  szivacs
#11941
Lehetetlent kérsz.

Topik gazda

_pampa_
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek