Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 05. 06:48

Beismerte a NAV-elnök: kitiltották az USA-ból  

Ugrás a cikkhez
Vida Ildikó, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) elnöke a Magyar Nemzetnek adott interjújában elismerte, hogy több kollégájával együtt azok között van, akiknek korlátozták beutazását az Egyesült Államokba. A lap szerdai számában közölt interjúban...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=205963
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 15:50
Előzmény: #247  szivacs
#260
"Ha csak tizedannyian lettek volna, mint ahányan most áfacsalóznak a fórumokon és ha tavasszal aszerint is szavaztak volna, akkor most nem lenne 2/3!"

látom, a matematika már elemi szinten sem megy :)

van max. 10e fő, aki fórumokon ÁFA-csalózik, ennek a tizede 1000 fő... az min változtatna, ha ez az 1000 fő, de felőlem akár 20-30e fő is lehetne, az sem számítana... szóval ha ők leszavazták volna a 2/3-ot, az sem lett volna elég...

ellenben a több, mint 8 millió választásra jogosultból alig ment el 2 mio, na ez a probléma... (no meg a sok idióta fidesznyik, mélymagyar, stb.)
jarisz 2014. 11. 06. 15:49
Előzmény: #237  goapsy1
#259
Birkamenet hehe
Egy ellentüntetésen , de részt vennék. juháélyyy Széles-vigyorra vágnám.... :DD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 15:47
Előzmény: #254  szivacs
#258
közöd? annyi, mint eszed, vagyis 0 :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 15:46
Előzmény: #247  szivacs
#257
agyagyagya szivacs,

Stock33-t és Dextert is uazzal a "szpemmelős és szkennelő" szöveggel zaklattad - számonkérted rajtuk, hogy mit tettek, miért álltak ki és miért nem, stb.
amúgy én csak kérdést fogalmaztam meg, de látom, az is betalált :)

goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 15:44
Előzmény: #249  szivacs
#256
Tudom, én mondtam.

Szép az életrajza, annak alátámasztására hoztad, amit mondtam?:)
szivacs
szivacs 2014. 11. 06. 15:39
Előzmény: #251  csendben
#255
Elérni? Csak annyit, hogy gondolkodj. Remélem nem túlzott remény...
szivacs
szivacs 2014. 11. 06. 15:37
Előzmény: #239  upgrayeddAKS
#254
Tömegmészárlásról viccelődni gyomorforgatóan ízléstelen. Kapj a fejedhez ember!
bigyula 2014. 11. 06. 15:36
#253
"Orbánnak beszélhetett

Az események egymás mellé helyezése alapján annyit lehet feltételezni, hogy Vida vélhetően Orbán Viktornak beszélt először az ügyről, mivel a miniszterelnök még az októberi uniós csúcsot követő sajtótájékoztatón utalást tett arra, hogy állami alkalmazásban álló személyektől tagadták meg a beutazást."

link
csendben 2014. 11. 06. 15:32
#252
N incs
A merikai
V ízum
csendben 2014. 11. 06. 15:29
Előzmény: #249  szivacs
#251
Ezzel mit akarsz elérni?
A hirnök a hírt viszi,de nem ő csinálja.
csendben 2014. 11. 06. 15:28
Előzmény: #248  Törölt felhasználó
#250
"ahelyett -, hogy egy-két, "frissen keletkezett megoldásokra is", jelzéssel élnének, stb...!"

Mesélj!
Mit tudsz?

szivacs
szivacs 2014. 11. 06. 15:24
Előzmény: #231  goapsy1
#249
"Profi a faszi," link
Törölt felhasználó 2014. 11. 06. 15:20
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#248
....húúúúúúúúúúúú-haaaaaaaaaa...!

"...elképesztő siker ))..."

...TELJESEN EGYETÉRTEK, kedves "Macika"...!

...kellet nekem, - 2 napot kihagyni -, a médiák figyeléséből.
Teljesen "paffá" váltam, belenézve ebbe a topikba...!

...különben, azt látom aggályosnak különösen, hogy ezek a kommentek is, már csak az "elmúlt" korrupciókat "szeletelik", - ahelyett -, hogy egy-két, "frissen keletkezett megoldásokra is", jelzéssel élnének, stb...!
szivacs
szivacs 2014. 11. 06. 14:43
Előzmény: #236  upgrayeddAKS
#247
Kapjál más a túlokos fejecskédhez! :-)
"kishantos megvan?" - Meg. És neked megvolt? Nem láttalak!
szivacs
Ebben neked mi a scan?
Kishantoson nem láttam, meg az Ángyán fórumokon.
Ha csak tizedannyian lettek volna, mint ahányan most áfacsalóznak a fórumokon és ha tavasszal aszerint is szavaztak volna, akkor most nem lenne 2/3!
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 14:34
Előzmény: #245  upgrayeddAKS
#246
a fidesz Vitya nélkül csak béna kacsa lesz, secperc alatt szétszedik az ellentétek, pláne hogy a szavazóik fele helyből világgá megy.

a birkamenetes mamikák ugyanis csak amiatt a "drága jó Viktor" miatt mászkálnak el szavazni, kötve hinném, hogy Lázár vagy Rogán ugyanazt a hatást fejtené ki rájuk :DDD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 14:25
Előzmény: #244  goapsy1
#245
"A lényeg az a rész, ahol leírja, h gyakorlatilag rajtunk keresztül a ruszkik bárhova eljutnak európában. "

rajtunk keresztül is... de ez min. a KGBéla-ügy óta ismert

0vi "feddhetelenségében" egyetértünk, a dörzsöltségében nem - de mondom: bár így volna, az azt jelentené, hogy csak idő kérdése, hogy mikor bukik le... más kérdés, hogy ettől még nem fog megbukni a kúrmány...
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 13:41
Előzmény: #243  upgrayeddAKS
#244
ó, hány politikus bukott már meg ilyen ügyön...
Ovi nagy jellem, és abszolút feddhetetlen, de ha a ruszkik megkínálnak egy sok nullát tartalmazó svájci bankszámlával, megeshet, hogy még egy ilyen talpig becsületes ember is elcsábul ;)))

A lényeg az a rész, ahol leírja, h gyakorlatilag rajtunk keresztül a ruszkik bárhova eljutnak európában.

Nem mi vagyunk az értékesek, hanem az, amihez rajtunk keresztül hozzáférhetnek.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:34
Előzmény: #240  goapsy1
#243
továbbra sem tartom valószínűnek, hogy egy ennyire régi motoros, mint 0vi, ilyen pofonba belemásszon, de legyen igazad! :)

a cikkről: átfutottam, de elb..ottul hosszúra nyújtották, sztem a nagy része teljsen tirivális... én is láttam btw. a neten olyan forrásokat, amik egyértelműen ruszki(baráta)k, pl. a VerbündnisMitRussland, ráadásul az nem is a picsafüst-magyar kategória... szóval az eddig is triviális volt, hogy a ruszkik igyekszenek mindent behálózni, lásd a wiki módosítása a Szu-25-ről, stb.
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 13:25
Előzmény: #239  upgrayeddAKS
#242
:DDDDD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:25
Előzmény: #106  Cosinusrider
#241
Lehet, hogy nagyon alulinformált vagyok, de nem elképzelhető, hogy a kúrmány LÉNYEGESEN több infót kapott az amcsiktól, mint mi? Pl. nem csak neveket, de konkrét adatokat, bizonyítékokat, stb. Az amcsik meg vagy nem figyelik a hazai belpolitikai híradókat, vagy le se sz..ják azokat, vagy csak nem akarnak diplomáciai kalamajkát abból, hogy a nyilvánosság előtt felfedik a lapjaikat. Nem azt állítom, hogy mindent kiteregettek a kúrmány előtt, de szvsz. léynegesen többet, mint amit a hazai közvélemény tud. Végső soron nem véletlen, hogy egy diplomata, pl. nagykövet berendelése valamelyik tárgyalásra nem (sajtó)nyilvános esemény. Most nem az amcsikat akarom védeni, ők amúgy sem nagyon nézik, mit gondol róluk a közvélemény (pláne nem egy feudális-putri országban, már bocs a szittyáktól), de sztem a diplomácia MINDENHOL így működik. Azért is nevezzük KORMÁNYKÖZI megállapodásnak, stb.-nek a kormányok közötti adatáramlást, megállapodást, stb. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy az amcsi kúrmány nem akar a magyar lakossággal kommunikálni olyan nagyon, és inkább rábízza ezt a magyar kúrmányra. Lehet, hogy el vagyok tévedve, de sztem ez így működik reálisan. Tehát még akkor is, ha tudják, hogy a kúrmány hazudni fog a lakosságnak - mint ahogy ők is szoktak a saját lakosságuknak, lásd WMD Irakban, Maddox esete Vietnámban, Watergate, etc. A kúrmányok már csak ilyenek...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek