Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 05. 03. 10:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#600
Nem értem,ez hogy jön ez ide,de ezeknek a fele nem roma volt :)))))))))
kissherceg 2008. 05. 03. 10:16
Törölt hozzászólás
#599
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 16:14
Előzmény: #597  Törölt felhasználó
#598
Te nem érted, hogy én mit szeretnék, pedig már többször is leírtam.
A bűncselekményeket szigorúan és következetesen elítélni.
A segélyezéstől elvinni a rendszert munka felé.
Nagyon komoly oktatás.

A romákra vonatkozóan. És a vadráccsal közlekedő fehér emberek csoportjára vonatkozóan egyaránt.

Mert különben nem lesz jó vége, én is ezt mondom. Csak tudom mi a megoldás.
Nem a gyűlölet és erőszak.
Az a dél-afrikai megoldás. Nem jött be.

Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 16:02
Előzmény: #596  Törölt felhasználó
#597
A keresztfiamnak semmi baja...

.de nagyon elbeszélünk egymás mellett...

én értem a TE érveidet , de amit TE szeretnél az már sok-sok éve nem megy , nem megoldható...ezt kellene belátnod , és közben felnő 25-30 év múlva egy olyan néptömeg , aki éppenúgy nem lesz képes szocializálódni , mint ahogy eddig nem tudott..............ez a baj !

semmi nem történt , ami elitélte volna azt ami ott Olaszliszkán és máshol is történt....vérszemet kaptak....mindent megtehetnek , mert hagyják nekik.........de ezt a részét meg már TE nem érted !vagy nem akarod megérteni és meglátni......a következmény nem tőlem...tőled , hanem tőlük való lesz....de előbb-utóbb sajnos ennek nem lesz jó vége...az biztos .
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 15:52
Előzmény: #594  Törölt felhasználó
#596
"És ezért ne is haragudj meg , de az ital és a cigi fogságában gyermekét éheztető lény a számomra-bőrszíntől függetlenül-messze nem üti meg az EMBER -i mércét"

Így van. De nálam az sem aki a másik csoportot nem veszi emberszámba, és embercsoportok életének kioltásáról szövegel. Az is messze van az embertől. Nálam.

Ha van egy becsületes keresztfiad, akkor szokj le végre az általánosításról. Egy másik fehér ember, majd esetleg őt üti el, "általánosításból".

Probléma megoldásról meg szövegeltem, de nincs füled rá.

Uff.
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 15:46
Előzmény: #592  pampa
#595
Talán inkább adj nekik munkát segély helyett.
Megoldható majdnem ugyanakkora állami ráfordítással.

Ha fegyvert osztogatsz, nem lesz hasonló eset. Nem lesz verekedés, mert lövöldözés lesz helyette. Gondolkodjatok már.
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 15:03
Előzmény: #591  Törölt felhasználó
#594
Kedves Tözsdenyúl !

Annak azért örülök , hogy nem Téged akartak meglincselni szerdán ...

Amint írtam nekem van egy cigány származású keresztgyerekem és nem miattam ......ő is osztja a véleményemet.
Én látom , hogy egy emberként müködő roma , milyen is tud lenni , ha azt akarja , hogy embernek tekintsék !!!!!!!!!

Az , aki ki akar törni ,megteheti ....lehet , hogy primitivség számodra a realitás......én elfogadom.........szíved joga így vagy úgy dönteni .......a számok és a tőrténelmi igazság , a tőrténelmi hűség pedig csak száraz tények , amelyek sajnos engem igazolnak..........100%-ban !EZ TÉNY ! , amit humanitárius magatartásnak látszó meneküléssel , probléma megoldás elodázásával nem lehet megoldani !

ezt megcáfolni bárhogyan is szeretnéd nem tudod ,mert láttam a 2007 év végi erről szoló jelentést, tanulmányt és nagyon lehangoló a kép(remélem sikerült nagyon finoman fogalmazni !!!)

Hidd el , jobb szembesülni és szembenézni a problémával ...., mint szemlesütve nem felvállalni a meglévő realitást..........

Továbbra is tartom ember az , aki úgy is él......egyre azért büszke vagyok , ha ők az én mentalitásom szerint élnének nem kellene itt egymásnak irogatnunk !

És ezért ne is haragudj meg , de az ital és a cigi fogságában gyermekét éheztető lény a számomra-bőrszíntől függetlenül-messze nem üti meg az EMBER -i mércét, a mástól megoldástváró , másokon élösködők sokasága( mégegyszer írom: bőrszíntől függetlenül !!!) előbb bizonyítsa be , hogy tud Ember lenni , azután majd annak is lehet őket tekinteni !

Én egyetemistaként pont így védtem mindenkit , mint TE most.Azóta sok tapasztalattal lettem gazdagabb és bölcsebb is talán.........a bárányság --tudom már sokszor írtam---nem egyenlő a birkasággal és a magunkkihasználást hagyással !
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 14:58
Előzmény: #592  pampa
#593
Jajj..na akkor lenne aztán igazán csúnya az élet.
A hasonló esetek, és még ennél csúnyábbak is nagyon elszaporodnának. Szerintem.
pampa 2008. 05. 01. 14:51
Előzmény: #591  Törölt felhasználó
#592
A törvényt úgy kellene megváltoztatni,hogy mindenki fegyverrel védhesse a saját életét.

Talán akkor elkerülhetőek lennének a hasonló esetek.
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 14:18
Előzmény: #590  Törölt felhasználó
#591
"Remélem azt senki nem gondolja komolyan , hogy ezeket a lényeket(hiszen biológiailag funkcionálnak!) szocializálni lehet , és a társadalom NORMÁLIS tagjaivá válnak??????

Erről mi a vélemyényed?? "

Az a véleményem, hogy ez a szöveg szemétre való.

Ha esetleg születne roma gyereked (valami isteni közbeavatkozás során), gondolkozz el rajta, milyen országban, milyen körülmények mellett nőne fel.
Nem kívánom neked, hogy roma gyereked szülessen, úgy hallom könnyen vadrácson végezné, de hát persze odavaló, hiszen nem is ember, nem igaz?
Azt viszont kívánom neked, egy hétre változz romává.
És fuss össze naponta a te véleményedet szajkózókkal. Tudod, akik vadráccsal közlekednek.
Azt hiszem tanulnál egy kis empátiát. Rád férne.

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.
Aki másokat általánosítva ősemberi biológiai "lénynek" ítél, az magáról állítja ki ezt a bizonyítványt. Szerintem ne írkálj ilyeneket. Elég primitívnek tűnsz már az eddigiek alapján is.
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 13:27
Előzmény: #589  El_Kebir
#590
EL_Kebir !

Igazad van , koszovo egyébként sem igazán érdekel , de a harminc alatti albán életkor az igaz......az életminőségük pedig magáért beszél....ebben nem tévedek , mert láttam.

A lényeget , a magyar lényeget nem változtatja meg , arról mi a véleményed?

Mi lesz itt 25-30 év múlva?

Amerikát fogunk játszani és mindenki állig felfegyverkezve fog járni? Vagy kommandósok fogják védeni a fehérek házait?

Remélem azt senki nem gondolja komolyan , hogy ezeket a lényeket(hiszen biológiailag funkcionálnak!) szocializálni lehet , és a társadalom NORMÁLIS tagjaivá válnak??????

Erről mi a vélemyényed??

Komolyan érdekelne!
a felszabadulás óta eltelt 63 év kevés volt bármire is , ősemberi szellemi szinttel rendelkeznek....de szerintem még azzal sem , mert ő legalább megdolgozott a táplálékáért!!!
El_Kebir
El_Kebir 2008. 05. 01. 00:48
Előzmény: #587  Törölt felhasználó
#589
azért gondolj néha arra, hogyha valótlanságokkal tűzdeled tele, támogatod meg a véleményed, akkor a "lényeget" is lejáratod...
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 00:46
Előzmény: #587  Törölt felhasználó
#588
Ha a magyar életeket lehetne SHORTOLNI akkor a házamat is rá tenném :-SSS
A cigányokét meg LONGolnám :-S
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 00:43
Előzmény: #586  El_Kebir
#587
koszovot egy szerb ismerős mondta , ha rosszat mondott én is azt mondtam ,

bocsánat ,

de a magyarországi lényegen nem változtat semmit !
El_Kebir
El_Kebir 2008. 05. 01. 00:39
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#586
"csak előre kell tekinteni....ezelőtt 50 évvel koszovoban élt néhány százezer albán és 1 milliónál több szerb"

csak azt nem értem, miért hazudsz ilyen könnyen ellenőrizhető dologban... 1912-ben, a balkáni háború idején, már 3x annyi albán élt ott, az akkor még török területen...csak a nagyhatalmak akkor is össze-vissza húzták meg a határokat. (ekkor még nem Párizsban, hanem Londonban)

kissherceg 2008. 04. 30. 23:50
Törölt hozzászólás
#585
saru 2008. 04. 30. 18:39
Előzmény: #582  Törölt felhasználó
#584
JWilli !, van, persze, köszi... !
Törölt felhasználó 2008. 04. 30. 18:08
Előzmény: #582  Törölt felhasználó
#583
ha így megy tovább, vehetünk M.G. részvényeket, egyre nagyobb rájuk az igény :)
Törölt felhasználó 2008. 04. 30. 18:02
Előzmény: #580  saru
#582
saru
A múltkór olvastam a spade topikban egy számomra érdekes hsz-od. Mintha csak magam írtam volna. Van csapat ahol éppen játszól? (30 felettinek gondollak) Ha nincs ,én tudok eggyet.-)
Törölt felhasználó 2008. 04. 30. 17:53
Előzmény: #580  saru
#581
az a baj , hogy senki nem meri ezt a problémát felvállalni.
Én sem náci vagyok---bár tudnám a módját az elintézésnek---csak előre kell tekinteni....ezelőtt 50 évvel koszovoban élt néhány százezer albán és 1 milliónál több szerb...ma az albán lakosság életkora nem éri el a 30-t....lásd magyarországi cigányság..........30 év és 3 millióan lesznek....ugye nem kell találgatni a jövőt illetően...........vagy leszúrnak vagy megtartják a még itt maradt tözsdenyúlszerű "humánus" magatartású emberkéket és vagy csicskának vagy eleve rabszolgának fogják őket használni............
a szlovák jó minta, ha pofázol golyót kapsz , és ezt alkalmazzák is.........getto kerítéssel körbe............éhen lehet benne dögleni! vahy kijössz és dolgozol!!!!!

Ez az intelligenciaszint pont elégséges a szemét kézzel való összeszedéséhez !......talán????!!!!!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek