Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 12:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#400
Nem vagy te egy kicsit full power kapcsolati tőkében?? :)))

Mindenkinek aki nem érti miről szól a cikk, ajánlanám mátyás király módszerét, álruha, rang, kiséret és minden nélkül, menjenek és éljenek ott egy bizonyos ideig, sokan azt sem tudják miylen az mikor egész nap üvöltöznek az emberrel, és nem tud elmenekülni, 10 -ből 2-3 ember beleroppan rövid idő alatt, pedig annyira ártatlannak tűnik.
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 12:39
Előzmény: #398  Törölt felhasználó
#399
Kissherceg !

A bolsik mindig is éltek a negativ aggitátor trükkel , ott miért lett volna másképpen.

A politika undorító...épen úgy , mint a sok szemét sajátzsebet tömködő politikus , legyen az bármelyik párt tagja is......
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 12:37
Előzmény: #396  Törölt felhasználó
#398
GaborGabor !

Eger a fiam kedvenc városa.

Minden évben elmegyünk 8-9 éjszakát eltölteni a Flóra szállóban, nagyon klassz hely. Nekem is nagyon bejön.
kissherceg 2008. 04. 09. 12:34
Törölt hozzászólás
#397
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 12:33
Előzmény: #395  Törölt felhasználó
#396
Ismerős téma.
Eger. Nincs messze tőlünk. Ott rend van.
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 12:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#395
ha egyszer a focjhulligánok végre megtalálnák az irányt....ott legalább hasznuk lenne....a nyolcvanas években a hevesi rendőrség tudta és nem avatkozott be , amikor a tarfejűek "barátkozni"próbáltak a selejttel , sőt...de ez már egy másik történet!!!
kissherceg 2008. 04. 09. 12:25
Törölt hozzászólás
#394
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 12:00
Előzmény: #392  Törölt felhasználó
#393
Elolvastam a cikket , megböbbentő !

Az állat azért támad , mert éhes...ezek az állat alatti szellemi szintet sem érik el.........

Remélem Conqui emberbarát társunk is elolvassa és végre szembesülni és nem menekülni fog a tények elől.

Én már leírtam a megoldást , nem ismétlem önmagam !
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 11:56
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#392
Ezért jó az amcsiknál :
link
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 11:50
Előzmény: #389  Törölt felhasználó
#391
UTÓSZÓ:

komolyan!

Az ember ugye erkölcsi lény.
Ha igen , mivel nem csak asztrális , hanem szellemi síkon éli az életét , ezért ténykedésére is a földön a szellemi törvények betartása és elfogadása az egyetlen elfogadható minőség.

AKi , ezt nem teszi , erre nem törekszik , az szellemi mércével mérve -selejt-ennyire egyszerű.

Nem a származás , hanem a magatartás definiálja a lényt , de a birka bégetés és kolomputáni menése nem egyezik meg a szellem jobbra törekvő , bárányként élni akaró és azt persze megóvni szándékozó magatartásával.
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 11:47
#390
link

Conqui!

Ugye érzed Te is a lelked legmélyén, hogy nemsokára ez lesz a jelen. Mindenhol. Ott is, ahol Te laksz, de ott is, ahol a kedves szüleid is:(( És sajnos ott is, ahol az enyémek...

Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 11:36
Előzmény: #388  Törölt felhasználó
#389
A pédám Alexandrosnak szólt.
Amúgy osztom nézeted.
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 11:29
Előzmény: #387  Törölt felhasználó
#388
GaborGabor !

Én 1981-1982-ben voltam előfelvételis Szombathelyen , az akkori Garasin laktanyában........igaz csak 12 hónap volt , de én , természetesen kijátszottam az összes kártyám és nem voltam hajlandó "katonátjátszani".........italtól megmámorosodott és beszélni nem tudó tisztek parancsát sem kellett követnem , mert a részegségük miatt amit kimondott már nem is emlékezett rá.

Voltam katona....

ha kizárnak , kizárnak innen...nem érdekel

de:az evolució kedves Conqui sajnos létezik és a strucc azért esik gyakran áldozatul ,mert ha ő nem is látja az ellent (hiszen a földbe dugja a fejét )..őt azért még látják......tehát a fejedelé egy kis színes köd beállítása nem megoldás.

18-19 évesen voltunk egy évvel az wegyetem előtt és a kornak megfelelően Szombathelyre tirpákok és borsodiak kerültek főleg.....és persze mi néhány közgázos , kertészetis és néhány leendő tolmács.

Még bent volt mert akkor kezdtek átállni 24-ről 18 hónapra , a 24-22-20-és 18 hónapos öregek és ami gumijaink is , plusz utáltak bennünket a velünk együtt bevonulók , mert egyszerre szerelés helyett ők még plussz egy évet maradnak.......szellemi selejtek tömegét tudtam itt megismerni.......de mint már írtam , én speciel megúsztam , az ész tudásámak felsőbbrendűségét kihasználva a katonáskodást !

DE: 1982-ben Reziben , Bakony , ahol a mi csapatunk is hadgyakorlatozott, az oroszok belővése miatt többen meghalltak , és az orosz vezetés pedig e hadgyakorlatot felhasználva likvidálta az áruló főtisztjeit , ezért---véletlenül---több harci helikoptert is lelőttek , és 2 nappal ezért is előbb maradt abba a harcgyakorlat , mert sajnálatos balesetek tőrténtek.
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 10:42
Előzmény: #385  Törölt felhasználó
#387
Conqui,
Definiálnád ?
:)
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 10:41
Előzmény: #382  Törölt felhasználó
#386
620829,
Hasonlókért, korábban, piros háttérben feiratot kaptam ...
:)
Az oroszokról (ukránokról) inkább történelmet ajánlanám a figyelmedbe : Bohdan Hmelnickijt
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 10:40
Előzmény: #384  matgab
#385
matgab és 62xxxxx

Mindkettőtök színtiszta fajelmélet-szindrómában szenved
matgab 2008. 04. 09. 10:37
Előzmény: #382  Törölt felhasználó
#384
ez olyan, mint a feketéknek a demokrácia...
Nem érték el a törzsfejlődésnek azt a szintjét, hogy így tudjanak élni...Viszont futni jobban tudnak, mint a fehérek...
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 10:36
Előzmény: #381  Törölt felhasználó
#383
Erre kontrapéldát a magyar sorkatonai szolgálatomból tudok hozni :

Eset arról mikor már csontcsillagot hordtam, őrszolgálat vezetője voltam ...
- 4 hétig eltáv, kimaradás megvonás - általánosan.(számomra érthetően,kevesen voltunk)
- Obijektum őrzése : lerobbant laktanya és épületek, messze mindentől kinn a semmi közepén.
- A beosztáról : "fekete sereg" 20 roma származásura jutott 1 nem roma.
- Kiképzés, fegyelem gyatra. Az egyetlen gyak forma számomra az volt, mikor többen akartak egyszerre elegyengetni mikor szoliba léptem (ezt követően a gyenguszon jelentkeztek, mert lecsúsztak a lépcsőn)
- Felszerelés : semmi (!), korábban megvonták a gumibotot (fegyvert eleve nem adtak ki csak a tiszteknek), gázsprayt.

Ha egyáltalán nem voltál katona akkor mihez tudsz viszonyítani? Nem voltunk elítélve, mégis nehéz körülmények között tettük a dolgunkat. Ahová bevonultam, a Petőfiben, Budőrsön, más volt a helyzet, ehhez képest luxus-laktanya volt ...
Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 10:27
Előzmény: #381  Törölt felhasználó
#382
Alekszandrosz !

Az én elvem alapján a bünős mentesülne a büntetés alól , nem kellene se börtön se börtönőr.....gyors és humánus módszer...a nem humanoidok részére !

Conqui !

A különbség abban van köztünk , hogy az EMBER , mint erkölcsi fogalom fontos számomra , aki azt nem éli és nem éri el , arra nem érvényesek az emberekre meghozott törvények , mert más mérce kell hozzájuk.

van sok kigyúrt magyar birka is köztük , aki szintén nem jól lát ki a mercso és bmw kormánya mögül , és bizony a suzukit simán lenyomja z útról , szerencsére az én autóm azért más hatást váltott ki belőlük.

Ne keverd a sovinizmust és a nacinalizmust , nagyon más a gyökerük.

Vanb olyan nép ( orosz...is pl!) ,aki csak az elnyomásból és a hatalmi szóból ért , s mert birka (azaz agyatlan barom) ezért megfelelő határok közé-lásd szegregáció-----kell szorítani ,mert a szabadsággal nem tud élni , és nem is érti , hogy mi az.

Beszélgess el egy szociológussal és egy génsebésszel ....és ők szépen elmondják NEKED , hogy amit leírtam az sajnos realitás !

Törölt felhasználó 2008. 04. 09. 07:22
Előzmény: #380  Törölt felhasználó
#381
A börtön-témához..
Nekünk egyetem alatt lehetőségünk volt "tanulmányútra"a Kozma utcai börtönben.Nem irigylésre méltó..nem voltam katona,nem tudom milyen körülmények voltak ott.Az biztos hogy normális embernek nem való a börtön és a legnagyobb butaság ha valaki az ottani "luxus"körülményeket emlegeti.12 m2-en 6 ember cellánként,hetente egyszer lehet tusolni a közös tusolóban,ülöke nélküli mini beépített lebetonozott wc rossz öblítéssel...stb a munka kiváltság, mert nincs a mozgás a sétán van csak az egyetlen szórakozás az hogy folyamatosan öngyilkossági kísérleteket követnek el....90%roma az érettségi éteri magasságba emeli a tulajdonosát.
Nagyon sajnálok mindenkit aki rossz körülmények közt él de őt nem akarja megerőszakolni ,megverni minden este a cellatársa.Az un.parkettás börtön kiváltság és más büntetési fokozat(adócsalás ,gondatlan emberölés)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek