Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 19:43
Előzmény: #3639  Törölt felhasználó
#3640
Megismétlem magamat: egy - éppen személyeskedésért és uszításért - 20-szor kitiltott ember ne adjon tanácsokat.

"Mi lenne, ha más taktikát alkalmazva nem személyeskedve és másokat megbántva tenné mindezt."
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 19:26
Előzmény: #3638  Törölt felhasználó
#3639
Tehát pampának csak segíteni kíván ezekkel a sokszor cinikus, bántó megjegyzésekkel.
Mi lenne, ha más taktikát alkalmazva nem személyeskedve és másokat megbántva tenné mindezt.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 18:45
Előzmény: #3637  Törölt felhasználó
#3638
Nem támadok senkit. Az ellentmondást, az irracionalitást, a kettős mércét, az elfogulstágot, stb. nem szeretem.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 18:29
Előzmény: #3636  Törölt felhasználó
#3637
Mi a célja azzal, hogy pampát támadja gúnyolja?
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 18:25
Előzmény: #3633  Törölt felhasználó
#3636
Semmilyen kommunikációs csapdát nem ástam pampának. Folyamatosan önellentmondásba kerül és meg rávilágítok erre. Ennyi történt most is.

Neki két ugyanolyan cselekedet ellenkező megítélés alá tartozik attól függően, hogy ki az elkövető és ki az áldozat. Igaz ez a romák, a rendőrök, a politika, minden területen. Ilyen a klasszikus, durván kettős mércével mérő, szélsőségesen elfogult ember.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 15:48
Előzmény: #3634  pampa
#3635
Sokan azt nem értik, hogy az általános iskolai tankötelezettségre vonatkozna ez a törvénymódosítás. A középiskola továbbra is tandíjmentes maradna, és ezzel talán megszűnnének a 10 osztályos semmire nem való iskolák.
pampa 2011. 03. 09. 11:35
Előzmény: #3633  Törölt felhasználó
#3634
"Alkotmányos garanciát kérnek az első szakképesítés ingyenességére szülői szervezetek - attól tartanak, hogy a 15 éves korig tartó tankötelezettség esetleges bevezetése miatt az iskolákból végzettség nélkül kimaradók száma megtöbbszöröződik.link

Én meg a szülőktől kérnék garanciát arra amennyiben a gyermek nem végez el egy középiskolát 20 éves koráig akkor visszafizeti a gyermek képzésére fordított összeget.

Örülnének neki? A kisebbség részéről hányan írnák alá a nyilatkozatot?

Az tanuljon csak aki AKAR tanulni.
Aki nem akar, annak nem lehet (semmivel sem ) beleverni a fejébe a tudást.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 09:11
Előzmény: #3631  pampa
#3633
Vigyázzon pampa úr pénznyelő kommunikációs csapdát ás Önnek, de ebbe a csapdába már sokszor belecsalta Önt, nagyon ügyes ilyen téren.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 09:04
Előzmény: #3631  pampa
#3632
Világos. Tehát íme az én véleményem:

"1. A lenti hírben szereplők rátámadtak a rendőrökre. Én ezt ELÍTÉLEM.
2. A zavargók 2006-ban szintén rátámadtak a rendőrökre. Én ezt ELÍTÉLEM."

A tiéd pedig:
1. elítéled,
2. nem ítéled el.

Ez pontosan az a kettős mérce, amiről beszélek.
pampa 2011. 03. 09. 09:01
Előzmény: #3629  Törölt felhasználó
#3631
Nem mondok véleményt erről.
Azért mert te köztörvényes bűnözőknek tartod őket én pedig nem. A történelemben volt már ilyenre példa bőven és akkor ennyinél nem álltak meg. Felakasztottak, meglincseltek embereket aki az akkori hatalom kiszolgálói voltak.
Megbüntették őket azután meg rehabilitálták....és kitüntették.

Akkor most bűnözők vagy hősök?
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 08:59
Előzmény: #3628  pampa
#3630
Nem fogja abbahagyni:) Válaszóljon neki mert így nem tud tovább beszélgetni:)
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 08:45
Előzmény: #3628  pampa
#3629
Nem válaszoltál. Mondom mégegyszer: válasz nélkül nem lépünk tovább.
pampa 2011. 03. 09. 08:43
Előzmény: #3626  pampa
#3628
Szerinted az összes felkelés (lázadás, támadás) ami az aktuális hatalom ellen indult köztörvényes bűncselekmény volt?
Igen, vagy nem?

"A PDSZ minden erejével próbál a javaslat ellen menni, úgy sejtik egy költségvetési döntés állhat mindezek mögött. Ha a gyermek 15 életévét betöltve kikerül a rendszerből, az államnak nem kell tovább fizetnie a családi pótlékot.

Ez a lényeg.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 08:10
Előzmény: #3626  pampa
#3627
Pampa, nem a kérdésemre válaszoltál. Mégegyszer: a lenti 1., ill. 2. pontbeli eseteket TE elítéled-e? Ez volt a kérdésem. Amíg nem válaszolsz, nem lépünk tovább.
pampa 2011. 03. 09. 08:01
Előzmény: #3624  Törölt felhasználó
#3626
Elítélték őket és vagy már letöltötték vagy még töltik a büntetésüket.

Én is kérdeznék valamit.

A Révész Máriusz képviselőt brutálisan megverő rendőrök közül elítéltek e már valakit?

És mi lenne a véleményed arról ha a roma soroztgyilkosságok tárgyalása során mindenki azt vallaná:
Igen ott voltam de nem láttam és nem hallottam semmit mert zenét hallgattam...
egyedül amit elismarek, hogy engedély nélkül birtokoltam lőszert és lőfegyvert.

A bíró csak ezért hozna ítéletet.

Felmentenék a gyilkosokat.Mi lenne a véleményed?
Törölt felhasználó 2011. 03. 08. 22:59
Előzmény: #3624  Törölt felhasználó
#3625
Várom holnap a válaszod pampa. Mellébeszélés nélkül: 2 pont, 2 válasz.
Törölt felhasználó 2011. 03. 08. 21:53
Előzmény: #3620  pampa
#3624
Pampa, egyszerűsítsünk, mert látom, neked ez így bonyolult.

1. A lenti hírben szereplők rátámadtak a rendőrökre. Én ezt ELÍTÉLEM.
2. A zavargók 2006-ban szintén rátámadtak a rendőrökre. Én ezt ELÍTÉLEM.

Nézzük a te válaszaidat a 2 esetre. Várom. Elég egy "elítélem"/"nem ítélem el".
Törölt felhasználó 2011. 03. 08. 21:11
#3623
Törölt felhasználó 2011. 03. 08. 20:52
Előzmény: #3620  pampa
#3622
Pampa úr Pénznyelőnek ezt hiába magyarázza semmi értelme, nem fogja megérteni, mert nem akrja, vagy nem tudja.
Törölt felhasználó 2011. 03. 08. 20:46
#3621
Vona Gábor, a Jobbik elnöke facebook-bejegyzésében kijelentette: Gyöngyöspatán a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület történelmet írt, több ok miatt is.

1. Orbán Viktor két hét alatt rendet ígért, de egyelőre csak a saját testőrségét hozta létre Terrorelhárítási Központ néven adófizetők milliárdjaiból. A polgárőrök az ország különféle pontjairól érkeztek, vettek ki szabadságot, utaztak oda a saját költségükön, hogy olyan embereken segítsenek, akikkel még soha életükben nem találkoztak. Ez Orbán Viktor és Pintér Sándor számára szégyen, a számukra pedig hatalmas dicsőség.

2. Az eltelt egy hétben Gyöngyöspatán tényleg megvalósult a közbiztonság. Semmilyen bűncselekmény nem történt, az idősek nyugodtan mehettek bevásárolni, a fiatalok pedig haza az iskolából, esténként pedig megszűnt a randalírozás.

3. A polgárőrök folyamatos, 24 órás jelenlétet biztosítottak. Váltották egymást attól függően, ki mennyi időre tudott Gyöngyöspatára utazni a munkája és a családja mellől.

4. A polgárőröknek egy forintjuk sem volt saját élelemezésükre, a helyiek azonban mindenkinek adtak szállást, élelmet, pedig körülbelül 200 ember vett részt a munkában, egy adott időpontban volt úgy hogy 50-60-an is. Ez egyértelmű bizonyítéka az összefogás erejének.

5. A helyiek a saját polgármesterükkel szemben - aki számára óriási presztízsveszteséggel járt, hogy a vasárnapi nagygyűlésen nem jelent meg, majd dühében a polgárőrök elzavarását helyezte kilátásba - aláírásgyűjtésbe kezdtek.

6. A siker hallatán vasárnap több mint 2000 ember vett részt a demonstráción, amely majdnem annyi, mint a falu teljes lakossága.

7. A tömeg egésze végigvonult a falu kritikus pontjain, beleértve a cigánytelepet is. A rendezvény végig békében zajlott, semmilyen atrocitás nem történt, ami ekkora tömeg és ilyen feszültség mellett egyértelműen azt bizonyítja, hogy ha a rendőrség nem vegzálja a résztvevőket, akkor az ilyen jellegű megmozdulásokon semmilyen probléma nem lép fel, az végig megőrzi törvényes jellegét.

8. A polgárőröket már most ostromolja több település, hogy látogassanak le hozzájuk is. Annyi biztos, hogy Hajdúhadházon áprilisban a helyiek 200 fő számára biztosítanának szállást és ellátást.

Bizonyára még lehetne folytatni a sort - írja Vona Gábor, majd hozzátette: abban is biztos, hogy a kormány, ahelyett, hogy örülne, valaki helyettük is elvégzi a munkát, inkább a polgárőrség ellen indít majd politikai, jogi és titkosszolgálati támadást. De abban is biztos, hogy ha ezt teszik, a legrosszabb útra lépnek, a gyurcsányira. "Az pedig, tudjuk, hová vezet" - szögezte le.

"Én ezennel jelentkezem Hajdúhadházra szolgálatra!" - zárta bejegyzését a pártelnök.

Kövessük őt minél többen!

KE.

barikad.hu

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek