jo jo
a klima melegszik és megsülünk, a bolygo meg túlnépesedik!
még valami közhelyet pufogtathatnál! :)
itt csak annyi volt a kérdés, h a magyar kölségvetést .........
:)
a klima melegszik és megsülünk, a bolygo meg túlnépesedik!
még valami közhelyet pufogtathatnál! :)
itt csak annyi volt a kérdés, h a magyar kölségvetést .........
:)
Állampapír, tőzsde, befektetés.
Akinek kell használja és adjon hozzá ha tud.