Topiknyitó: Portfolio 2015. 06. 19. 14:31

A szerbek arra kérik Orbánt, ne építsen falat  

Ugrás a cikkhez
Aleksandar Vucic szerb kormányfő hamarosan beszélni fog Orbán Viktor miniszterelnökkel arról, hogy Magyarország fizikailag lezárná a magyar-szerb határt, és arra fogja kérni, hogy "ne építse fel azt a falat". Aleksandar Vucic szerb kormányfő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=215794
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mondeos 2015. 06. 22. 10:43
Előzmény: #80  signal2
#81
Nézz meg 2 híradót, teljesen mindegy, hogy melyik csatornán.
- keveslik a kapott kaját
- fel vannak háborodva, mert nem azért mentek Bécsbe, hogy sátorban aludjanak
- követelik a francia határon, hogy engedjék őket be
- lepusztítanak mindent, amerre csak járnak

Te mit tudsz erről az egészről, ha alapdolgokkal nem vagy tisztában?

Szerinted mit akarnak csinálni Európában? Hol akarnak lakni? Vesznek lakást? Egyből dolgozni fognak a megérkezésük után? Hát nem. Kapni akarják majd a segélyt, kiutalt lakást vagy bűnözni. A francia részről több 10.000 lakást akarnak nekik építeni, mert nincs hova rakni őket. Legalábbis az őket pártoló oldal. A másik oldal be se akarja őket engedni.
Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 10:45
Törölt hozzászólás
#82
Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 10:47
Előzmény: #49  watson
#83
Te pandát lenáciztad?:)) Pont őt?:) Szegény te. Ez már annyira szánalmas, hogy kénytelen vagyok megjegyezni amivel te vádaskodsz, az pont rád jellemző.
"Ha a világban keresed a hibát, tévedsz, mert az ok Te vagy. Mindig!"
Hegyesi2
Hegyesi2 2015. 06. 22. 10:53
Előzmény: #81  mondeos
#84
Még,hogy kevés kaját kapnak.Örülnének a kórházi betegek ha kapnának olyan ellátást!
link
BudFox
BudFox 2015. 06. 22. 10:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#85
igaz.
Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 10:56
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#86
Abszolút. Nagyon képmutató világban élünk. Az egyik kerítést épít, lelövi a határsértőt, drónozik...a kis magyar meg tegye azt amit mondanak neki. Fura. Ha jól olvasom, a menekültpártiak szerint lassan egész Afrika népét be kéne fogadnia Európának. "okos terv":)))

Itthon szinte semmi empátiát nem tapasztalok azokkal szemben akiknek ráterhelik a lakásukra, majd eladják a fejük fölül - ha nem tudják fizetni a rezsit, a hitelt. A társasházunkban még azt is megtiltották, hogy kutyát tartsunk:))- most ugyanazok nagy elánnal (szájkaratével) küzdenek a menekültekért, de amikor kértem, hogy támogassák a Afrika alapítványt- egy vasat sem adtak. Ennyit róluk...

Afrikát a Nyugat /Kína fosztotta ki, tette rabszolgává, gyarmatává kreálta meg az ISIS-t - a felelősség az övék. A mi dolgunk, hogy védjük az érdekeinket, és ösztönözzük a vezetőket értelmes cselekvési tervre.
mondeos 2015. 06. 22. 10:59
Előzmény: #84  Hegyesi2
#87
"határ menti tartományok politikusai már hetekkel a magyar kormány döntése előtt követelték a védfalat Ausztria keleti, Magyarországgal közös határán."

Ezek után az EU-ból senkinek se legyen egy rossz szava se a mi falunkra.
signal2
signal2 2015. 06. 22. 11:02
Előzmény: #81  mondeos
#88
Semmilyen reprezantatív felmérést nem találtam sem a menekültek, sem a bevándorlók mitovációiról, céljaikról, követeléseikről.

Segíts, légyszi.

mondeos 2015. 06. 22. 11:04
Előzmény: #88  signal2
#89
Rajtad nem lehet segíteni.
De igazad van, ők maguk is csak annyit mondanak, hogy ide, meg oda akarnak menni. A többiről nem beszélnek.
Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 11:07
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#90
"...a menekültpártiak szerint lassan egész Afrika népét be kéne fogadnia Európának. "okos terv"..."

igen, okos... és ördögi.

Ráadásul ez már régóta létezik 'A Terv' szintjén, ld. a másik, de hasonló témájú itteni topikban a Richard Nikolaus Eijiro Graf Coudenhove-Kalergi nevű személyről szóló írásokat.
szivacs
szivacs 2015. 06. 22. 11:09
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#91
Ó, a római kettős mérce - de hisz' azt mondták, hogy a modern liberális demokráciák már egyenlő mércével mérik az egész világot...!
Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 11:12
Előzmény: #89  mondeos
#92
Nem érdemes leállni velük... fizetett staféta-trollok.

Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 11:18
Előzmény: #74  Jon_Arbuckle
#93
Bocs, de én már csak leépülök. 50 felett ez már csak így van. De legalább van honnan. OV viszont csak téged meg a hozzád hasonló önálló gondolkodásra képteleneket tudja/akarja felheccelni. Egyébként meg jó szórakozást nektek az alattvalók és "rejtett erőforrások" össznépi homokozójában.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 06. 22. 11:19
Előzmény: #89  mondeos
#94
valószínűleg csak antilopra akarnak vadászni itt is, mint a szavannán..
nem akarnak itt élősködni senkin :)
a jobb életet EU-ban úgy gondolják, hogy itt több az antilop :)
mondeos 2015. 06. 22. 11:20
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#95
Arra jók a beírásaik, hogy hipp-hopp lejáratják magukat. Érdemben semmit nem tudnak hozzászólni,csak akadékoskodnak. Neki ez a dolga, lelke rajta.
signal2
signal2 2015. 06. 22. 11:21
Előzmény: #89  mondeos
#96
"Rajtad nem lehet segíteni. "

Úgy érted, hogy nincsenek hiteles információk?
Törölt felhasználó 2015. 06. 22. 11:22
Előzmény: #94  Jon_Arbuckle
#97
Nem tudják hogy errefelé a Vikilop az őshonos.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 06. 22. 11:23
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#98
köszi!
te és a hozzád hasonlók pedig fogadjatok örökbe 5-5 menekültet a házatokba és homokozzatok vígan együtt :)
hívd meg a homokózóba FodorGabit is, majd megdícsér :)
signal2
signal2 2015. 06. 22. 11:24
Előzmény: #95  mondeos
#99
Egy picit megmosolyogtató, hogy ilyen beírásokat látok itt a fórumon olyan felhasználónevekkel, amelyekkel az elmúlt 10 évben nem nagyon találkoztam.

Különösen érdekes reakció, hogy én személy szerint nem helyezkedtem egyik álláspontra sem eleddig.
mondeos 2015. 06. 22. 11:30
Előzmény: #99  signal2
#100
Sok-sok éve olvasom a portfóliót, dax, tréder, néha magyar részvényes. De nem vagyok az az írogató típus.
Ebben a témában viszont kibújt belőlem az írhatnék.

Előző kérdésedre, hiteles kimutatást nem tudok adni a céljukról. Csak annyit tudok, hogy részemről inkább a negatív hatását látom ennek a vándorlásnak. Mind gazdaságilag, mind kulturálisan.
Egy mentségem van, Európa nagy része is így gondolja.
Amit viszont én nem láttam, pl egy ország se jelentkezett, hogy akkor ők várják őket, tudnak velük mit kezdeni, tudnak rájuk költeni.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek