Törölt felhasználó
2014. január 10. | 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.

link
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
január 23. | 10:53
előzmény: törölt hozzászólás

ha a vezér azt kéri, akkor bárhova
Így döntöttem, most már ezen az úton megyek
január 23. | 10:49

A BUTASÁGOT a MAGYAR MADARAK ismeretét nem lehet elterelni holmi "mese" szöveggel!
Elég szégyen az ha valaki nem ismeri a MAGYAR madarakat.
gtg
január 23. | 10:48
Nem én égetem magam, fura hogy nem veszed észre.
január 23. | 10:48
Törölt hozzászólás!
január 23. | 10:47
előzmény: #17393  ________
vezér amúgy az iskolában is olyan jól tanult, hogy nem is ötöse volt, hanem hatosa!!!
gtg
előzmény: #17388  pampa
"a magyar népmeséken, mondákban nem a MADÁR  fajta meghatározása a lényeg!   :)))"
Ja, nem lényeg, pl. a varjú az egyikben énekel a másikban meg károg, stb... hagyjuk már ezt. A csalogány és az arany málinkó a népmesékben és minden vidéken két különböző madarat jelentett és jelent.
Törölt hozzászólás!
január 23. | 10:46
előzmény: #17391  zotlan

tananyag / internet /lexikon ne érdekeljen
a vezér tudja a tutit, neki van egy nagyon jó ismeröse: hatosa
ha ö máshogy mondja, akkor azt fogadd el légyszíves!!!
január 23. | 10:45
Törölt hozzászólás!
január 23. | 10:42
előzmény: #17388  pampa

"Fülemüle, , sárgarigó,  csalogány és aranymálinkó  a magyar nép nyelvén egyetlen madarat jelent! "
Kifejtenéd bővebben  ezt az állítást?  Valamint megmutatnád általános iskolai tanyagban ezt?
Törölt hozzászólás!
gtg
De tuti, hiába erőlködsz, valós tényt nem tudsz átírni. Tévedtél és most ködösítesz, ez azért már elég szánalmas, részemről több időt nem pazarolok erre az értelmetlen eszmecserére.
január 23. | 10:40
Nálad is belépett a "kötekedés".....  :))))
 beleakadnak az esemény  szempontjából lényegtelen kérdésbe...és azt viszik tovább!   :)))
.
a magyar népmeséken, mondákban nem a MADÁR  fajta meghatározása a lényeg!   :)))
ráadásul eltérő területeken Magyarországon belül is  ugyanazon madarakat nevezhettek más és más néven!  :)))
január 23. | 10:39
január 23. | 10:38
előzmény: #17379  gtg

igaza van
fideszeseknek higyjél, ne a szemednek !!!
én hülye eddig utáltam a vezírt mint a sz.rt, de tegnap végre megvilágosodtam
reggel voltam meggyónni az elmúlt évtizedeket (2 óráig soroltam büneimet)
most végre megtisztultam, indulhat egy új élet, tiszta lappal, nemzeti szívvel, fideszes ésszel
vége a romlott komcsi életnek
jobb lesz, már most érzem
január 23. | 10:37
előzmény: #17322  PusztaPutyin
csak kis részben értünk egyet: abban, hogy a decemberi és azóta történt ellenzéki akciók inkább kontraproduktívak, a tv székházas performansz pedig nevetségessé is tette őket, szerintem is tök hülyék.. amúgy az mtva is követett el ott és akkor hibákat. szerintem ugyanakkor tény, hogy Hadházyéknak nincs igaza amikor azt a látszatot próbálják most is kelteni, mintha ők ott erőszak áldozatai lettek volna..hiszen egyértelmű, ők ott csak ki akarták provokálni az erőszakot, azért, hogy utólag azt világgá lehessen kürtölni a sajtóban h. 'tessék, a zorbándiktatúra vereti a képviselőket', de ez persze csacsiság!
"Viszont: van egy növekvő nyomás és elégedetlenség, nem véletlenül indult be újra a jobbanteljesítési propaganda agymosás is"
nincs növekvő nyomás, sőt épp csökkenő van: hiszen most szombaton jóval kevesebben tüntettek, mint január elején! tudod mi történt december óta? az, hogy az ellenzék a saját eddgi törzsszavazóinak egy részét (de csak egy kis részét) ki tudta vinni az utcára, pedig forradalmi rendszerbuktatásra készült - ez óriási kudarc! azért sincs növekvő nyomás és elégedetlenség, mert a közvéleménykutatásokban  vezet továbbra is  a fidesz-kdnp, az ellenzék nem tudott érdemben javítani tehát nem igazolják vissza a kutatások az állításod
a jobbanteljesít kampány tudod miért van? azért, mert 1. májusban EU-s parlamenti választás lesz és mert 2. ugyanazen kampány részeként indult el a decemberi tüntetéssorozat, amire tény hogy a túlóratörvény adta meg az alapot, de az csak ürügy volt most az ellenzéknek. a jobbanteljesít kampány a tüntetések nélkül is beindult volna, de így most az a látszat alakult ki, mintha csak egy azokra adott válasz lenne.
abban se értünk egyet h. a helyzet instabil lenne: lásd épp a közvéleménykutatási eredményeket, továbbá a parlamentben stabil többsége van a kormánynak. abban van csak igazad, az  valóban nem kiszámítható hogy az eembereknek úgymond mikor lesz elege bárhol, bármely rendszerből -  de nézz vissza  múltba: annak mindig az szokott az alapja lenni általában: amikor az életszínvonal rohamosan zuhan, nagy infláció van, csökken a vásárlóerő, ugrásszserűen nő a munkanélküliség, és vagy egy zárt országról van szó ahonnan még külföldre se mehetsz ki l. dolgozni. megkérdezlek, ezek msot együtt fennállnak? szerintem nem..
január 23. | 10:37
Törölt hozzászólás!
január 23. | 10:35
Törölt hozzászólás!
gtg
január 23. | 10:34
Miért hinnék neked, amikor folyamatosan téves információkat közölsz. Egyébként meg utána szoktam nézni a dolgoknak, az a tuti.
január 23. | 10:32
Törölt hozzászólás!

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE