Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2019. 10. 03. 14:25
Előzmény: #36338  -pny
#36340
Folyamatos csalások történnek, de ha a fityesz érdekében történik azt elnézik a hatóságok.
Peterbond 2019. 10. 03. 14:24
Előzmény: #36325  novotrade
#36339
"Tudod, itt ez a módi!  :))))"
.
Monfja aki 1 honapra kidobott a topikjabol OFF miatt mert a migranszidas kozben felmerulo kocsi rongalasra felhoztam peldanak hogy 2006 ban meg tucatnyi kocsi egett megse azzal riogattak jogy tiltsuk ki az osszas fociszurkolot az orszagbol.
.
Szoval ne a forum fo cenzurasa kerje mar ki a szabad velemenynyilvanitast jo? Jogod van hozza csak kicsit pofatlan.
-pny
-pny 2019. 10. 03. 14:21
#36338
Ez csak egyetlen nap 3 híre:
.
A választási bizottság szerint nem oké, hogy Záhonyban 9-10 ember él papíron a házakban
.
A rendeltetésszerű joggyakorlás elvébe ütközik. Az MSZP erre alapozva felejelentést tesz.”
.
Nem csak leszedték az ellenzék plakátjait, de a számlát is benyújtották
.
Esélyt sem adtak nekik Nyíregyházán, hogy az utcákon megjelenjenek a plakátjaik.”
.
FÜGGETLEN JELÖLTNEK NEM VOLT MÁR SZABAD PLAKÁTHELY, FIDESZESNEK AZONNAL LETT
.
Aki szerint ez így valódi demokrácia, az hazudik, vagy hülye.
Törölt felhasználó 2019. 10. 03. 14:17
Előzmény: #36325  novotrade
#36337
Érdekes felvetés, én pld. többször leírtam, hogy egyetértek a fidesszel abban, hogy a demográfia a legnagyobb probléma, sőt azt is leírtam, hogyha az osztrákok kerítést építenek, akkor nekünk is kell, mégse lettem Orbán vagy Putyin pincsije, így tételesen nem igaz, amit leírtál.
euler 2019. 10. 03. 13:47
#36336

Ha valaki még nem tudná, hogy hol él, mi az a NER és a pártállam (részletek):
"Ha valaki politizál és az ellenfelünk a politikában, a politikai térben, akkor azzal nem beszélgetünk, nem próbáljuk meggyőzni, hanem legyőzzük. Pont!
...aki politizál a rendszerrel szemben, a rendszer bármely tagjával szemben, azt kell, hogy mondjuk, hogy ne egyen a másik oldalon. Mert ezen a fronton mi etetjük az embert.
(...) A kétpólusú politizálásnak vége van. Tehát ez ami per pillanat az országban történik, ez tényleg a NER-nek az építése és a kiterjesztése a teljes országra. Szeretnénk az árkokat betemetni, akit lehet, áthúzni erre az oldalra, mindenkit, aki idomul. Vannak lehetőségek pozíciókat adni. Mindenkinek helye van ebben a rendszerben, de politikailag minket támadni nem szabad. Mert abban a pillanatban ellenséggé válik."
http://egriugyek.hu/a-kornyek-ugye/orojan-sandor-fidesz-ner-tiszafured-jegyzo-polgarmester?fbclid=IwAR2kiYfArbl-ZCYpJXjD4THzOKb2MoupuhwshvOCraW0H0bz44U48cTmP8A
euler 2019. 10. 03. 11:21
#36335

„Nem lesz húsmentes nap az életemben! Az Európai Unió nem írhatja elő senkinek, hogy mit egyen."
(Németh Szilárd, a Fidesz alelnöke, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára)
________
________ 2019. 10. 03. 10:20
Előzmény: #36331  signal2
#36334

O1G azt rendeli el, hogy Stróman Lőcinek kell egy stadiont építenie
Tarlós: persze főnök, hova szeretné
Karácsony: már van elég, strómanokkal amúgy sem dolgoztatunk
Fidesz: ez így nem megy, Önökkel nem tudunk együtt dolgozni, kommunisták, hazaárulók, bevándorláspártiak
bigyula 2019. 10. 03. 10:09
Előzmény: #36320  novotrade
#36333
"A kormány  pl. szeretné fejleszteni a sportolás lehetőségét  egy adott településen.
 Az önkormányzat ezt a lehetőséget nem kéri.
Akkor hogyan működjenek együtt?"
.
Pl. a kormányzat leül az önkormányzattal, és megkérdezi, mire lenne szükség, igény.
ts3 2019. 10. 03. 10:07
Előzmény: #36320  novotrade
#36332
Ha jól értem a ki nem mondott gondolataid, akkor arra céloztál, hogy az ellenzék az értelmetlen profi focinak szánt stadionépítesi pénzeket az emberek gyógyítására és oktatására költené. Szerintem ez minden magyar ember számára vállalható.
signal2
signal2 2019. 10. 03. 09:55
Előzmény: #36328  novotrade
#36331
Huszadrangú kérdés a stadion. Van még 763 másik, fontosabb ügy.
Nem kell, és teljesen értelmetlen elvárás is, hogy mindenben egyetértsenek. Még a családon belül sem értünk mindenben egyet, a munkahelyen sem, stb. Tudjuk, hogy egy hajóban evezünk, de viták során dől el, hogy merre van az előre. Karácsonynak meg kell vívnia a csatákat a kormánnyal, meg kell győznie, hogy olyan beruházásokat finanszírozzanak, ami a budapesti polgároknak összességében a legjobb. Egy focistadion biztosan nem ilyen. Már most is túl sok belőle, elnézve a kihasználtságot.
signal2
signal2 2019. 10. 03. 09:52
Előzmény: #36324  eriik2
#36330
Schiffer például jutott azzal, hogy a lehető legmagasabb szakmaisággal, a legszabatosabban fogalmazta meg a kritikáit, és még korrekt jogszabály-változásokat is nyújtottak be folyton. Ez kemény 7%-ra volt elég a csúcsidőszakban. Ez egy megállapítás.
Másik megállapítás: láthatod, hoyg a fidesz milyen mértékű és kitejredt uszító propagandákat folytat. Menekültek ellen, Soros ellen, Brüsszel ellen, ellenzéki politikusok ellen, mindig van valaki. Erre több tízmilliárd forintot költenek évente, és még a hatalmi pozíciójukat is felhasználják rá kormányzati tájékoztatás címszó alatt. És mit látunk? Sorban 50%-ot kapnak a választásokon. Nagyon úgy tűnik, hogy a lejáratás, a hangulat-keltés, az uszítás tökéletesen működik a magyar társadalmon, ezzel lehet a legtöbb szavazatot szerezni. 
Örülök, hogy te mérsékelt, úri kommunikációt, és együttműködési szándékot vársz a politikusoktól. Szívemből szólsz, egy hajóban evezünk. 7%-ig lehet eljutni ezzel a politikával. A kérdés az, hogy mit érünk el ezzel?
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 03. 09:48
Előzmény: #36298  eriik2
#36329

  "pl mnyp, korrupció, lakástakarék, hogy csak kettőt említsek"
Megszámoltam ezt a kettőt. Nekem három jött ki.
novotrade 2019. 10. 03. 09:47
Előzmény: #36326  signal2
#36328
nézzük a stadionépítést.
hogyan tudna együttműködni a kormánnyal ezen a területen?
signal2
signal2 2019. 10. 03. 09:46
Előzmény: #36325  novotrade
#36327
Köszönjük újfent uszító jellegű kitalációidat.
Én pl. szívesen beszélgetek eriikkel. És eddig egyszer sem soroltam sehova. 
De látod, ezt is szabad: sulykolni már 2 napja, hogy itt megy a skatulyázás.
Csak gratulálni tudok!
signal2
signal2 2019. 10. 03. 09:44
Előzmény: #36323  novotrade
#36326
Melyik zárja ki a kormánnyal való együttműködést?
Lásd nyugodtan bele, amit bele akarsz, avagy bele akarnak láttatni veled. Te dolgod.
novotrade 2019. 10. 03. 09:42
Előzmény: #36322  eriik2
#36325
Itt csak a haladóknak van szabad véleményírási lehetőségük!   :)
.
 elkövettél egy ORBITÁLIS SZARVAS hibát már az elején!   :)))))

leírtad, hogy van egy két téma ahol egyetértesz a Kormánnyal!!!!!!    :))))))
.
 Így már itt POLITIKAILAG  ORBÁN és egyben PUTYIN pincsije lettél!   :))))
.
Tudod, itt ez a módi!  :))))
eriik2 2019. 10. 03. 09:40
Előzmény: #36321  signal2
#36324
Igen a szellemileg korlátolt emberek csak úgy tudnak negatívumokról beszélni egy emberrel, hogy pocskondiázzák őket. Aki egy picit is intelligensebb talál módszereket, hogy ne pocskondiázva beszéljen egy ember, vagy párt negatív intézkedéseiről.
novotrade 2019. 10. 03. 09:38
Előzmény: #36319  signal2
#36323
Akkor én emlékszem rosszul pl. a "stadionstop" szlogenre?

meg a "Budapest alkotmányra"?
.
Ahogyan az ország az országban szlogenre?
eriik2 2019. 10. 03. 09:38
#36322
Viszont úgy látom itt is bebizonyosodott az, hogy értelmetlen a Fórumon való részvétel.Amblokk gyakorlatilag nem lehet semmit mondani a "centrumból", mert gyakorlatilag az ilyen embereket, mint én mindkét oldal támadni szokta. (ezért van az, hogy már sehol nem szokásom kommentet írni) Reménytelenül ez figyelhető meg bármilyen politikai, és sokszor már politikától mentes cikkek alatti komment szekciókban is, a gyűlölködés, személyeskedés.Gyakorlatilag az elmúlt napokban egy emberrel sem tudtam érdemben érveket ütköztetni, mert sajnos szellemileg nagyon sokan mozgássérültek...Ez látszik a lepontozásokból is, mikor azt írtam, hogy egy olyan pártot látnék szívesen az országban, ahol nem ez folyik, mint itt is, hogy öljük egymást, egyből 2 nagy tudású ember lepontozta, nem érdekel egyébként csak mellékesen jegyzem meg.Lehet a jövőben inkább megmaradok csak a cikkek fogyasztásánál, így nem látom értelmét Fórumozni. Akinek ez volt a célja örülhet, nem írok több véleményt, hozzászólást felesleges.Aki talán megértett engem, annak köszönöm, én még bízom egy olyan jövőben, ahol az emberek sokkal humánusabbak lesznek egymással.
signal2
signal2 2019. 10. 03. 09:36
Előzmény: #36315  eriik2
#36321
"nézzük meg a negatívumokat" - ez történhet úgy, hogy nem minősíted pocskondiázásnak? Nincs itt valami ellentmondás?

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek