Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 06. 14. 08:58
Előzmény: #1358  realmadrid
#1360
Biztosan nem úgy fog viselkedni mint a többi M.L papír. Értem ezalatt, hogy nem fog 3000%-os emelkedést produkálni 1 év alatt. Elég lesz a négyszerezés is :-) Remélem van még időm... Pályázatokat már kiadták... akár igaz is lehet de abban biztos vagyok, hogy nem azért vették meg ezt a céget, hogy csak vegetáljon. Véleményem szerint több céget is bekebelez a 4IG az elöttünk álló évben. Én már látni vélem a fő csapásirányt. Te nem? :-) A lényeg! Ma kezdődik a foci VB! 
szaferi
szaferi 2018. 06. 14. 08:46
Előzmény: #1358  realmadrid
#1359
Bukta? ML mennyiért vette? Ha neki megérte, nekem is!
realmadrid 2018. 06. 14. 07:37
Előzmény: #1357  NyeretlenKeteves
#1358

A kérdés az : biztosan úgy fog ez is viselkedni mint eddig az összes ML által megvett cég?
Ha igen akkor akkor még az út elején járunk, de mi van ha nem, akkor lehet hogy bukta van.
Nem tudjuk mi akarnak.
Itt valaki már írta: az IT pályázatokat már kiadták, idén és jövőre is. Utána meg ki tudja mi lesz?
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 06. 14. 07:19
Előzmény: #1350  HoStrucc
#1357
Már bocsánat de az APP vételi ajánlat valami 260 forint körül volt... aki ott szállt be az biztosan nem ragadt be. Aki 1000 felett vett( volt 1170 körül is ami ugye négy és félszerese az ajánlati árnak) az beragadt(egyelőre). De lesz az még 1200 bőven. A 4IG esetében most állunk a startvonalon... látok benne fantáziát oszt jó napot. Fél év múlva már tisztábban látunk, de ha komolyan gondolják (miért ne gondolnák) ennek a cégnek a helyzetbe hozását akkor 2 év múlva annyi lesz a cég bevétele amit le sem merek írni:-) Árfolyamról nem nyilatkozom.... Összefoglalva, véleményem szerint aki ezeken a szinteken veszi a papírt az nagy valószínűséggel nem fog rosszul járni. Én mindenesetre csipegetem de házat, kocsit még nem toltam bele. Asszonyon és az anyóson viszont gondolkodom .-)
bitKain
bitKain 2018. 06. 14. 01:26
#1356
Ma leégett a Ramiris raktára. (Index.hu, hvg.hu)
"Az Index arról ír: az elektronikai nagykereskedelemmel foglalkozó cég kára akár milliárdos is lehet. Ráadásul a tűz akár a magyar piacot is átrendezhetné, a Ramiris ugyanis az egyik legnagyobb elektronikai beszállító, fontos állami megrendelései is vannak."
.
Érdekes, hogy a 4IG is foglalkozik HW-rel, és micsoda véletlen, hogy ML-nek jók a kapcsolatai kormányzati körökkel :-D
Hmm, hmm ..., be kéne segíteni a Ramirisnek, ha gondjai adódnának. (Vagy, ha a Ramiris esetleg tönkre menne.)
Boavista 2018. 06. 13. 22:45
Előzmény: #1351  bitKain
#1355
Tökéletesen leírtad! Nem értem miért hasonlítják akár az apphoz. Az 210ről 1100 fölé ment akkor! 
Itt ezen a szinten száll be ML a cégbe vagyis jelen adatok szerint 3533.- forinton! Tehát aki vele akar egy hajóban evezni nyugodtan vásárolhat most, hiszen még felárat sem fizet érte!
Nekem kicsit zavaros hogy miért is kéne fosni itt a történetes vásárlástól!?
Eddig már 4 esetben (opi,konzi,cig,app) bebizonyosodott hogy tökéletesen megéri vele hajózni a beszállási árfolyama körülről! Tehát no para!!!
Boavista 2018. 06. 13. 22:37
Előzmény: #1351  bitKain
#1354
T
HoStrucc
HoStrucc 2018. 06. 13. 18:40
Előzmény: #1351  bitKain
#1353
Oké, akkor szurkolok, hogy így legyen és a 7.es pontot ne várja meg senki. :)
bitKain
bitKain 2018. 06. 13. 18:38
Előzmény: #1351  bitKain
#1352
a "..." limites rallyk és korrekciók váltakozása, majd lecsendesedik a papír.
bitKain
bitKain 2018. 06. 13. 18:37
Előzmény: #1350  HoStrucc
#1351
Rosszul emlékszel, Strucc.
Mindegyiknél a következő ment:
1.) Bennfentes felhúzás. Nem értettük, hogy mitől megy a Konzum, Opus, App
2.) Bejelentik, hogy ML betette a lábát, és jött a kötelező vételi ajánlat
3.) Papír visszaesik, de nem a kötelező vételi ajánlatig.
4.) Lezáródik a vételi ajánlat, papírok mennek felfelé, de csak kb 20-30%.ot, majd stagnálás
5.) Visszaesés
6.) Őrült, érthetetlen limites rally-k
7.) Kemény korrekció.
...
Itt a 3-as pontnál vagyunk.
HoStrucc
HoStrucc 2018. 06. 13. 17:52
Előzmény: #1349  NyeretlenKeteves
#1350
szerintem a két papír pont ugyanazt csinálja csak más a dinamika. Az App is meszire szállt el aztán elapadt és visszaadott 2/3ot az emelkedesbol pedig voltak benne utána is hírek. itt lassan felvasaroltak a bennfentesek majd a hir napján és azt kovetoen kitaraztak. meg is szűnt a forgalom nem is nagyon fog mozogni csak pár alkalommal mint az app,  hírre. takinfo apport mozgathatja de azt már lehet besrazta a piac. jöhet még valami nagy nyeres és akkor mehet kicsit. De nélkül pont semmi mozgás nem lesz a papirban csak bedobja aki ezt korán észleli és őt követik a további remegok. A kötelező vételi ajánlat szintje foghatja. onnan idővel fordulhat talán.  nem kívánom senkinek hogy igazam Legyen de ezt látom kísértetiesen hasonlónak az appal. én ott ragadtam be, remélem itt nem ismétlődik meg . szurkolok de a 6000 lesz meg hasonlókat el kell engedni mert csúnya csalódás lehet belőle  
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 06. 13. 17:45
Előzmény: #1346  HoStrucc
#1349
Ennek mi köze az APP-hoz? Komolyan kérdezem. A két cég nem azonos "életciklusában" van... APP-nál már lezajlottak bizonyos folyamatok és megy a jól megtervezett útján, ezt a céget pedig majd csak most kezdik felépíteni. Az a probléma(és ezt már többször leírtam) hogy mindenki a tavalyi, hatalmas forgalommal történt szárnyalások folytatását várja. A tavalyi év kivételes volt a hazai tőzsdén, nagyon ritkán van ilyen. Mondhatni , hogy egyszer volt Budán kutyavásár... vagy kétszer:-) Régebben sokaknak már az nagy öröm volt, hogy 5-10%-ot keresett egy év alatt(jó esetben). Türelem van, én például egyátalán nem sajnálom, hogy nincs alsó-felső limites ugrálás a papírokban. Mondjuk azt nem bánnám, ha valamilyen mozgás azért lenne :-) 
LOP-PUS 2018. 06. 13. 17:44
Előzmény: #1346  HoStrucc
#1348
Aki novemberben vett Opust, az már túlélt pár öntést és még bukóban is van. És ez 7 hónapja történt. Itt meg pár nap telt el. MOSOLY. SÉTA. 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 06. 13. 17:31
Előzmény: #1345  realmadrid
#1347
Aggodalomra semmi ok. 300 darab volt a "forgalom". Mehet ez még lejjebb is. És? Az erre szánt puskaporom jelentősebb része még szárazon :-) 
HoStrucc
HoStrucc 2018. 06. 13. 17:26
Előzmény: #1343  realmadrid
#1346
Egy húr szakad csak el, és indul az öntés. Appeninn v 2.0. Sajnálom :(
realmadrid 2018. 06. 13. 17:24
Előzmény: #1344  NyeretlenKeteves
#1345
Napról napra egyre lejebb. 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 06. 13. 14:20
Előzmény: #1343  realmadrid
#1344
Ugyanez a helyzet KONZUM, OPUS , stb esetében is. Teljesen kereskedhetetlenné tették a részvényeket....Nagy gratula!  Az itteni módi már személyes sértésnek veszi ha valaki 3600-on mer venni! Egyből "büntet"!  :-)  Szerintem én tudnék segíteni a problémáján(betegségén:-) 
realmadrid 2018. 06. 13. 14:04
Előzmény: #1340  rice1
#1343

Most már a forgalom is megszűnt.
Mindenki vár, remélem nem pofára esés lesz a vége.
Wuff
Wuff 2018. 06. 13. 12:07
Előzmény: #1333  biso7
#1342
Van APP, OPI, KONZ is, CIG-ből csak minimális. Az OPI-Konzival kapcsolatban amúgy valamennyire optimista vagyok, de a múlt heti J.G. nyilatkozatok és az APP-os fejlemények kiverték a biztosítékot, azért írok most pesszimistább hangnemben. A hivatkozott kommentemben amúgy arra akartam utalni, hogy nem biztos, hogy közvetlenül a bejelentés utáni 1-2 hónapban a legszerencsésebb beszállni (különösen, ha már előtte a bennfentesek felrántották), de természetesen nincs üveggömböm és a közép/hosszútávú kilátások ezektől függetlenek.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 06. 13. 10:46
Előzmény: #1340  rice1
#1341
Akkor addig lazuljunk és nézzük a foci VB-t. Már ma elkezdem nézni pedig csak holnap kezdődik. Az egész BÉT halott, nincs itt(sem) semmi látnivaló. 

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek