Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:54
Előzmény: #62297  Down
#62300
Amúgy nem értem miért nem hallgatnak rád is picit többen. Oké, fáj az igazság főleg ha rossz poziban ülve jön szembe, de jobb a saját zsebből fizetni a tévedés árát? Mi itt páran akik már itt ott beleszaladtunk ebbe e felhivjuk a figyelmet rá hogy helló gyerekek, ez ugyanaz a minta lesz, na mi vagyunk az ördög és az Antikrisztus. Óriási 
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:50
Előzmény: #62297  Down
#62299
Amúgy érdemes figyelni az ilyen egyre agresszívabb gyülekezeteket itt a fórumon. A birka - index növekedésevel érdemes követni az esés korrekciós szintjeit. Ott vélhetőleg higitani fognak az esetleg szabad pénzből vagy portfólió atrendezessel. Ezeket a felpattanasokat érdemes lekereskedni mert kB ingyen adják neked a pénzüket. Hála érte 
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:46
Előzmény: #62297  Down
#62298
Pedig 1000 fölött is volt sok jel hogy futás. 
Down
Down 2020. 02. 06. 08:45
Előzmény: #62292  nincsrapenz
#62297
Sokan felismerték, erre írtam még 600 felett, hogy jobb a kis bukó, mint a nagy. A pár héttel ezelőtti felkorrekció jó kiszállási pont volt.
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:45
Előzmény: #62289  Down
#62296
Majd az invitech apportot leporolja, amit ő álmodott meg. Amikor jött a tsys felvasarlas hír jó volt. Amikor meghiúsult az is. Elsőnél nem volt baj hogy nagy adósságba verné magát a cég. A másodiknál pont az volt az egyik érv hogy nagyon helyes úgysem akartuk hogy eladosodjon a cég és lesz pénz másra. Na így működnek a felbeszelo hívők! Lesz pénz akvira. Majd osztalék duma, na az még jobb mint az akvi. Viccesek. Bármilyen negatív hírt képesek pozirivra festeni. Az ilyen helyekről kell menekülni mert közben valószínűleg irdatlan tömést rendeznek a sosemadomel emberek. 
Zipfer 2020. 02. 06. 08:40
Előzmény: #62289  Down
#62295
Gyengébbek kedvéért bemásolom a fórum egyik alapszabályát: A fórumon megjelenő minden tipp, ötlet, „tuti infó” egyszerű VÉLEMÉNYNEK tekintendő. Ha ezek alapján hozol befektetői döntést, minden felelősség a tiéd.
jenöke 2020. 02. 06. 08:35
#62294
hivd fel öket
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:31
Előzmény: #62289  Down
#62293
Pont most írtam még egyet, azzal szerintem tökéletesen egyetértesz 
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:30
Előzmény: #62288  nincsrapenz
#62292
Matgab ezt még időben ismerte fel (bár kis fázis kesessel ő is) egyből közellenség is lett. Összezárt a nyáj hogy ne szökjön ki az akolmeleg. Új ellenség kell gyorsan ilyenkor. Tiszta mini F szavazói tábor lekepzodes : támadják a vezért (= itt a papírt, jászait), gyorsan küldjük el őket habzó szájjal a búsba. (elnézést a politikai hasonlatert, de ez ugrott be mint közelítő példa) 
Fabrizio66
Fabrizio66 2020. 02. 06. 08:28
#62291
sziasztok! lenne egy nem a témához való kérdésem.
Aki az erste netbrokert használja, megtudná mondani, hogy miért van olyan, hogy az eladásnál a kikerülési költségem 0 ft, és csak a bekerülési árat számolja fel?
Akkor ha napon belül el is adom (talán azoknál az eseteknél látok olyat)?
Fabrizio66
Fabrizio66 2020. 02. 06. 08:28
#62290
sziasztok! lenne egy nem a témához való kérdésem.
Aki az erste netbrokert használja, megtudná mondani, hogy miért van olyan, hogy az eladásnál a kikerülési költségem 0 ft, és csak a bekerülési árat számolja fel?
Akkor ha napon belül el is adom (talán azoknál az eseteknél látok olyat)?
Down
Down 2020. 02. 06. 08:28
Előzmény: #62288  nincsrapenz
#62289
-53 % után még hitelesnek és sikeresnek tartják az ilyen embert? Ez minősíti azokat, akik tényleg hisznek nekik. 
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:20
Előzmény: #62287  nincsrapenz
#62288
Ugye most jön ki az hogy kik azok akiknek egyszer véletlenül bejott. Most végtelen vak hittel bújnak a kirazas, majd ha érdekük lesz és hasonló ékes szavak mögé. Közben meg csak annyi történik hogy képtelenek felismerni a kifosztasi mintát időben. És ez nagyon káros azokra nézve akik még náluk is kevesebb tudással rendelkeznek, és őket hitelesnek, mi több sikeresnek tartják. 
nincsrapenz
nincsrapenz 2020. 02. 06. 08:13
Előzmény: #62284  kupec
#62287
Jól látod. Sajnos a feleneklo wallis guru tiltott pedig ettől nem függ az árfolyam hogy ezeket a tényeket leirjuk. 
Smile62 2020. 02. 06. 08:13
Előzmény: #62272  Beerman
#62286
Csak az a baj, hogy ezek a részvények soha nem fogják megközeliteni még véletlenül sem a csúcsárakat.      Akik magasabban vettek maradnak örök bukóban. ML.-hez érintőlegesen kapcsolódó részvények kipukkadtak, és már nem tudják őket  újra felfújni. Szvsz. Szivesen tévednék. 0 a forgalmuk, érdektelen a befektetők számára. Nagy ritkán van egy kisebb forgalom. Szerintem az is a brokik szórakozása. 
wallasz
wallasz 2020. 02. 06. 06:46
Előzmény: #62284  kupec
#62285
Azt hiszem, fején találtad a szöget. Amikor full 4ig-ben voltam, akkor is figyelgettem az Otit, mert nagyon kinézett az, hogy a következő akvi az lesz (profil, tulaj háttér, stb.). Nem lett belőle semmi és most csúszik is Oti lefelé. 4ig-ből akkor szálltam ki, amikor az srv-t a legcsendesebb időszakra időzítették és az utána való hetekben is a viszonylag üres könyvekből veszegettek. Persze, nem kell mindenkinek beírni, ha kiszáll, de én úgy gondoltam, tartozom ennyivel az itteni közösségnek, hogy ha beírtam, amikor vettem, beírjam azt is, amikor kiszálltam. 
kupec 2020. 02. 06. 02:09
Előzmény: #62279  poreci
#62284
Úgy vélem, hogy a 4IG likviditásával/eredményességével lehet komoly probléma, és aki a közelben van, már ismeri a gyj várható számait, és épp kiszáll. Két dolog miatt gondolom ezt: 
(1) Tsys akvizíció lefújása;
(2) OTT1 tőkeemelésének meghiúsulása.
Ez utóbbi kapcsán úgy gondolom, hogy az OTT1 nagybefektetője a 4IG lett volna (voltak érdekes egybeeső tendernyerések a felnőtt oktatás területén), de valamilyen okból a tavaly decemberi OTT1-s tájékoztató előtt nem sokkal (kb. a Tsys akvizíció lefújása körül) ki kellett abból is szállnia. Ennek volt eredménye az irtózatosan gáz tájékoztató, melyen az OTT1 minden tőkeemelésre irányuló kérdést kínosan került, illetve ez ügyben azóta sem történt semmi. 
Ebből a szempontból érdekes a 4IG srv-je is: csupán néhány nappal a jelentés miatti miratórium előtt kezdődött, hogy 
(i) ne kerüljön sokba;
(ii) hivatalos oka legyen a befejezésének; 
(iii) de azért a piacot mégis megnyugtassák/altassák a tervezett kiszállás lebonyolíthatósága érdekében.
Szerintetek hol lehet ebben az elgondolásban hiba?
rbbj11
rbbj11 2020. 02. 06. 01:51
Előzmény: #62282  Törölt felhasználó
#62283
Egy szektába illik becsekkolni és kicsekkolni is.
Ez nem egy normális részvény. Nem befektetés. Sose volt az, és sose lesz az egy politikai cégnél, közép-európai mini Braziliában. 
És igen, abnormális ami itt folyik, de nem csak most, hanem abnormális volt a húszszorozás is. És most abnormális a felezés a csúcsról, persze hogy sok a feszkó, amit ki hogyan vezet le. 
Az is abnormális lesz, ha negyedel a csúcsról, és akkor me´g abnormálisabban fognak a kitömöttek és a nyeröt elolvadni hagyók viselkedni. Türjed, mert ez egy fórum, nem 4ig közgyülése....
Törölt felhasználó 2020. 02. 06. 00:26
Előzmény: #62280  rbbj11
#62282
Hagyjuk. Abban a kontextusban ugyebár, hogy kimerítette a felbeszélés tárházát igazán pozitív kicsengése van, csak félreértelmeztem. 
Ha vennétek a fáradtságot és elolvasnátok az utolsó 20 hsz-ét kiderül miért nem ír.
És miért kell ilyen feltételezésekkel élni egyáltalán? Ez az egész abnormális már ami itt folyik, ezen kéne elgondolkodni. 
Nem hinném, hogy az a normális, hogy egy részvény eladásnál ki kell checkolni egy fórumon, mint egy szállodában. 
Down
Down 2020. 02. 06. 00:14
Előzmény: #62279  poreci
#62281
Duplaalj nem ilyenkor szokott lenni. Erre én abszolút nem számítanék most. Ahhoz egy nagyobb esés kell még.

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek