Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BetStar 2019. 05. 15. 08:42
Előzmény: #32678  bendeguz_sly
#32680
A plusz 2000 is szép lenne, de minden ésszerű tény, hír, alapos feltételezés inkább egy duplázást indokol! Aki bozonytalan az inkább most a héten szálljon ki a papírból, csak hogy ne kelljen izgulnia a kitörés miatt 🤣 és mint írtam aki a kitörés előtt be akar ülni, annak mindegy hogy 4000 és 4500 között most hol tesz meg! Hajrá 4IG!
pakk
pakk 2019. 05. 15. 08:21
#32679
Egyértelmű kamuregek, személyeskedés, trollkodás. Máshol ezekért kitiltás jár vagy felfüggesztés. Grat Poreci. 
bendeguz_sly
bendeguz_sly 2019. 05. 15. 08:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#32678
A demokrácia illúzió. Lépjünk tovább, még előttünk van 4-8 közötti nulla forgalmú nulla elmozdulású kereskedési nap.
Ha a sorminta marad, jövő héten jöhet a kitörés. A kérdés, hogy hol lesz az új sáv? Dupla, vagy +2000? 
idgaf 2019. 05. 15. 08:15
Törölt hozzászólás
#32677
valcsi62 2019. 05. 15. 07:41
Előzmény: #32670  poreci
#32676

kispajtás!
Örülnél annak, ha neked írnék és úgy kezdeném a hozzászólásomat, hogy "kispajtás"?
Törölt felhasználó 2019. 05. 15. 06:31
#32675
„Megjelent a bizonytalanság és a félelem, ezt kompenzálja ez a generáció arroganciával. Mindent akar még, miközben retteg attól, hogy már túl öreg”
beluga
beluga 2019. 05. 15. 02:26
Előzmény: #32670  poreci
#32674
Nem, semmivel sem "kulturáltabb". Kifinomultabb, de nem kulturáltabb, még aljasabb és sértőbb is a "kispajtás" - szerintem. Nem azért, mert gond lenne az önbizalmammal vagy a 4iG-be vetett hitemmel, egyszerűen a lenéző, irritáló és hangulatkeltő emberektől irtózom, és ahogy látom, sokan mások is. A fórum színvonalát pedig nem azok teszik tönkre, akik anyáznak, hanem akik önös érdekből, provokatív módon keltik a negatív hangulatot. Ebben a legnagyobb felelősség szerintem a tiéd, persze pompás mellett.
BaluKapitány77 2019. 05. 15. 00:42
#32673
Az indulatok után, az új nap első posztja legyen szép! 🤣 mindenki tudja, hogy 2000 környékén is stagnált az ár, majd egyszercsak kilőtt a papír fel! Biztosak lehetünk benne, hogy egy kicsi le-fel mozgás után most is ez készül! Aki türelmes, és kitartó az nagy nyereségre tehet szert! Ne hagyjátok magatokat megfosztani ettől a kivételes lehetőségtől! Jó éjt!
PetTomi 2019. 05. 14. 23:49
Előzmény: #32670  poreci
#32672
Kulturáltabb? Miért, mert szebben cseng? Ez egy hülyeség! Abban a kontextusban, ahogy használja sokkal sértőbb mint a gyökér, paraszt, szarházi, hazug stb. De minimum semmivel sem másabb! Ha az egyik kitiltást érdemel, akkor a másik főleg + két kamu reg + hazugság + félrevezetés - emiatt főleg csak pomperj érdemel kitiltást!  Anyázni meg még nem anyáztam!
kimi99
kimi99 2019. 05. 14. 23:36
Előzmény: #32670  poreci
#32671
A kedvenc topikom volt ne hagyjátok elsüllyedni nopain volt a fő kedvencem!!
A fo papírom a SET be is az kapott " en" aki igazat irt, s a " hülyeséget irogatot vedtek be"
Ugorjatok at egymast vagy mindenki írja meg pró- kontra a véleményét!!
poreci 2019. 05. 14. 23:26
Előzmény: #32656  PetTomi
#32670
Kispajtás mitől sértő? Igen, van benne egy kis arrogancia, egy kis felsobbrenduseg is, azt is tudni vélem, h kiknek a stílusa ez, de azért ez mégiscsak egy kulturáltabb forma, mint a gyokerezes, anyazas, miegymás? Nemde?
poreci 2019. 05. 14. 23:21
Előzmény: #32655  pakk
#32669
Kicsit keveri néhány ember itt a tőzsdei fórum és a vallási szekta fogalmát. Valószínűleg ez önbizalom hianyból ered, hiszen az okos embernek azt mondja valaki h hülye, akkor nem esik kétségbe, nem akarja legyilkoltatni azert a másikat, mert őt megsértette. Az aki nem tudja magáról, h elég okos-e, netán tudja magáról, h nem elég okos csak a világnak azt mutattatja magáról- es neki ezt vágják a szemébe, akkor az nyilván mindent meg fog tenni, h eltüntesse az illetőt, nehogy mások is megkerdojelezzek az ő észbeli képességeit. Aki meg tök hülye, azt szintén nem zavarja, h azt mondják rá hogy hülye, hiszen annyira nincs benne kétség, annyira nem látja saját porszemseget a világban, h meg van győződve róla, h ő valóban a világ közepe.
Nos, higyjetek a papirban, higyjetek magatokban, h jó döntést hoztatok, amikor vettetek a papírt, pompit 2 értelmes mondatban meg lehet cáfolni, aki meg ennek hatására elad, az úgyis eladná, ha nem most, akkor lehet épp egy jövőbeli kritikus pillanatban. Majd amikor visszaveszi, szintén eszetlenul, majd még boldogabbak leszünk!
Ez a tőzsde, itt mindenki a maga eszközeivel játszik, mindenki a másik pénzére hajt (mi is akik hiszünk benne, h a 4IG majd jól túlárazott projektekkel ki fogja csalni az adófizetők pénzét és az majd nálunk landol osztalék formájában!). Ez a kapitalizmus. Ezt akartuk/akarták.
De ezt a topikot én inditottam és ha van időm, akkor figyelek arra, h az egyes hangulatkelto vagy impulzivabb embereket ne vigye a topikot saját anyazos topikjava, ahol semmi értelmeset és színvonalas dolgot nem lehet olvasni. Nekem mindegy ki melyik topikot fogja használni, speciel én is jobban szeretném, ha kevesebbet, de nívósabb gondolatokat lehetne olvasni itt. Ha valakinek nem tetszik, akkor van topik nyitási lehetőség szabadon.
Törölt felhasználó 2019. 05. 14. 23:17
Előzmény: #32666  Beerman
#32668
P1G😁
Törölt felhasználó 2019. 05. 14. 23:07
Előzmény: #32666  Beerman
#32667
Korrekció alatt a volumen alapú indikátorok mindig esnek. Természetes folyamat. Nem véletlen hogy csak ATH-tól rakta be. 
Beerman
Beerman 2019. 05. 14. 22:59
#32666
Érdekes ez a CMF indikátor. :) A vicc, hogy pompej 13-ra állította, mert így azt mutatja, hogy durván csökken. Lehet csalni is, de csak a nyuszikra hat. :)
Pompika, a kérdéseim a grafikonon megtalálhatóak. Kérem ezen időszak alatti kommentjeit vagy grafikonjait varázsolja elő, amiben megjósolta, hogy a CMF indikátor szerint kitörés várható és másolja be.
https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_a48069a5332860dace16e8e30b91c229.png
Ha ilyen nincs, akkor Ön egy kibaszott nagy sarlatán és hivatalosan is az árfolyam csökkenésében érdekelt. :)
1, mert shortolja
2, valaki megbízásából
3, mert kimaradt és venne belőle (amit tudunk, hogy akkor se venne, mert be lenne szarva, hogy itt az internet vége)
4, mert erre izgul
BetStar 2019. 05. 14. 21:48
#32665
Kedves RV Társak! Öntsünk tiszta vizet a pohárba! a 4IG jelenleg a BÉT legjobb papírja! Lehet fikázni, lehet ócsárolni, de amit nem lehet az-az, hogy párhuzamot állít pl simeone is az opussal, vagy bármelyik papírral! Írjuk le nyíltan, hogy ami ezen emberek száját elhagyja, az rosszindulatú, vagy keserű vágy, vagy feltételezés! Időközönként jönnek a nagy okosok azzal, hogy Jászai egy G? Ezt bárki is honnan tudja? Én is ott voltam a közgyűlésen, ismerem más vonalról is, és nem gondolom, hogy ő egy G! Az üzleti érdekek sokszor olyan dolgot diktálnak, amiből nem lehet mindenki milliomos! Az opusból mennyi ember lett az? Rengeteg!!! Csak ők ezt nem hangoztatják! Még többen ragadtak be, de ez a tőzsde! De hogy két papír között bármilyen párhuzamot vonnak emiatt a beragadt emberek ................ nevetséges! Az én véleményem az, hogy Jászai majd itt fog kiteljesedni olyan irányban, hogy a simeone, és pomperj félék szája tátva marad! pomperj lehet hogy rásegít néha 1-2 esésre hiszen nem nehéz pár darab papírral önteni! sőt mivel régi motoros neki szerintem a pár ezres öntés is simán megy! DE! lásson tisztán mindenki! pomperj csakis akkor jelenik meg ebben a topicban, vagy bármelyik másikban, amikor olyan pozícióban van, hogy vennie kell a papírt! az sem kizárt, hogy az opusnál külön fizetett neki valaki a lebeszélésért, és lehet, hogy most is kap érte külön pénzt! tudjuk, hogy vannak fizetett bértollnokok! ráadásul ő még ezeket lekereskedi! amikor épp nem ír be akkor benne van a papírban, és várja a jó kiszállót! ő nem hosszú távú befektető, neki nem érdeke, hogy folyamatosan emelkedjen a papír, hiszen naponta lekereskedi azt a hasznot, amit más lehet hogy hetek, hónapok alatt! miért csak lebeszél??? 1. vagy azért mert ezért fizetik 2. mert jól tudja, hogy pl a 4IG önmagától nem esne hanem emelkedne, és egy nagy esés után is talpra áll! mikor emelkedik bele vesz, fent elad, majd megjelenik a csodás grafikonjaival, haragot kelt a topicban, ledumálja az árat, és így tovább, tovább, tovább! Ez a világ legátlátszóbb dolga! Poreci-Matgab amelyik tetszik, mint írtam, én is ott voltam kgy-n! láttam milyen erőt képviselsz a papírban! mivel te is az elejétől benne vagy, és napizol is, így persze, hogy nem haragszol pomperj írásaira, hozzá teszem vsz rice-al is ez a szitu! Biztos nem esik jól egy nagy esés neked, nektek sem, de bizonyára ezt ügyesen megoldjátok! Szóval értem, hogy miért maradhat ez az ember a topicodban! Sajnálom, hogy ez így van, és nem azért mert nem mindenki csak felbeszél, hanem az elvek miatt! Egyik embert kitiltod, másikat nem? Ráadásul mindenki tényleg tudja, hogy pomperjnak több rege van, és övé a down reg is, ezért mégsem jár tiltás! Ahogy pettomi írta engem is jobban sért a pajtásozás, mert hónapok óta ezzel szívja mindenki vérét ez a ………! Abba nem mennék bele, amit mások írtak, hogy ismeritek-e egymást, nem is érdekel, inkább szvsz téged is az üzleti érdek vezérel! És pomperj lebeszélő véleményei neked is jól jönnek bizonyára! Ha nem így lenne, nem hagynád, hogy ezt csinálja a topicodban 😊 Nincs ezzel baj, csak akkor senki ne legyen álszent! Tehát pomperj ugyanúgy kereskedik a 4IG papírral, vsz sokkal több haszna van belőle mint a legtöbb papír tulajdonosnak! Tehát ennek tudatában kezelje mindenki a lebeszélő hazugságait! Amit tőletek elszed, abből ő magasan profitál! Nem is értem, hogy gondolja azt bárki, hogy ő buta, vagy csak unalomból csinálja ezt! Dehogy! Halálra keresi magát ezzel az idegesítő lebeszélő fórumozással! De amivel nekünk törődni kell az a 4IG! Hamarosan jön a SPLIT! Az első jól sikerült, segített a cégnek, miért ne lehetne a második Split is ilyen! Sokkal likvidebb lesz tőle a papír, és a vezetőségnek is ez a célja az újabb Splittel! A vezetőség másik célja a prémium kategória! Na az szintén sokat fog dobni a papír iránti keresleten! Harmadik a lehetséges akvik! Bármelyik is jön be kasszasiker lesz! Negyedik az egyre nagyobb számban érkező állami, és egyéb megrendelések! Ez csak az út kezdete, messze még a vége! Délután leírtam: „Egy nagyon jó barátom azt mondta ma hogy teljesen mindegy hogy 4000 és 4500 között hol száll be valaki, egy a lényeg hogy időben megtegye! Én bízok a véleményében!” Ez akkor lehet egy nagyon jó felbeszélés, amiben én hiszek! Semmi, de semmi nem indokolja azt, hogy ne legyen csúcs sztori ez a cég, és ez a papír! Le tud-e esni az árfolyam akár 4000 alá is? Persze, hogy le hiszen csak ebben a fórumban is sokan ülnek, akik ezt egymaguk is el tudják érni, ha az érdekük úgy kívánja! 😊 ha esetleg leesik akkor lent fog maradni mint az opus? biztos, hogy NEM, hiszen az informatika MÉG NINCS KÉSZ!!!! Poreci nem akartalak megsérteni, pomperjt sem akarom megsérteni, csak tiszta vizet önteni a pohárba, ami mondjuk számára nem előnyös 😊 ő a BÉT olyan szereplője, akin én is csodálkozok, hogy még ….. szóval, hogy még ír…………… ilyen világban élünk! Remélem nem kapok kitiltást! Hajrá 4IG, ráülni a kezekre, kitartás, és találkozunk 10000-nél!
Törölt felhasználó 2019. 05. 14. 21:19
Előzmény: #32656  PetTomi
#32664
Igen, hajramagyarok kitiltása inkorrekt. Pompi pedig marad és trollkodik, kispajtásozik, hányószacskózik vígan tovább.
Törölt felhasználó 2019. 05. 14. 21:10
Előzmény: #32655  pakk
#32663
Csatlakozom a véleményedhez, igenis trollkodás volt a chartja és le is írtam hogy miért!!!
nanus 2019. 05. 14. 21:04
Törölt hozzászólás
#32662
bendeguz_sly
bendeguz_sly 2019. 05. 14. 21:03
#32661
Szerintem még mindig a stabil R-A-L(1)-L(2)-Y-K-A alakzatban vagyunk kitörés előtti napokban, hetekben, hónapokban. 2020 Februári célár 12000 JMF! Az ötödölőzés után 2400 JMF. Nézzétek a jó oldalát, POMPADÚR már ötödölés utáni célárat írt és szerintem ezzel egy konszolidált, megbízható chartista benyomását kelti.

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek