Topiknyitó: Eros 2012. 12. 21. 17:32

1312-13  

...csütörtökön itt kezdünk...

..akivel ma beszéltünk,tudják miről van szó..

...de,mindenkit várunk, aki shortol longol...trédel,vagy hatizik...befektet vagy csak spekizik....

...de csak normális hangvételben...

..addig is.

..Áldott Békés Karácsonyt...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BudFox
BudFox 2015. 03. 13. 19:18
Előzmény: #9438  Hathor
#9440
a kötvényekre nincs biztosítás...de a részvényekről - szerencsére - még egy szó sem esett itt sehol, az egy másik "al" cégben van.
úgyhogy elvileg a részvény és a kötvény két külön cégben ment...

nagyon kevés az információ...
BudFox
BudFox 2015. 03. 13. 19:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#9439
...addig is a nagyok már előre ezt tudni fogják - főleg az Amerikaiak - és tavasszal-nyáron jól be fognak vásárolni már...nem akkor kezdik el venni a nagyok, mikor már bejelentették azt biztosra veheted .-))

hallottad a mai Forbes cikket ?
" Magyarország a világ top 10 -ben levő - befektetésre legjobban ajánlott országa között"

link

szerintem idén lesz olyan hogy egy sávval feljebb ugrik a BUX értéke...csak jó lenne tudni hogy mikor tör ki .-)
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 19:15
Előzmény: #9436  BudFox
#9438
Az a baj, mar az OTPid is meghaladták a Bevat. Más meg nem biztosítja az értékpapírokat. Arra meg nem adtál választ Beva tag e a quaestor?
ALANFED 2015. 03. 13. 19:01
Törölt hozzászólás
#9437
BudFox
BudFox 2015. 03. 13. 18:49
Előzmény: #9434  maxwax
#9436
Én általában be szoktam írni hogy mit , merre, hol nyitottam, zártam...Hathor meg én be szoktuk írni..mások nem nagyon.

de most, amíg nem mászok ki ebből a questoros dologból addig nem tudok ezzel foglalkozni...
úgyis lezárták az össze pozíciómat..mondjuk ezen a héten már eleve egyenlő volt a short és a long.

nemtudom....csak a részvényeket le ne nyúlják...:-((
ha igen..akkor ügyvéddel megyek vissza..nem fogják szárazon megúszni az biztos. két ügyvéd is van a családban...
BudFox
BudFox 2015. 03. 13. 18:44
Előzmény: #9433  Hathor
#9435
Tart a long trend itthon.

ha nem lesz nagy zűr a világban..szerintem felminősíthetnek minket az SP -nél..és akkor ugrunk még egy sávval feljebb.
maxwax
maxwax 2015. 03. 13. 18:32
Előzmény: #9433  Hathor
#9434
En csendben vagyok, mert januar vege ota tartom a pakkom. Neha bovitem, neha csokkentem, de hosszu ido ota eloszor nem ugralok ki-be, nem akarom mindket iranyt kihasznalni, hanem kiulom. Igy nem egetem a penzem, igaz, nem is gyarapszik olyan utemben, mint szeretnem. Volt nemi shortom is, de gyorsan lezartam, mert most nem az az ido van szerintem.

A quaestoros esetben elnezest kertem, csak zsigerbol nem hiszek a brokereknek - tul sok volt a negativ tapasztalatom, hiszen gyerekkori "baratom" vert at, de nagyon.
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 18:20
Előzmény: #9430  maxwax
#9433
Írd meg Te mit gondolsz a piacról.írd be előre a pozid, mert nem sokan csinálják konkrétan beírva mit hol vett pontosan hány kontival előre.
Én be szoktam írni.
A néma embereket nem lehet értékelni, meg beszélgetni sem velük, ezért írok annyit magamban.

Tegnap Quaestoros dolgot kritizáltad, ma ezt.
Nincs gond, csak halljuk előre a meglátásokat hogy lássuk mekkora ötletei vannak másoknak.
Ehelyett mindenki ül csendben mint hal a szatyorban.

Üdv
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 18:16
Előzmény: #9430  maxwax
#9432
reggel amikor nyitottam nyitónál, 3darab konti kötés volt. Sem eladó, sem vevő nem volt.1darab vevő volt 18800on, akire lehetett adni nulla közeli ktnál. 9.05kor el kellett mennem.
Utána 14.00kor jöttem vissza. ebédkor.
így alakult. Így is tető vadászat megvan-e az ötös. Más azt mondja vegyek, akkor a nulla short is sok.
Próba
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 18:08
Előzmény: #9429  Hathor
#9431
Hetes sávban:

link

maxwax
maxwax 2015. 03. 13. 18:05
Előzmény: #9428  Hathor
#9430
Jaj, dehogy :))
Nincs nekem bajom, csak jobb lenne, ha Te is poziban lennel. Csodalom a lelkesedesedet es azt, amint varod, hogy az indexek, reszvenyek mutassanak olyan erteket, ami igazolja elkepzekesdet.
Szivesen olvaslak, hidd el!
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 18:04
Előzmény: #9428  Hathor
#9429
Napos Bux lehetőség továbbra is

link
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 17:51
Előzmény: #9427  maxwax
#9428
Nem is voltam csak délelőtt 5percet.
Utána 2kor jöttem oda.
Ha vagyok mindig ennyit írok. PFen is.

Ha 150kontim van az a baj, ha 1kontim az a baj.
Nektek semmi sem jó.
maxwax
maxwax 2015. 03. 13. 17:29
Előzmény: #9426  Hathor
#9427
Az a kemeny egy db kontid? :)
Mar ne haragudj, de ugy porogtel egesz nap a chartcenteren/altmanon, mint akinek sulyos pozijai vannak. Ertem en a segito szandekot, de ugy nehez a hitelesseg, ha Te a partvonalrol szemlelodsz.
(Sajnalom, de ezt nem birtam magamban tartani ...)
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 17:21
Előzmény: #9425  Hathor
#9426
Apró örömök a nagy bullban, hogy 18800as shortom pluszban amit reggel nyitottam. Elliott topikba írtam reggel,csak 5percet voltam. Régóta nem volt semmim.
Jó ez így

Üdv.
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 14:31
Előzmény: #9421  Törölt felhasználó
#9425
Én is alig vagyok. naponta kétszer benézek.
Szóval Virág F. Ki mit lát. Ember ismerőként én hiszek benne. nagyon kitartó, fejlesztő, ügyfélbarát, törekvő, harcol, küzd!
4gyermeke van, egész pici a legkisebb.
lelkiismereti kérdést csinál bróker mivoltjából mások hibájából következően.

Egyértelmű, hogy nincs nagy forgalom Randomnál. Elmondta olyan fejlesztések vannak a cégben, hogy az annyi pénz, hogy nem is lehet nyereség, mert mindent visszaforgat fejlesztésre, költségekre.
Nem 1-2évben gondolkodik. Nagyon költségtakarékosan működnek, ezért biztosítják az alacsony árazást.

Ettől bármi lehet, de nem Random, és Virág hibájából, hanem a szabályozásból, folyamatos bróker cég megfingatásból. Mert mi van akkor, ha a kormány ki akarja fingatni Őket és nem véletlen vásárolja fel a bankokat! Állítólag a Budapest Bank és MKB megvétele 150MRD forint körüli összeg volt az államnak.

Össze lehet hasonlítani a Quaestor "200milliárdos sikkasztásával".
Hathor
Hathor 2015. 03. 13. 14:22
Előzmény: #9423  Törölt felhasználó
#9424
Bux ma egyelőre megint egy szép doji ötös tetőnél.
Ez valszeg így is marad a szép impulz lezáráshoz, és jövőhéten csökkenhetne.
DAX tegnap napos doji, ma meg eső gyertya rá. SP meg már régóta csökkent, tegnap korizott rá.
Ez az én véleményem.
VAn is shortom 18800ról
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:07
#9423
Bux rést töltött ma.
2014.06.25.
és úgy tűnik a 200 hetes fölé tud zárni.
Ha jövő héten is felette marad,
akkor tán tényleg készülődik itt is valami.
Bóvlikat is megreptetik a "nagy összeomlás" előtt?
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 13:42
Előzmény: #9421  Törölt felhasználó
#9422
Lassan meglesz ma is a 400 konti forgalom a hatiban... :)
Szánalmas ez a 19 ezer pont alatti cikázás már 8 hónapja, miközben máshol havonta új csúcs van...
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 13:37
Előzmény: #9408  Hathor
#9421
Hi Hathor!

Köszi az infókat, a többi topikot nem nagyon olvasom, időhiány miatt.
Még jó, hogy nem mentem el, ez nem nagyon érdekelt volna.

Mondjuk az érdekes, hogy ha egy cég szakmányban csinálja a mínuszos éveket, mert ugye a tulajnak abban sok biznic nincsen...
A veszélyes valóban a kötvény lenne (ami nincs) de tőkeáttételes ügyletek/forex van, ahol ha az ügyfél nagyon megszívja, és nem pótolja a buktát, akkor a cég is szívhat.
Ilyen problémája is volt a BC-nek is.

A felminősítés egyébként jogos lenne, évek óta nyomja az ország az alacsony hiányos, adósságot - százalékosan legalábbis - szinten tartó történetet.
Lehet mondani, hogy nem fenntartható, aztán látjuk, hogy a csudát nem, ha gond lenne, újabb adókat nyomnnak ki. :)

Virág Fecó megbízható?
Tudom, hogy ő csinálta az Equitast, meg hogy elég régóta a pályán van, és úgytom eddig nem volt balhéja.
Mit lehet még tudni róla?
Mert ő csak kis tulajdonos a Randomban, a főbb górékról kevés az infó.
A Tóth Nándornak meg - aki még ott szokott lenni ilyenkor - elég sunyis feje van. :)

Topik gazda

Eros
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek