Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
turoczyelek 2009. 06. 10. 19:08
Előzmény: #9476  Törölt felhasználó
#9480
Jól mérted fel bár ma én feldobtam egy pénzt 16995-nél és mivel írás lett kikpacsoltam a netet:-) és maradtam a pozítciómban... :-) egyenlőre jónak tünik :-)
Majd meglátjuk
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 19:04
Előzmény: #9477  Törölt felhasználó
#9479
mar csak azert is varom az esest hogy eltunjenek es visszamehessek a regi megszokott feszekbe :)
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 19:02
Előzmény: #9476  Törölt felhasználó
#9478
16.26-os hir
a pszaf beveteleit nem lehet elvonni csak a sajat mukodesere fordithatja, ezt most meg akarjak szuntetni ami ellen elesen tiltakozik a pszaf

tudjatok miert ugye?
mert ha ezt eltorlik akkor a pszaf-et gyorshajtos birsagolos penzbeszedo rendornek hasznalhatjak
magyarul kiszabnak egy csomo felugyeleti birsagot es mivel az az osszeg sokkal tobb lesz mint ami mukodesre kell elvonhatjak
magyarul allambacsi benyalja a kozponti koltsegvetesbe
persze ehhez nagysagrendekkel meg kell noni mind a buntetesi teteleknek mind az elinditott es lezart ugyek szamanak...
nem valami ilyesmi tortent a gyorshajtasos buntetesekkel is a kozelmultban...?? es a rendorseg vedekezese pont az hogy hat az nem az o beveteluk nekik nem erdekuk a buntetes hat pont ezert az erdekuk!!!!!!!!!

a kurva anyjat ennek az egesz szarnak mostmar hogy ennyire hulyere vesznek mindenkit es nem csinalunk semmit ellene!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 19:00
Előzmény: #9475  Törölt felhasználó
#9477
hát igen! krisz nagyon érezte a shortot, lehetett tőle tanulni. az oti topikot meg hagyjuk, a sok idióta beírja a vágyait (pozija szerint) és jajj neked ha ellent mondasz, vagy óvatosságra inted őket... egyböl shortos gyula lesz belőled!
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:58
Előzmény: #9472  Törölt felhasználó
#9476
persze eleg csak ezt megnezni
18:14 goldman: elhuzodo valsag
18.22 az szdsz negy ugyvivoje lemondott
gazdasagi es politikai valsag
ilyen hirekre korabban masszivan esett minden most meg kilora megveszik ezt is
iaz ez zaras utani hir de... nincsenek illuzioim a holnapi nappal jo esetben csak oldalazas kis leszurasokkal rosszabb esetben veszik tovabb uj csucsra mert nem ugy tunt ma mintha holnap abba akarnak hagyni
persze pont lenyegtelen errol beszelni hiszen pont arrol beszelunk hogy semmi seme gyenes kovetkezmenye semminek egy kovetkezmenyek nelkuli orszagban tehat abszolut penzfeldobassal is eldonthetnenk hogy mi lesz holnap
marpedig a NORMALIS tozsde az nem ilyen
nekem senki ne mondja azt hogy en azert buktam ma mert nem jol mertem fel a korulmenyeket ....
illetve mondhatjatok rajta :)
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:55
Előzmény: #9473  Törölt felhasználó
#9475
semmi
irtam is neki de nem valaszolt
mielott eltunt azt mondta lep amerikaba mert jo uzletet szimatolt
nem mondta mit de lehet tenyleg elment
sajnalom
szoval o volt az aki abszolute nem konyitott a TA-hoz es ezt nem is banta csak ugy megerzesre kereskedett de ezerszer ertelmesebb dolgokat tudott meg igy is mondani annal mint ami most az otp topicban folyik
bocs hogy felzaklatom a hataridos reszt de idemenekultem az orultek amokfutasa elol
de ugy latom masok is :)
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:54
Előzmény: #9471  Törölt felhasználó
#9474
azt nem tudod
a titkosszolgalatok fedett cegeket is jogosultak letrehozni valos gazdasagi tevekenyseggel mely cegek bevetelei es kiadasai egyaltalan gazadasagi tevekenyseguk eredmenyesseguk nem szerepel a koltsegvetes titkosszolgalatokrol szolo rovataban

tehat magyarul, sose fogod megtudni ha nem akarjak hogy megtudd
csak akkor ha valaki aki tudja kipakolna mint mondjuk az oszodi beszed ahogy kiszivargott...
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:53
Előzmény: #9472  Törölt felhasználó
#9473
kriszti@nról van vmi híred? vagy szünetet tart ő is?
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:52
Előzmény: #9470  Törölt felhasználó
#9472
mike!
teljesen igazad van, már legalább 3-4 hete esnie kéne ennek a sz@rnak. Folyamatosan várom a korrekciót, azt nem hiszem el hogy ebben az országban ennyire rendben lenne minden!
ráadásul a möbius félék feeellll, meg uuuppp-os, önelégült, hsz-től falnak tudnék menni!
Az én véleményem, hogy addig fogják húzni felfelé amíg mindenki elhiszi a bull piacot, és akkor úgy megborítják a piacot hogy majd csk pislognak!

Ha 17k tól nem fog visszakorrigálni, kiszállok a kereskedésből amíg normális nem lesz.
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:51
Előzmény: #9470  Törölt felhasználó
#9471
Az összeesküvés elméleted alátámasztására csak elég lenne azt nyomonkövetni, hogy az IMF hitel kiknél landolt...
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:43
Előzmény: #9467  turoczyelek
#9470
nos igen
en is ipont igy voltam vele
ahelyett hogy a hetfoi merulesben lezartam volna meg orultem is hogy megint raadhatok

aztan most egy keveset zartam bukoban a maradekkal meg varom mi lesz
17200 korul mondjak a tetot
ha tudod vard ki en nem adhatok neked jobb tanacsot

egonnak szintem ugyanazt... nem azert mert nem jott be amit mondott
hanem mert sunyi mondon ugy allitja be az elliotot felfele mintha ma reggel talalta volna fel a spanyol viaszt es mindig is amellett ervelt volna hogy hat emelkedni fogunk gyerekek ki beszelt itt esesrol
gerinctelensegnek tartom
legfeljebb irta volna
bocs gyerekek az eses nem jott be vonjuk le a konzekvenciakat es alljunk at longra melyre a kovetkezo elliot meglatasom van...blablabla
na ez korrekt lett volna...

az osszeeskuves elmeletet meg komolyan gondoltam azona szinten hogy ha a magyrazatomat raillesztjuk az elmult hetek jelensegeire akkor tokeletesen illeszkedik
elkepzelheto persze hogy nincs igazam es van mas magyarazat is ami ugyanigy railleszkedik tehat ha van masnak otlete varom
csak azt ne mondja senki hogy sima bull piac van mit csodalkozok..? :)
mert azert abban is vannak vissza vissza szosszenetek... es pont egyolyan piacon ahol korabban a legy szarnyanak a megrezdulesetol is feltunk nehogy mar mindenfele szar hirre is emelkedjunk mert lassan mar arra is emelkedunk ha kiderul hogy nemhogy kormanyunk de mar orszagunk sincs mert kozben azt is eladtak a fejunk folul csak utolag jelentik be...
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:29
Előzmény: #9468  Törölt felhasználó
#9469
Most KUrta mérges vagyok magamra mert már két hete elhatároztam ,hogy 17000nél nyitok shortot és a türelmetlenség kifogott rajtam és 16350nél meg 270en nyomtam aztán vissza akartam venni lemaradtam 5forintal aztán hagytam!Nagyon mérges vagyok magamra.(már nem elősször játszom el ezt:S
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 18:26
Előzmény: #9467  turoczyelek
#9468
Sziget le.És innen megyünk14ezerig....Majd 35000
turoczyelek 2009. 06. 10. 17:56
Előzmény: #9460  Törölt felhasználó
#9467
Mike!

Az összesküvés elméleteted nagyon tetszett! :-)

Régen határidőztem még fősulis korom után egyből és longokkal egész szép kis pénzt tettem össze majd kiszálltam, bár hozzá tartozik nem kis shortos buktával... :-)

Most egy hónapja nyomom újra és úgy tünt újra csak keresni lehet a hatival, majd pénteken elinditottam a sortokat 270; 280, 294, majd nagy pofával ültem rajta hétfőn és bántam, hogy nem szórtam el 15 760 környékén az összes pakot.
Szinte vártam, hogy a sáv tetejére érjen megint, hogy nyithassak újakat ez tegnap meg is jött és szórtam még rá nagy pofával 299-en :-)))) shortot.

Ma nagyon közel voltam, hogy bevegyem az első "be ne szarjak pirulát és majdnem eladtam 17 000-en de valamiért adtam még egy esélyt a holnapnak, de hogy öszinte legyek ezt a két napot nem értem, EGON-nak pedig azt üzenem ..........

Na sebaj, ha holnap eléri a 17 050-t akkor repülnek a shortok, bár egy pici reményt még táplálok egy kisebb bukós kiszálláshoz, de ma nagy bukóban ülök én is.....

Holnapi nyitó tipp?!

Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 17:54
Előzmény: #9463  Törölt felhasználó
#9466
van még mit tanulnod )))
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 17:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#9465
Ebben nincs igazad. Nemrég ide is beírtam az év/év, tavaly október óta, illetve a legalja óta történő emelkedéseket. Mindegyikben igencsak megelőzzük az említett országokat, Euban szinte valamennyit és természetesen Amerikát is beleértve, Tehát nem estünk nagyobbat a többieknél.
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 17:52
Előzmény: #9462  Törölt felhasználó
#9464
vagy
vagy

mindig két irány van

de ha ezeket lebeszélted a shortról
és holnap reggel réssel
lefelé nyittunk
akkor mike nak meg BB nek csináltál
egy kis buktát
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 17:50
Előzmény: #9462  Törölt felhasználó
#9463
előzmény (#9191: foli) | válasz erre | hétfö, 22:06
A bux sávmozgásban beszűkülésre tart tovább
trendirányú elmozdulásnál sacra 1000 pont a résre
lefele ue

a kis hamis
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 17:44
Előzmény: #9450  Törölt felhasználó
#9462
hétfö, 22:06
A bux sávmozgásban beszűkülésre tart tovább
trendirányú elmozdulásnál sacra 1000 pont NagyBarnaMacko

hmm koi
TA? )))
Törölt felhasználó 2009. 06. 10. 17:23
Előzmény: #9450  Törölt felhasználó
#9461
stimmel
ha holnap richter nem ressel le akkor a bux elrugja magatol megint 17 ezernel nyithatunk
viszont remelem akkor az mar az utolso, kimerulesi res lesz es meg aznap betoltve vissza is esik....

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek