Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 05. 18. 20:37
Előzmény: #766  Törölt felhasználó
#768
Kénytelen vagyok! Ahányszor beírod (és tetted ezt vagy 100 szor)

Nem ellönrzött bróker!
Nem kér semmilyeny okmányt!

Tiltólista!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 05. 18. 19:46
Előzmény: #766  Törölt felhasználó
#767
NE kommenteld!
Törölt felhasználó 2010. 05. 18. 19:45
Előzmény: #765  Törölt felhasználó
#766
Hihetetlen vagy! Felejts már el és kommenteld a hsz.eimet. Én se teszem!
Törölt felhasználó 2010. 05. 18. 19:26
Előzmény: #764  Törölt felhasználó
#765
Nem tiltott bróker!
Törölt felhasználó 2010. 05. 18. 19:16
Előzmény: #763  Törölt felhasználó
#764
Az euro elindult lefelé a dollárhoz képest

Itt tudtok kereskedni vele akár 5 percen belül is:

link
Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 16:14
Előzmény: #762  Törölt felhasználó
#763
Na ne mond má remek fél év van mögöttem))
Viszont maga a maga stílusával már nullázott volna )

Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 16:06
Előzmény: #761  Törölt felhasználó
#762
Hamar ledobná a tokáját élesben a forexen kisember. :-)
Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 15:54
Előzmény: #760  Törölt felhasználó
#761
Nehéz témák ezek, mert a irreális áttétel ólommá teszi ez embert ))))) a kereskedési kényszerről nem is szólva.hehe

Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 15:27
Előzmény: #754  Törölt felhasználó
#760
Bele kell férni a legjobb 10 százalékba. Ez egyébként az élet minden területén így van. Az igazi életművész tudja, hogy miben sokkal jobb, mint a tömeg, és lehetőleg csak ilyen dolgokkal foglalkozik. Vakok között félszemű a király.
Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 11:08
Előzmény: #758  Törölt felhasználó
#759
Nem fogok vitatkozni egy olyan MM cégről, akit a bejelentett székhelyén az ottani "pszáf" is felszólított, ráadásul semmilyen hivatalos okmányt nem kér az ügyfelekről.
.
Ha ezt most alapossan végig gondolod, akkor a béten kereskednél ilyen céggel? Nem hinném.

ps ráadásul naponta reklámozod ))

Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 09:23
Előzmény: #757  Törölt felhasználó
#758
NagyBarnamackó junius közepén tervezem, hogy pénzt küldjön nekem a cég. Ha az megérkezik meg foglak nyugtatni téged is. Ha nem akkor egyrészt nagyon beszopom, mert már szép kis összegről van szó másrészt meg el fogom ismerni, hogy igazad volt és többet senkinek nem fogom ajánlani, de amíg nincs itt senki aki tapasztalatból mondaná, hogy nem ajánlja a céget csak vészmadárkodás amit írsz. (ne haragudj)
Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 08:23
Előzmény: #756  Törölt felhasználó
#757
Na ezt a "céget" pontosan NEM ajánlom
Törölt felhasználó 2010. 05. 16. 00:52
Előzmény: #755  sly36
#756
Itt lehet próbálkozni befizetés nélkül is, mert ad a cég 5000ft-ot. Ha megtetszik első befizetéskor közel 30% bónuszt fizet!

link
sly36
sly36 2010. 05. 15. 21:32
Előzmény: #754  Törölt felhasználó
#755
Na, ezért nem kell nekem forexezni. El tudom én bukni a filaxijával is a pénzemet.:-))
Törölt felhasználó 2010. 05. 15. 21:24
Előzmény: #753  Törölt felhasználó
#754
A Forex piac tényleg 90+%-nak hatalmas veszteségeket okoz. Pár napja beszéltem egy hazai brókercég egyik vezetőjével. Mesélte, hogy szinte heti rendszerességgel bejelentkeznek náluk kifejezetten forex-re (tkp. online, jellemzően magas tőkeáttételű bankközi devizaügyletekre) szakosodott, kis ügyfeleket megcélzó nyugati cégek (persze az ilyen cégekkel nem szerződnek le soha). Nagy ritkán, ha valami érdekeset mondanak, meg is hallgatják őket. Az egyik ilyen - ahogy az ismerősöm mesélte - “megmondóember” azzal büszkélkedett, hogy sikerült az iparági ügyfél lenullázási átlagos időtartamot felemelniük. Az átlagos 184 nap helyett náluk az ügyfelek csak 302 nap alatt veszítik el a forex piaci spekulációra szánt pénzüket.

Dolgozzuk fel, amit mondott. Tehát azok, akik a legjobban látják és értik, mit csinálnak az ügyfelek, továbbá gyakran széles spread-ekkel sokat keresnek rajutk azt mondják: Nagyszerű, hogy fél év helyett csak 10 hónap alatt veszítenek a kis ügyfelek a forex piacon mindent. A kockázatvállalásnak csak akkor van értelme, ha az esélyek 50% felett melletted, és nem ellened szólnak.
link
Törölt felhasználó 2010. 05. 04. 12:20
Előzmény: #752  Törölt felhasználó
#753
thx
Törölt felhasználó 2010. 05. 03. 16:53
#752
Olvastam a Metaforex honlappal, valamint a Tadawul FX-szel kapcsolatos hozzászólásokat, amelyekkel kapcsolatban szeretnék néhány információt megosztani Önökkel. A Tadawul FX 2006-ban Svájcban alakult, majd 2008-ban áthelyezte a székhelyét Ciprusra, így azóta a cég központi irodája Cipruson található.

A metaforex.hu weboldal nem viszonteladója a Tadawul FX-nek, hanem mindaddig, amíg nincsen magyar nyelvű Tadawul FX honlap, ez a honlap ad magyar nyelvű információt a potenciális magyar Ügyfelek számára.

A Tadawul FX-nél alapvetően csak az iszlám Ügyfelek kereskedhetnek SWAP-mentesen, azonban a Tadawul FX kivételt tett a magyar Ügyfelekkel, így a magyar Ügyfeleknek is SWAP-mentes kereskedési számlát nyitunk.

Valóban nem adunk arra vonatkozóan információt, hogy cégünk, a Tadawul FX hány magyarországi Ügyféllel rendelkezik, amely úgy gondolom érthető.

A Tadawul FX működését a ciprusi PSZÁF (CySec) felügyeli, amelynek eng.száma: 103/9, a magyarországi PSZÁF honlapján pedig "Tőkepiaci határon átnyúló befektetési vállalkozások a MiFID szerint" alatt található.

Valóban létrehoztunk az Ügyfeleink biztonsága érdekében egy ún. Befektetői Kártérítési Alapot, amelynek értelmében minden Ügyfelünk számlája 20.000.-EUR összegig biztosítva van, és ezt a biztosítékot nem bank, vagy biztosító, hanem a ciprusi állam garantálja.

Bízom benne, hogy minden velünk kapcsolatos írásra válaszoltam, de amennyiben további kérdéseik merülnének fel a Tadawul FX-szel kapcsolatban, akkor készséggel állunk a rendelkezésükre a hungary@tadawulfx.com email címen, vagy szívesen látjuk Önöket budapesti irodánkban is. Szép napot, és sikeres kereskedést kíván Önöknek a Tadawul FX csapata!
Sumerolog 2010. 04. 19. 13:14
#751
Annyi rosszat hallottam, olvastam a Forex megbízásos kereskedésről...

Erről kinek, mi a véleménye:
link
Törölt felhasználó 2010. 04. 15. 21:08
#750
Összedobtam egy blogot mert szeretném megosztani a tp-t a publikummal akit érdekel. Nyitottam piri pénzel egy éles számlát és mindig fel fogom rakni a változásokat iletve gondolataim.
Törölt felhasználó 2010. 04. 12. 09:09
Előzmény: #748  Törölt felhasználó
#749
Ez a metaforex csak viszonteladó (Tadawul cég v hogy hívják)
Törölt felhasználó 2010. 04. 12. 09:00
Előzmény: #747  Törölt felhasználó
#748
Köszönöm, ezeket megnézem.
Azt én is tudom, hogy a devizapárokra van kamat a napon túli longnál, és épp ez volt furcsa a magyar metaforexnél, hogy ott semmilyen nincs, Amikor megkérdeztem hogy hány ügyfelük van, nem adtak infót, pedig ez egy megbízható cégnek jó reklám.
Azon viszont meglepődtem, hogy van olyan szolgáltató, ahol az amerikai részvények napon túli kereskedésénél kamat van. Nekem ez új, mert azt hittem, mint a mafyar piacon, a részvényre csak napon túli shortnál van kamat.
Törölt felhasználó 2010. 04. 11. 11:26
Előzmény: #746  Törölt felhasználó
#747
Az hogy Ciprus ma már teljeen lényegtelen. Fontos hogy valamelyiik ellenőrző szervezetnél be legyen jelentve.
Miértv is?
Azért mert akkor az kis biztonságot nyújt, pl reklamáció esetén. Másrészt akkor ellenőrzött piacról beszélhetünk, ami adózás szempontjából nagyon nem mindegy.

Kamat természetesen van a forexen, a napontúli pozikra . longosok fizetnek, shortosok meg kapnak.

USA rv lehet vásárolni, van erre "magyar" cég is, nem is egy WS, BC, SaX, telefonos EQ, stb stb
USA, német, angol rv CFD is vannak a fentieken kívül pl Aplari, fxpro (usa). itt a tőkeáttét ami a fontos, lásd forex

Törölt felhasználó 2010. 04. 10. 17:53
Előzmény: #742  Törölt felhasználó
#746
Köszi a választ.
A ciprusi székhely miatt volt kétséges. Ezen kívül (bár én nem vagyok jártas annyira a forexben), de az is furcsa, hogy a devizáknál semmiféle kamatot nem számítanak fel a napon túli long esetébenúgy, mint máshol.
Van egy komolyabb problémám.
A magyar piacon megy a kereskedés és mielőtt opciókkal vagy a forexen devizákkal kereskednék, ki szeretném próbálni az amerikai részvény piacot. Nincs nagy tőké, ezért a 10-15 ezer dolláros minimum összeggel nyitható számlákat nem tudom elérni. Ahol viszont kisebb összeggel is lehet számlát nyitni, ott meg általában a részvényekből (pl. Bank of America) csak 100 db-os csomagokat lehet venni, szintén kamatszámítással a napon túli long esetében. Olyan szolgáltatót keresek, ahol az amerikai részvényeket úgy kezelhetem, mint a magyart. Pl.: veszek 85 darabot és 3 nap múlva eladom, anélkül hogy kamatot fizetnék.
Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget kérdezek.
Törölt felhasználó 2010. 04. 10. 17:52
Előzmény: #742  Törölt felhasználó
#745
Köszi a választ.
A ciprusi székhely miatt volt kétséges. Ezen kívül (bár én nem vagyok jártas annyira a forexben), de az is furcsa, hogy a devizáknál semmiféle kamatot nem számítanak fel a napon túli long esetébenúgy, mint máshol.
Van egy komolyabb problémám.
A magyar piacon megy a kereskedés és mielőtt opciókkal vagy a forexen devizákkal kereskednék, ki szeretném próbálni az amerikai részvény piacot. Nincs nagy tőké, ezért a 10-15 ezer dolláros minimum összeggel nyitható számlákat nem tudom elérni. Ahol viszont kisebb összeggel is lehet számlát nyitni, ott meg általában a részvényekből (pl. Bank of America) csak 100 db-os csomagokat lehet venni, szintén kamatszámítással a napon túli long esetében. Olyan szolgáltatót keresek, ahol az amerikai részvényeket úgy kezelhetem, mint a magyart. Pl.: veszek 85 darabot és 3 nap múlva eladom, anélkül hogy kamatot fizetnék.
Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget kérdezek.
Törölt felhasználó 2010. 04. 10. 17:52
Előzmény: #742  Törölt felhasználó
#744
Köszi a választ.
A ciprusi székhely miatt volt kétséges. Ezen kívül (bár én nem vagyok jártas annyira a forexben), de az is furcsa, hogy a devizáknál semmiféle kamatot nem számítanak fel a napon túli long esetébenúgy, mint máshol.
Van egy komolyabb problémám.
A magyar piacon megy a kereskedés és mielőtt opciókkal vagy a forexen devizákkal kereskednék, ki szeretném próbálni az amerikai részvény piacot. Nincs nagy tőké, ezért a 10-15 ezer dolláros minimum összeggel nyitható számlákat nem tudom elérni. Ahol viszont kisebb összeggel is lehet számlát nyitni, ott meg általában a részvényekből (pl. Bank of America) csak 100 db-os csomagokat lehet venni, szintén kamatszámítással a napon túli long esetében. Olyan szolgáltatót keresek, ahol az amerikai részvényeket úgy kezelhetem, mint a magyart. Pl.: veszek 85 darabot és 3 nap múlva eladom, anélkül hogy kamatot fizetnék.
Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget kérdezek.
Törölt felhasználó 2010. 04. 10. 17:51
Előzmény: #742  Törölt felhasználó
#743
Köszi a választ.
A ciprusi székhely miatt volt kétséges. Ezen kívül (bár én nem vagyok jártas annyira a forexben), de az is furcsa, hogy a devizáknál semmiféle kamatot nem számítanak fel a napon túli long esetébenúgy, mint máshol.
Van egy komolyabb problémám.
A magyar piacon megy a kereskedés és mielőtt opciókkal vagy a forexen devizákkal kereskednék, ki szeretném próbálni az amerikai részvény piacot. Nincs nagy tőké, ezért a 10-15 ezer dolláros minimum összeggel nyitható számlákat nem tudom elérni. Ahol viszont kisebb összeggel is lehet számlát nyitni, ott meg általában a részvényekből (pl. Bank of America) csak 100 db-os csomagokat lehet venni, szintén kamatszámítással a napon túli long esetében. Olyan szolgáltatót keresek, ahol az amerikai részvényeket úgy kezelhetem, mint a magyart. Pl.: veszek 85 darabot és 3 nap múlva eladom, anélkül hogy kamatot fizetnék.
Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget kérdezek.
Törölt felhasználó 2010. 04. 09. 18:25
Előzmény: #741  Törölt felhasználó
#742
1. 20000 euróig van garancia, - másoknál is
2 Egy kicsit olyannak tűnik, mint amelyik cég bármikor becsődőlhet, - nem hinném
3 részvénypiac még nem érhető el - index cfd igen
3 market maker de fsa regisztered
Törölt felhasználó 2010. 04. 09. 10:43
#741
Sziasztok!

Ismeri valaki a metaforex-en keresztüli céget? Nagyon kedvezőek az ajánlataik, de csak 20000 euróig van garancia, ciprusi a székhely, éd a részvénypiac még nem érhető el. Egy kicsit olyannak tűnik, mint amelyik cég bármikor becsődőlhet, és dzaladhatok Ciprusra a pénzért.
Minden véleményt szívesen olvasok, ill ha tudtok megbízható céget, akkor azt is szívesen megnézem.
Köszönöm a segítségeteket.

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek