Topikgazda: allergia 2008. 10. 21. 17:44

Orbán: Gyurcsány miatt esik a forint, miniszterelnök-csere oldaná meg a válságot  

Ugrás a cikkhez
Több mint egy órán át tárgyalt ma a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) vezetőivel ma Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, amelyet követően azt nyilatkozta, hogy a jelenlegi kormányfővel, illetve a kisebbségi kormánnyal szembeni bizalmatlanság a forint esésének oka, és meglátása szerint a miniszterelnök-csere oldhatná meg a forintválságot.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=4&i=104704
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 28. 21:02
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#195
Ja, úgy szeretnek minket alig várják hogy segíthessenek. Lassan kiérdemeljük a hüle ország, legjobb fejőstehén díjat.
tokos. 2008. 10. 28. 20:58
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#194
"ez a kormány éppenhogy nem hiteltelen"

Télleg jó sok hitele van...
Törölt felhasználó 2008. 10. 28. 20:55
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#193
Erre azért én befizetnék, bár én sem vagyok Gyurcsány párti, de azért esik a forint, mert Gyurcsány bizalomvesztett az szerintem már bocsánat hülye. Dél-Koreában is Gyurcsány szimpatzánsok miatt esett 37%-ot a hazai valuta, vagy a lengyelek és a románok is Gyurcsány miatt vannak becsokizva, ugyanmár demagóg duma. Érdekes mindazonáltal, ha valaki nem egészen legitim, akkor hogyan képes mégis megállapodást kötni a valutaalappal, nem akarnék vészmadárkodni, de Orbán dumája már annyira nevetséges, hogy egyre világosabb, vele már nem indulhat a Fidesz 2010-ben.
Persze hogy kicsi a népszerűsége, de egyet nem szabad elfelejteni, hatalmas koponya, másképp hogyan tudott volna választást nyerni, mivel ugye ő nyerte meg a választásokat, mégha tisztességtelen eszközökkel hazudva is. Ne feledjük Orbán is adócsökkentést, meg 14. havi nyugdíjjat ígér, ha valóban győzött volna vajon hogyan magyarázta volna. Továbbá ha tudták hogy szar a helyzet mért hazudták az adócsökkentést meg a többi szarságot. Nehogy majd megint csalódni kelljen azoknak akik vakon hisznek
Törölt felhasználó 2008. 10. 28. 20:19
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#192
Lehet, hogy egy-két faxkalap meg orbánviki számára a kormány hiteltelen, de a válságot nem orbánviki, hanem az IMF pénzéből akarják megoldani. Namostmár - a gyengébbek kedvéért - az IMF meg a többi pénzügyi intézmény számára ez a kormány éppenhogy nem hiteltelen. Mint ahogy a többi befektető számára sem.
Törölt felhasználó 2008. 10. 28. 18:55
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#191
mi is!
Törölt felhasználó 2008. 10. 27. 08:28
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#190
"Értesülései szerint az IMF egy összesen 20 milliárd dolláros összegű készenléti hitelkeretet nyitna meg Izland, Fehéroroszország, Pakisztán, Ukrajna és Magyarország számára. Arra is felhívja azonban a figyelmet, hogy az IMF-hitel hatása attól is függ, milyen feltételeket szab majd a Valutaalap. "

szóval mi vagyunk az Etiopok, kedves Wicca.
Törölt felhasználó 2008. 10. 27. 08:04
Előzmény: #188  exley
#189
link

ez egy irány lenne!

3 az imf szándék a megmentésre, de ez a kormány hiteltelen.

ITT A PROBLEMA

exley 2008. 10. 25. 17:28
#188
Fitymaszkp, két etiópot delegált a vengerisztáni futó válogatottba. Mire a két "etióp" célba ér a "Budapest" N"agy"díjon a néző közönség fele azonnal éhen hal.
Törölt felhasználó 2008. 10. 25. 10:12
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#187
És,hogy hozzászoljak a munkahelyek és vállalkozások problémájához:
Friss diplomás vagyok,de még nincs meg a nyelvvizsgám,ezért parkoló pályára kerültem.Azzal kellett szembesülnöm az iskola befejezése után,hogy amíg én széttanultam az agyam,éjjel nappal az államvizsgámra készültem addig sok csoporttársam lébecolt és 2 nappal a vizsga előtt leült tanulgatni.Semmit sem tudott,mert ugye végig röhögte vagy bulizta az egész iskolát.Amikor végeztünk,őt felvették egy hivatásos szervezethez tisztnek(merthogy ilyen jellegű a végzettségünk)mert volt nagybácsi,ismerős,keresztapuka a szervezetnél.Engem nagyívben elzavartak..Volt olyan esetem,amikor még csak az iskola felénél járt az illető hölgy és már bekerült,engem szintén elnyomtak..Próbálkoztam a szakterületen civil cégeknél,ahonnan vagy nem kaptam választ,vagy közölték,hogy a gazdaságosság miatt most bocsátottak el 1-2 embert,és jelenleg nincs felvétel.
Konklúzió:
Mivel nincs ismerettségem a szervezeten belül,nekem magasabb végzettség kell(ami még kevés embernek van meg),hogy megkapjam azt a munkát amit a többiek.Ez egy második diploma,amit szeptembertől a szüleim még kinyögnek,mert a hitelektől én is ódzkodom.De addig marad jó esetben a letagadott diplomával a Media Markt-i állás,mert élni kell valamiből,miközben a azok az emberek akik még egy hónap szakterületen végzett munka után sem ismerik az alapvető jogszabályokat amiket be kellene tartattniuk kiépíthetik az egzisztenciájukat,jó fizetést kapnak stb...
Törölt felhasználó 2008. 10. 25. 10:00
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#186
Ki fogja nyerni a futóversenyt??A dagadt pali,mert mielőtt az etiópok célba érnének,éhen halnak...
(Gondolom mindenki érti a célzást!)
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 20:20
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#185
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 19:57
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#184
ne hagyd, hogy a tárgyi tudás elhomályosítsa a józan ítélőképességed. eddig jól csinálod
exley 2008. 10. 24. 18:57
#183
Arról, ne feledkezzünk el, mi lóháton vagyunk a legjobbak.
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 18:45
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#182
Wica:

nem baj attól én még tisztelek, szép hétvégét!
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 18:44
Előzmény: #180  Törölt felhasználó
#181
A következő hasonlattal szeretnék élni:
"1600km-es futóverseny. Étkezés közben nincs. Áll a startvonalnál egy kövér ember, és körülötte 4 etióp. A kövér körülnéz, majd elkezd kocogni a startjelzés előtt (gulyáskommunizmus). Aztán eldördül a startpisztoly. Emberünk ekkor láthatóan előnyben van. Ám pillanatok alatt (20év) a négy etióp elhúz mellette és jól lehagyja.
Találós kérdés: ki fogja nyerni a futóversenyt?"

kurcsány, mert ő dagadt!

Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 16:44
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#180
"nem kellett volna az alapkamathoz hozzá nyúlni.
mert nincsenek pozitív üzenetek a piacik számára.
ÉRTED? nincs hatása..
vagy van? "

Természetesen van. Megnehezíti (megdrágítja) a spekulációs célú forintgyengítést. Forintkeresletet generál. Meg ilyen jelentéktelen dolgok...
Üzenet az, amikor bejelentik, hogy kamatemelés várható. Ez nem üzenet, drágám, ez már intervenció.

"ember sereg hajtók lettünk mi közben a régiós társak dübörögnek."

A következő hasonlattal szeretnék élni:
1600km-es futóverseny. Étkezés közben nincs. Áll a startvonalnál egy kövér ember, és körülötte 4 etióp. A kövér körülnéz, majd elkezd kocogni a startjelzés előtt (gulyáskommunizmus). Aztán eldördül a startpisztoly. Emberünk ekkor láthatóan előnyben van. Ám pillanatok alatt (20év) a négy etióp elhúz mellette és jól lehagyja.
Találós kérdés: ki fogja nyerni a futóversenyt?

Ez a hasonlat picit sántít. A lényeg az, hogy zsebkendőnyi gazdasággal könnyű 10-20%-okat nőni. Ha abszolút értékben nézzük a növekedést, akkor már árnyaltabb a helyzet. A nagyobb gazdaság azért nagyobb biztonságot nyújt, még ha lassabban mozog is...

"nem lehettek ilyen buták!! "

De, de, bizony lehetünk! :)
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 16:33
Előzmény: #178  BudFox
#179
BudFox, erre csak azt tudom mondani, hogy gratula, nagyon jól csináltátok. Az idő titeket igazolt.
(Ugye volt eddig egy téves közg. elmélet, miszerint egy cég annál jobb, minél több hitele van, hisz így mások tőkéjéből nő nagyra és termel profitot. Na ez most látványosan nagyot bukott. Megjegyzem, nekem apám mindíg azt tanította, hogy kölcsön kérni nem szabad, addíg nyújtózkodj, amíg a takaród ér!)
Egyébként teljesen egyetértünk.
BudFox
BudFox 2008. 10. 24. 16:29
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#178
Wicca : "Én épp abban látom a mi legfőbb problémánkat, hogy mindenki hitelből javított az életszínvonalán, magyarán tovább nyújtózkodott, mint a takarója."

Wicca - ez ránk kivételesen nem igaz.. a mi vállalkozásunknak ma gyakorlatilag nincsen hitele..illetve csak nagyon minimális..ha nagy lesz a baj..holnap bemegyek a bankba és kifizetem a maradék hitelt..ami csekély összeg..és kész.

Se lakáshitel, se vállalkozói hitel, se áruhitel, se személyi hitelünk nincsen..mert mi mindig azt a nézetet vallottuk hogy a hitel az a szükséges rossz...arra kell törekedni hogy elkerüljük a hitelt..

mert szegény ország vagyunk..ha hitelre épitünk akkor elég ingatag az egész rendszer..egyszer csak összeomolhat.velünk együtt..

De hát a többség sajnos ész nélkül veszi fel a hiteleket..sajnos...tévét, mosogató gépet, mindet hitelre vesznek itthon is..
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 16:25
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#177
"szerinted inkább kamatot kellett volna emelni? 300 bázisponttal esetleg?"

he??

nem kellett volna az alapkamathoz hozzá nyúlni.
mert nincsenek pozitív üzenetek a piacik számára.
ÉRTED? nincs hatása..
vagy van?

és tessék újra a kaptafánál vagyunk..

nézzünk magunkba és amúgy is a fidesz a hibás!

hajrá kurcsány
ki keel fehéríteni a gazdaságot + tegyük jobbá Mo.t és kell egy 100 napos program is!
meg nemzeti megegyezés is kell meg részvényeket a magyarnak.

NEVETSÉGES!
ki kell fehéríteni a gazdaságot!
de hogy?

visszatérve 1000-bő 2000-t nem lehet elkölteni.
de nem lehet 1000 ből 2000-et elvenni se!
ezért kellett volna pénzbehajtásból adócsökkentést csinálni, h érkezzen az országba friss pénz, a szektorok erősödjenek.
így több és több alkalmazott lesz és több és több pénz folyik be és jobban lehet fehéríteni agazdaságot!
Ma nem lehet fehéríteni mert nem marad egy forintod se.
ezt érted?
dolgozol és nem marad pénzed..

ember sereg hajtók lettünk mi közben a régiós társak dübörögnek.
nem lehettek ilyen buták!!

Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 16:05
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#176
"...és szakérteni nem kapkodni. "

Eszerint dunsztod sincs, mit jelent a szakértői kormány. :(
Welcome to the mass!

Gy.k.: a szakértői kormány nem azt jelenti, hogy szakértőkből állítunk össze kormányt és így végre olyan emberek lesznek pozícióban, akik értenek a dolgukhoz, mert a jelenlegiek bénák és nem értenek a dolgukhoz, nem szakértők.

Ugye ezzel a "szakértői kormány" dologgal állandóan az ellenzék hozakodik elő, mert így azt a látszatot tudja kelteni, hogy a jelenlegi kormány nem az.

A valóság az, hogy a jelenlegi kormány szakértői ÉS koalíciós kormány, míg egy csak szakértői kormány ettől értelemszerűen kevesebb lenne.
Helyesebb lenne tehát ezt "CSAK szakértői" kormánynak hívni, de mit tegyünk, nem ezt a nevet kapta. Azaz az ellenzék most egy szemantikai dolgot lovagol meg. (És mint mindig, most is számít a tudatlanságra. Merthogy főleg erre tudnak csak építeni.)

Nekik egy ilyen kormány ugye azért lenne jó, mert végre az ellenzék is zsíros pozíciókba juthatna, ami a koalíciós (ÉS szakértői) kormány esetében ugye kizárt.

Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 16:04
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#175
szerinted inkább kamatot kellett volna emelni? 300 bázisponttal esetleg?

egy vonalat kellene húzni párt politikától független és szakérteni nem kapkodni.

:))

Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 15:53
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#174
szerintem lehet szó miniszter elnök cseréről.

szakértő kormány és a jelenlegi projektek leáálítása adó csökkentés és forint védelem 275 ösz szinten!

egy vonalat kellene húzni párt politikától független és szakérteni nem kapkodni.

a mostani drasztikus kamat vágás szart se ért!
de a 275-ös szint védelme szép!
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 15:48
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#173
te meg túl sokat nézed az A tv-t!
javaslom neked a celeb vagyok cimű super produkcíót.
már csak 456782987763543146 sec a következő részig.
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 15:45
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#172
"Túl sokat nézed a HÍR tv-ét. Lehet hogy csak ki kellene nyitnod a szemed. Mint vállalkozó tudnod kellene hogy 1000.- forintból nem lehet 2000.- ft-ot elkölteni."

ma 1000 ft.ból 400 talán marad. így a 2000 ft elkőltése a reál érték 5X -ét jelentené.
a dupláját viszont el lehet költeni ha azzal hasznot tudok realizálni és ezt kell is mert a 400 ft nagyon kevés az 1000 böl!.

A magyar gazdaságnak nincs más baja, minthogy a 10 millió főre durván, 1.5 millió adófizető esik, ebből kb. 800.000 köz alkalmazott, kb. 200.000.

kösz, h ezt írod mert akkor tudjuk mi a baj!
ÉS AKKOR MIÉRT NEM CSINÁLTAK SEMMIT A MUNKAHELY TEREMTÉSSEL KAPCSOLATBAN???????

10% munkanélküliségre lehet számítani!
nagyából így néz ki Cassablanca (afrika) munkanélküliségi rátája.

A bizalmatlanság miatt a kutya nem jön ide.
Ezt érted ugye?
kockázatos.. és milyen jól tették, h nem ide fektettek be!

Az, h az év végén mi lesz az nem szent írás!
én másképpen látom a dolgot!
csőd és sok más finomságok!
emberek fognak bele rokkani..

a tőzsde a gazdaság elő szele, tehát az emberek is le tizedelik magukat talán így nézhet ki az egyenlet.
(persze ez csak egy szösszenet)
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 15:12
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#171
Túl sokat nézed a HÍR tv-ét. Lehet hogy csak ki kellene nyitnod a szemed. Mint vállalkozó tudnod kellene hogy 1000.- forintból nem lehet 2000.- ft-ot elkölteni. A magyar gazdaságnak nincs más baja, minthogy a 10 millió főre durván, 1.5 millió adófizető esik, ebből kb. 800.000 köz alkalmazott, kb. 200.000
pedig a szolgáltat, vagyis valós értéket nem állít elő.
(pl. postás, Vasuti dolgozók stb.) Megközelítőleg
2.5 millió fő feketén vagy szürkén dolgozik de mellette ugyanúgy igénybe vesz minden szolgáltatást az állam részéről ( tb, és szociális juttatások, munkanélküli segély) Ha őket be lehetne vonni az adófizetők körébe drasztikussan lehetne csökkenteni az adókat.
exley 2008. 10. 24. 14:53
#170
Miniszterelnök cseréről szó sem lehet, ilyen körülmények között. A fától sokan nem látják az erdőt. Adjunk hálát az Istennek, hogy az ellenzék nincs hatalomban. Értelmetlen lépés lett volna ilyen világ gazdasági krízisben a forint euróra váltása, bele rokkantunk volna. A kormány halogató taktikája meghozta a gyümölcsét. A legfejlettebb hetekkel együtt nem tudtuk átváltani a forintot, akkor ezt most már le kell venni a napi rendről véglegesen. A környező országok törekvése az elemzők szerint az egyetlen járható út, a teljes összeomlás felé. A kormány szakszerű és alapos helyzetértékelése, rövidesen meghozza a várt sikert. Magyarország a forint stabilizálásával, elkerüli a víz alatti szirteket, és sikeresen bejut a védett öbölbe. IMF, EKB értékelte az erő feszítéseket. A forint semmivel sincs rosszabb helyzetben mint néhány éve, továbbra is a befektetők kedvenc valutája, mivel lehetővé tette számukra a monetáris tanács a profit szerzést, ez az egyetlen kiút a jelenlegi mesterségesen létre hozott válságból. Néhány hét és elfelejtjük ezt a látszat "fiaskót".
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 14:18
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#169
Mutasson nekem valaki egy kormányt, amelyik felvirágoztatta népét.
Az igazság az, hogy a legtöbb kormány háborúba, diktatúrába, vagy válságba vezette országát.
Ez a hatalom, mindenféle érdemtelenül szerzett hatalom tulajdonsága. Márpedig hatalmat csak érdemtelenül lehet szerezni. Mert csak szerezni lehet, kapni nem. Mivel senki nem válik meg tőle önszántából.
A gyűrű átka.
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 13:54
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#168
Tetszik ,nem tetszik blah blah blah

Engem nem zavar a beirásod ,inkább elszomorit ,hogy még mindig nem oszlik fel az a lila köd ,amit mszmp és utodpártja/i sugároztak le az elvtársak felé.
Mi kell még, hogy tisztán lássunk,vagy legalább ösztönösen ,jozan paraszti ésszel, saját életünket elhigyjük,szembesüljünk,és megértsük.

"Rendesen leraboltak minket",és ?Hol vannak az elkövetök,hol vannak az elrablok?Az elmult 50évben ki lett kirekesztve/törvényesen elitélve ezekért a bünökért Magyarországon?Az 56'-os események elötti és utánni tömeges népirtásért ,üldöztetésért,internálásért, emberi létünk ellen irányulo fenyegetettségért,kersztény hitünk megcsorbitásáert,sorolhatnánk napokon át,kit itéltek el ebben az országban?Kádárt eltemettük.Ennyi?Megbocsájtás?Kinek?Talán 1 embertöl is elnézést kértek az 50év alatt?Kinek bocsájtsunk meg tehat?
Anyagi természetü dolgaink csak 1 hab a tortán.
Ennek a lelkiállapotnak /helyzetnek semmi köze a 9/10-hez ,ill annak csak létezö következménye.

"jobban élünk"
Boldogabb vagy?Hited erössebb lett?Családod népes és szeretet vesz körül?Anyagi helyzetet kenyeret ad az asztalodra,örömteli munkád után?

Autok régen is voltak,söt házak is,hitelek is ,amelyet plusz terhek nelkül is fizettek apáink,anyáink,vagy mi magunk. Volt munkahely is ahova bejártál dolgozni.De vajon testvéred van e?Édesanyád otthon van e nevelve fivéreidet ,hugaidat,népes számban.Apádat megbecsülik e?Vagy az örökös stressz és fáradság jeleit latod rajta napi 12-14ora munka után.Mert ugy régen,a "8ora munka" országában nem okozott népbetegséget, a stressz ,vagy tulhajszoltáság,a gyors élettempó.Csak a létezö alkoholizmusrol beszéltek.Ettöl függetlenül ma ,lehet 2 diplomád is nem biztosités semmire,mert nincs megteremtve az értékalapja.
Itt is dolgoznak termelnek hidd el manapság jobban mint valaha.Aki fizetésböl és bérböl él az tudja.De mi az ÁRA?
A lakossági áruhitelezést nem lehet azonositani az egesz tarsadalommal,ugyanis hitelt is az mert felvenni akinek volt nemi háttere,én ergo ezeket a hiteleseket nem sajnálom.Az nem lehet egy egész társadalom fokméröje hogy kevesebb a zsiguli mint a hitelböl vett audi.Aki élt nyugaton,meginkább tudja mi a helyzet ezzel kapcsolatban.

A kormány dolga egy egészséges társadalom felvirágoztatása.Tehat nem értek veled egyet.
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 13:46
Törölt hozzászólás
#167
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 13:42
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#166
és azok a nyugdíjasok akik végig dolgoztak egy életet?
és azok a diákok akik már diák korukban el vannak adósodva?
és az azok a vállalkozok akinek nincs más lehetőségük csak egy vállalkozás?
és azok az orvosok akik egész életükbe tanultak és csak hazugsággal tudnak pénzt keresni (hálapénz)?

ők is nézzenek magukba..

wicca,
elmondom mi van, a világ amiben jelenleg élünk egy új fajta háború!
a hideg háború is egy új tip. háború volt.
ez az elméletem azóta van, amióta a pénzpiaccal foglalkozom (3-4éve).
a szereplői a nagyhatalmak és a jobb módu társadalmi szereplők. bla bla bla. (ez csak az én véleményem)
a motivácíó egyértelmű: pénz és hatalom.

egyiknek se az a természete, h kegyes, szociális, vagy más erényekkel rendelkezne.
itt nálunk a hatalmon való maradásért megy a küzdelem és ezt minden áron tartani szeretnék a szereplők (szdsz, mszp), nem látják be, h képtelenek a JELENLEGI (2002-2008)helyzetekkel megbírkózni és gátlástalanul hozzá nem értéssel, politikai paktumokkal vezetik az országot egy nagy hazugság ("hazudtunk éjjel nappal, panonnpuma") segítségével.

számtalan kormány program és egy kamion elcseszett lépés van mögöttük, csak egy: kormánynegyed

és ezekkel a szar döntéseikkel értéktelenednek el a fent említett emberek munkái és értékei.
te meg azt mondod bennünk van a baj!
(sajnos mindenkiben van hiba, de a mértékük és hatásuk más)

Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 13:16
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#165
link

jön vissza a speka töke jo az a biztos 11,5 % os állampapir.... a speka töke rájött hogy otthon még nagyobb gáz van mint itt inkább jobb a biztos :-)))
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 13:14
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#164
Nagypalz, hidd el, te jól csinálod. Folyamatosan tanulni fogsz a hibákból. De már legalább elindultál az úton. Egyszer többször kell felállni, mint ahányszor elesik az ember, ennyi.
Viszont sajnos a többség nem ilyen vállalkozói gondolkodásmódú.

Hogy mi a kormány dolga? Nos, igazából semmi.
Ahogy a világ szépen megtanult papok nélkül létezni, előbb utóbb a politikusok és a hadsereg is eltűnik majd. Ez evolúció. Társadalmi.
Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 12:49
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#163
wicca:

olyan badarságot írtál, h az hihetetlen..

Törölt felhasználó 2008. 10. 24. 12:48
Előzmény: #159  Törölt felhasználó
#162
"Mindenki nézzen magába és ahelyett, hogy másoktól várná a problémáinak megoldását, inkább ideje lenne a saját kezébe venni az élete irányítását.
Tanulás, idegen nyelvek, új szakma, új munkahely, vállalkozás: ismerős, mindennapi fogalmak kellenének, hogy legyenek."

oké, magamba nézek..
ép.gép teknikus vagyok, estin csináltam a vállakozásom mellett. (4 év)
foglalkoztam ingatlannal, (tönkre tették)
foglalkoztam pénzpiaccal (tönkre téve)
most van egy építő ipari cégem és remegek, h megkapjam a pénzem a munkámért!
Igen vettem fel hitelt, mert szerettem volna lakást, ez hiba volt, mert jobb lenne albérletet fizetni!

te figyu...
én csak egy ember vagyok az országban aki magába nézhet.

??
fosforos 2008. 10. 24. 12:31
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#161
Az utolsó 7 sort nemkellett volna leirnod, akkor nagy igazságot tártál volna elénk.

Topik gazda

allergia
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek