Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:21
Előzmény: #59059  Knight Tyris
#59060
Srácok,
látja valaki, hogy ki veszi és adja otp-t ezekben az ezres tételekben?
Knight Tyris 2006. 03. 01. 09:19
Előzmény: #59057  deodor
#59059
Köszi. Volt magasabbon is, vagy most indul felelfelé?
prfecó 2006. 03. 01. 09:18
#59058
Egy bullos piacon 800 pontos zuhanás után ma várható némi korrekció, mjd amikor mindenki megnyugodott egy ismét 600-700 pontos zutty.Ezért izgalmas a BUX :semmi értelme,ni9ncs nagy funda csak pletyka, de nagy a volatilitás.
Kb olyan , mint a casinó
deodor 2006. 03. 01. 09:18
Előzmény: #59055  Knight Tyris
#59057
BUX 0612

23 850
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:14
#59056
Ugy latom az OTP indul felfele
Knight Tyris 2006. 03. 01. 09:13
Előzmény: #59054  Törölt felhasználó
#59055
Sziasztok!

Valakí mondjon légyszíves egy real 0612 Bux-ot orvul :o) megvonták az adatokat tőlem.

De utálom, ha ilyonkor döglik meg az informatika....
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:09
Előzmény: #59053  Törölt felhasználó
#59054
mindenki varta hogy 56öig korrigal en vettem 590-en ....csak nem eleget 30%-t csak :(
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:08
Előzmény: #59051  Törölt felhasználó
#59053
BZJ ja köszi...de a MOL is eladason van naluk 18,5k aron azt hittem ezt erősitettek meg.. .
prfecó 2006. 03. 01. 09:08
#59052
Matgab !
Azonnal irj , nyitottál - e longot.?
Vásároltál vagy eladtál ?
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:07
Előzmény: #59048  Törölt felhasználó
#59051
Greenspam,
Ez a Cittgroup hír a PKN ről szól nem a MOL-ról.......ha tudtad akkor bocsessz. ;)
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:05
Előzmény: #59049  deodor
#59050
Az OTP emelkedése tartja majd a piacot?
deodor 2006. 03. 01. 09:03
Előzmény: #59046  Törölt felhasználó
#59049
6879
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 09:03
Előzmény: #59047  Törölt felhasználó
#59048
citigroup: tovabbra is eladason az olajpapir......morgan stanley celar 26k....szepen vagyunk
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 08:49
Előzmény: #59046  Törölt felhasználó
#59047
Jéééééééééééé.

A Quaestor rendszere engedi átvezetni a pénzpiacit alapletétbe. Hiába, szívem csücske ez a brokicég,. :-)))))
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 08:46
Előzmény: #59045  deodor
#59046
Deodor,
Neked mennyiről van otépé?
deodor 2006. 03. 01. 08:41
#59045
Bakke...

Tudtam, h el kellett volna adni az otépét 8,3k-n...:((((
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 08:28
Előzmény: #59043  Törölt felhasználó
#59044

ma tényleg eső lesz.
jelenleg minden részvényemet eladtam, várom a belépési pontot, de az lehet hogy nem ma lesz
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 07:58
Előzmény: #59042  Törölt felhasználó
#59043
latom megy a profilalas..."24k felett egyertelmü volt hogy shortolni kell" es hasonlok.... . miert kell ez? altalaban azok azok ilyenek akiknek a laba köze vagy a nyakraon jutott kevesebb... .

Mara: kivaras...sok a bizonytalan tenyezö (usa makroadatok szarok voltak, googli, sokat mentünk mar iden...) volt mar ilyen derült egböl vihar es zivatar...de utana megint szepen sütött a nap.....Esernyöt vigyetek magatokkal!
Törölt felhasználó 2006. 02. 28. 22:57
Előzmény: #59026  tko_
#59042
tényleg idegbaj, nekem még nyáron sikerült, csak én esés KÖZBEN zártam, mert nem tudtam elhinni :) azt hittem, ijesztgetés, és vmi bagó nyerőért odaadtam a jó pozikat, amik jót termeltek volna, ha be nem tojok
azóta rájöttem, hogy magam ellensége vagyok :) de sohase tudom, a kis ördög vagy a kis angyal mond igazat :) arra meg nem válaszolnak, hogy "mit mondana a másik,..." :)
rohadt egy trükkös skizó vagyok én :)
valahol a CRR-kertben eltévedtem... csak néha látom a csapdákat, többnyire sikerül kizárólag ilyenkor lépnem - na írjon, aki így van vele :)
főleg, ha már régóta működik, mert még csak kísérletezgetek... merre tart a trend??? októberi még mindig csak korrekció, vagy törés, forduló, még durvább? én lefelé szavazok, bár a januári minibull miatt meg felfelé áll... ennyi fölös lé van a világ ppiacain??? ezért nincs elég lé K+F-re meg egyéb hosszú távon megtérülő frincfrancra???
mert Indiában, Kínában van ezekhez minden - a kör bezárult... na ezért nem látok én semmi rációt a pocsolyá(k)ban
mondjuk a tőzsdén a ráció felejtős...

ha vki megvilágosodott, ne hagyjon ki :)
az (EMEA) alapok áramlását azóta nem tudom követni, mióta akarom követni :) ugye nem a határozatlansági egyenlőtlenség miatt? :)
ha van impulzus, nincs sebesség és fordítva... amióta heti bontásban publikálják, csak azt látom, hogy ide-oda megy :) nekem még az 1.-2. derivált is ellentmondásonak tűnik: a változás pozitív irányú, de csökkenő ütemű - nagyobb emelkedés volt azon a héten, mint előtte, stb.
van erre vmi jóféle indikátor az elemzői buy/sell populizmus kontraindikátorán kívül???

apropos, a robbantgatásokra mostmár tök immúnis a tőzsde?
ezt olvastátok?:
Meghódította a 24 ezret a BUX - kitombolhatja magát a bika a következő napokban (2006. február 28. 7 óra 0 perc)

Újabb csúcsra, 24 ezer pont fölé ért a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, és a jó globális hangulat alapján a következő napokra is a bika tombolása lenne indokolt. Szinte nem tudott mellényúlni az, aki tegnapját a tőzsdézésnek szentelte.

Eddig még nem tapasztalt magasságban, 24 ezer pont felett várja a mai kereskedést a Budapesti Értéktőzsde irányadó indexe. A BUX tegnap egész nap szárnyalt, a nyitó 23 738-as értékről zárásra egészen 24 081 pontig kúszott. Az 1,85 százalékos növekedéssel a BÉT részvényindexe maga mögé utasította a régió, Európa és Amerika vezető indexeit is, egyedül a német TECDAX index tudta megelőzni, kétszázalékos növekedéssel. A részvényszekció 18,8 milliárdos forgalma ugyanakkor csak alulról közelíti az idei átlagot jelentő 21,56 milliárd forintos értéket.

Főleg a gyógyszerpapírok (Egis, Richter) és az OTP a jelentős emelkedés okozója, annak ellenére, hogy sem a Mol, sem az OTP nem volt egyéni csúcsközelben - mondta Réczey Zoltán, a Buda-Cash elemzője. Értékelése szerint igen jól sikerültek a gyorsjelentések, s ez adott lökést több papírnak, és ezzel együtt az egész börzének. Úgy tűnik, továbbra is folytatódik a tőkebeáramlás a magyar gazdaságba, ennek elsődleges oka, hogy a hazai értékpapírok még mindig nem számítanak túlértékeltnek.

Indokoltnak érzi a tőzsde jelenlegi kiemelkedő teljesítményét Miró József, az Erste Bank elemzője is. Felhívja a figyelmet, hogy szinte az összes nagyobb európai tőzsde jól teljesített, s ez általános optimista hangulatot tükrözött a térség értékpiacain. Jó a globális hangulat, az elmúlt héten történelmi értéket ért el a lengyel, a török és a brazil börze is, s ezenkívül több fejlett országbeli tőzsdeindex is többéves csúcsot döntött, a német DAX például 2001 óta nem volt ilyen magas, 5900 pont körüli értéken. Miró a magas vállalati profitokkal magyarázza az általános növekedést - az elmúlt évben kifejezetten jól teljesített a legtöbb cég, azonban semmiképp sem várható a korábbi évekhez hasonló mértékű profitnövekedés a tőzsdét húzó olyan jelentősebb társaságoknál, mint az OTP és a Mol. Ennek ellenére bizonyára igen jól - a piaci várakozásokat túlszárnyalva - teljesít majd mindkét papír, és talán még a Richter és az Egis is hozhatja az eddig mutatott teljesítményt.

Jelenleg igen vonzó a külföldiek számára a magyar növekedés, bár azért vannak egyensúlyi kockázatok is a piacon, s a választások után még nem tudni, milyen irányvonalak lesznek az uralkodók. Az elemző szerint az OTP-n kívül a Mol és a BorsodChem papírjai lehetnek még sikeresebbek a jövőben.

Hasonlóképpen vélekedik Zékány András, az ING Bank elemzője is, aki elsősorban a Molban és az OTP-ben lát fantáziát a jövőre nézve. Oda kell figyelni azonban több másodvonalbeli értékpapírra is, például a BorsodChemre és az FHB-ra, mivel ezek meglepetést okozhatnak. Véleménye szerint jelenleg nincs kifejezetten húzó papír, a tőkebeáramlás folytatódásának köszönhetően szinte minden értékpapír jól teljesít amellett, hogy több fejlődő és fejlett ország börzéje is csúcsot döntött az utóbbi időben, s ez garantálta a jó piaci hangulatot. Ennek ellenére van még alulértékelt papír, Zékány szerint például a Fotex és a Linamar - így valószínűleg piacukon megjelennek majd a külföldi befektetők is, további tőkebeáramlást okozva.

Dzsubák Attila, az MKB elemzőjének véleménye szerint minden további siker alapja egyedül a nagyfokú tőkebeáramlás. Ez pedig jelenleg megvan - mutatott rá a szakember -, a befektetők élénken figyelik a feltörekvő piacokat, és igen szívesen invesztálnak ezekbe a gazdaságokba.

Magyarország - tette hozzá az elemző - sokáig lemaradó volt a piacon, de az utóbbi három hétben igencsak magára talált a budapesti tőzsde, és ez továbbra is bizalmat sugározhat a befektetők felé.

( Világgazdaság )

persze reggel kimaradt nekem...
asszem DT-re már úgyse vetemedtem volna like Fecó...

Törölt felhasználó 2006. 02. 28. 22:33
Előzmény: #59037  Törölt felhasználó
#59041
Üdv!

Sajna nem olvastam mindent mostanában, így vmi elkerülhette a figyelmem... az alapok alapjaiban csökken a lé? (egy ideologiát tudnék hozzá gyártani, mely szerint egy globális világban kevesebb értelme van diverzifikálni, mert úgyis eléggé egyszerre történnek a jelenségek - ezt mondjuk tesztelni kellene numerikusan)
Biotech a jövő záloga - más kérdés, hogy ez aztán long-term investment...
Még a Ricsi si kispályás hozzá, EMEA felejtős.
Incite-ra kiváncsi vagyok/leszek...

amúgy jó is az oda-vissza csapongás :)
24k felett már elég nyilvánvaló volt, itt már realizálniuk kellett - csak a fene 1k-2k körül bespájzolt OTP-t nem akarják még kiszórni 7k alatt, de ami késik, nem múlik
(fenruár azért xar hónap lett, 1xűen megint sikerült magamat parasztvakítanom, megyek is kiírtom/elvágom a logika-tőzsde összekötő szinapszisokat, mert már sok kárt okoztak :(
mostantól a fő portfoliómat is szabad zárnom 1xűen megérzésre az egészet, logikának ezentúl nincs vétó :) úgyhogy alakul a kódex, csak nehogy a körmömre égjen a fekete gyertya :)

Engem érdekel az az ügylet, pláne a levezetése, hogy mit miért, szóval a gondolatmenet (a gondolatmenetet nem akarom elvágni, csak a "túlontúl nyilvánvaló dolgok" látszatát megszűntetni...)
Megtisztelnél vele, ha leírnád... előre is köszi. (Miből tanuljak, nemde?)

Épp most hirdetgetnek egy filmet Overnight címmel, ami a brókerekről szól, a téma hochaktuell, benne a német pacák tőlünk keletebbre vinné a lét, mert ott izgalmas.

Hajrá Távol-Kelet :)
Hajrá BUXbear :)

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek