Ezen már kár idegeskedni,a múlt elmúlt !! A jővőt meg nem tudhatod!! Akár ez is mehet 1000-ig!
#131694
Törölt felhasználó 2017. 05. 30. 11:42
Előzmény: #131692  Törölt felhasználó
#131693
Ünneprontás: Megverték Felcsúton a bajnoki bulira készülő Puskást Rényi Pál Dániel foci május 28., vasárnap 21:20 124 1809 Hiába vezetett hazai pályán 1-0-ra Prosser 10. percben lőtt góljával, Kovács a 48. percben egyenlített, Vajda pedig a 81. percben megfordította a meccset, így végül 1-2-re kikapott a Panchoban a Puskás Akadémia a Balmazújváros csapatától. Pintér Attila fiai már múlt héten bebiztosították bajnoki címüket és a feljutást az NB I-be, a vendégeknek viszont kellettek a pontok, mert óriási harcban állnak Seszták Miklós Kivárdájával a második feljutó helyért. A Kisvárda otthon 2-0-ra legyőzte a Ceglédet, így a Balmaznak az utolsó forduló előtt 70 pontja van, a Kisvárdának 69. Kicsit kellemetlen volt a vereség a hazaiaknak, mert az utolsó otthoni meccsen a klub kis "Bajnokcsapat" feliratú színpaddal és egy szimbolikus díjátadóval készült, így viszont nem volt meg az a hangulat, ami egy bajnokavatáshoz elkel. Hivatalosan az utolsó fordulóban, a Budaörs ellen kapják meg az aranyérmeket az aranylábú felcsútiak. Az NB II-ben is óriási izgalmakra lehet majd számítani az utolsó körben, mivel a feljutásért Balmazújváros-Kisvárda rangadót rendeznek.
Törölt felhasználó 2017. 05. 30. 11:40
#131692
menjenek a névtolvajok a kurva anyjukba!
Törölt felhasználó 2017. 05. 30. 11:30
Előzmény: #131690  Törölt felhasználó
#131691
Voltam Felcsúton meccsen a hétvégén ! Teljesen mindegy mennyi lóvét toltak a puskásba megaláztuk a "BAJNOK" csapatot 2-1re kikaptak!!:)))))))) 1-0ra vezettek az első félidőbe!
#131689
Nyugtával a napot!:))))))))) Megyünk mi még Reál meccsre!!! Emlékszel?
#131687
Én meg azt látom,hogy megy a gyűjtögetés!! Apró pénzzel nyomták le idáig!!
bube 2017. 05. 29. 11:17
#131686
Itt ráfázik aki vesz! Lefelé van az út mint látni sajna. Alig várják többen hogy kissé felvigyék hogy eladhassanak.
bube 2017. 05. 29. 11:14
#131685
Itt ráfázik aki vesz! Lefelé van az út mint látni sajna.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 26. 18:20
#131684
Karinthy mondatának második fele jut eszembe a PE részvény bukdácsolásáról: "...ide zsörtölődni jár csak az ember!"
Törölt felhasználó 2017. 05. 25. 21:41
Előzmény: #131682  gaab
#131683
Ilyenkor látszik a vezetőség töktlensége.Ha úgy gondolják ez az árfolyam közel sem tükrözi a cég értékét akkor kommunikálni kellene. Sőt vételekkel megjelenni a piacon. A MOL ban is megtették annó 14 000 körül. Itt meg csak megy a sunyítás meg a lapítás. Szóval a cégvezetés szerint bőven túlértékelt a jelenlegi árfolyam tehát eshet még. :(
gaab 2017. 05. 25. 21:26
Előzmény: #131675  Törölt felhasználó