Topikgazda: Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 08:49

Felfüggesztve a MOL  

Ugrás a cikkhez
Vélhetően az OMV mai szándéknyilatkozatán ak köszönhetően felfüggesztésre kerültek a MOL részvényei a BÉT-en. A tőzsde egyelőre nem közölte sem az okot, sem pedig a kereskedés várható elindulásának időpontját.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=88232
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 25. 10:03
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
azt tuti hogy kenterbe verjuk a hansenget meg a sanghajt vaze... :DDD
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 10:02
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
én tudnék...de kitiltanának megint :D
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 10:02
Előzmény: #36  bpmcwap
#38
Ez akkora egy kamu egy tőzsde a magyar, hogy szavakat nem lehet rá találni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 10:01
Előzmény: #36  bpmcwap
#37
bux0712 +701
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 25. 10:00
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
a befektetők érdekeinek védelme....
muhaha
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 25. 09:58
Előzmény: #33  bpmcwap
#35
ráadásul kockázat mentesen... ha meg az omw megveszi dobják a bányász különszerződést is azt garantálom.... de az omw se lesz huje me akkor meg ugy csoportosit hogy max a bányapénzt szedi be az állam szt szivhatja.... az a gáz hogy nem csak a tőzsdét baccák szijjel hanem az országot is mert azért nem sok ekkora cég van ami ráadásul még némi nemü adot is fizet mert ugye a multiknak nem kell fizetniuk csak munkát adjanak....
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:58
Előzmény: #33  bpmcwap
#34
A Budapesti Értéktızsde Zrt. Vezérigazgatójának
216/2007. számú határozata
A Budapesti Értéktızsde Zrt. (továbbiakban: Tızsde) vezérigazgatója a MOL Magyar Olajés
Gázipari Nyilvánosan Mőködı Részvénytársaság (Budapest 1117, Október
huszonharmadika u. 18.) kibocsátó (továbbiakban: Kibocsátó) törzsrészvényeinek tızsdei
kereskedését a 2007. szeptember 25-i Tızsdenapon 08 óra 48 perctıl kezdıdıen a Tızsdenap
hátralevı részére felfüggeszti.
A vezérigazgató kötelezi a Kibocsátót, hogy a felfüggesztést kiváltó okkal kapcsolatos
soronkívüli tájékoztatását a tızsdei szabályoknak megfelelıen tegye közzé.
Amennyiben a Kibocsátó részvényeinek kereskedését befolyásoló információ a kereskedési
idı vége elıtt a tızsdei szabályoknak megfelelıen nyilvánosságra kerül, úgy a Tızsde
vezérigazgatója a Kibocsátó törzsrészvényeinek kereskedését határozattal visszaállíthatja.
Indokolás
A Kibocsátó 2007. szeptember 25-én arról tájékoztatta a Tızsdét, hogy az OMV
Aktiengesellschaft közleményt juttatott el a Kibocsátóhoz, és tekintettel a közlemény
tartalmára kérte a részvényei tızsdei kereskedésének felfüggesztését a Kibocsátó
közleményének megjelenéséig.
”A Budapesti Értéktızsde Zártkörően Mőködı Részvénytársaság Szabályzata a Bevezetési és
Forgalombantartási Szabályokról” címő szabályzat 23.1 d) pontja szerint a Tızsde az adott
értékpapír kereskedését felfüggesztheti, amennyiben a Kibocsátó az indokok feltüntetésével
kéri a Tızsdétıl értékpapírjai kereskedésének legfeljebb 10 (tíz) napig terjedı felfüggesztését
a soronkívüli tájékoztatásának nyilvánosságra hozatalát megelızıen nyilvánosságra kerülı
információk felhasználásának megakadályozása érdekében.
A befektetık érdekeinek védelme, illetve a piac információkkal történı ellátása a részvények
kereskedésének felfüggesztését indokolja.
A fentiekre tekintettel a Tızsde Vezérigazgatója a rendelkezı részben foglaltak szerint
határozott.
Budapest, 2007. szeptember 25.
Pál Árpád
vezérigazgató
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 25. 09:56
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#33
ne tojjá be az állam igy is ugy is keres ezen a balhén....
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:55
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
"A Mol-részvények kereskedése kedden a magyar cég kérésére szünetel, mindaddig, amíg a Mol reagálását közzé nem teszi - tudta meg az [origo] a Budapesti Értéktőzsdén."

Fasza...
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:53
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Amúgy úgy hallottam hogy a mol vezetése nagyon berágott hogy nem eggyesűlhetnek a cez-zel. Itt az utolsó alkalom az omv nek hogy jó áron szerezze meg a molt.
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:51
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#30
engem mint tulajdonost hidegen hagy hogy az állam mennyit keres vagy nem keres. akkor miért adták el az okosok? késő bánat
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:50
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
Köszi
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:50
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
Dietline, az az ár, ahol az ajánlatok jelenlegi állásával nyitna, ha most párosítanák össze őket.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 25. 09:47
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#27
az elképzelhetettlen hogy no limit??? vagy limitszélesités??? szvsz nem ahogy a kapkodos felfuggesztés a utloso percben is megtortént... én ennek fényében is irtam amit irtam.... Plusz ugye ha az OTPt megintn ugy fogja magával rántani ahogy multjkor akkor lehet itt sakkozni hogy mennyi lesz a bux.... a fene se tudja... ki mit csinál a most realizálando molnyereségével.... vagy kiviszi-ezt látni fogjuk mert gyengül a forint vagy vesz OTPt... ezt is látni fogjuk mert erösödni fog a papir.... vagy nem.... ki tudja....
Amugy felhivtam a MOL befektetési kapcsolattartóját.... SENKI nem tud a telefonhoz jönni csak a titkárnő!!!NINCS BEFEKTETŐI KAPCSOLATTARTÁS JELENLEG A MOLNÁL! Természetesen mint kisbefektető hivtam fel őket és nem mint x cég vezetője.... szal ennyit részvényesi értékről meg a nem kaptak ajánlatotról..... a MOLT keszekusza nem törödöm kapodás jellemzi... Nyugodtan repülhet a hernádi, de nem csak ő az összes felelős beosztásu vezető is... mi az hogy 6 emberből senki nem tud telefonhoz jönni a titkárnőn kívül ilyen esetben!!!??? 1embert tudtak volna kapcsolni az meg letagadtatta magát mert kisbefiként telefonáltam.... humorherold vaze....
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:45
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#26
Mit jelent az induktív ár?
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:45
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#25
Nem tudom miért kell ilyen rövidlátónak lenni. El lehet adni most 25-30% hozammal, 1x és utána?.... Aztán szétcseszik a labancok és kivezetik a francba. Sokkal jobb ha éveken keresztül lekaszál róla az ember évi 15-20%-ot. Gondoljátok végig. Az államnak meg nagyon nem mindegy, sőt az egész magyar gazdaságnak sem ha elveszítünk egy MOL méretű céget.

Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:41
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#24
Vagy még azt se, a hati 29-29.5-öt áraz jelenleg kb.
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:38
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#23
Köszi!
Most már nyitok egy Erste-s számlát, mert hallottam, hogy jó a kereskedési rendszerük és, hogy egyre jobb lesz....
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:37
Előzmény: #16  bpmcwap
#22
35k tuti nem lehet, mert 31015 a limit:)
A bux hati is nagyjából csak a jelenlegi indikatívot árazza, mert ha a limiten nyit, akkor az bizony +1000 pont a buxban.
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 09:36
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#21
Gyerekek, elképzelhető , hogy felfüggesztik 1-2 napra is akár a mol-t?

Topik gazda

Conqui
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek