Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 13:49

WorldSpread  

Sziasztok!

Használja vki ezt a kereskedési rendszert. Kíváncsi lennék a véleményetekre, mert lehet, hogy nyitok náluk egy számlát.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 13:54
#20
Részvényeknél és indexeknél, hogy tudsz kötni napon túlra? határidőt veszel?hitellel? Ezt nem értem.
Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 12:10
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Bankkártyával vagy kimész külföldre. Nagyobb összegnél ez szerintem nem jelent akadályt.
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 12:08
#18
Még néhány megjegyzés a saját tapasztalataim alapján a kereskedéshez:
1.Grafikon illetve könyv nincs, te csak az eladási és vételi árat látod. A chartokat különböző oldalakról össze lehet szedni
2.A határidős indexeknél a legnagyobb a tőkeáttétel és a legkisebb a spread. A Wall Street future-oknál pl. 90-es, a spread pedig 4-5 pont napszaktól függően. A BUX-nál magas az alapletét és a spread is, ezért én nem is kereskedem vele.
3.A devizáknál sem magas az alapletét és a spread sem, kivéve ez alól a forint. Az USDJPY-t és a EURJPY-t ajánlanám.
4.Az alapletét csökkenthető szűk stoppokkal. Így pl. egy emelkedő trend esetén több kontraktust is vehetünk, mint amennyit az alapletétek összege megenged. Esésnél ez még jobban érvényesül. Múlt héten pl. a Dow Jones lement egészen 13050-ig 13300-ról napon belül és én még rányitottam további shortokat 13250-ről és 13200-ról is.
5.Az előző pontban leírtak miatt így a bátrabbak akár 1-2 nap alatt duplázhatják a pénzüket. Idegbajosoknak, remegő kezűeknek viszont nem ajánlanám.
6.A rendszer valóban le szokott fagyni egy-egy fél órára. Ilyenkor nem kell aggódni, utána minden visszaáll a helyére. A kistoppolódás után is eletelik egy pár perc, mire a zárást kiírja.

Szeretném a mások véleményét is megismerni, és szívesen megosztom a további szerény tapasztalataimat erről a kereskedési rendszerről. Ha kérdés van, nyugodtan kérdezzetek.
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 12:07
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
És akkor a külföldi bankszámláról hogyan veszel ki pénzt?
Ha hazautalod, akkor megint látható...
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 11:44
#16
Az adózáshoz még egy gondolatot szeretnék hozzáfűzni. Egy esetleges vagyonosodás vizsgálat esetén megnézik az ember bankszámla kivonatait. A Worldspreadhez átutalt illetve tőlük visszautalt pénzzel így nem tudsz majd elszámolni. Erre azért figyelni kell.
Az előadáson külföldi bankszámla nyitását javasolták, mivel ez a pénzszerzési forma kint adómentes és az APEH nem is fogja tudni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 12. 10:38
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Ha nagyon akarsz akkor bevalod és 25% + 14% echo.

Ha nem vallod akkor nem adózól .
Törölt felhasználó 2007. 09. 12. 10:32
#14
Nem tudjátok véletlenül hogyan kell adózni a ws-en elért nyereség után?

Nagyon tanácstalan vagyok...
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 12:57
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Én 500 euroval kezdtem. Az EURHUF-nal lehet, hogy magas a 40-es spread, de én Daxolok, és ott csak 2 pont a spread
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 02:06
#12
Kis pénzel szeretnék számlát nyitni náluk egyenlőre. Mi a minimum kereskedési egység devizánál?
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 22:37
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#11
T. Kutya,

ugye ez csak a reszvényekre vonatkozik:

"Ennél olcsóbban nem lehet külföldi cuccokkal kereskedni."

mert devizas cuccok náluk nem olcso.

pl euhuf 40 pip....... az sok........
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 20:55
#10
Sziasztok,

Én a következők miatt nem kezdtem bele:

link

Különös tekintettel a "Mennyi adót kell fizetni a határidős ügyletek után?" c. részre.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 20:32
#9
Semmi segítség sincs a kereskedéshez, még egy grafikon sem, tehát nagyon ott kell lenni fejben, mi mennyi hol....
Oldalak, amiket segítségként használok :
Portfólió:)
link
link
link

Egyébként maga rendszer drága, pl: EUR/HUF 40 pip...
Viszont nincs havi díj, mellesleg adó sincs. pszt:)!
Mikor egy nap 3x áll be a rendszerük akkor mindig megfogadom ,hogy váltok......, de az nem is olyan egyszerű..
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 19:08
#8
ha jól tudom nem tartalmaz semmilyen grafikon elemző rendszert. Részvényeknél lehet látni a részvény könyvét?
Mit használtok mellé? markers? metatrader? MÁST?
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 18:31
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Sziasztok!

Mekkora tőkeáttétek vannak?
Technikai alapon kereskedtek, vagy funda is?
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 17:52
#6
Kb egy éve használom a rendszert és szintén elégedett vagyok. Az egy éves kereskedésem során volt már, hogy 400%-os plusznál jártam, de mivel süllõ voltam és nem használtam stop loss-t, az augusztusi parában visszaestem és már "csak" 80%-os pluszban vagyok az induláshoz képest.

A szemét módon nagy tõkeáttétel miatt csak óvatos kereskedés ajánlott, és mindig használjatok stop-ot!
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 17:49
#5
Én egy elégedett ügyfele vagyok a cégnek, 6 hónap alatt a tõkémre vetítve 40 %-os nyereséget sikerült elérnem. Amikor kértem õket x összeg hazautalására másnap már le is emelték onnan a pénzt és küldték is.
Ami +: olcsó, egyszerû, nagy a választék
-: sokxor kifagy a webes rendszerük, és az ilyen nemû problémákkal és reklomációkkal egyáltalán nem foglalkoznak.............., drága az utalás haza(20 EUR)

Egy tanács amit ha akartok megfogadtok: Ne akarjatok mindennel tradelni, válasszatok ki 5 max 6 dolgot amit a portfóliótokba tesztek és szarjatok a többire..... Én mindig akkor buktam amikor azért tettem valamire mert azt hittem az most jól megy......, és még akkor amikor egyszerre 20 dologgal akartam tradelni.....
Amin sokat kerstem: EUR/HUF; Brent; Wti
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 17:34
#4
Tõzsdekutya te hogy állsz? Tudtál rajta keresni?
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 14:31
#3
Igen...

Többé-kevésbé elégedett vagyok vele...
Bár az első tapasztalataim nem voltak biztatóak. Nem a céggel kapcsolatban, hanem a spreadbetting sajátosságaival. Nagyon figyelni kell a tőkeáttétel miatt a money managementre. Egyébként nagyon ,kétségtelenül nagyon izgalmas formája a kereskedésnek (vagy inkább a fogadásnak). Nekem pl. szabályaimat felfüggesztve (túl sokat kockáztattam), 800 EUR-t sikerült pillanatok alatt elveszíteni. Azonban a nyerő pozíciókat bebiztosítva, és újakat nyitva egy trendet meglovagolva, -elvileg hamar meg lehet sokszorozni a befektetett tőkét. Ez nekem még nem sikerült, de próbálok "visszatérni", és nyereséget csinálni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 13:53
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Én már régóta használom, megvagyok elégedve vele. Ennél olcsóbban nem lehet külföldi cuccokkal kereskedni.

Topik gazda

JohnnyBravo
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek