Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 01:13
Előzmény: #339  Törölt felhasználó
#340
Drága rosszindulatú Phiona vedd, hogy ugyanazt megkapod, mint Sly, a kis saját neveddel nyitok topikot, akkora mekkora lesz a kis szád. MELLESLEG A KIS AGYADDAL, AMI NINCS, ESETLEG AZ IS ESZEDBE JUTHATOTT VOLNA, HOGY A KICSILÁNY A LÁNYOM VAGY... VAGY A SZERELMEM NEVEZ ÍGY, BOSSZANTÓ, MI???? De, ha már RÁD egyáltalán nem tartozó dolgokról beszész én több 10+100 oldalnyi szakmai anyagot is írtam, vagy megosztottam az évek alatt, azt miért nem másoltad ki?!!! Téged kéne kitiltani, csakhogy kutyát sem mozgatsz. Én csak röhögök rajtad. Vagy a félművelt pszichológiai halandzsáidon kívül mást is produkáltál. Mert egyet sem láttam, pedig remek a memóriám!!!! Jó éjt! Mentem olvasgatni... mesét, csóóóókkk, szép rózsaszín barbies álmokat ...
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 01:03
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#339
Ja, és LEGKÖZELEBB akkor vedd a szádra a nevem, ha BEMUTATKOZTÁL, így illik, és ne sárgulj el, ha nekem udvarolnak a férfiak, és én elütöm viccesen - ez is az élet része. Vénésgedre rájöhetnél kis álszent irigy.... Sunyin, név nélkül nagy a poof....ád, gyere beszélgessünk, hadd hallgassam meg élőben a halandzsáidat!!!
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 00:57
Előzmény: #337  Törölt felhasználó
#338
Phiona, és nyugi itt a bértopikozókat nem tiltják ki, sem azt, aki hülyeségeket ír, lelgfeljebb azt, akit ha vmi kegyencre, ismerősre csúnyát mond, úgyhogy legyél büszke magadra,és írogasd a butaságaidat, az itt a nyerőőőő, legalábbis nem jár érte kizárás...
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 00:53
Előzmény: #336  Törölt felhasználó
#337
Szalay-Berzeviczky
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 00:51
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#336
ja, és a pofátlanság netovábbja Tőled egy-két mondat külön, AKI SZÁZSZOR BEÍRTA? HOGY ELTŰNIK? éS NEM ÍR IDE TÖBBET: Még egyszer, bár, nem úgy, mint Te rosszindúlatúan meg is kérdeztem, hogy hogy itt vagy??? Én meg egy témával kapcsolatban írtam azt, hogy ha a Zsalay Berzeviczky.... És semmi közöd hözáááá... A bajod valójában annyi, hogy a Soros topikban akkora butaságot írtál, hogy majd leszakadt a föld, amir reagálta, mivel érdemben megcáfolni nem tudod, jössz személyeskedni. De hiába. Nincs esélyed!
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 00:47
Előzmény: #334  Törölt felhasználó
#335
És nyugi Rólad ennél rosszabb összeállítást lehet találni, csa még arra sem veszem a fáradságot, hogy keresgessek. Elég volt nekem egyszer elolvasni a butaságaidat, vagy udvarlásaidat a férfiaknak. Amig én csak kedveskedtem! Amihez semmi közöd, sőt még ahhoz sem, ha egymás után megyek mindegyikhez feleségül.... Nem gondolod?
Törölt felhasználó 2008. 02. 05. 00:43
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#334
Kedves Phiona, keserű vén liba, ahelyett, hogy velem foglalkozol ülj a tökör elé.... Utána olvassgass, ha van kedved, ajánlottam Neked jó könyveket. Szerintem, Te magad csinálod fel saját magadat!!! Háááát :-))) Raktam fel Neked képeket, ugyan csak ezeket, de holnap ajánlom Neked az új "utcalány" képeimet külön Neked, Moisernek és Sly-nak.... A könyvem, aamit én írtam, nemsokára kiadásra kerül, megkaphatjátok dedikálva.... Csók, addig is tanulj, tanulj és egyszer valami értelmeset is írj le EGY témáról, ne CSAK személyeskedj...,.. Egy amerikai férfi, az angoltanárom azt mondta, hogy a kis/átlagos emberek egymásról beszélnek, pletykálnak, irigykednek, amig az intelligenstől a géniuszokig pedig EGY TÉMÁRÓL. Találd ki, hová tartozol???!!! Addig is ajánlom képeimet, a holnapiakat meg pláne, csak nehogy idegileg összeroppanj -:)))) Jó szórakozást vén irigy okoskodó.
link

Szép estét!
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 22:18
#333
T. Portfolio!

Nem Kingát akarom érdemei ellenére felcsinálni, de jó példa a moderálás problémáira. Már vissza is tért, ráadásul középkorú „hölgy” létére Kicsilányka néven :-))
Röhögni jó, de ez a cél? Győzike?

És tényleg kitiltottátok Moisert az „önkéntes nőstény” kifejezés miatt?
Emlékeztetőül néhány idézet, a szaftosabbakat kihagytam.

„Re: nemi betegségek - 2007.11.08. 15:31
látom, formában vagy Spade -:) akkor szeretkezünk?! Vagyis terjesszük a "betegséget": az életet?! Ohhh, de majd elfelejtettem már elvett feleségül a kenyeres (is) -:) Úgyhogy csak lesütött szemmel járhatok ezek után férjes asszonykaként -:((((
kingi”
Re: 1750 a ajavasolt minimális opcios ár irány 2000 - 2007.11.22. 16:46
amúgy mit szenved itt dlph, úszít mindenkit, engem 4x tiltottak ki, és még élek, sőt -:))) Ne ragaszkodjon nick-jéhet, azt a felépített "brand"-et nem lesz nehéz újjáépíteni, sőt...-:), amúgy Spade-del értek egyet, hogy a hozzászólást lehessen max. törölni, bár sztem még azt sem... na léptem, remélem ez nem súlytja még jobban a hangulatot -:))))
akitana
Re: összefoglaló - mai klub - 2007.09.27. 11:42
jó-jó > 2000 -:) Nade Merc, hadd futassam már magam, szerintem az én összefoglalóm kicsit jobb, mint a portfoliós, nemde?! -:) Megkérdezhetjük Lazarovits Márkot, nem gondolod -:))))
kinga
K-mezon
Re: kötelező olvasmány!!!!!!! - 2007.10.02. 14:19
Kösz, kenyeres, cuki vagy -:)))) De inkább regisztrálok, ha egy percen belül nem jön, mert különben meghalok a kiváncsiságtól -:))) Te, egyébként, meddig tart ez a portfóliós figyelmeztetés, zárnának márki, hadd sírjak -:))), merthogy nyugalom, ha személyesen Szalay-Berzeviczky vagy akár a Jóistenke könyörögne térden állva, akkor sem szólnék a témához a tegnapiak után, aztán még volt pofájuk kérdezni -:))))))) Egyébként is most hívtak meg egy zártkörű VIP üzleti klubba, úgyhogy megleszek valahogy -:)))
K-mezon
Re: A bumix támasz törött a rába miatt - 2007.10.15. 18:56
Bubu, miért irigyeled Jancsykát? Kérlek, írd meg, úgy szeretném -:)
kingake
Re: A bumix támasz törött a rába miatt - 2007.10.15. 18:49
nyugi, Jancsyka, édes, 1-2 nap... és..... -:))))) Tudom-:)
kingake
Re: A bumix támasz törött a rába miatt - 2007.10.15. 19:13
de, és szeretlek, ahogy írtam .....
kingake”

Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 13:18
Előzmény: #330  Törölt felhasználó
#332
Bár rám nem jellemző a hétvégi fórum olvasgatás, most szombaton mégis módom nyílt rá. Speciel én jót szórakoztam a különböző beirogatások szemezgetése közben, s a szólás szabadságának nevében pedig nem feltétlenül értek egyet a moderátori beavatkozás szükségességéről. Amit láthattunk (ill. olvashattunk) az is szerintem csak a stressz levezetésének egyik módja..
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:51
#331
T. Portfólió!
Két javaslatom van:

1, legyenek sorszámmal ellátva a hsz-ek. Sok esetben követhetetlen, hogy ki mire reagál.

2, a hozzászólók tudjanak egymásnak privát üzeneteket küldeni. Sok mindentől megkímélnék így a vétlen fórumozókat.

Szerintem ezek nagyon jó ötletek. Jó munkát!
:-))
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:45
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#330
T. portfolio!

A portfolio fóruma szerintem éppen szeppuku-val felérő tettet hajt végre. (Ha nem, akkor nem ártana)

Jó lenne a jövőben a hasonló eseteket megelőzni. Vagy a beírók oldaláról elejét venni (korlátozni a topiknyitást, hozzászólást) vagy hétvégi ügyelet szükséges a moderátorok részéről.
Ennek a hétvégi krachnak, péntek este, vagy szombat délelőtt még egyszerűen elejét lehetett volna venni.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 10:09
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#329
Hello kov!

a fórumozok be vannak kattanva,amit látható csak egy bizonyos réteg.
mint a gyerekek az óvodában!
a szereplők mindig ugyanazok!
kötekednek minden topikban.
velem is szoktak de már hozzászoktam ahhoz a bizonyos csoporthoz.
a viseldekésük miatt úgyis kikopnak majd egyszer!
a legrosszabb az egészben hogy sok munka van ezzel!

JÓ munkát!
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 00:50
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#328
Kösz,
és néha aludj te is...:-)
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 00:11
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#327
Szia, phiona,

Igen, az valóban kimaradt. Mostmár jók az ékezetek.

üdv,
Törölt felhasználó 2008. 02. 01. 22:27
Előzmény: #325  Törölt felhasználó
#326
Szia Kov,
nekem egy kattintásra jön bármi, ha hiba volt szuperül megjavítottátok.
Viszont a hosszú őű nem a magyar helyesírás szerinti, hanem olyan hullámos amit nem mindenki szeret…:-)
Tudnátok ezen segíteni?
Üdv

Törölt felhasználó 2008. 02. 01. 10:08
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#325
Megtörtént a ráncfelvarrás, remélhetőleg megoldódnak a gondok.
1 nap alapján nem érdemes következtetéseket levonni, de 1-2 hét után ha van leírhatnátok a tapasztalatokat.

üdv,
Törölt felhasználó 2008. 01. 30. 12:22
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#324
kov, azt azert eszrevettem, hogy amig nalam is szuntelt ez a cucc, addig tortentek hozzzzaszolasok...hogy ez miert ilyen diszkriminativul mukodik ? ......legyszi gyere ra ! :-)
Törölt felhasználó 2008. 01. 30. 12:06
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#323
szuperek vagytok,
hajrá!
Törölt felhasználó 2008. 01. 30. 11:53
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#322
Lau,

igen tudom. már az oka is megvan. javítva lesz hamarosan.

üdv,
Törölt felhasználó 2008. 01. 30. 11:52
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#321
kov,
kösz a választ,
sajnos ma is volt eddig legalább 2-szer 10 perc kiesés (amiről én tudok)

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek