Topiknyitó: pampa 2007. 06. 28. 12:58

Mi lesz veled világ?  

Legyen egy topikja a külföldi híreknek is.

Mint mindennek ezeknek is van hatásuk a Magyar tőzsdére.

Ezt most találtam nagyon érdekes,demokrácia értelmezés.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Knight Tyris 2009. 01. 23. 22:43
Előzmény: #859  Törölt felhasználó
#860
Max nem kell elszámolnia (legyen bárkiről si szó) de attól még igaza nem lesz.
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 21:39
Előzmény: #852  Törölt felhasználó
#859
Igaza csak a győztesnek van. Tőle más senki sem kérdezi, milyen módszerekkel vívta ki a győzelmet.

Ezt egyébként - ha nem is szó szerint - matgab kedvenc politikusa mondta: Adolf Hitler.
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 18:28
Előzmény: #857  matgab
#858
Én sem vagyok boldog, hogy a fizetésemből olyan elemeket támogatnak amilyeneket, és arra használják az adóm ami nem tetszik. De most mit csináljak szerinted? Ami azt illeti, hogy ki engedi be őket ? Az adott hatalom megkenhető része. Izraelben a kinaiak max tehenet fejhetnek mert nem engedik be őket! A privatizációs lét meg elosztja egymás között a 386 tagu klub! Pedig már igen régen kitalálták a védő vámokat!
matgab 2009. 01. 23. 17:00
Előzmény: #856  matgab
#857
van ahol ezt holocaustnak, van ahol genocidiumnak hívják, van aki azt mondja ez a hungarocídium...
matgab 2009. 01. 23. 16:59
Előzmény: #854  Törölt felhasználó
#856
Jó Negev csak arra nem gondolsz, hogy miért jöhet be az országba ez a sok külföldi árulni úgy a portékáikat nap , mint nap, hogy nem fizetnek, sem áfát, sem jövedéki adót, sem szeméyli adót?

Kinek kellene ez ellen tennie?

Minden nap kimehetne az APEH és kaszálhatna, meg a VPOP, meg a többi...
De mit csinálnak? Engem csesztetnek, meg a többi KKV-t... Miért? Tudatosan ez a céljuk... 6 millió magyarra van szükség, a többi meg dögöljön éhen, pusztuljon el az eü ellátás hiányosságaiban, meneküljön ki az országból a bürokratúra nyomása alól...

Ez van...
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 16:09
Előzmény: #854  Törölt felhasználó
#855
Na és a” privatizációkból befolyt „pénzzel mi lenne?
Hol lehet vajon?
„Rendszer átmentés”óta itt ebben az országban csak visszafejlődés volt s van?
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:55
Előzmény: #848  Törölt felhasználó
#854
Ha én lehetnék a miniszterelnök, kimennék az orczyra meg az összes kinai piacra és beszedném az államadósságot másnapra, a be nem fizetett vámokból, járulékokból, adóból. Ja és ezt visszamenőlegesen 10 évre kérném tőlük, mivel azóta kerülik el ezeket a dolgokat. Pillanatok alatt mi lennénk az egyik leggazdagabb eu-s tagország.
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:48
Előzmény: #851  Törölt felhasználó
#853
Hááá gondulom egy fajjin bézbólütőveee!
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:47
Előzmény: #850  pampa
#852
Szerinted az izraeliek nem fáradtak már bele az állandó erőszakba? Izraelen belül is jóval erősebbek a béke hangjai mint az innen látszik. De az sajnos nem hír. Csak a háború. Az enyhülés és béke első lépése a fatah-al történő kiegyezés és gáza visszaadása volt. Sajnos azzal senki nem számolt, hogy a hamasz tart egy fegyveres hatalomátvételt, és egy kamu választást! Kár pedig mindig egy olyan picike hiányzik a dologhoz!
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:43
Előzmény: #849  Törölt felhasználó
#851
még most is azon "filózom" mivel szeretnének -"megkenni"
pampa 2009. 01. 23. 15:42
Előzmény: #843  Törölt felhasználó
#850
Negev

Már megérte ez a pár nap eszmecsere.
Örömmel ovastam,hogy te legalább azt le merted írni "izrael sem hibátlan".
Ezt még rajtad kívül senki sem tette meg.
Természetesen az Arabok azok kaptak rendesen,de a másik fél az szent és sérthetetlen volt.
Azért próbálok mindíg elég kemény és egyedi eseteket kielemezni,hogy egyértelmű legyen : Mind két fél hibás azért,hogy civilek halnak meg.
A palesztinok jobban,de mivel nincsen olyan,hogy én kicsit gyilkoltam, ő pedig nagyon....

Ezért írtam már többször azt is,hogy a rendezés kulcsa Izrael kezében van.
Csak ő tud engedményeket adni ahhoz,hogy újra induljanak a tárgyalások a végső megbékélés irányába.
Fegyverrel sem a békét,sem a tárgyalást nem lehet kikényszeríteni.

Ráadásul az ellenség egy fanatikus,elvakultan vallásos, vallási vezetők álltal nagyon befolyásolható népcsoport.

Pedig valahogyan békét kell kötni,mert már kb. 40 éve forr ez miatt a Közel-kelet.
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:35
Előzmény: #847  Törölt felhasználó
#849
Tied ? Kizárt!! Talán csípi a szivarfüst!
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:34
Előzmény: #846  Törölt felhasználó
#848
Talán, ha ismernék az eszméidet hava tartozásodat- lehet, hogy még- segítenék munkádat is.
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:31
Előzmény: #846  Törölt felhasználó
#847
ez olyan szép volt-már könnyes a szemem
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:28
Előzmény: #844  Törölt felhasználó
#846
Most olyan poszton dolgozom, ahol minden másnap szeretnének megkenni! De az elvek elvek! Egyszer adod el magad és vége ! Az a mottóm, hogy előbb vagy utóbb az Isten megsegít, ha látja, hogy tisztességes maradok egy tisztességtelen világban! A gyerekeim is erre tanítom, bízva abban, hogy ezzel nem vagyok egyedül....és akkor egyszer talán.....
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:26
Előzmény: #844  Törölt felhasználó
#845
....és hiteles.
Tisztogatást kivülröl kel kezdeni.
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:23
Előzmény: #843  Törölt felhasználó
#844
Az egyik tiszta kezű Te is lehetsz!
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:20
Előzmény: #841  Törölt felhasználó
#843
Talán akkor végre jönne egy tisztakezű generáció ! Sajnos a mai parlamentben nincs egy számomra hiteles ember sem!
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:19
Előzmény: #840  pampa
#842
Azt hiszem sosem mondtam, hogy izrael hibátlan ! Sok mindennel én sem értek egyet ! Viszont, sokszor annyira egyoldalúnak tűnnek a beírásaitok, hogy muszáj ellentmondanom nekik !
Törölt felhasználó 2009. 01. 23. 15:18
Előzmény: #839  Törölt felhasználó
#841
Negev!

„Bele gondoltam abba, mi lenne ha a Magyar kormány is bevezetné azt a módszert,hogy a bűnelkövetők lakását lerombolja. Nem rögtön,hanem a 3. esetnél.”

Azt akarnád,hogy ezzel az intézkedéssel képviselőink és családjaik hajléktalanok legyenek?
Ki irányítaná az országot?)))
Igen,igazad van legalább talán rájönnének,hogy a népért kéne valamit tenni és nem a népet……ááááááááááá idióta az egész politikai (-elit?).A MAGYAR NÉPRŐL NEM BESZÉLVE,HOGY HAGYJA MAGÁT .
-MÉG.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek