Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 09:43

EQUITAS MOSTMÁR VIDÉKEN IS ELÉRHETŐ!  

link



"A KBC Securities a K&H Bank segítségével mostantól kezdve már országosan is elérhetővé válik ügyfelei számára, mely szintén az ügyfelek kényelmét szolgálja. "


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 18:04
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
Akkor most tud valaki valami , mert en meg nem!!!:-)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 15:19
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
na akkor széppen vagyunk!

a portfolio sorozatosan téved!

Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 15:01
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Nos, megkérdeztem az Equitast,miután beidéztem a már ismert cikket,az alábbi választ kaptam:
" A hivatalos sajtótájékoztatón a portfolio.hu riportere valószínűleg
félreértett valamit, vagy a cikk írója nem rendelkezett teljeskörű
információval erre vonatkozóan.

A KBC Equitas tárgyalásokat folytat a K&H bankkal az együttműkődésre.
A tárgyalások eredményéről a weboldalunkon keresztül fogunk tájékoztatást
adni."
Ez van!
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:36
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Most kérdeztem a KH-t ,nem tud róla,utána kérdezett,de vidéki szerződéskötés nincs.
Ha megyeszékhelyen ez nem működik,lesz@rom.
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 08:32
#13
sziasztok'
equitas platformmal a legjobb dolgozni.mindenkinek ajánlom.itt a broker nem ajánl rossz befekteteseket.te dőntesed''
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 06:57
#12
Sziasztok! Ez azt jelenti, hogy bármelyik K&H bankban tudok befizetni pénzt az Equitas-os számlámra? Ez a lehetőség mikortól elérhető ha tényleg így van?
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:37
Előzmény: #9  Bobojsza
#11
Hi!

Teljesen igazad van. Kicsit ki kellett nyitni a szemem! Más oldalról nézem az adatokat így nem is igazán néztem meg ezt a free equitas terminalt. Akkor van benne minden. Még jobb!;) Tényleg csak ajánlani lehet. Melóhely miatt én többnyire a webbrokert használom, bőven megfelel!
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 16:11
Előzmény: #9  Bobojsza
#10
nekem is Petim van!a kettő összefügg,mert a Webbrokiba is ugyanazt a jelszót kell megadni mint petibe!csask egyesével tudod nézni a papirokat !ennyi!nekem mióta megvan még csak egyszer nem ment az is valami szerver hiba miatt igy nem teljesen csak ők tehettek róla!!tökéletesen meg vagyok elégedve vele!!csak ajánlani tudom mindenkinek(nem fizetett hirdetés volt)
Bobojsza 2007. 05. 06. 16:00
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Szia Takamiki.

A Webbrokerben is van árfolyam, kötéslista és grafikon is. Tudsz eladni és venni Stopot beállítani stb.
Annak jó akinek esetlegesen a munkahelyén nem lehet programot telepíteni.
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 15:50
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Szia Takamiki

Ezzel en is ugyanigy vagyok,mert az a legegyszerubb ha mind a kettot tudod hasznalni.

Tud valaki valamit arrol ,hogy mikortol lehet mar a K&H-ban itzeni a szlaugyeket?
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 15:41
Előzmény: #4  kispangit
#7
Szerintem ez nem PETI vs Webbroker. A Peti kvázi szerves része a Webbroker. Webbrokerben van a nyereség/veszteség, meg egy csomó olyan info ami Petiben nincs, legalábbis amiket én a Petiben nem találtam. A Webboker sima html, szöveges résszel, árfolyam, miegyéb nincs benne. De arra kiváló, hogy áttekintsd a pozícióidat, meg, hogy melóhelyről is nyomathasd a tőzsdét;) Én mikor Equitashoz mentem, mindkettőt aktiváltattam, szerintem nincs is olyan, hogy csak a Petit kéred. Persze javítsatok ki, ha hülye vagyok!
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 15:36
Előzmény: #5  Bobojsza
#6
Igen, a KBC csoport tagja a K&H Bank is.
Bobojsza 2007. 05. 06. 14:48
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
Sziasztok!

K&H nem a KBC csoport tagja?
kispangit 2007. 05. 06. 13:44
#4
Ha mar igy van, hogyan all meg a Peti a Webbrokerrel szemben? Demojat a Wbbrokernek nem talani...
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 12:37
Előzmény: #2  minden6ó
#3
Szoval most mar az ugyentezest el lehet intezni a KHB BAnkban is????
minden6ó 2007. 05. 06. 10:46
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Részemről csak ajánlani tudom.
Ami eddig ellene szólt, hogy nem volt az equitas mögött egy bank, mostmár ez is megoldódott.
Ja és jó lenne már külföldi részvényekkel is feltölteni a petit... :))

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek