Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tomek71
Tomek71 2019. 11. 21. 01:09
Előzmény: #3149  Spotlight
#3160
Megverni a piacot?" 
A kézzel bepötyögött megbízásaiddal így nem fogod megverni a piacot, ez így nagyon nem versenyképes. Eleve ilyen brókeri díjak mellett nem leszel nyereséges, elviszi a profitot a brókeri díjak. Kisbefektető vegyen indexkövető ETF-et és üljön benne, meg állampapírt.
Mièrt akarnám a piacot megverni? 
Egy nyomorult megbízást nem lehet ezen a szaron betenni..vagy törölni..
Kedves vagy, hogy befektetèsi tanácsot is adsz egyben, de hidd el majd  èn  azt tudom mibe fektessem a pènzem..
Ja, ès majd szólok a programozó gárdámnak.
retektoni
retektoni 2019. 11. 19. 13:13
Előzmény: #3158  herlas
#3159
Akkor elnezest, en igy tudtam. Idaig meg mindig meghosszabbitottam a TBSZ-eket.
herlas 2019. 11. 19. 13:00
Előzmény: #3157  retektoni
#3158
Tudtommal ilyenkor az eredeti vételárár és a 2019. december 31-i záróár közül a magasabbik megy tovább a normál számlára, tehát a veszteség nem tűnik el.
retektoni
retektoni 2019. 11. 19. 12:18
Előzmény: #3156  herlas
#3157
Hat eleg faradt vagyok, de nem biztos, hogy ertelek. A TBSZ-es veszteseges poziciod, amint atkerul a normal szamladra, mar nem veszteseg. Onnan indul. A normal szamlara keruleskori ar lesz a bekerulesi ar. Bocs, keveset aludtam, lehet, hogy csak nem ertem pontosan mire gondolsz.
herlas 2019. 11. 19. 11:47
Előzmény: #3155  retektoni
#3156
Köszönöm. Úgy számolom, hogy tbsz lejáratkor érdemes a veszteséges pozíciókat részkivéttel normál számlára vezettetni, majd visszakötni egy másik tbsz-re, így ez a realizált veszteség a 2020-as bevallásban adókiegyenlítésre felhasználható majd.
retektoni
retektoni 2019. 11. 19. 10:57
Előzmény: #3154  herlas
#3155
Ugyanazon termeszetesen
herlas 2019. 11. 19. 10:37
#3154
Hátha valaki tapasztalatból tud válaszolni:  a kondilista szerint a normál jutalék 0,25, a DT 0,15%. Ha év végén csinálnék átkötést két külön számlán, normálon eladás, tbsz visszavétel, akkor erre megadják a DT jutalékot, vagy ugyanazon számlán kell lennie az adott kötésnek? 
kukker 2019. 11. 18. 16:00
Előzmény: #3150  deszcsakafi
#3153

Te figyelj már kicsit.
Az egész arra van, hogy valahogy megpróbáljanak vigyázni a pénzedre.
Közben meg szeretnének ugyan úgy kényelmet biztosítani, mert amiatt is megy a sírás.
Most akkor mi legyen?
Persze legyen az, amit te kitalálsz, hogy neked jó, de ami aztán majd máskor neked nem lesz jó, szóval lehetne akkor már inkább néha ez meg az, közben meg jön a többi ilyen mint te és az is sír, hogy neki meg ez kellene, jaj, de aztán mégsem úgy, mert inkább így.
Na.
Részemről meg érdekes módon elolvasva a KBC különböző dokumentumait úgy vagyok, hogy vagy használom így vagy nem.
Ennyike.
De mondom, visszatérve az előző bekezdésemhez, az egy óra azért van, mert az olyan hiszitzőgépek, akik szeretnék azt is, hogy más ne nyúlhasson bele illetéktelen meg aztán szeretnék azt is, hogy azért ne kelljen percenként azonosítót pluszban írni, na az úgyis mindenbe beleköt, mert azt látom a világban, ha hülye kisgyerek módjára össze-vissza idiótán toporzékolva sírok mindnél hangosabban felnőtt ember módjára, akkor "az lesz, amit akarok"*.
*nem
Spotlight 2019. 11. 18. 15:45
Előzmény: #3151  HCsabi
#3152
Mindenképp levonják a fix díjakat, ha nincs elég szabad pénz, akkor negatívba fordul az egyenleg. Ekkor van késedelmi kamat, tehát érdemes ilyenkor minél előbb megszüntetni a negatív egyenleget.
HCsabi 2019. 11. 18. 15:37
#3151
ha az összes számlámon lévő összeg nyitott megbízásban van akkor a real-time előfizetés havidíját nem tudják levonni?
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 18. 11:32
Előzmény: #3149  Spotlight
#3150
de ha 60 percenként kér csak, akkor adtak a szarnak egy pofont. Akkor nincs meg az a biztonság, amit úgy gondolnak hogy megkövetelnek. Ha marad egy nyitott thread, amibe be tud lépni valaki, ahol 60 percre van állítva az időkorlát, akkor az pár perc alatt mindent eladhat a valós tulaj tudomása nélkül. Ennek így semmi értelme.. de jó sok pénzt kidobtak rá a kbc-nél, feltételezem hárítva a költségeket a userekre, ám a userek azt szeretnék hogy ne fagyjon ki a sz&r kbc olyan gyakran...
Spotlight 2019. 11. 18. 11:28
Előzmény: #3145  Tomek71
#3149

A Webbrókerben be lehet állítani, hogy vagy minden tranzakcióhoz kérjen kódot, vagy csak 60 percenként! Biztos hogy beállítottad, hogy csak 60 percenként kérjen? Mert ha ez be van állítva és még is kér kódot, akkor írj az ügyfélszolgálatnak.
Én néha azt kapom vissza, amikor küldök egy fejlesztési javaslatot, hogy a K&H Bank szabályoz dolgokat központilag. Szóval lehet, hogy javaslatokat inkább a K&H Banknak kéne címezni közvetlenül.
Egyébként meg sosem értettem, hogyan akarja valaki megverni a piacot, ha kézzel ad be megbízásokat? A nagykutyák API-n keresztül, automatikusan adnak-vesznek, nem kézzel, hanem számítógépes szoftverrel, a másodperc tört része alatt. Ja és van saját programozó gárdájuk, saját fejlesztésű szoftverük, és sokkal okosabb kereskedési felületeteket is használnak. A kézzel bepötyögött megbízásaiddal így nem fogod megverni a piacot, ez így nagyon nem versenyképes. Eleve ilyen brókeri díjak mellett nem leszel nyereséges, elviszi a profitot a brókeri díjak. Kisbefektető vegyen indexkövető ETF-et és üljön benne, meg állampapírt.
Tomek71
Tomek71 2019. 11. 14. 09:07
#3148
Amikor a Wallis split megtörtènt, órákig nem lehetett kereskedni a papírral, mikor szóvátettem, azt is leszarták ès a sok mindent, amióta ott vagyok..
De megírtam nekik, tipli van,  ha ez így marad..
Szerintem ügyfèlleèpítèsre játszanak...
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 14. 08:57
Előzmény: #3145  Tomek71
#3147
nekem ne mondd, ezzel lehet főzni sajnos.. nem baj, az ilyenek generálják a piaci réseket, no és egyéb cselekményeket, legyen szó kbc-ről, pf-ről, bármiről.. kell ez a hozzáállás is. ;)
MARYENN
MARYENN 2019. 11. 14. 08:56
Előzmény: #3145  Tomek71
#3146
Köszönöm, hogy leírtad ezeket a szavakat, remélem az illetékesek is olvassák. 
Tomek71
Tomek71 2019. 11. 14. 08:49
Előzmény: #3144  deszcsakafi
#3145
De hogy lehet ezen a szaron kereskedni így?
Totál idiótát csinálnak az emberből..
Tegnap betettem egy eladást, de mire betettem volna az ár már règen nem ott volt..
Ott álltam a könyvben a promt ár alatt, gondolta gyorsan törlöm...de nem bmeg, oda is kód kell...
Gyorsan kódgenerálás, vissza a felületre, beírom ès kiírja, hogy már elkelt..
Nyilván elkelt ha a legjobb eladó előtt állok forintokkal..
Ha most ide leírnám, hogy mit gondolok, tuti kitiltanának..
Dilettáns, hozzánemèrtő, leszarom központú, idióta társaság..
Csak nèzd meg az állítólagos real time-jüket, hasonlítsd össze egy másik szolgáltatóval, ba..meg,  
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 14. 08:28
#3144
jobb lett volna a ha a performance-on + a folyamatosa kifagyáson dolgoznak a kbc-s .....tok, de ők tudják hogy a felhasználóknak mi a jó, még le is csesznek  ha más a véleményed..
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 14. 08:26
Előzmény: #3141  Tomek71
#3143
 nem nagyon jó a biztonság, ezért kellett, amúgy jók a pogramok... a kbc meg... https://www.youtube.com/watch?v=3ciPQqwNLXI
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 14. 08:25
Előzmény: #3141  Tomek71
#3142
azok..
Tomek71
Tomek71 2019. 11. 14. 08:23
#3141
Melyik zseni volt aki a Kbc- nèl ezt a hülyesèget kitalálta??
Hogy lehet így kereskedni?, mèg a bevitt ajánlat törlèsèhez is kódot kell generálni...
Idióták...

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek