Topikgazda: Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 08:08

Varga Mihály: "Ha a polgári kormány marad, már euróval fizetnénk" - interjú  

Ugrás a cikkhez
Májusra készülhet el a Fidesz gazdasági programjának frissítése - mondja Varga Mihály, a Fidesz alelnöke. Varga szerint a kiigazítás felpuhulására utal, hogy a kormányzat engedett a közszféra bérköveteléseinek, és továbbra is súlyosan bevételorientáltnak tartja a csomagot. A lakástámogatási rendszerből a Fidesz is visszavett volna 2002-ben, és az autópálya-építés tempóját sem pörgette volna fel. Viszont ma már euróval fizetnénk, mondja a gazdasági szakértő.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=80000
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 19:06
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
"(egyébként a fenti ráadásul nem is igaz, államszövetség létezik, igaz nem nemzetállamokból áll) "
nem is igaz(usa), de mondok rá egy ellenpéldát? akkor igaz is (jugó, szú, vagy kgst)
másképp közelítem meg, amit hangsúlyozni akarok: minnél több országból (állam/ nemzetállam) áll egy szövetség, annál nagyobb a belső feszültség az eltérő kultúra, vallás, történelmi gyökerek, a fejlődési különbségek miatt. ennek lehet egyik következménye a kilépés, szétesés.
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 18:10
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
"nem tudok a történelemben olyan államszövetséget, amely máig fennmaradt volna"
Akkor részvényt se vegyél sose. Mert olyan cégről se tudok a történelemből, ami előbb-utóbb ne szűnt volna meg / ment volna tönkre.

(egyébként a fenti ráadásul nem is igaz, államszövetség létezik, igaz nem nemzetállamokból áll)
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 16:56
Előzmény: #36  tokos.
#38
arra a kis időre már nem érdemes bevezetni nálunk az eurót, amíg az fizetőeszköz marad az unióban. utóbb ugyis az eu is szét fog hullani darabjaira(minnél több tagja van, annál nagyobb a valószinűsége a széthullásnak). nem tudok a történelemben olyan államszövetséget, amely máig fennmaradt volna. sztem svájc csinálja jól
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 16:47
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#37
lakás..., mert szerinted itt csak a lakással van gond???...szerintem azon kívül mindennel, de azok a bajok is a kádár rendszerből lettek örökölve...
tokos. 2007. 03. 02. 15:06
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
Buxi viszont nem játszhatna a tőzsdén...
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 15:04
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#35
vekker,

teljesen 1 et értek, csak egy baj lenne, nem lenne létjogosultsága az itteni hazafias fidesz és büdös mszp-s összezörrenésnek, mert üres lenne az mszp, fidesz, mdf, szdsz is.... :-)))))) ha az általad leírtak megtörténtek volna :-))))
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 14:59
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
Ha a Kádár marad, most is lenne a melosnak lakáshoz jutási esélye...
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 14:14
Előzmény: #32  Monster
#33
Penznyelo ! "Márcsak azért is, mert a közös pénzzel, közös gazdpol-al, adóval stb. gyakorlatilag meg fognak szünni azok a fogalomak, hogy haza, külföld. Gazdasági értelemben legalábbis."
Szép, szép, az viszont ronda, hogy ugyanazért a munkáért ugyanazok a cégek, hatszor annyit fizetnek az alkalmazottnak nyugaton, mint nálunk.... És nem mondhatjuk, hogy kizsákmányolnak bennünket, mert ez marxista fogalom.

Monster 2007. 03. 02. 13:20
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Na, erre válaszolok, mert nekem lett címezve:
Ok, undorodj nyugodtan, az nem zavar, csak a komcsizáson kaszinózom állandóan:)
Amúgy fasiszta roma kb. ugyanolyan mókás, mint a kommunista nagytőkés szókapcsolat:)
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:59
Előzmény: #25  Monster
#31
monster!!nem kell a vagyon az van nekem is,csak egyszerüen undorodom tőlük
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:57
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
a Rogan Tona az fasza gyerek! Kar erte. hogy a fidesz fogja. Jo csinalja a dolgokat polgarmesterkent! Nem naci. nem cigus... dolgozik kemenyen!
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:51
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#29
a komcsit értem, de a fasiszta, hogyan jön ide???...főleg, ha az ov, néha roma, néha fasiszta??...hát ti így vagytok buták....a fasiszta roma, na jól van, nézzetek már ki a fejetekből, marha nemzetírtó komcsik
Monster 2007. 03. 02. 12:50
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
Időről időre itt is felbukkan egy-egy politopik, amiban ugyanazok a baromságok repkednek, mint a polidilben:)
Most épp jó kedvemben vagyok, ezért hajlandó vagyok beleírni, pedig a múltkor azt mondtam, hogy nem írok, vagy olvasok poltopikot, majd x-elek, ha eljön az ideje.
Ezt a topikot is mindenestre legfeljebb olvasni fogom most már:)
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:46
#27
hát ezek az mszp szavazók....csak tudnám, hogy miért ilyen amnéziásak és buták, főleg történelemből....???...ja és mire olyan büszkék?????
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:45
#26
Ahogy hirtelen mindenki egymasnak esett. Jol szorakozom, mintha csak a polidiliben kalandoznek :)

Gyerunk... Tetves fasisztak, budos kommunistak, osszatok egymast!!
Monster 2007. 03. 02. 12:40
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
Ha komcsik lennének, akiket lekomcsizol, megosztanák mindenkivel a tulajdonukat, de neked pont az a bajod, hogy nem teszik:))
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:36
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
erősen komcsi ez a topic,elég nagy baj ez az országnak!!!!!!Deportálni kellett volna az összes komcsit családostul az oroszokhoz ott a helyük!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:22
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
remélem azért kötelező vérátömlesztés nem lesz az állampolgároknak, nyugat-európai donoroktól... :-))))
tokos. 2007. 03. 02. 12:03
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
Dehogy is, könyörögnének, hogy csatlakozhassanak Magyarországhoz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 12:03
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#21
"Nonszensz egyszerre szeretni az eurot és keseregni a hazánkból elvitt profit miatt."
Márcsak azért is, mert a közös pénzzel, közös gazdpol-al, adóval stb. gyakorlatilag meg fognak szünni azok a fogalomak, hogy haza, külföld. Gazdasági értelemben legalábbis.

Topik gazda

tekergõ
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek