Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 10:13

PANNONPLAST TOPIC  

Sziasztok!



Miért érdemes Pannonplastot venni?



VÉGRE NYERESÉG: A Pannonplast Nyrt. a 2006-os évet 1,138 milliárd forint nettó nyereséggel zárta, szemben az egy évvel korábbi 253 millió forint veszteséggel.



NYERESÉG!!!! Az egy részvényre jutó nyereség (EPS) a 2006. évi gazdálkodás alapján 300,2 forint, míg egy évvel korábban egy részvényre 60,1 forint veszteség jutott.



SAJÁT RÉSZVÉNY VÁSÁRLÁSOK: Saját részvény vásárlások 18 hónapos időintervallumban. (Közgyűlési határozat: 2006. április 8.)



CSÖKKENŐ HITELÁLLOMÁNY: A társaságcsoport összes hitelállománya 1,498 milliárd forinttal 4,211 milliárd forintra mérséklődött, míg a nettó adósság 2,522 milliárd forintot tett ki az időszak végén.



MENEDZSMENT: A Pannonplast gyorsjelentésben megerősítette, hogy a menedzsment fenntartja azt, amit 2006 augusztusában közölt: az egy részvényre jutó becsült vagyon részvényenként 4500-4700 forint.



És ehhez jön még a piaci pletyka:



BUX KOSÁR: Bekerül(het) a Pannonplast a BUX-kosárba.



Szóval engem ezek meggyőztek.



Az 5000 Ft-os árfolyam könnyen elérhető.



Senkit nem kívánok vásárlásra buzdítani, mindenki döntsön belátása szerint.



Én most ebben látok komoly potenciát.



Természetesen pozícióból beszélek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:54
Előzmény: #3719  Törölt felhasználó
#3720
Kiwin, hagyd a fenébe, egy értelmes szava nincs, és látod, most is azt képzeli, hogy csak ő a devizamester, bár most szídta a Sorost, mint a bokrot, bár, amikor a devizajátékban "testközelben" volt, akkor úgy nyalt neki, hogy öröm volt nézni, dlph-t el sem olvasom.... Hiteles az öreg dlph "mester"!
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:51
Előzmény: #3717  Törölt felhasználó
#3719
és Moiser, nyugi egy pillanatig sem voltál vitapartner, még egy "utcalánynak" sem...
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:51
Előzmény: #3717  Törölt felhasználó
#3718
Most vagy a görény vagy, vagy a kecskés egy reinkarnációja, de lehetsz konki egyik alteregója is....
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:48
Előzmény: #3716  Törölt felhasználó
#3717
Te ki a here vagy öregem? Úgy havonta írsz nekem 1 kedveset, aztán eltûnsz...

sztem egyszerüsítsük le, adok egy telszámot, fizetem az utiköltségedet, nagyon finom kajával várlak, mit szeretsz?

elkészíttetem neked a kedvencedet, aztán átbeszéljük ezt a dolgot

hova küldjem a mailt?
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:12
#3716
Remélem örökre elvisznek!
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:05
Előzmény: #3714  Törölt felhasználó
#3715
"én majd devizázok... "

én hamarosan a Holdra utazom, van itt a kertben egy űrhajó, kiszálltak kis zöld emberkék , aszonták mehetek velük
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 14:01
Előzmény: #3713  Törölt felhasználó
#3714
kedves Moiser, hát igen, te mint önkéntes nőstény, az egész női nemet égeted, nem kéne a saját nemed ellen beszélned, még irigységből sem. És három dolog utoljára: 1. akár, ha utcalány lennék is, ahhoz sem lenne közöd, viszont a portfólió nős topikjához semmi közöm (kikérem magamnak).... 2. jobban tennéd, ha magaddal foglalkoznál, és nem irigykednél, elsősőrban megtanulhatnál magyarul írni, és ne reménykedj nem az ékezetnélküliség a probléma.... 3. amúgy meg még jobban égeted magad azzal, hogy a klaviatúráról beszélsz, aminek SEMMI köze ahhoz, hogy tudsz-e magyar ékezeket használni. Így utcalányként, és nőként (te maradj irigykedő nőstény mivoltodban), hogy az szoftveres kérdés (code page), én pl. a magyar billentyűzetemen szlovák, spanyol és bármilyen karaktaraket képes vagyok használni.... +1 ha nem érdekel a syn, pp, geni, akkor vodkázzál, én majd devizázok... Bár egy-két vodka után is sok ember értelmesebbeket ír, mint, ami neked itt sikerült.... Örülök, hogy Te ennyire "imersz", én viszont továbbra sem akarlak megismerni, és egy picit sem érdekel ki vagy.... Kellemes hétvégét, üdv:
Kecskés Kinga
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 05:55
Előzmény: #3712  Törölt felhasználó
#3713
DLPH: Nekem mondod?...Idotlen idokig tartottam magamban ezt a velemenyt...Vodka-deviza ide-oda epp ideje volt.
:)

kinga:'Jó esetben sehogy sem önkéntes dolog ez'
mármint az önkéntes nőstény!
Érdekes hozzáállás, Kár hogy nem a " Hogy szedjünk fel egy nőt" vagy a "viccek a Portfólión" topicban jelent meg.
Emígy sajna az, ami.
Gondolom ezért vannak akik 'rajonganak érted' és szintén akiknek 'megvan a véleményük'...

Nos.
Nem részletezem.
Mindenesetre kérdéses marad, hogy mit keresel valójában a tőzsdén, pénzt, pasit, vagy pénzes pasit....?!
Sok szerencsét hozzá, bármi legyen is az.

Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 05:37
Előzmény: #3711  Törölt felhasználó
#3712
Döbbenetes miféle alakok fordulnak meg a neten. Ez a kecskés a bb haverjával is szép egy pár. Nem semmi.
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:37
Előzmény: #3710  Törölt felhasználó
#3711
Talalt, sullyedt. NEM is allt szandekomban, mint ezt kifejtetttem volt.
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:23
Előzmény: #3709  Törölt felhasználó
#3710
kit érdekel, írogass csak, én nem vagyok hajlandó továbbra sem még rosszat sem írni rólad... na most befejeztem a teszteket, mennem kell... Remélem, holnaptól megint sikerül 20 évig nem megszólítanod...
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:13
Előzmény: #3707  Törölt felhasználó
#3709
Syni nem rossz (csak a jelenlegi helyzetben) Plast (Ergy) tartja mgat 1500 kornyeken a satobbi meg rad van bizva, es te biztos tudod...
Szoval ahogy mondtam volt, nem leszunk vitapartnerek.
Ez van. Bocs hogy epp olyanom volt, hogy 8 honap elteltevel szoltam be.
Idegesebb az 'ember lanya' a jelenlegi helyzetben :D
Sikert es penzt:

Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:06
Előzmény: #3707  Törölt felhasználó
#3708
dlph, rajtad meg már az orvosok sem tartják érdemesnek, hogy segítsenek, úgyhogy mehetsz a topikjaidba... Reménytelen eset....
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:03
Előzmény: #3705  Törölt felhasználó
#3707
tényleg nem tudom ki vagy, és nem is érdekel, Veled ellentétben engem a syn, a palst stb. érekel, és nem te.... ja, és a futás
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:03
Előzmény: #3705  Törölt felhasználó
#3706
Moiser hagyd ... orvosi eset a nő
egy katasztrófa
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 04:00
Előzmény: #3704  Törölt felhasználó
#3705
Kotozkodjel meg legyszi.
Amugy dehogynem...mint azt mondtam volt, ha valaha is foglalkoztal volna barmivel sajat magadon kivul, akkor te is tudnad en ki vagyok, mint ahogy en is tudom te ki vagy.
Es kivagyok toled.
SORRY.
Es valoban, nem irok a pplastrol, de ezt mar megmagyaraztam.
Az ekezetek hianya meg ne zavarjon, sajna 14 eve nem vagyok hozzaszokva, valamint nem jelenik meg a billentyuzetemen.
BOCS....
Mindenkinek az Off-ert.
Ezentul, befogom mint eddig.

Kinga K. neked meg tovabbi jo mindenttudast es ignoranciat.
Udv:
lennox
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 03:50
Előzmény: #3702  Törölt felhasználó
#3704
off! Moiser, először is tanuljál meg helyesen írni, utána kezd a népnevelést - az önkéntest. Mellesleg nem tudhatod, hogy lány vagyok. Ciki. És akkora hülyeséget is régen láttam leírva, hogy önkéntes nőstény. Jó esetben sehogy sem önkéntes dolog ez. Úgyhogy megint annyit mondhatok, hogy a pannonplastról beszélj, légy szíves, másrészt, hogy okosabb lettél volna, ha csöndben maradtál volna.... És a Soros topikban pedig a Soros ügyeiről írj lehetőleg, az érdekesebb nálam :-)))
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 03:49
Előzmény: #3701  Törölt felhasználó
#3703
....(nem folytatom, es bevallom nem is emlekszem a neveidre ami kozte volt...)

A pannonplast/PannErgy- rol meg annyit, hogy reg letettem arrol hogy barmit irjak, nem azert, mert nem vagyok poziban, es meg csak azert sem mert bukoban vagyok (ami egy adat), hanem azert amilyenne ezen topic szinvonala valt.
koi/blue
Vagy Te (akarmilyen neven) mint NO(Esetleg bozsox2 hogy eppenhogy benyogi epp gigarallyra,vagy gigabukora szamit).

En elvagyok a magam kereskedesi szisztemajaval, es ha 'be is szoltam' annak bevallom ehhez nem sok koze, leszamitva azt, hogy turtőztettem magam kozel egy evig, hogy velemenyt nyilvanitsak a kulso megnyilvanulasaid felol, (miatt).
Ennyi.
Miert voltam tolerans? Ki tudja.
Lehet akkoriban azt piaci helyzet nem idegelt annyira, hogy ilyen piszlicsare problemakkal foglalkozzam...
Lehet, szimplan most telt be pohar, es epp megjegyzetem, de nem para, nem leszek allando vitapartnereid egyike.
Van eleg.
Mint ahogy neked meghoditando is.
Whatever.
nighty night!

Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 03:29
Előzmény: #3700  Törölt felhasználó
#3702
Bocs, gazmer36...
Törölt felhasználó 2008. 02. 02. 03:29
Előzmény: #3699  Törölt felhasználó
#3701
moiser drága, ez a pannonplast topik, ne rólam írjál... Én írtam a részvényről, Te meg CSAK rólam. Erre mondják azt, hogy okosabb maradtál volna, ha csöndben maradtál volna.... Ezt ismételhetem, és igen lejárattad magad.... ne kételkedj!
szép álmokat!

Topik gazda

drkumalo
5 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek