Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2019. 11. 01. 08:37
Előzmény: #79799  gambadoro
#79800
Nekem vannak illúzióim. Hiszem, hogy a közelmúltban végzett, tudatosan modern, lehetőleg külföldi is, oktatásban részt vett, kommunizmust csak hírből ismerő, nyelveket beszélő, innovációra nyitott, agilis középkorú emberek jóval jobban tudnák vezetni z országot.
gambadoro 2019. 11. 01. 02:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#79799
az a probléma, hogy nincs kire lecserélni a fityeszt
lehet mondani, hogy mindegy csak ne ezek
de ki?
a fidesz utód momentum?
mszp párbeszéd? :)
dk??????? hehe - bár azt kell mondanom, ha nem a gyurcsány apró family tolná, a dk lenne a leginkább europer és valóban előremutató párt
jobbik? ugyan
sajnálatos módon nulla 
ez a karácsony, akinek első dolga tarlóst díszpolgárrá tenni, megtolni a végkielégítését?
hát mi ez?
ne legyenek senkinek illúziói
pontosan úgy fog lopni az a bagázs is mint a másik (eltekintve néhány "őrülttől" mint pl a ferencvárosi polgármester, de még ő is szépen megtolja majd ha mást nem a fizetést)
majd figyeljétek, kik nyerik a közbeszerzéseket - nagy változás nem lesz, max új szatellit cégek - ahogyan a pozíciók is szépen feltöltődnek na persze ugyanazokkal a korábban bírált fizetésekkel
amíg nem lesz egy normális párt, valóban tiszta emberekkel nem fog ez az ország előre lépni
:(
most úgy tűnik ez sose fog megtörténni
momentum-trader 2019. 10. 31. 19:59
Törölt hozzászólás
#79798
momentum-trader 2019. 10. 31. 19:10
Törölt hozzászólás
#79797
Peterbond 2019. 10. 31. 18:09
Előzmény: #79793  novotrade
#79796
Tudom felhaborito hogy szegeny csalad haza isten Borkait a szamra vettem. Magan ugy senkinek semmi koze hozza a kozpenzt mire kolti. Curtis viszont mar mehet. Ja es az nem bulvar... ertem en.
Peterbond 2019. 10. 31. 18:08
Előzmény: #79793  novotrade
#79795
"Nálam az nem BULVÁR !!!!  kategória, ha valaki arról nyilatkozik, hogy 8 év alatt kb. 100 milliót !!!!!  költött drogra!  :(((((
"
Pedig ez a bulvar.
Nalam az nem bulvar hogy kozpenzbol elkoltottunk tobbet egy presztizs rendezveny 2 orajara mint az amugy legismertebb magyar fesztival egy het alatt a foszinpadjan fellepo 2 tucat vilaghiru zenesznek. ( csak jelzem ugyanezen eloado 3 evvel korabban a toredek osszegert ugyanigy fellepett a Szigeten ). De nalad az a parszaz millio bulvar. Ahogy a par milliardrol 46 milliardra hizo uszoda is. Az nem kozpenz pazarlas. De hogy egy gazdag zenesz elveri drogra a vagyonat... hat jo napot. Szerinted a 70es 80 as evek rock csapatai ugy unblokk mire koltottek? Mibtha arrol cikkeznenek hogy poltikus hazudott, vagy az eg kek. Csak te ezen felhaborodsz a politikusodnal meg valtig allitod hogy az csak feltetelezes nem is ugy volt...
-pny
-pny 2019. 10. 31. 10:38
Előzmény: #79766  Bekre_Pal
#79794
Bizony, letiltatnia sikerült (a nagy semmiért), válaszolnia persze azóta se...
.
Nem baj, beszédes ez így is.
novotrade 2019. 10. 31. 10:34
Előzmény: #79792  Peterbond
#79793
Nálam az nem BULVÁR !!!!  kategória, ha valaki arról nyilatkozik, hogy 8 év alatt kb. 100 milliót !!!!!  költött drogra!  :(((((
.
és nem egy ÚJSÁGÍRÓ véleménycikke!   :(((((
.
BEISMERÉS!!!!!!   :((((((
.
Felháborító!
.
 és az is, hogy ezt össze akarod mosni a győri történésekkel!  :(
Peterbond 2019. 10. 31. 09:40
Előzmény: #79787  novotrade
#79792
"nem tudom kitől beszélsz, nem követem a bulvártó de valószínűleg nem 3+2 szintű zenész volt....."
Nem TE masoltad be a lenti bulvart 5 perce?
Peterbond 2019. 10. 31. 09:39
Előzmény: #79789  novotrade
#79791
Latom nem jott at az ironia. Pont olyan komolytalan probaltam lenni mint te aki mindenre csak azt irod "feltetelezes". Nem az ahogy Curtis drogfogyasztasa sem. Reszemrol bortonben es nem szinpadon a helye. De erdekes hogy ez a 100 millio kiverte a biztositekot a lenti 34 szer 100 millio meg nem.
Peterbond 2019. 10. 31. 09:37
Előzmény: #79788  Peterbond
#79790
"A Sziget nagyszínpadának felépítése és a hét napon keresztül fellépők gázsija 1,4 milliárd forinttal olcsóbb, mint a vizes világbajnokság megnyitó ünnepségének 120 perce. És még egy adat, az idei VOLT fesztivál két nagyszínpadára fordított összeg a Linkin Park szerződtetése miatt a szokásosnál magasabb volt, 770 millió forintnak megfelelő eurót költöttek a többnapos rendezvény minden neves fellépőjére. "
novotrade 2019. 10. 31. 09:28
Előzmény: #79788  Peterbond
#79789
Akkor Vurtis drogfogyasztasa is feltetelezes. Hisz csak o maga mondta a szajaval. Hazudhatot is."
.
 Ezt azért tegyük el az "utókornak".  :)))))
.
Az egyik elismeri... az HAZUGSÁG!
 A másik TAGADJA .... az VALÓSÁG!
.
Komolytalan vagy.
Peterbond 2019. 10. 31. 09:15
Előzmény: #79787  novotrade
#79788
Latod minden mar feltetelezes ha Fideszrol van szo. Pedig az egy oras musorert az az enekes tenyleg annyit kapott mint a Sziget egy hetes fellepogardaja. A Puskas annyiba fog kerulni aranyaban mint a wembley ami meg az angolok szerint is tul volt arazva. De igazad van ezek feltetelezesek. Akkor Vurtis drogfogyasztasa is feltetelezes. Hisz csak o maga mondta a szajaval. Hazudhatot is. A stadionok is lehet igy voltak a legolcsobbak. Az enekes meg lehet csak 100 millio volt egy orara a tobbit a szervezok szetosztottak a helyi nagycsaladosok kozott.
novotrade 2019. 10. 31. 08:40
Előzmény: #79786  Peterbond
#79787
Bezzeg a 100 milliardos tularazasok es korrupciok felett csak legyintesz. Erre hivtam fel a figyelmed roviden. A meszaros es Tiborcz urek eseten ilyen jo populista megkozeliteseid sose voltak. Ahogy egy vizes vb re 1 ora musorert 1.5 milliardert idehivott "enekes" se zavart."
.
 Ezek FELTÉTELEZÉSEK amit te mint TÉNYT akarsz egy beszélgetésbe beemelni.
.
nem tudom kitől beszélsz, nem követem a bulvártó de valószínűleg nem 3+2 szintű zenész volt.....
Peterbond 2019. 10. 31. 08:36
Előzmény: #79785  novotrade
#79786
Minosegi osszemosas. Hol irtam 100 mrd os drogfogyasztasrol?
Azt irtam hogy erdekes mod ugyanaz a tema nem veri ki a biztositekot ha Fideszes cssinalja. ( drogfogasztas)
A 100 millionel jo populistan elmondod hogy ennyit joerzesu dolgos ember nem keres egesz eleteben. Bezzeg a 100 milliardos tularazasok es korrupciok felett csak legyintesz. Erre hivtam fel a figyelmed roviden. A meszaros es Tiborcz urek eseten ilyen jo populista megkozeliteseid sose voltak. Ahogy egy vizes vb re 1 ora musorert 1.5 milliardert idehivott "enekes" se zavart.
Csak ez az "enekes" 100 milliora amit nem kozpenzbol hanem a "rajongoi" penzebol szedett ossze. Fajjon a feje ezen azoknak akik ennyit fizettek erte. Se te se en nem tettuk. De a fentiekre a te es en penzem is benbe van boven.
novotrade 2019. 10. 31. 08:28
Előzmény: #79784  Peterbond
#79785
Borkai hol nyilatkozott arról, hogy 8 év alatt 100 MRD-ot költött DROG-ra?
.
Peterbond 2019. 10. 31. 08:21
Előzmény: #79783  novotrade
#79784
A politikusok eseten ilyen felhaborodast varnek szinten el. Ja es nem csak kispest hanem gyor eseteben is. Ahogy a 100 millio pont az ezrede a 100 milliardnak.
novotrade 2019. 10. 31. 08:10
#79783
"Nyolcévnyi drogozás azonban nem csupán Curtis lelkét és szervezetét viselte meg, a pénztárcájából is rengeteg pénzt vitt el. Amikor a riporter rákérdezett, mégis mennyit, a rapper csak annyit válaszolt: Nem tudom, nem is akarom tudni  rázta a fejét, majd rávágta:
Szerintem százmillió forint körül biztos elköltöttem. Curtis maga is megdöbbent attól, hogy ennyi pénzt költött függőségére"
.
.
 Döbbenetes!!!!!!
Egy tisztességes magyar munkás ÉLETE során összesen !!!!!  nem keres ennyi pénzt, amit egy "énekes" 8 év alatt csak DROGRA !!!!!!  tudott költeni!
.
 Felháborító!
Shortelek 2019. 10. 23. 17:39
Előzmény: #79780  Törölt felhasználó
#79782
Oké, de én azt találtam ki orbáncnak.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 17:27
#79781
A kivégzés egy német szemtanújának a leírása, aki Székely Györgynek nevezi és nem említi a vastrónt (ahogy Ulászlónak a kivégzésről szóló beszámolója sem említ izzó trónt):
"Az őrgróf szolgája, Kristóf nevezetű, megjött a hadból, elmondotta, hogyan fogták meg a Székely Györgyöt;először - azt mondja ez a Kristóf, és ő a hadból a szemével látta - megfogták őt és levetkeztették és egy magas székre ültették. Azután koronát csináltak neki vasabroncsból, azután ezt a koronát izzóvá tüzesítették és az ő fejére helyezték. És ennél a koronázásnál minrtegy hatvan emberüknek táncolniok kellett előtte és mögötte a maguk módján, és ehhez még hegedővel és sípokkal is zengettek az ő módjukon. És akik ott jelen voltak barátok és papok meg egyéb tanult emberek, mindnyájan énekelték: Te Deum, laudamus. És ilyen énekés közepette az ő öccsét, kit vele együtt fogtak el, három darabra vágták az ő szeme előtt, majd majd azután a táncolóknak, az ő legjobb szolgáinak, nyersen kellett őt enniök; szolgái ettől vonakodtak, mire hármat vagy négyet levágtak közülük, és mikor a többiek ezt látták, tátott szájjal rávetették magukat és darabokat haraptak ki belőle. És aki nem nyelte le, azt levágták(...)Ezt a tettet János gróf, az erdélyi vajda vitte véghez, az ő főkapitánya által cselekdte meg Székely Györgyön ezt a kínzást; és mind a vele volt népet büntetés nélkül hagyták elvonulni, hogy soha többé ne cselekedjenek az ország ellen, gonosztettükket megbocsátották... De még azért mindig sok nép tartja fenn a keresztet, ezért senki sem mondhatja meg, mi lesz ebből..." (...)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek