Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2018. 02. 11. 20:24
Előzmény: #72958  ts3
#72960
juhász most ugye már egy budai kerületben lakik
nemsokára jön majd a kdnp-s nyomakodás is:)
gambadoro 2018. 02. 11. 20:23
Előzmény: #72957  zajec
#72959
te ijen zúzós gyerök vagy?
na akkor zúzz erre is:
Olvasom, hogy ellenzéki pártok és politikusok rajtam keresztül intéztek támadást Édesapám, Magyarország miniszterelnöke ellen. Tudom, az ilyen támadásokat a tények nem befolyásolják. Mégis, azokat akiknek a valóság számít ezúton tájékoztatom: 25 éves vagyok. Férjemmel önálló családunk van, saját lábunkon állunk, saját erőnkből boldogulunk, saját életünket éljük. Közgazdász diplomám van, több mint 3 évet dolgoztam a szálloda iparban és az idegenforglom egyéb területein, 4 idegen nyelvet beszélek. Jelenleg tanulok, a jövőben a munkám és a családom mellett is tanulni fogok. Hiszek abban, hogy egy családcentrikus nő is lehet sikeres a szakmájában, és abban is, hogy van értelme az élethosszig tartó tanulásnak. Nem foglalkozom pártpolitikával, de hiszek Édesapám munkájában és hiszek abban, hogy Magyarország nagy lehetőségek kapujában áll. Édesapám azt tanította nekünk otthon, hogy sohase azt kérdezzem, mit tesz értem a hazám, hanem, hogy én mit tehetek a hazámért. Ebből a meggyőződésemből a nemtelen támadások sem billentenek ki. U.i.: Délelőtt turizmus gazdaságtanból vizsgáztam, percekkel ezelőtt végeztem a pénzügyi számvitellel. Úgy érzem mindkettő jól sikerült. Aki örül, annak köszönöm. Békés, boldog karácsonyi készülődést kívánok mindenkinek
ts3 2018. 02. 11. 20:17
Előzmény: #72957  zajec
#72958
"gondolom ez fideszes  rágalom és politikai karaktergyilkosság..."
Teljesen jól gondolod, kezdesz átlátni a fideszes propaganda sajtó ármánykodásain.
zajec
zajec 2018. 02. 11. 20:08
#72957
https://ripost.hu/cikk-gyamhatosag-harom-kisgyereke-el-tt-drogozott-juhasz-peter-folyamatos-rettegesben-tartotta-a-csaladjat/?source=hirkereso
http://www.origo.hu/itthon/20180211-brutalisan-elbant-volt-elettarsaval-juhesz-peter.html?utm_source=hirkereso
"Juhász Péter úgy megverte élettársát, hogy nem tudott felkelni.."

gondolom ez nem lépi át a fideszellenesek ingerküszöbét.. gondolom ez fideszes  rágalom és politikai karaktergyilkosság...
mindenesetre én kicsit lezúztam volna és a fütyülőjét a szájába raktam volna ennek a nagy embernek.
gambadoro 2018. 02. 11. 19:53
Előzmény: #72955  gambadoro
#72956
Az azóta köztársasági elnökké lett Áder érvei az alábbiak voltak: 
  • Nem támogatjuk azért, mert elvileg sem tartjuk helyesnek, hogy Magyarország legfontosabb belpolitikai kérdéseiben olyanok is döntsenek, akik nem élnek Magyarországon, 
  • akik nem adófizetõ polgárai az országnak, 
  • és akik a két választás között semmilyen formában sem tudják az általuk választottakkal kapcsolatos véleményüket elmondani, ráadásul sokaknak semmilyen kötõdése nincs is már az országhoz. 
  • Nem támogatjuk a választójog kiterjesztését azért sem, mert sokkal nehezebben ellenőrizhető a választások tisztasága.
  • Nem támogathatjuk azért sem, mert ez jelentősen növelné a költségeket.

gambadoro 2018. 02. 11. 19:25
Előzmény: #72954  bigyula
#72955
hát igen
a világ vicce
max egyetlen képviselőre lehetne szavazniuk a határon túl élőknek, az lenne a korrekt
ez a képviselő az ő érdekeiket védené
a kivándoroltak más kérdés, ott nem tudom, mi a megoldás
bigyula 2018. 02. 11. 17:49
#72954

"Abszurdisztán: az ország, ahol az szavaz a legkönnyebben aki soha nem élt itt.
.
Közel 350.000 ember szeretne külföldről szavazni úgy, hogy nincs egyáltalán magyarországi lakcímük. Ezen emberek többsége SOHA nem élt Magyarországon, fogalma sincs, hogy milyen itt az élet valójában.
.
Ez a szám, a teljes magyarországi szavazásra jogosultak közel 5 százaléka."
http://kozeletipad.blog.hu/2018/02/10/abszurdisztan_az_orszag_ahol_az_szavaz_a_legkonnyebben_aki_soha_nem_elt_itt
loliense 2018. 02. 11. 15:57
Előzmény: #72949  ts3
#72953
Ebben teljesen igazad van- de a focsizmus,egészségy is legalább ilyen sikeres ágazat
bár a külföldiek is hibásak!-allah meg jézus kedvéért sem mennek a csodálatos vidékre új stadiont, muskátlis főtereket ,biciklin tűzifát tolókat és 80 cm-es kilátókat bezárt éttermeket nézegetni, hogy a kurvannyukat nekik!!!
oszt aki meg mégis menne,azt meg jól feljelentik a helyi párttitkárnál azok a szíves vidéki népnemzetimagyarelvtársak
gambadoro 2018. 02. 11. 15:49
Előzmény: #72951  gambadoro
#72952
Olvasom, hogy ellenzéki pártok és politikusok rajtam keresztül intéztek támadást Édesapám, Magyarország miniszterelnöke ellen. Tudom, az ilyen támadásokat a tények nem befolyásolják. Mégis, azokat akiknek a valóság számít ezúton tájékoztatom: 25 éves vagyok. Férjemmel önálló családunk van, saját lábunkon állunk, saját erőnkből boldogulunk, saját életünket éljük. Közgazdász diplomám van, több mint 3 évet dolgoztam a szálloda iparban és az idegenforglom egyéb területein, 4 idegen nyelvet beszélek. Jelenleg tanulok, a jövőben a munkám és a családom mellett is tanulni fogok. Hiszek abban, hogy egy családcentrikus nő is lehet sikeres a szakmájában, és abban is, hogy van értelme az élethosszig tartó tanulásnak. Nem foglalkozom pártpolitikával, de hiszek Édesapám munkájában és hiszek abban, hogy Magyarország nagy lehetőségek kapujában áll. Édesapám azt tanította nekünk otthon, hogy sohase azt kérdezzem, mit tesz értem a hazám, hanem, hogy én mit tehetek a hazámért. Ebből a meggyőződésemből a nemtelen támadások sem billentenek ki. U.i.: Délelőtt turizmus gazdaságtanból vizsgáztam, percekkel ezelőtt végeztem a pénzügyi számvitellel. Úgy érzem mindkettő jól sikerült. Aki örül, annak köszönöm. Békés, boldog karácsonyi készülődést kívánok mindenkinek
gambadoro 2018. 02. 11. 15:31
Előzmény: #72949  ts3
#72951
ugyan
ez nem turizmus
hátizsákos lumpenek jönnek többnyire
nézd meg milyen üzletek vannak ferihegyen és mondjuk rómában
ennyit erről
gambadoro 2018. 02. 11. 15:30
Előzmény: #72942  Törölt felhasználó
#72950
fogalmad nincs az egészségügyről se az egyetemről
de legyen igazad
ingyen kihozzák
az 1 millió a támogatott képzés max
és tényleg reális
ugyanannyi mint a hímző szakkör
így van
ps- elég a kréta
tényleg el kellene menned egy orvosi egyetemre
ts3 2018. 02. 11. 14:41
Előzmény: #72943  pampa
#72949
Hát igen egy fejletlen országban, ahol az oktatást sem tudják a 21 századi követelményeknek megfelelően átalakítani, ott marad a turizmus. Bár a turizmusból már megint a sorosista budapestiek járnak jól, a vidékieknek meg coki.
Törölt felhasználó 2018. 02. 11. 12:54
#72948
Törölt felhasználó 2018. 02. 11. 12:54
#72947
A DK feljelenti Lázárt
settevoltesette 2018. 02. 11. 11:23
Törölt hozzászólás
#72946
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 11. 10:24
Előzmény: #72941  Vazsmegyei
#72945
"Azok a diákok a te a ti brutális propagandátoktól vadultak be !"
.
Az ilyeneket komolyan szoktad gondolni, vagy csak íráskényszer közben keletkeznek véletlenül?
settevoltesette 2018. 02. 11. 09:42
Törölt hozzászólás
#72944
pampa 2018. 02. 11. 09:39
#72943
Már nagyon régen beszélek arról, hogy Magyarország számára az egyik kitörési pont.Most már a számok is igazolják, hogy érdemes ebben az irányban továbbmenni.
.
"Szép csendben a turizmus lett az ország sikerágazata
2018. február 11. 07:10      nyomtatás  
2017 decemberében a külföldi vendégek által eltöltött éjszakák száma 6 százalékkal, a belföldi vendégek által eltöltötteké 8,8 százalékkal meghaladta az előző év azonos időszakát. A kereskedelmi szálláshelyek - folyó áron számolt - összes bruttó árbevétele 14 százalékkal emelkedett - derül ki a KSH legfrissebb elemzéséből. "
Törölt felhasználó 2018. 02. 11. 04:35
Előzmény: #72939  gambadoro
#72942
A gyakorlókórházat magyarországon kihozzák közel 0-ból. Beteg ingyér van, kórház ingyér van, oktató ingyér van. Minden adott pénz nélkül. Mert mi így csináljuk a kapitalizmust.
(arról nem beszélve, hogy mekkora hányadát adja a képzésnek, hiszen a "gyakorlati" képzés 90%-a szemináriumokon zajlik, ahhoz meg elég a kréta...
Az önköltséges képzés díja orvosegyetemen 2015-ben szemeszterenként 1 millió (összesen tehát max 12 millió), a müvészeti képzés szemeszterenként 950 ezer magyar forint. A díjak alapján ennyi a különbség...
Vazsmegyei 2018. 02. 11. 01:03
Előzmény: #72938  ts3
#72941
Kontraszelekciós gondolkodó! 
-
Azok a diákok a te a ti brutális propagandátoktól vadultak be ! Minden ilyen tett a genderizmus idiotizmusában gyökeredzik! Nem tudják eldönteni azok a fiatalok, hogy fiúk-e vagy lányok!
-
Azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, mert el kell fogadni a tetteiket, véleményüket, különben személyi szabadságukban korlátozzák őket! 
 Ez jelenti ma a szabadságot, az egyén kiteljesedését! Mindenkinek szabad joga, hogy azt tehet állíthat magáról,  magukról amit "gondolnak"! "Eldobtad" az agyad egy jó gender gondolatért!
-
Magadat is oda sorolhatod ehhez az alsó réteghez! Mivel te ezt az illiberalizmusnak tulajdonítod ezért téged nem lehet elítélni! A genderizmussal úgy átlényegültél, hogy a normális gondolkodást sem tudod elválasztani gender fogalmak interpretálásakor! 
-
Igen ez egy igazi gender godolat volt, amit a linkedhez fűztél! Vagy egy "elborult" elme szabadsága!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek