Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Oszo 2018. 01. 12. 22:48
Előzmény: #71495  zajec
#71500
Elárulok egy eszeveszett nagy titkot: Mindenkit minősítenek a megnyilvánulásai! Mind! Csak van aki ezt magától felfogja és van aki azt hiszi, hogy csak az, akit figyelmeztetnek erre!
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:46
Előzmény: #71497  zajec
#71499
“pont ez fáj nektek.. orbánban van egy küldetéstudat”
.
Bűnözőkben, terroristákban és pszichopatákban is van. Ez önmagában nem érték.
zajec
zajec 2018. 01. 12. 22:45
Előzmény: #71496  -pny
#71498
:) cuki..mint vona.
zajec
zajec 2018. 01. 12. 22:44
Előzmény: #71493  -pny
#71497
pont ez fáj nektek.. orbánban van egy küldetéstudat.. ezért nem fog rajta a sárdobálás..
de tök  egyszerű..hamarosan kiderül ki kivel van..
igen már hallottam..nem is jó ez a demokrácia..mert mindenféle népek szavazhatnak..
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:43
Előzmény: #71495  zajec
#71496
Vicc, amit itt nyomsz. Teljesen komolytalan. Amikor egy kisgyerek egy játékban egy pillanatra elhiszi, hogy erősebb és okosabb a felnőtteknél.
zajec
zajec 2018. 01. 12. 22:42
Előzmény: #71492  Oszo
#71495
a válaszod téged minősit.. téged shortolni kell  annyiért kell eladni amennyire tartja magát és és ennyiért venni amennyit ér :)
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:40
Előzmény: #71458  zajec
#71494
Most én is elolvastam a produktumodat. Ne haragudj, de ez egy gimis fogalmazás szintű politikai pamflet, ami kb. abból áll, amit otthon, meg a királyi tévében hallottál... Vitaképtelen írás egy gazdasági fórumon.
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:36
Előzmény: #71492  Oszo
#71493
Már az elején megalapozta a hosszú hozzászólásában, hogy teljes zagyvaság következik, Vazsmegyeinél éppencsak 1 szinttel feljebb:
.
"az ellenzék nem  alternativa, mert valami ellen mennek..."
.
Csúcs:) Bezzeg a fenséges Orbán, ő világéletében miniszterelnöknek született:) Ez már Mao imádat szint.
Oszo 2018. 01. 12. 22:32
Előzmény: #71458  zajec
#71492
Fú baszki! Ebbe aztán beleadtál apait-anyait! Hihetetlen mennyiségű baromságot hordtál össze! És mondhatod, hogy ez nem válasz, mert bizonyítsam be, hogy miért nem igaz bármelyik állításod, de ebbe az erdőbe már többször belementem, tudom, hogy mi következne: Semmire nem válaszolnál értelmesen, bármelyik állításodat próbálnám korrektül kiértékelni, ha nyilvánvalóvá válna hogy nem tudod igazolni, kitérnél és előkapnál egy rakás más dolgot, ami ugyanúgy pongyola, hamis, és ostoba. Ne felejtsd el, ide is úgy jutottunk, hogy Pny fölvetett néhány szempontot, miszerint az az állítás, hogy a fidesz csökkentette az államadósságot kiegészítve a nemzeti tartalékok alakulásával messze nem mutat olyan kedvező képet (Mindezt hivatalos adatokból, számokkal igazolva.) Ez annyira fájt a fideszes lelkednek, hogy rögtön kifogásoltad, hogy ötletszerűen összehordott számok, meg a nemzeti vagyon alakulása. De egyetlen kibaszott példát sem voltál képes bemutatni, ami legalább tendenciájában igazolta volna az állításodat. Ezzel szemben elkezdted fikázni az ellenzéket, a szavazóikat. Szóval ehhez én nem vagyok partner! Legyél te boldog a kurvahiteles  Ruszkik hazaputyinbarát -liberális konzervatív-térdreimáhozkatolikus-neminyerjükalegtöbbet-azértkellelsőosztályúcsapathogyazakadémitákafelnőttekközöttfejlődjenek-énsohasemhazudok Viktoroddal!
.
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:31
Előzmény: #71489  zajec
#71491
"mondtam korábban egyiptomból fogadtak be sokat"
.
A kopt keresztényekről beszélsz, amiről már akkor kiderült, hogy kamu, mert az itteniek NEM IS HALLOTTAK róla, nemhogy találkoztak volna eggyel is közülük...
.
Látszik, hogy a kormánypropagandából informálódsz...
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:29
Előzmény: #71489  zajec
#71490
"mivel elmondták akkor nem hazudtak.."
.
Akkor Gyurcsány se, hiszen az őszödi beszédben elmondta...
zajec
zajec 2018. 01. 12. 22:17
Előzmény: #71488  -pny
#71489
mivel elmondták akkor nem hazudtak.. nem tudom kik ezek de mondtam korábban egyiptomból fogadtak be sokat..köztük katonákat..ők gondolom nincsenek benne a statisztikába.. 1-2 éve hallottam sok israelit is befogadtak...
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:11
Előzmény: #71487  zajec
#71488
Remek statisztika. Ebből tudod, mi derül ki? Hogy mindennél durvább Orbánék hazudozása.ÁLLAMTITKÁR nyilatkozta 2 napja, hogy befogadtak 1300 menekültet tavaly! A KSH alig van befogadott.Az őszödi beszéd Orbánék szovjet mintára kiépített rendszerszintű propaganda hazudozásához képest egy kis gyerekcsíny volt, vagy még az se...
zajec
zajec 2018. 01. 12. 22:07
Előzmény: #71486  -pny
#71487
-pny
-pny 2018. 01. 12. 22:04
#71486
Ahogy Pali írta a másik topicban: "Orbán a legnagyobb migránssimogató". Ez most kiderült. Az EU-val értelmetlenül packázik, de a migránsokat imádja.
.
És teljesen abszurd, hogy a híveket ez sem zavarja... Akkor már legalább ők szólhatnának neki, hogy hé haver (akarom mondani: felség), ne költsd feleslegesen a pénzünket: az ellenzék is és már mi is tudjuk, hogy hazudsz, de mi így is imádunk.
.
Durva volt eddig is, hogy a buta Fidesz szavazó benyelte, hogy 20000 Rogán migráns közben kampányoltak 1300 menekült ellen. De most teljesen abszurddá vált a szitu azzal, hogy kiderült, hogy 1300 menekültnél többet is befogadtak, sőt, ezt olyan balfasz módon tették, hogy nem is számít az EU kötelezettségbe bele, hiszen a nagy kamu Sorosozás és nemzetvédelmi hadakozás közben amúgy titokban önként meglépték, tehát ha az EU kemény lesz, akkor kapunk mégegyszer ennyit. Na ez az igazi hazaárulás.
.Ez olyan, mint valami Orwell regény, vagy valami durva paródia. De sajnos igaz.
.
Hol vannak most a riogató dumák, hogy mi lesz a magyarsággal, etnikai homogenitással? Hol marad a para, hogy elveszik a munkahelyeket? Hogy ki tudja, milyen bűnözők, erőszakolók, terroristák? Melyik jobbos háborgott most, hogy felháborító, hogy őket nekünk kell eltartani? Eddig napi szinten ment ezeknek a migráns/menekültellenes szövegeknek a szajkózása, a velük való riogatás. A kormány megadta az alaplózungokat, a szolgák pedig fűtötték a hangulatot. A média 80%-a erről szól 3 éve, Bayer-Lovas-Bencsik mást sem csinál, csak migránsok ellen hergel... Az eredményét pedig látjuk: már napi szinten riasztanak rendőröket turistákra, mert migránsnak nézik őket.
.
Most miért van kuss? Hol van most a gagyi jogi kekeckedés, hogy ők valódi menekültek-e, vagy gazdasági migránsok? Hol van most a kiszúrt kerék, a hőbörgő lakosság, mint a panziósnál, aki önként akart menekülteket befogadni? És hogy az micsoda hazaáruló dolog volt ám... és itt is hogy fröcsögtek, hogy mennyire megérdemelte a kerékkiszúrást, stb. stb. stb... Még Orbán is egyetértett a durva tiltakozással!
.
Erre tessék, Orbánék a bűnözőknek adott állampolgárságon és a kisvárosnyi kötvényes migránson felül még azt is meglépik, ami ellen hőbörögtek 3 éve.
.
Felfogtátok Fidesz hívek? Orbán ennyire durván átvert titeket, ilyen egyszerű palimadárnak nézett benneteket az elejétől fogva. Aki egy picit is képes gondolkodni, vagy van egy kis önbecsülése, az tudja, mit érdemel az ilyen kormány.
zajec
zajec 2018. 01. 12. 21:46
Előzmény: #71484  Törölt felhasználó
#71485
nincs vele gondom..nyomkodják..  Én várhatóan nem nyomok senkire..egyiket sem..mert nem akarom befolyásolni.és tszteletben tartom a véleményét mindenkinek..
a lényeg senki nem minősitheti a másik véleményét..csupán saját véleménye lehet arról a véleményről....de akkor elvárható egy cáfolat.. ami alá van támasztva.
Törölt felhasználó 2018. 01. 12. 21:39
Előzmény: #71483  zajec
#71484
tőlem egyet sem kaptál
zajec
zajec 2018. 01. 12. 21:34
Előzmény: #71475  zajec
#71483
:DD úgy látom stabilan hozom a két lefele nyil/hozzászólás..  gondolom megindultak a feljelentgetések.. ezek mindenhol ott vannak..
-pny
-pny 2018. 01. 12. 21:33
Előzmény: #71478  HPeter76
#71482
"Ne tereld, jó beszél Ő..."
.
Hozzád képest ég és föld, ez kétségtelen...
zajec
zajec 2018. 01. 12. 21:27
Előzmény: #71476  Törölt felhasználó
#71481
azért helyezd el időben..az sem baj ha térben.. hiszen főleg elmaradott térségekbe mentek. ráadásul jobban fizettek a multik

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek