Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 13:04
Előzmény: #69718  Törölt felhasználó
#69720
Úgy látom nem a lóra ültél fordítva, hanem szamárra! Ezt a formát amire hivatkozol a Mészárossal kapcsolatban nem taníthatták a logikai órákon, vagy simán elsummantottad! 
-
Talán még mindig nem érted, hogy dokumentumokkal sem te sem én nem rendelkezünk!  Hülyeségre meg nem vagyok kapható egyébként sem! Erőltesd még magad, hátha találsz megint "hiteltelen" vagy kölcsönvett manipulált dokumentumokat! 
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 12:55
Előzmény: #69716  Törölt felhasználó
#69719
Ezzel mit igazoltál? Ezt már az óvodásokkal is megbeszélték! Neked ez a  dokumentum semmilyen igazolást nem ad! Ezt kölcsönvetted egy hiteltelen média közleményéből! Dokumentumokat, olyan dokumentumokat nem tudsz amivel igazolhatod a mai hozzászólásaid feltételezéseit! Megjegyzem, soha nem tudsz dokumentálni hazugságot!
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 12:50
Előzmény: #69717  Vazsmegyei
#69718
" Mondjad meg ezek után, hol NEM írtál a kormány és a Mészáros viselt dolgairól?"
Tőled is szívesen várok rá példát.
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 12:47
Előzmény: #69713  Törölt felhasználó
#69717
Nem is te fogsz írni azokról a dokumentumokról! Megnyugtatlak! Nem írhattál, soha dokumentumokról, amivel alátámaszthatod  e feltételezett hazug információidat! Mert soha nem tudod dokumentálni! nem vagy abban a helyzetben, hogy  feltételeket szabjál nekem és azoknak, akik nem értenek veled egyet!
-
Nem írtál róla én kértem, hogy a madxa-tól kért  UNIOs"dokumentumok" helyett te adjál dokumentumokat a Mészáros számláiról, meggazdagodásáról! 
-
Szó ami szó most már azt is tagadod, hogy te nem ismételted a közpénzek ellopásával meggyanúsítani a kormányt és a Mészárost!
-
 Mondjad meg ezek után, hol NEM írtál a kormány és a Mészáros viselt dolgairól? Velem ezek a kisded játékaid zátonyra futottak!
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 12:37
Előzmény: #69715  Vazsmegyei
#69716
"hogy miért ad az UNIO mégis támogatást és nem követi a pénzek útját!?"
"18 milliárdot kér vissza az unió egy szabálytalan projektből"
http://index.hu/gazdasag/2017/04/19/18_milliardot_ker_vissza_az_unio_egy_szabalytalan_projektbol/
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 12:33
Előzmény: #69710  Peterbond
#69715
A korrupcióhoz is kettő fél kell legalább! Te a magyar kormányt azzal gyanúsítod, hogy felelőtlenül költekezik! Azzal nem foglalkozol (nem foglalkozhatsz?), hogy miért ad az UNIO mégis támogatást és nem követi a pénzek útját!?
-
 Ezért kell fenntartással fogadni az ilyen "hazugságot" gyártó strómanok mindent felülíró vélekedését, mert soha nem tudták még DOKUMENTUMOKKAL bizonyítani feltételezésen alapuló füllentéseiket! Neked gonosz az egész magyar társadalom, kivéve persze a sok gyevi bírót, akiknek a száma szerencsére elenyésző, 2%!
madxa 2017. 12. 14. 12:28
Előzmény: #69711  Peterbond
#69714
Rudod az a baj hogy ezt te igy FELTETELEZED de egy peldat nem tudtal hozni hogy ezek pl nemet osztrak vagy mas EU cegekre lettek volna irva."
.
Nem feltételezem,  pl a német politikus beismerte.
.
Szerinted egy EU támogatásból megvalósuló beruházáshoz az alapanyagokat beszerezhetnénk Kínából?
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 12:26
Előzmény: #69708  Vazsmegyei
#69713
"Szeretnék látni Dokumentumokat amelyekkel a Mészáros meggazdagodását és a közpénzek ellopását igazolni tudod!"
Ha megmutatod hol írtam róla.
madxa 2017. 12. 14. 12:25
Előzmény: #69710  Peterbond
#69712
"hogy a fideszes polgarmester mar a masodik faluban jatszitta el hogy EU penzen kozossegi hazat epitett de calojaban azt o magan vadaszhaznak hasznalja"
.
Amennyiben a falunak vadászházra lenne szüksége de arra nem ad az EU pénzt akkor nevezd közösségi háznak és úgy építsd meg.
.
Az EU folyamatosan MENEKÜLTEKKÉNT nevezi a migránsokat mert csak azokat tudja szolidáris alapon szétteríteni.
.
Remélem érzed a két eset közti hasonlóságot!
Peterbond 2017. 12. 14. 12:24
Előzmény: #69703  madxa
#69711
Rudod az a baj hogy ezt te igy FELTETELEZED de egy peldat nem tudtal hozni hogy ezek pl nemet osztrak vagy mas EU cegekre lettek volna irva. Ellenben az allami beszerzesi eljarasok felevel ahol ugy irjak ki a palyazatokat hogy ML cege feleljen meg csak ha meg nincs ilyen feltetel a szubjektiv pontozasnak adnak magas teret. Felsorolnad mely nemet cegek a legnagyobb beszallitok az ilyen epitkezeseknek? Esetleg a munkaerot is ok adjak? A cegek ( nem ritkan igen magas )  hasznarol meg ne is beszeljunk. Biztos visszafut valamennyi nemetorszagba is de mint mondtam ez olyan hogy adsz 100 forintott amibol en 20-30 az ugyis nalad koltok el. Akkor most o jart jol vagy te? Neked van 70 forintod amit masnal elkolthetsz es 30 forintnyi arud amit ingyen kaptal tole. Neki meg van 70 forint kiadasa es ingyen adott neked 30 forintnyi arut.
Peterbond 2017. 12. 14. 12:16
Előzmény: #69702  madxa
#69710
Amugy az nem tiszta hogy az EU ra fogod a szar elkolteset es a fidesz lopasokat. Az is az EU hibaja hogy a fideszes polgarmester mar a masodik faluban jatszitta el hogy EU penzen kozossegi hazat epitett de calojaban azt o magan vadaszhaznak hasznalja? Az eu kidolgozott egy rendszert ami messze nem tokeletes. De mi meg csak nem is javitani akarunk rajta hanem csak nyereszkedni es ellopni. Na ez a baj. Es ekkor te josz es azt mondod az EU a gonosz rossz bacsi ezert keresik szarra magukat fideszesek az EU penzeken rendes fejlesztesek helyett.
Peterbond 2017. 12. 14. 12:12
Előzmény: #69702  madxa
#69709
Latom megvan a tuti biznisz. Nyiss boltot es adj nekem 10.000 forintot. Es ird elo hogy 60% ban nalad kell elkoltsem. Total jo business hisz az EU is agyon keresi ezen magat. Szolj ha mehetek a penzert.
A nemet meg persze hogy ezt mondta. A lengyelek szoros kapcsolatban vannak es a lengyelek bunteteset ok is megereznek. Na de nem 1az 1 a kapcsolat. Ahogy az allami Afa bevetelek is megereznek ha feleznenk a nyugdijakat. Vagy ahogy az Opel Merci gyengebb eladasat megerzi a magyar GDP is akar.
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 12:12
Előzmény: #69704  Törölt felhasználó
#69708
Dokumentumban!? Mi vagy te aki össze vissza beszélsz, tőlem, tőlünk meg DOKUMENTUMOKAT követelsz! Normális!??
-
Szeretnék látni Dokumentumokat amelyekkel a Mészáros meggazdagodását és a közpénzek ellopását igazolni tudod! Gyerünk a DOKUMENTUMOKKAL! Ne csak másoktól követelj lehetetlent! Járj elő a jó példával!
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 11:49
Előzmény: #69702  madxa
#69707
Hát régen magasabb Terület ALAPU TÁMOGATÁSBAN KELLENE LENNÜNK ERRE A MAGYAR FÖLDRE
MIKROKLIMÁT TEKINTVE!!! 2004-ben EZT SE TUDTÁK KIHARCOLNI!!! NÉZD MEG A FRANCIÁKAT MENNYI
 OTT A TERÜLET TÁMOGATÁS!!! még hogy pántlikázott pénz...Mindig csak az írigykedés,,
Jelzem volt nyilvános LICIT A FÖLDEKRE!!! CSAK EGY A BAJ MIKOR PÉNZ ADNI KELL
TÖBB HELYRŐL AKÁR FÖLDRE SENKI MÉG AZ ÚJJÁT SE MOZGATA ÉRTE,,, nahát ez van,,,
Jaj hát mindent FÖLDET ELVÍTT a FIDESZ!!! ezt a legkönnyebb mondani!!!
Már el is jutottunk oda Úgye a vagyon tartja össze az embereket!!
Ellenzéknek mért nem jutott ez eszébe?!!! közösen összedobnak Földre...Inkább ingyen bérlet 25 évre!!
madxa 2017. 12. 14. 11:39
Előzmény: #69703  madxa
#69706
"Ma reggel újabb fázisához ért a Városliget parkrehabilitációja, elkezdték átültetni a fákat a Vakok Kertje mellett, az új sportpályák területén.
A gépek megérkeztek, ám három Ligetvédő “elfoglalta” azokat, így nem tudtak megindulni a munkálatok. Egyelőre patthelyzet alakult ki, ahogy a fenti fotón is látszik.
A rendőrség nagy erőkkel vonult fel, kisbuszokkal és autókkal érkeztek a helyszínre."
.
Minden gépnek van üzemóra  díja. Ameddig ők "használják" nekik kell kiszámlázni.
Joguk van tüntetni ezt senki sem vitatja a cég pedig szeretne dolgozni. Pénzt keresni.
Így senki érdeke nem sérül.
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 11:34
Előzmény: #69700  HPeter76
#69705
Adok én Nektek csinálok én nektek táblát úgye elfogadjátok azt azé csak lekellett rögzíteni!!
Hát én nem is tudom,hogy megy ez gyerekek kint van a mi jobbik táblánk KÖSZÖNJÜK MEG SIMICSKÁNAK!!
Áhhh csak úgyeszébe jutott oda tesz egy táblát!! áhh bajlódjonak Ők ezzel!! cgány munka már ez!!
Visszamenőleg megint nem gyártható  BIZONYLAT..Mindennek van egy akuális ídőpontja!!!
Legnagyobb baj az nem szerepel a jobbik költségvetésében!!!
Vannak erre a célra Adományként, Alapítványok megnevezve!!! Valamit csak úgy HÍVATKOZÁSI ALAP NÉLKÜL
elfogadni!!! Odarepül a HIRDETŐ TÁBLA...::)))
 
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 11:33
Előzmény: #69703  madxa
#69704
Igen, ilyesmire gondoltam. Csak nem felsorolás szerűen, hanem dokumentumban.
madxa 2017. 12. 14. 11:32
Előzmény: #69701  Törölt felhasználó
#69703
feltétel?
esetleg:
pl. olyan beszállítótól kell a szükséges mészkőlapot beszerezni amelyik cég legalább 5 EU tagállamban rendelkezik kirendeltséggel.
pl. a felhasznál segédanyagoknak rendelkezni kel az EU előírás szerinti xxxxxxx tanúsítvánnyal.
stb.
Minden területhez tudnak megfelelő útmutatót összeállítani!
És vannak azok a bizonyos irányelvek.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent HA:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
madxa 2017. 12. 14. 11:25
Előzmény: #69696  Peterbond
#69702
Jól írtad, pántlikázott pénz érkezik zömében.
.
A területalapú megint más kérdés.
Az JÁR és mindenkinek aki azon a területen tevékenykedik.
.
Igen, próbálják úgy lehívni ahogyan lehet.
Egyes kérdést az EU is "speciálisan" értelmez így a kormány is átvette ezt tőle!
Baj?
Inkább hagyjuk bent az az összeget?
.
Igen itt épül itt szépül minden, de jelenleg nem erre volna a legnagyobb szüksége az országnak!
.
Német politikus mondta:
.
"Azért nem jó megoldás a Lengyeleket pénzelvonással büntetni mert a nekik nyújtott támogatást Németországban költik el, ezzel magunkat büntetnénk"
.
nem a "habonyi agymosó fidesz" média szerint!!!!
Akkor mi nem tiszta az EU pénzek körül?
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 11:24
Előzmény: #69699  madxa
#69701
Komolyan érdekelne milyen feltételek vannak. Olyan sokat írtatok róla.
Bármilyen pályázathoz tartozó ilyen feltételek megfelelnének. Bárkitől.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek