Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 08. 20. 11:37
Előzmény: #61275  loliense
#61280
Oszt megcsinálta nektek Magyarországot! Megcsinálta Reagennek is az USAt! Most már bukhat az USA is!Nűem lesz aki Mr. Trumpot ledönthetné a trónról!
Vazsmegyei 2017. 08. 20. 11:01
Előzmény: #61274  ts3
#61279
Még mindig nem akarod megérteni a közpénzek elherdálásának a problémáját! A közpénzt amióta világ a világ, mindig magánszemélyek támogatására kellett költeni, hogy ezek a magánszemélyek újra teremtsék a közpénzt!
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 10:59
Előzmény: #61276  ts3
#61278
Szerintem működik a sorosozás, sőt, azóta a kevésbé IQ-s választók is úgy érzik, hogy összeállt nekik a kép.
Vazsmegyei 2017. 08. 20. 10:57
Előzmény: #61276  ts3
#61277
Működik a sorosozás, mindaddig, amíg el nem fogy a pénzük a Soros-alapítványoknak!
ts3 2017. 08. 20. 10:23
Előzmény: #61275  loliense
#61276
Szerintem már a sorosozás sem működik, ehhez már lehet, hogy nem volt köze finkelsteinnek
loliense 2017. 08. 20. 10:07
#61275
most mi lesz veled magyarország az a drága finkelstejnelvtárs is meghalt oszt,de kár érte
ts3 2017. 08. 18. 22:41
#61274
"Orvoshiány miatt bezárhat az esztergomi kórház szülészeteBezárás fenyegeti az esztergomi kórház szülészeti osztályát, ha sürgősen nem találnak orvost – hangzik el az RTL Híradó riportjában. Az RTL úgy tudja, az amúgy is létszámhiánnyal küzdő osztályon felmondott egy orvos, majd a vezető főorvos is, és ha nem találnak helyette valakit, bezárhatják az osztályt. Az Egészségügyi Ellátó Központ adatai szerint a kórház szülészeti osztályán csak 2 szakorvos dolgozik teljes állásban. A híradó kérdéseire a kórház főigazgatója és az Egészségügyi Ellátó Központ is csak annyit közölt, hogy az ellátás zavartalan. Pedig a kórház honlapja szerint sürgősen keresnek osztályvezető főorvost a szülészetre.Az orvoshiány egyre nagyobb probléma országszerte, több osztályon úgy oldják meg az orvoshiányt, hogy más szakképesítésű orvost vesznek fel, hogy legalább darabra meglegyen a létszám, de sok helyen már ez sem jön össze. (RTL)" Stadionok helyet az az ovosok fizetésére kellen a közpénzt költeni.
madxa 2017. 08. 17. 09:00
Előzmény: #61272  madxa
#61273
Lincshangulat a gázolás után - Roma vezető tanácsolta a sofőrnek, hogy hajtson elFejvesztve menekült el a baleset helyszínéről az a gépkocsi vezető, aki a kialakult lincshangulatban hagyta ott kétéves áldozatát Ópályiban. Hiába fékezett, nem tudta elkerülni a bajt a sofőr.Szebasztián játék közben szaladt váratlanul az úttestre és métereket repült az ütközés után - közölte a Hír TV. A helyiek rögtön körbevették a sofőrt, de mint kiderült, nem cserbenhagyásról volt. Az egyik tanú, a helyi roma önkormányzat tagja Máté Sándor nyilatkozta a Blikknek, hogy ő küldte el a sofőrt,nem akarta, hogy újra megtörténjen az olaszliszkai tragédia, amikor a dühös rokonok halálra verték a vétlen autóst.Szebasztiánt életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. Édesanyja elmondta, szerdán levették a gépekről, de még így sem tudnak semmi biztosat állapotáról.atv.hu
madxa 2017. 08. 16. 05:14
#61272
Lelőtték a magyar utasszállítót? Vujity Tvrtko felkavaró interjújaMáig nem zárult le megnyugtatóan a Malév 1975. őszén lezuhant Budapest-Bejrút járatának ügye. Mit szállított a gép? Kik ültek rajta? Lelőtték? Mi lett az áldozatok holttesteivel? Németh László felesége is ott volt a fedélzeten. Az Angliában élő férfi pénzt és időt nem kímélve próbálta meg kideríteni az igazságot. Vujity Tvrtkónak elmesélte, mire jutott. A TU-154-es tizenegy magyar és közel ötven külföldi állampolgárral veszett a tengerbe 42 éve, máig tisztázatlan okok miatt. Sokan úgy gondolják, lelőtték az utasszállítót. Dr. Németh László fiatal feleségét veszítette el a gépen, majd hatalmas összegeket költött nyomozásra. Vele készített interjút az angliai Plymouthban Vujity Tvrtko, a beszélgetést pedig élőben közvetítette a Facebook-oldalán. „Ez a világ légiközlekedésének egyik legnagyobb olyan katasztrófája, amelyet sosem vizsgáltak komolyan.Amelyről ma sem tudjuk, hogy mi történt pontosan. Az áldozatok halálát nagy valószínűséggel nem baleset, hanem terrorakció okozta” – emlékezetett az ATV műsorvezetője. Interjúalanyáról pedig közölte: Németh László Anglia egyik legmegbecsültebb polgára, a brit kosárlabda-válogatott volt szövetségi kapitánya.atv.hu
Oszo 2017. 08. 14. 07:52
Előzmény: #61270  pitcairn2
#61271
Neked mindenesetre nem sikerült igazolni az állításodat.
pitcairn2 2017. 08. 13. 23:41
Előzmény: #61269  Oszo
#61270
nem sokat számít, hogy osztod vagy nem, aki egy cseppet logikusan gondolkodik és némi oktatástörténeti kitekintéssel rendelkezik az pillanatok alatt belátja az alábbi állítás igazát
Oszo 2017. 08. 13. 23:07
Előzmény: #61268  pitcairn2
#61269
Millió-egyszer is leírhatod, ha ez a te véleményed, én meg majd eldöntöm, hogy osztom, vagy nem. (nem) De te bizonyítani is akarod mégpedig olyan -szerintem- légből kapott gondolatmenetekkel, amik minimum magyarázatra szorulnak. Amit mondasz, azt értem, értettem korábban is, az indoklásaid azok, amik minimum zavarosak, de inkább ostobaságok. (gyanítom, hogy szerinted is, mert különben kifejtetted volna őket.)
pitcairn2 2017. 08. 13. 18:39
Előzmény: #61263  Oszo
#61268
milliószor leírtam már, de azért megismétlem: a közoktatás nem az egyéni képességek kibontakoztatásáról szól hanem a társadalom fölötti kontrollról ha ezt az egyszerű igazságot megérted akkor többé nem lesznek illúzióid a közoktatással kapcsolatban
Phylaxa 2017. 08. 13. 18:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#61267
A svéd modellt tudom leírni. A következő (semmi meglepetés): 9 osztályos általános, utána gimnázium. A gimiben két irány van. Az egyik az egyetemre felkészítő, a másik a szakma. A hátránya szerintem, hogyha valaki amellett, hogy a szakmait választja útközben meggondolja magát, akkor nem tudom, hogy válthat-e és ha igen hogyan. Ezért jobb a szakközép+ egyetem vonal szerintem. Hááát, hogy az átkosban jobb volt a felosztás, abban biztos vagyok. Már eleve a választási lehetőség több volt. Aki csak szakmát akart, az elment szakmunkásba, aki bizonytalan volt, az elment szakközépbe, aki pedig biztos volt benne, hogy továbbtanul, az gimibe. Ennél jobbat még nem láttam. :)
bigyula 2017. 08. 13. 17:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#61266
"Akkor ez a rendszer volt a működőképes modell" Akkor Orbán és a fityesz miért ügyködött a lebontásán? Kárba veszett 28 év miattuk...
hatosa 2017. 08. 13. 15:57
Törölt hozzászólás
#61265
Oszo 2017. 08. 13. 15:55
Előzmény: #61261  pitcairn2
#61264
Tehát ha polihisztorrá szeretnénk válni, célszerű távol tartani magunkat az egyetemtől, mert egy embernek már sikerült! Értem.
Oszo 2017. 08. 13. 15:53
Előzmény: #61256  pitcairn2
#61263
Hát ezt én nem tudhatom, én semmilyen társadalomtudományi kart nem végeztem, míg -ezek szerint te igen. Amúgy meg hihetetlenül kevered a szezont a fazonnal... Megkérdezném, hogy a felsőfokú képzés általad vázolt hiányosságaiból hogyan következik a társadalmi mobilitás csökkenése, de még arra sem kaptam választ, hogy a fogorvos zseni története hogyan bizonyítja az egyetemi képzések piacképtelenségét, -szóval nem kérdezem.
Phylaxa 2017. 08. 13. 14:51
Előzmény: #61249  Törölt felhasználó
#61262
Hát az OKJ az valóban egy érdekes dolog. A piac nem díjazza, mégis csinálják. Ez pont ellentétben áll a duális képzéssel céljával egyébként. Én továbbra is a gimi+egyetem vagy a szakközép vagy a szakközép+egyetem lehetőségeket látom értelmesnek. A szakközép pedig felőlem lehet szakmunkásképző, vagy szakközép vagy technikum. :)
pitcairn2 2017. 08. 13. 14:25
Előzmény: #61254  Oszo
#61261
és miután leleplezték a mi derék ex-ÁVH-s álfogorvosunkat az angol nyelvű szépirodalom területén kamatoztatta tehetségét:) TIBOR TIMOTHY VAJDA link

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek