Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 20:03
Előzmény: #46539  Csakisazigazat
#46540
Eldöntötték magukban ,hogy nincs mi után nyomozni ,miközben tudták,ha elindul a nyomozás ,akkor lesz indok és bizonyíték az amerikai oldalról,téged meg etetnek a sz@rral ,amit te nyelsz is ahogy kell!Tudom szerintetek Hernádi is ártatlan volt ,a Horvátok meg hazudgáltak.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 20:00
Előzmény: #46537  csendben
#46539
Épp ez az ,hogy nem tettek semmit!
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 20:00
Előzmény: #46537  csendben
#46538
Facebook-os, DK-s oldalról:"Szigetvári Viktor felszólítja Polt Péter legfőbb ügyészt, hogy hagyjon föl azzal, hogy hülyének nézi a magyarokat, alibizik és bűnsegédként viselkedik a kitiltási ügyben! Indítson nyomozást, és úgy szerezze be a szükséges információkat az amerikai ügyészségtől!
További részletek: link
Oszd meg, hogy mindenki megtudja: a legfőbb ügyész nem végzi a dolgát!
Szigetvári Viktor felszólítja Polt Péter legfőbb ügyészt, hogy hagyjon föl azzal, hogy hülyének nézi a magyarokat, alibizik és bűnsegédként viselkedik a kitiltási ügyben! Indítson nyomozást, és úgy szerezze be a szükséges információkat az amerikai ügyészségtől! További részletek: link Oszd meg, hogy mindenki megtudja: a legfőbb ügyész nem végzi a dolgát!"
Akkor ez kamu ugye?
csendben 2014. 11. 27. 19:54
Előzmény: #46535  Csakisazigazat
#46537
"a legfőbb ügyészség nem következetesen járt el az ügyben"

Alapvető tévedésben vagy:
maximálisan következetesek voltak! (nem tettek semmit,hacsak a nyomok eltüntetésében nem segédkeztek...)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 19:51
Előzmény: #46530  pampa
#46536
Erre egy válasz:menj csak be a Parlamentbe zsebredugott kézzel ha nem ismernek az őrök ,nézd meg mi fog történni.Most ugyanezt nézd meg Orbánnal.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 27. 19:49
Előzmény: #46533  Oszo
#46535
USA nagyon jól tudja hogy sárosak,még akkor is ha eddig nem tudták.Az egész NAV-os korrupciós ügy bűzlött onnantól kezdve,hogy a legfőbb ügyészség nem következetesen járt el az ügyben ,hanem még a mai napig úgymond nem történt semmi.Nem baj ,itt mindenki hülye és aljas az egész világban,csak ORSÓS és a pártja rendes meg az aranyos!
csendben 2014. 11. 27. 19:45
Előzmény: #46530  pampa
#46534
"Amennyiben megvádolná a magyar kormány az USA adóhivatalának elnökét azzal, hogy korrupt és megtiltanák neki, hogy beutazzon Magyarországra",rajtunk röhögne az egész világ!

(mint ahogy én is az ilyen mondásokon!)
Oszo 2014. 11. 27. 19:37
Előzmény: #46530  pampa
#46533
Ezt az amcsiknak kell eldönteni, ugyanis csak őket érinti. Csak szólok, hogy a magyar NAV elnöknek nem azért kell lemondania, mert az usákok kitiltották, hanem azért, mert mikor egy fidesz közeli újság kiszivárogtatta, hogy hogyan járt, akkor titkolózott, hazudozott, az ügyvivővel szemben elképesztően inkompetensen viselkedett, és mert az azóta nyilvánosságra került dokumentumok fényében még valószínűbb, hogy sáros. Igazad van, még nem mondták ki a bűnösségét, de nem is azt várja senki, hogy üljön be egy börtönbe, hanem azt, hogy mondjon le, mert ezek után a jelenléte egy olyan intézmény élén mint a NAV, akkor is káros, ha ártatlan.
Phylaxa 2014. 11. 27. 19:05
Előzmény: #46525  Törölt felhasználó
#46532
Van egy érvéyes útleveled és repülőjegyed és még vízum sem kell. Megérkezel az USA-ba és megállsz az útlevélellenőrzésnél.

Az ott szolgálatot teljesítő személy pedig közli veled, hogy sajnos nem léphetsz be az Államok területére és jó utat vissza! Rém udvariasan.

Nos én ezt a verziót egy olyan embertől hallottam, akinek el is hiszem. Ez az Egyesült Államok ma is létező törvénye. Ennyi.

Bizonygatni.... ez valami vicc gondolom. :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 18:44
Előzmény: #46530  pampa
#46531
Amennyiben

- az adóhivatal egy hétvége alatt kivizsgál egy szövevényes ügyet (ehhez hasonló hintáztatott rendszer feldolgozásán egyébként hónapokig dolgoztak az adóhivatal, vámosok és fbi)

- a botrány idején fogja és elutazik nyaralni

- hosszú ideig nem válaszol, aztán "mozit" rendez (más kérdés, hogy beégette magát, mert az a hülye ügyvivő szóbaállt vele, pedig direkt hivatlanul érkezett)

stb.

, akkor igen!
Sőt, ha ilyen előfordulna, akkor várhatólag le is mondana.
pampa 2014. 11. 27. 18:36
Előzmény: #46528  Oszo
#46530
Csak egy sima kérdés.
Amennyiben megvádolná a magyar kormány az USA adóhivatalának elnökét azzal, hogy korrupt és megtiltanák neki, hogy beutazzon Magyarországra... le kellene őt váltani? Esetleg le kellene mondania?

Valaki válaszol?
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 17:20
Előzmény: #46528  Oszo
#46529
"mert nincs hitelt érdemlő, minden kétséget kizáró bizonyítéka a feljelentőnek"

Valamint: csak akkor bizonyított hitelt érdemlően, ha a bíróság már kimondta.

Így ezzel az ördögi körrel el is felejthetjük az ügyet. :DDD

(Nem mellesleg nem a feljelentőnek kell/lehet bizonyítania... így eleve esélye sincs bizonyítani még, ha végzi is a hatóság dolgát. Más kérdés persze, hogy pl. egy eljárás alá vont személy végezheti a hatóság dolgát és bizonyíthatja az ártatlanságát.)
Oszo 2014. 11. 27. 17:13
Előzmény: #46527  Törölt felhasználó
#46528
Hát persze, csak a fidesz fanok kapaszkodnak ebbe a baromságba, hogy "mera zártatlanság vélelme.." de a legjobban az tetszik, mikor jogvégzett ember érvel azzal, hogy azért nincs vizsgálat, mert nincs hitelt érdemlő, minden kétséget kizáró bizonyítéka a feljelentőnek. (Gondolom, mikor mszp-s vezetőket vittek vezetőszáron előzetesbe, hogy aztán a bíróság sok év nyomozás után elengedje őket, vagy valami szarért 10 perc sarokba állással büntesse meg, akkor hegyekben álltak a bizonyítékok!)
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 17:01
Előzmény: #46522  Oszo
#46527
Sőt, itt ugye, ha igazak a hírek, nem az van, hogy nincs bizonyíték, hanem az, hogy van bizonyíték, csak szándékosan tesznek rá, hogy ne kelljen elítélni embereket.

Ráadásul érdekességek és ellentmondások vannak a kommunikációban
- cégek tucatjain átmenő csalás kinyomozása egy hétvége alatt (mindenki tudja, hogy lehetetlen - miért mondják ez?)
- ha az a kérdés, hogy miért nem nyomoznak, akkor előkerül, hogy állítólag már gyanúsított is van.
- másnak, ezzel ellentmondóan előhozzák a "bizonyítékot", hogy nem történt semmi
hogy csak néhányat említsek.

Nem véletlen, hogy a m.e. nem elégedett az ilyen kommunikációkkal.
CMOTDilbert 2014. 11. 27. 17:01
Előzmény: #46521  pampa
#46526
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:56
Előzmény: #46521  pampa
#46525
Nálunk is kitiltottak már nácikat (bírósági ítélet nélkül), sőt még emigránsokat is (ami meg még nem is bűn /erkölcsileg/).

Szóval minden ország maga dönti el, hogy kit nem enged be.

Az meg egy másik kérdés, hogy nem kell bírósági ítélet ahhoz, hogy valakiről azt lehessen állítani, hogy korrupt.
Ráadásul az, hogy pl. egy velejéig korrupt rendszerben valakit nem hajlandóak még csak bíróságra vinni sem korrupcióért, az nem azt jelenti, hogy nem korrupt, sőt!

A megoldás az, hogy perelni kell!
Amerikában ezzel nagy pénzt lehet kaszálni, mégsem teszik meg a kitiltottak, miért?

A válasz lehet, hogy egyszerű: nem hülyék, hogy bíróságra kerüljön az ügy... ugyanis így (ha bűnösök) magyar belügy, amit úgy tusolnak el, ahogy akarnak, úgy pedig amerikai üggyé válik... és ott garantáltan nem fogják.eltusolni
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:25
Előzmény: #46523  loliense
#46524
Nem értem, miért nyomod ezt, pláne miért ilyen stílusban. Kíváncsi voltam a véleményedre, és leírtam az enyémet, ennyi történt.
loliense 2014. 11. 27. 16:22
Előzmény: #46520  Törölt felhasználó
#46523
Hagyjuk már a kamu kérdésed,már rögtön meg is vitattad magaddal az összes lehetőséget,mielőtt bármit is válaszoltam volna,-beszarok rajtad!

faszom kíváncsi erre a belébeszélésbe
Oszo 2014. 11. 27. 16:06
Előzmény: #46521  pampa
#46522
Pampa! Ha te tanúk nélkül megzsarolsz engem, hogy kiirtod a családomat, ha nem adom neked az aranyórámat, ezzel én nem mehetek bíróságra, mert nem tudom bizonyítani, -esetleg nem is akarom,- de azért még tudhatom, hogy te vagy a zsaroló!
pampa 2014. 11. 27. 15:55
Előzmény: #46518  Törölt felhasználó
#46521
Lényegtelen, ezt elmondta:

" hogy mit csináljon ezekkel a korrupt személyekkel"

Nem szerepel benne, hogy FELTÉTELEZHETŐEN, GYANÚ SZERINT, VALÓSZÍNŰLEG, stb...
Korruptak,kitiltották őket.
Ezek tények.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek