Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2013. 03. 17. 17:54
Előzmény: #38239  Törölt felhasználó
#38240
Nem értettem félre! :-)
Ez nem a Hotel Hilton étterme,hanem egy lepukkant kifőzde,ahol a felsorolt menükből választhatsz!(a homárról meg ábrándozhatsz!)
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 17:50
Előzmény: #38238  csendben
#38239
Félre érted. Akármennyire is fáj szembenézni, a vezetők a nép organikus testéből vannak választva.Ergo, csodákra nem lehet számítani. Viszont van olyan , mint a relatív legkevésbé rossz megoldás.
Mondjuk nézzünk meg átlagos Magyar mesterember típusokat. Az elenyésző kisebbség más kategória, nekik tisztelet.
Rosszul dolgozik , pontatlan, lehúz
Rosszul dolgozik , lehúz
Jól dolgozik, de lehúz
Nem egy leányálom egyik sem, de mégsem mindegy, melyikbe esel bele.

Ja, az "álom kategória " ,jól dolgozik, pontos, nem húz le , mesteremberben ritkán ugyan, de létezik, politikusban ki van csukva. / mesterember helyet bármilyen foglalkozásúra igazak a fokozatok és arányok/
csendben 2013. 03. 17. 17:29
Előzmény: #38237  Törölt felhasználó
#38238
Viszont 2014 ben azok döntenek, akik most hallgatnak, fontolgatnak, ők most a legfontosabbak .
Attól,hogy sokat gondolkozol,az étlap még nem változik: rendelhetsz: "A","B","C","Vega" menüt.
Slussz!
A fene nagy "jó ízlés"-sel húzhatod a szádat,legfeljebb éhes maradsz! :-)
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 17:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#38237
Magam részéről nem mindenkit kritizálok.
Bár nem rózsás a helyzet, a semmiből nem lesz semmi, így nem hiábavaló a vélemény alkotás. Felesleges Mesterházi, Orbán, vagy éppen Vona hívőknek érvelni, a fent nevezett urak hívői éppen elég elvakultak , mi mással lehetne magyarázni a kutya rossz ízlésüket. Viszont 2014 ben azok döntenek, akik most hallgatnak, fontolgatnak, ők most a legfontosabbak .
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 16:32
Törölt hozzászólás
#38236
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 15:37
Előzmény: #38233  Törölt felhasználó
#38235
Mennyire értelmetlen, mocskos képmutató dolog, határon túli magyarok szavazzanak arra, hogy kik legyen kormányon Magyarországon. Nem Hargitáról kéne az e tekintetben tudatlanoknak segíteni a Magyar politikai hatalmat, hanem erre alkalmas politikai hatalomnak kéne okosan , hasznosan segíteni a Hargitai /is /
magyaroknak.
loliense 2013. 03. 17. 15:30
Előzmény: #38231  _pampa
#38234
Hát nem neked válaszoltam,mért kérdezed?

Naaa,ne légy már ilyen sértődős,inkább írd,melyik fogalmakkal nem vagyok tisztában!
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 15:21
Előzmény: #38227  mondoka
#38233
A vallás már meg van alapítva, a neve FIDESZ.

Pár éve egy mellettünk lévő országban is voltam bejelentett munkavállaló ( itthon is státuszban voltam, itthon fizettem az adót és a kinti kereset után is a különbözetet is itthon fizettem be), magyar rendszámú kocsival jártam ennek ellenére mindig.
Ha már magyar tulajdonú a cég én és még néhányan azt gondoltuk tehetünk valamit a kintiekért. Ez az jelentette hogy valahogy mindig csak kinti magyar felelt meg a felvételi kritériumoknak. Valójában csak ezzel lehetne segíteni a kintieken. Idióta masirozással hangulatkeltéssel, ( amit a jobbik féle idióták is csinálnak !) csak rontani lehet a helyzeten. Aki masirozgat az legfeljebb egy-két napot van kint és utána képmutatóan büszkén hazahúzza a belét és megint ugat kifele. Ezzel mit segít a kintieken? Kinek ad vele munkát, megélhetést az otthonában? Hangulatkeltéssel masirozással nem fog megmaradni magyarság nyelvében kultúrájában a honfoglaláskori magyar szállásterületeken.
Ne pofázni kell hanem adni kell a kintieknek munkát, csak előbb itthon is kellene munkahelyeket teremteni és nem közmunka bohockodással színezgetni a statisztikákat!
_pampa 2013. 03. 17. 15:20
Előzmény: #38230  Törölt felhasználó
#38232
És kit szavazol meg helyettük? Erről beszéltünk a napokban.

Sajnos ott tartunk mint annak a bizonyos eperfának a lakói.Hiába zavarod el róla a verebeket visszaülnek,igaz nem ugyanazon ágra.....
_pampa 2013. 03. 17. 15:17
Előzmény: #38229  loliense
#38231
Én vagyok sötét? Részemről ennyi, azzal aki alapvető fogalmakkal sincs tisztában fölösleges vitázni.
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 15:07
Előzmény: #38228  _pampa
#38230
Nekem jobb ötletem van. Én inkább nem hagyom békén őket és 2014-ben elmegyek szavazni (2010-ben nem voltam mint ahogy tényleges jó érzésű csendes többség sem)
Így a jelenlegi rezsim is megy maszop szadezs után a levesbe.
Ja nem is kell helyettük semmilyen párt. Én megelégszem egy politika mentes ad-hoc szakmai kormánnyal is.
(Segítek pl olyannal amiben pl. nem tűrnek meg egy eltolcsit vagy simlis belügyért stb. )
loliense 2013. 03. 17. 14:39
Előzmény: #38228  _pampa
#38229
Hát talán azért,mert mindent szétbasznak az országban!
Ez a te és néhány hasonló bamba kormánya,tényleg nem az enyém,semmi közöm hozzájuk!!!

Persze értem én,-hogy az a központi utasítás, ne a szemünknek, körülményeinknek,tapasztalatainknak higgyünk,ne kritizáljunk semmit,-de én már csak ilyen régimódi vagyok és ezeknek hiszek és önálló véleményt formálok!!!

Adófizetőként,állampolgárként,majd csendben eszem a szart amit elémtesznek és bólogatok mindenre addig is, míg végre kormányt alakíthatok!!!

Bamba!
Valamelyik nap olvastam,valahol azt írtad"azon gondolkoztam",nagyon éreztem,hogy ez erős túlzás volt tőled,most már tudom is,nagyon sötét vagy!!!

Ámen

_pampa 2013. 03. 17. 14:22
Előzmény: #38221  loliense
#38228
" gondol a patkány kormányodról,"

Te hol élsz? Külföldön? Akkor miért kritizálod ilyen bőszen a magyar kormányt?
Szerintem foglalkozzál a saját kormányod tevékenységével a miénket pedig hagyd békén!
Érhető?
mondoka 2013. 03. 17. 14:17
Előzmény: #38225  Törölt felhasználó
#38227
Azok sokmindenért felelnek, de azért ami az iskolásokkal történt nem.
Aki szerint igen az alapítson vallást, mert már ez az a kategória.
loliense 2013. 03. 17. 14:14
Előzmény: #38225  Törölt felhasználó
#38226
Kijelentem,Ők nem hibásak,-csak szimplán AUTISTÁK!!!
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 14:08
Előzmény: #38224  _pampa
#38225
Nem orbán felel mindenért. Hanem azok akik mindent elhittek , hisznek neki.
_pampa 2013. 03. 17. 14:02
Előzmény: #38222  mondoka
#38224
Hagyd már a fenébe,nem veszed észre, hogy "Orbánfóbiában" szenved. Gyógyíthatatlan.

1. Orbán a felelős mindenért.
2. Amennyiben mégsem akkor az első pont lép életbe.

Ilyen hozzáállás mellett fölösleges minden vita.
loliense 2013. 03. 17. 13:57
Előzmény: #38222  mondoka
#38223
És miért kéne azt tudniuk,ami tényleg nincs???(magyar alkotmányosság)
És a cideszt is miért kéne ismerniük?

De komolyan, te most időalagútba kerültél,-vagy másnak akartál írni,mert azt sem értem miket kérdezel és miért?!

mondoka 2013. 03. 17. 13:50
Előzmény: #38221  loliense
#38222
Az ukrán nacionalisták azt sem tudják hogy van olyan hogy magyar alkotmányosság, meg hogy a Fidesz mifánterem.

Ennek semmi köze ahoz ami történt.
loliense 2013. 03. 17. 13:36
Előzmény: #38212  _pampa
#38221
Bamba!

Te elolvastad,amit bemásoltál?

Azt orditozták az ukrán nacionalisták a magyaroknak,hogy: „fasiszta, imperialista, náci magyarok”!!!

Ezek a szerencsétlen gyerekek kapták arcukba azt,-amit az összes szomszédunk gondol a patkány kormányodról,intézkedéseikről a
megbolondúlt ellenségeskedő,leszakadó országunkról!!!

És majd minden egyszerű magyar túrista is sajnos ezzel fog szembesülni nem sokára,ha egy szomszédos országban kiderűl róla,hogy honnan jött!!!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek