Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 18:59
#25160
Első lépésben börtönök épülnek, a politikai ellenfeleknek, második lépésben külön táborok a szimpatizánsoknak, aztán jönnek a nemzetiségek, majd ha már mind el van különítve jönnek a kopaszok, a kövérek, magasak és végül csak olyan maradhat aki, 1,65 cm őszes barna hajú és felcsúti születésű.
Új világrend?
watson
watson 2010. 08. 30. 18:14
Előzmény: #25157  mondoka
#25159
"Orbán Viktor újra új világrendről beszél. Meg olyanokról hogy már a diploma helyett az éretségi bzonyítványt is nyelvvizsgához kellene kötni. Nehéz erre mit mondani. Jó is rossz is. "

Ha csak azt elérné, hogy minden cingó gyerek iskolába járjon, ne kelljen mindenáron együtt tanuljanak a gyenge szellemi képességüek a többiekkel, és bevezetnék, hogy a tanároknak ne mondhasson ellent se a gyerek se a szülő, max az igazgató, már akkor boldogok lehetnénk. Talán nem a Rektorok kalpjának szinével kéne foglalkozni ;)
szivacs
szivacs 2010. 08. 30. 16:58
Előzmény: #25157  mondoka
#25158
új világrend?
link
mondoka 2010. 08. 30. 16:17
Előzmény: #25155  Törölt felhasználó
#25157
Orbán Viktor újra új világrendről beszél. Meg olyanokról hogy már a diploma helyett az éretségi bzonyítványt is nyelvvizsgához kellene kötni.
Nehéz erre mit mondani. Jó is rossz is. Nyelvérzéke nincs mindenkinek.
Ezt elérni olyan tanulókkal akik még a szövegértéssel is csak kínlódnak...
Ha ezt mégis képes lenne elérni ő lenne 1.István a hajcsár. Persze meglenne az eredménye valószínűleg. Gazdaség fel, +beolvadni kész globalizált tömeg jönne létre.
Én már csak maradok Koppány pártján. Ez van.
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 16:11
Előzmény: #25155  Törölt felhasználó
#25156
Bértollnok úr!!!!

Divat még hagyózni? link

Vagy most mély hallgatás van az előző tolvaj rezsim minden bűnéről és csak a fityesz van szídva?

Hehe...
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 14:54
Előzmény: #25148  tokos.
#25155
szerinted miért van már csak viktor és kövér a fidesz élmezőnyben? úgy tűnik, még mindig nem érted a vezéred káder politikáját. talán majd akkor világos lesz, ha nem shmittpalit, hanem overdos-t nevezi ki közt. elnüknek.

Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 14:44
Törölt hozzászólás
#25154
watson
watson 2010. 08. 30. 14:30
Előzmény: #25148  tokos.
#25153
hehe, fogalmazzunk inkább úgy hogy a szocik nem szeretik az ellenvéleményt és akkor helyben vagyunk. Én a fideszt is szocinak tartom ;)

kretének, akik az önálló és alkotó véleményt nem szeretik.
Azért mégis kiemelendő hogy nem kifejezetten ellenvéleményről, hanem önálló véleményről beszélek.

pl. ha egy képviselő felvet egy problémát akkor az nem ellenvélemény, de mégis attól függ hogy felvetheti-e hogy a pártja alakított-e ki abban véleményt és az alkalmazkodik-e a párt véleményhez.

Mondhassa már egy képviselő pl azt hogy környezetszennyezőbb az "energiatakarékos"-nak mondott izzó, vagy mondhassa hogy fontosabb a magántulajdon védelme mint a megélhetési bűnözés vagy akármi, és azt szakmailag döntsék el ne pedig párttitkárok vagy őszentsége OV döntésével!
Milyen önálló véleménye lehet pl. Schmidtnek aki egy több-száz oldalas média törvényt a postázás után néhány óra múlva aláír??? ;)
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 14:30
Előzmény: #25132  Törölt felhasználó
#25152
Ha nem félteném magam, hemperegnék a röhögéstől... Ezt íratják veled ugye?
Az előző ciklusban Táncos Feri demokrata módon, a nép érdekében (nehogy felelőtlenül elszórják a pénzt) inkább olyan törvényeket és intézkedéseket hozott, hogy a haveroknak, multiknak legyen mit zsebbe aprítaniuk, és mielőtt döntött volna megkérdezett mindenkit (jó lesz így Fecó - na nézzük a zsebeinket) csillogó szemmel meghozta a "demokratikus" döntéseket...
Nem Viktorvédő vagyok, de ha a kutya megharap, már azért is az Orbándiktatúra a felelős... Ti ezt úgy olvassátok valahol, vagy sokat nézitek az ATV-t, egyedül nem lehettek ilyen korlátosak...
Érkekelne kinek dolgoztok? Mit fizetnek?
Mert jópénzért valakik az anyukájukat is áruba bocsátanák...
Amúgy meg a "rendszer" működik tovább, kisebb nagyobb eltérésekkel, mindegy ki ül a bakon, csak valaki legalább látszatosan próbál ellenszegülni, az előzőek meg előre nyaltak, hogy még "demokratábbak" legyenek.
Van aki lát, van aki vak, és van aki bérben hazudik, válasszátok ki melyik csoportban vagytok...

Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 14:27
Előzmény: #25137  mondoka
#25151
mondoka 2010. 08. 30. 14:21
Előzmény: #25148  tokos.
#25150
Ezekből látszik hogy mégis mennyivel jobb lenne egyénekre, tallentumokra szavazni ,és nem pártokra. Aztán ők akik bejutnak szervezzenek nemzeti egységkormányt. Így e mögött egységesen fel tudna sorakozni a nemzet.
De ha még mindig hülyék lennének ezek, akkor az már egyértelműen miránk szállana, és azt mutatná meg hogy mi magunk is hülyék vagyunk.
Egy dologban azért biztosak lehetnénk: -egy ilyen társulat azért tehetségesebb lenne minden eddigi előzőnél.
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 13:49
Előzmény: #25148  tokos.
#25149
Ezért zsugorodtak herényi méretűvé.
Jut eszembe, herényi megint a csótányirtó-businessben fog elhelyezkedni?
Vagy Habsburg tovább alkalmazza, mint meggyőződéses magyarellenes figurát?
tokos. 2010. 08. 30. 13:42
Előzmény: #25147  watson
#25148
A szocik sem nagyon szerették az ellenvéleményt. Talán a szadesznél volt ilyesmi, legalábbis a parlamentben, mert a nekik nem tetsző helyi szervezeteket annak idején még ők is likvidálták a pártból. Az MDF is kivágta a rebelliseket, akiknek ellenvéleményük mert lenni Ibolyával szemben.
watson
watson 2010. 08. 30. 13:38
Előzmény: #25143  tokos.
#25147
"Egy fideszes ismerősöm amúgy azt mondta, hogy alig találnak írástudó embert, aki beül a parlamentbe, és naphosszat nyomkodja a gombokat. " :)))

Ez egy paradoxon. Aki írástudó annak nagy valószínűséggel van önálló véleménye, O.V. viszont olyan gombnyomkodóket szeretne akinek meg nincs (lásd ilyen köztársasági elnököt is sikerült találni akit még polgármesternek is alkalmatlannak találtak a Bp-iek :))).

Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 13:33
Előzmény: #25145  tokos.
#25146
Igen, emlékszem rá.
Dermesztő volt. Először nem tudtam sírjak, vagy nevessek...
:DD
tokos. 2010. 08. 30. 13:29
Előzmény: #25144  Törölt felhasználó
#25145
Volt egy klip az MDF-es jelöltekről annak idején, aki esetleg emlékszik rá...

Persze valszeg a többi sem különb, csak azok nem kerültek szépen egy csokorba, mint ők.
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 13:19
Előzmény: #25143  tokos.
#25144
:)
Mondjuk annyit is ér (sajnos) az egész Parlamenti díszes kompánia.
tokos. 2010. 08. 30. 13:15
Előzmény: #25142  Törölt felhasználó
#25143
Valszeg ez van. Egy fideszes ismerősöm amúgy azt mondta, hogy alig találnak írástudó embert, aki beül a parlamentbe, és naphosszat nyomkodja a gombokat.
Törölt felhasználó 2010. 08. 30. 13:08
Előzmény: #25141  tokos.
#25142
Igen, azért írtam, hogy ez egyfajta "bevett szokás" lehet a "politikai elit" soraiban.
Csak én konkrétan ezt ismerem.
(Ahol a libás, v. a böszme blogger "első" ember lehetett, ott meg pláne feltételezhető az "ilyesmi".
tokos. 2010. 08. 30. 13:02
Előzmény: #25140  Törölt felhasználó
#25141
Én a szociknál hallottam hasonlót. Az 1 misi amúgy nem sok, én a szoci esetben 5-ről hallottam.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók