Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:47
Előzmény: #23977  tokos.
#23980
Persze hogy érdekel,-hiszen te is megkattantál és elkeseredtél a primitív korlátoltságod egyenes következményeként.

Igazából csak téged szarlak le, a többi ősmagyart szeretem és tisztelem őket,tőlük nem lopok semmit,nem élősködöm rajtuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:45
Előzmény: #23978  pampa
#23979
"Sajnos az a helyes ami a törvény szerint történik."

Érdekes. A kerítéses esetnél nem ezt írtad...

Ez a te ellentmondásod. A korábbi esetekben a szerint véleményeztél, ami szerinted helyes, most meg törvénnyel jössz (miközben a körülményeket nem is ismered).

Erre írta fretek, aztán én is, hogy nyilván az a baj, hogy nem mindegy, melyik oldalon állsz (ill. melyik oldallal azonosulsz).

A múltkor szegény uborkás bácsi volt, ezért megérdemelte még a halált is az uborkatolvaj (meghalt volna egy gyerek is, aki nem is akart lopni esetleg), a bácsi jogosan védte tulajdonát. Most meg szegény vegyszerrel támadó, nem votl joga a családnak agyonverni.

Mindkettőt te írtad. És még most sem érted az ellentmondást.
pampa 2010. 05. 25. 16:36
Előzmény: #23975  Törölt felhasználó
#23978
Sajnos az a helyes ami a törvény szerint történik.

Szabad fegyverviselést!
tokos. 2010. 05. 25. 16:34
Előzmény: #23971  Törölt felhasználó
#23977
Nem cigokkam, eloszor a rendorsegre megyek. Csak mikor a rendorok tizedszer, szazadszor sajnaljak le az embert, mindenki elkeseredik.
Nemelyik annyira megkattan, mint ez a szerencsetlen is.
Szerinted mennyi megalaztatas, mennyi elkeseredes kellett ahhoz, hogy egy ember permetezovel essen neki a rezboru torzsnek?
Erdekel ez teged cigokam? Ugy nem, te leszarod a masikat, a lenyeg, hogy eloskodhess rajta, hogy kirabolhasd, hogy meggyilkolhasd.
pampa 2010. 05. 25. 16:34
Előzmény: #23974  pampa
#23976
Egy ismerősöm meséli. Nagymamája zajt hallot az udvarról odament az ablakhoz és kinézett. Látja,hogy hárman zsákba rakják a csirkéket.Kikabál nekik,hogy azonnal takarodjanak mert hívja a rendőröket. Erre az egyik vagányul visszaszól: Mindjárt megyünk már csak 4 db van hátra.....
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:32
Előzmény: #23974  pampa
#23975
"Te renben valónak érzed a törvény szellemében."

Nem. Hol láttál ilyet? Ugyan másold már be légyszi. Én nem foglaltam állást. Nem vagyok jogász és nem ismerem a részleteket.

A te elképzelésed szerint viszont megfelelően jártak el. Én erről beszélek. Meg arról, hogy ezzel szemben ma nem írtad ide be a hírt, hogy mennyire a családdal értesz egyet, hanem ellenkezőleg.

"És félő,hogy egyre több ilyen eset lesz"

Ezt megint nem értem. Miért félő, ha szerinted ez a heyles? Valamelyik szöveged nem igaz.
pampa 2010. 05. 25. 16:29
Előzmény: #23973  Törölt felhasználó
#23974
Nem.
A te álláspontod szerint is csak védeniük kelett volna magukat.A törvény szerint is.Olaszliszkán pedig semmit sem csinálni.
Ez az első eset ami nyilvánosságot kap,miszerint roma család területére tört be valaki és tettenérték. Zsákban távozott. Te renben valónak érzed a törvény szellemében. Én nem. Amennyiben az én elképzelésem lenne a törvény akkor én ezt teljesen tisztázott esetnek tartanám.
Érted?

És félő,hogy egyre több ilyen eset lesz.
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:21
Előzmény: #23968  pampa
#23973
Én értem, hogy a te álláspontod és a törvény különböző.

De a te álláspontod alapján a család - ezt a szót használom, így talán nem magyarázol félre - megfelelően járt el. Na de te nem azzal kezdted ezt a témát, hogy: lám, lám itt egy példa arra, hogy milyen jól megvédték magukat, ezt kéne mindenkinek. Hanem ellenkezőleg.

Ezért öngól az öngól pampa. Még akkor is, ha utána sem veszed észre, hogy az bizony a te hálód...
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:21
Előzmény: #23970  pampa
#23972
És ha bepiázol és véletlenül hozzám jössz haza és ugyan olyan mintás a konyhában a csempe mint nálad,akkor azt hiheted én törtem be hozzád és nem te,és lelősz!
Vagy áthívsz egy italra,mert megszeretnéd köszönni és adni a kölcsönt amit karácsony előtt adtam neked a gyereked ajándékára,és majd jól lepuffantasz,hogy behajtani voltam nálad a pénzt!!!
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:14
Előzmény: #23967  tokos.
#23971
Igazad van tökös!

Én cigó lopok fűkaszát,te fehér ember nem a rendőrségre mész,hanem ki akarod irtani a családom cserébe!
Így már értelek,teljesen érthető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pampa 2010. 05. 25. 16:12
Előzmény: #23969  Törölt felhasználó
#23970
Nem, elég lenne puska és egy jó pisztoly. Minek atom? Fölösleges. És te mitől félsz? Én nem járok más lakásába, területére.
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 16:06
Előzmény: #23956  pampa
#23969
Helyes,okos meglátás,-minden családba egy vagy több atomfegyvert!!!!!!!!!!!!!!!-faszom de szép világ lesz itt!?

pampa 2010. 05. 25. 16:05
Előzmény: #23964  Törölt felhasználó
#23968
Azt hittem,csak politikai témában vagy fárasztó. Tévedtem.
Nem tudod megérteni miszerint két nézőpont van.
Van egy törvény szerinti és egy ahogyan szerintem jó lenne.
És mi a bajod a fegyvertartással?

Így is leszúrhatnak bármikor késsel,bicskával. Az is tilos,mégis hordják. Én nem tarok magamnál ilyet,de ezt már nem merném állítani másokról.
tokos. 2010. 05. 25. 16:05
Előzmény: #23966  Törölt felhasználó
#23967
Bizonyára.

Azért kiderült egy és más, pl. hogy az eset nem úgy kezdődött, hogy az a szerencsétlen bement lefújkálni őket, mert rézbőrűek voltak.

Nyilván az előzmények téged, mint cigót, nem nagyon zavarnak, ha a másik inge gatyáját ellopják, nálatok ez a természetes.

Tényleg más hajóban evezünk.
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 15:59
Előzmény: #23958  tokos.
#23966
Más hajóban evezünk.

Én nem cigányokról illetve fehérekről beszélek,hanem magyar vagy bármilyen lakosokról.

Azért lehet,hogy védem őket a rézbőrűeket,mert cigány vagyok,feleségem zsidó,apám párttitkár,anyám meg fidesz-jobbikos!

Te meg tokos, vagy aki vagy az egyszerű önmagad!

pampa 2010. 05. 25. 15:58
Előzmény: #23960  Törölt felhasználó
#23965
penznyelo

Lassan úgy kell veled is beszélni mint Lendvaival?

Lassan írom,hogy te is megértsd.

Szerintem a család nem járt el jogosan a törvények szerint.
De,ha az lenne a törvény amit én vallok akkor a család jogosan járt volna el. (Ha megélte volna)
Érted?

Mert,ha az én elképzelésem lenne a törvény akkor valószínűleg a férfinak nem kellett volna mennie a permetezővel.....
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 15:56
Előzmény: #23962  pampa
#23964
"Igen,ha betörök egy romához,vagy bárkihez lőjjön le.
De ha hozzám törnek be én is élhessek ezzel a lehetőséggel.
Ilyen egyszerű"

De akkor reggel óta min is vagy felháborodva? Nem látom azt leírva, hogy helyes, jól tették, a támadó megérdemelte. Ugyanis ezt képviseled. Fordított helyzetben legalábbis. Szóval?

Ez az eset a kiváló tesztje, hogy a te nagy "védhessük meg magunkat" dumád pontosan addig él csak, amíg neked vannak jogaid. És abban a pillanatban, amikor valami miatt a betörő a szimpatikusabb (mert nem ő a cigány), abban az esetben már nem védhetik meg magukat.

Érted?

ÖNGÓL.
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 15:54
Előzmény: #23959  pampa
#23963
"Szabad fegyverviselést!"

Eddig egy veszélytelen naiv embernek gondoltalak. Sajnos tartok tőle, hogy súlyosabb a helyzet...
pampa 2010. 05. 25. 15:53
Előzmény: #23957  Törölt felhasználó
#23962
Látod ez az. Kezded már kapisgálni. Amennyiben szabad fegyverviselés lenne,ez az eset sem fajult volna idáig.
Igen,ha betörök egy romához,vagy bárkihez lőjjön le.
De ha hozzám törnek be én is élhessek ezzel a lehetőséggel.
Ilyen egyszerű. A bűnözők jelenleg is rendelkeznek fegyverrel őket nem érdekli,hogy ez illegális. Csak a törvénytisztelő állampolgárok szenvednek így hátrányt.
Törölt felhasználó 2010. 05. 25. 15:51
Előzmény: #23944  Törölt felhasználó
#23961
de, pontosan ezt. ha nem is folyamatosan, de időről időre így történik.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek