Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 21:26
Előzmény: #23019  Törölt felhasználó
#23020
egek ura....
hova kerültem
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 20:57
Előzmény: #23014  Törölt felhasználó
#23019
""- a költségvetési hiány MNB általi finanszírozása. " - nem semmi ... :))) jót kacagtam, kösz "

Én is jót kacagtam, mikor olvastam a programjukban. Ugyanis ez van benne. Örülök, hogy szerinted is nevetséges, bár inkább sírni kéne rajta.
mondoka 2010. 04. 17. 20:30
Előzmény: #23017  mondoka
#23018
Jav.:
Én ugyanis egyetértek a Jobbik picit homályosan és elmosottan körvonalazott gazdasági irányvonalaival. Egyetértenék még akkor is ha rövidtávon nekem ezek esetleg pénzben kifejezhető károkat is okoznának először. De tudom, tudnám mi a tét. Talán, sőtt egészen biztosan a népünk jövője. Benne magunkkal és családunkkal.
Csakhogy azért nem szavaztam mégsem rájuk , mert nem láttam bennük az ehez a feladathoz mért dörzsöltséget, hidegvért.
Nem láttam azt, hogy az egyébbkéntis nyilvánvalóan előálló, de hatalomrakerülésük esetén fokozottan és provokatívan előálló vészhelyzetekre minden körülmények közt felkészült, logikus gyors és jólméretezett választ tudnának adni.
Ennyi.
Ki szívből, ki dőreségből , ki jóakaratból, de félig buliból Jobbikos, de ez kevés.
Soraik közé intelligens hétpróbás, de mégsem gazemberek kellenek, kellenének szerintem!
mondoka 2010. 04. 17. 20:26
Előzmény: #23016  mondoka
#23017
Jav.:
Én ugyanis egyetértek a Jobbik picit homályosan és elmosottan körvonalazott gazdasági irányvonalaival. Egyetértenék még akkor is ha rövidtávon nekem ezek esetleg pénzben kifejezhető károkat is okoznának először. De tudom, tudnám mi a tét. Talán, sőtt egészen biztosan a népünk jövője. Benne magunkkal és családunkkal.
Csakhogy azért nem szavaztam mégsem rájuk , mert nem láttam bennük az ehez a feladathoz mért dörzsöltséget, hidegvért.
Nem láttam azt, hogy az egyébbkéntis nyilvánvalóan előálló, de hatalomrakerülésük esetén fokozottan és provokatívan előálló vészhelyzetekre minden körülmények felkészült, logikus gyors és jólméretezett választ tudnának adni.
Ennyi.
Ki szívből, ki dőreségből , ki jóakaratból, de félig buliból Jobbikos, de ez kevés.
Soraik közé intelligens hétpróbás, de mégsem gazemberek kellenek, kellenének szerintem!
mondoka 2010. 04. 17. 20:22
Előzmény: #23015  mondoka
#23016
Én ugyanis egyetértek a Jobbik picit homályosan és elmosottan körvonalazott Jobbikos gazdasági irányvonalakkal. Egyetértenék még akkor is ha rövidtávon ezek esetleg pénzben kifejezhető károkat okoznának is nekem először. De tudom, tudnám mi a tét. Talán, sőtt egészen biztosan a népünk jövője. Benne magunkkal és családunkkal.
Csakhogy azért nem szavaztam mégsem rájuk , mert nem láttam bennük az ehez a feladathoz mért dörzsöltséget, hidegvért.
Nem láttam azt, hogy az egyébbkéntis nyilvánvalóan előálló, de hatalomrakerülésük esetén fokozottan és provokatívan előálló vészhelyzetekre minden körülmények felkészült, logikus gyors és jólméretezett választ tudnának adni.
Ennyi.
Ki szívből, ki dőreségből , ki jóakaratból, de félig buliból Jobbikos, de ez kevés.
Soraik közé intelligens hétpróbás, de mégsem gazemberek kellenek, kellenének szerintem!
mondoka 2010. 04. 17. 20:02
Előzmény: #23013  Törölt felhasználó
#23015
Kedves Pénznyelő!
Egy szó mint száz azt akarod mondani hogy abból kifolyólag hogy a Jobbik nem felkészült, (valószínűleg szerinted soha nem is lehet az senki aki nem neoliberális dogmákat tart alapkőnek)
-tehát ebből kifolyólag az a legjobb ha a mi tökünkkel verik tovább a csanalat! Ha kisstílű tehetségtelen de a széllelhugyozó okoskodó önhitt cezaromán közgazdászok és elit viszi tovább az ország sorsát a magyarság teljes és visszavonhatatlan megsemmisülése felé.
Ez a szitu.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 19:19
Előzmény: #23013  Törölt felhasználó
#23014
jajj ne... :)))

Igen, ott van. És ez így van jól. Kiderül minden olvasónak, hogy ki "magyaráz félre" és ki nem. Majd ők eldöntik...tőlem mi a frászt akarsz? Ismerlek jól. Kár a gőzért.

Megint bakot lőttél, csak ezért válaszolok.

"A Jobbiknak ez a gazdasági háttere. " - igen ez. (szakértői szó kimaradt). Örülök, hogy ez az, és nem hazaárulók hordája.Mint 20 éve már lassan (4 et kivéve).

"Nem meglepő, hiszen velük sikerült azt a remek "programot" összeállítaniuk, aminek gazdaságpolitikailag a két legfontosabb eleme:
- részbeni, vagy teljes elengedése az államadósságnak;
- a költségvetési hiány MNB általi finanszírozása. "

Igen, ez a két legfontosabb eleme. Igen, ez az , amihez nem szabad hozzányúlni, a brüsszelsegget nyalók szerint, a globalisták szerint, az ultrabal szerint, a nemzetellenesek szerint, az internacionalisták szerint.
És nem csak nem szabad, de nem is lehet. Szerintük.
Igen ez. És nagyon jó, hogy ez.

"- a költségvetési hiány MNB általi finanszírozása. " - nem semmi ... :))) jót kacagtam, kösz

Szóval én értem, hogy a csirkeleves egál egy porral egy zacskóban...értem...de egy por egy zacskóban nem leves, kedves....érted? Az MNB nek meg ez a dolga, a legfontosabb a dolga lettv olna mindig, vagy szűnjön meg, és a saját pénz kibocsájtásunkat saját hatáskörben végezze el Mari néni Mucsajcsörögén. Kit érdekel? MNB nek hívják vagy kutykurutynak,,,olyan mindegy. Tegye a dolgát. Mint teszi azt a BoJ vagy az SNB.

Nahhh....ennyi. A kritikáidról meg, amiket megeresztettél a "gazdasági szekértő köntösbe bújt ördögök" felé, a vicc jut eszembe a kisegérről, aki az elefánttal átrohan egy vékony kis hídon a folyó felett. Átérnek, a kisegér cinkosan rámosolyog az elefántra és mondja neki : de jót DÖNGETTÜNK ugye?
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 19:04
Előzmény: #23012  Törölt felhasználó
#23013
Figyelj, Dlph, kár erőlködnöd. Magáért beszél, amit összeállítottam, magyarázhatod, ahogy akarod. Ott van feketén-fehéren. Akármilyen hévvel, indulattal és engem rágalmazó hadjárattal tiltakozol.

A Jobbiknak ez a gazdasági háttere.

Nem meglepő, hiszen velük sikerült azt a remek "programot" összeállítaniuk, aminek gazdaságpolitikailag a két legfontosabb eleme:
- részbeni, vagy teljes elengedése az államadósságnak;
- a költségvetési hiány MNB általi finanszírozása.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 18:44
Előzmény: #23008  Törölt felhasználó
#23012
Pénznyelő által megtéveszteni és befolyásolni szándékozott célszemélytársaságnak, második rész (mert vastagbőr az van, és felháborítóan vastag).Mivel két fronton megy most az ultrabal sivítozás, egyik a NEM FEDDHETETLEN MÚLT, a másik a NEM HOZZÁÉRTÉS, most nézzük a másik támadási felületet, a nem hozzáértést.

Először is mihez is kell itt érteni? A közgadaságtudományak hívott maszlaghoz? Vagy ahhoz, hogy mi folyik hazánkban? Vagy ahhoz, hogy a választói felé elszámolja az ígéreteit, és azokat betartsa? Nem árt ezen elgondolkodni. Szakértői csapat lenne a libás (köztörvényes bűnöző), és öszödiböszme? Vagy a pufajkás? Ők voltak "gazdasági" csapat? Szerinted...Azt el tudom képzelni kedves pénznyelő, hogy ezek szerinted azok voltak.De jó, nézzük mit is állít tanult kollégám a szakmaiságot felemlítve? Idézem, akiket nem csak poltikai feddhetetlenség oldalról támad, hanem nem hozzáértőként negálja :

"3. Bogár László

Rendszerváltás után: '90 és '94 között a teljes ciklusban a Nemzetközi Gazdasági Kapcsolatok Minisztériumának politikai államtitkára. "

Abban a pártban, amelyikben Csurka is benne volt? A rendszerváltó MDF-ben, melyben akkor mindenki hitt?
Hát aztán...

"A rendszerváltás előtt is volt politikai pozíciója, utána pedig kifejezetten komoly pozícióban volt, annak a minisztériumnak a vezetője, aki tárgyalt, tárgyalhatott volna az államadósság kérdéséről. "

A poltikai államtitkári poszt nem alkalmas arra, hogy ő önhatalmúlag döntve ezzel el a kérdést, tárgyaljon. Ez Antall egyedüli felelőssége. Szamárságokat írsz, gőzöd sincs mit jelent egy államtitkár. Szerinted egy államtitkár keze benne van az adósságelengedés vs nem elengedés kérdésében (nem értem, ezerszer leírtad már, az nem is lett volna elengedhető...) VASTAGBŐR ez a javából.

"4. Drábik János

Drábiknak nem volt a rendszerváltás előtt, sem utána meghatározó politikai szerepe, viszont semmilyen gazdasági iskolát nem végzett. Jogász, újságíró. "

Ahogy te sem végeztél semmilyet.Ehhez képest, komoly gazdasági szakértő színében tetszelegsz ezen a fórumon már évek óta.No akkor most 2 vari van, Vagy mindeketten elhallgattok egy életre, te is és Drábik is, vagy ha nem hallgatsz el, akkor megengeded neki is , hogy elmondja ugyanolyan dilettánsan a véleményét, ahogy te is. No persze ő közel hajlottkor vége felé, megjárva a világot, vezetve a Szabad Európa Rádiót, te őt kioktatod,kis harminconéves , hogy mitől döglik a légy. VASTAGBŐR a javából ez is. Legalább a kort tiszteld.

"5. Pősze Lajos

Most: Jobbik képviselőjelölt
Korábban: matematikusként végzett, a rendszerváltás előtt az Államigazgatási Számítógépes Szolgálat vezetője. '90-ben MDF kampányvezető, '98-ban FKGP-s képviselő.

Elég sűrűn pártot vált, mindegyik hatalomhoz odasimult, semmilyen gazdasági végzettsége nincs. "

Hát nincs. Matematikus a lelkem. Hát te? Mert te meg nem. Matematikus...no kérem, ha egy kormány csak olyanokból állna, egész boldog hazánk lenne...ilyen eszementséget rég olvastam érvelésnek. Mindegyik párthoz odasimult? MDF rendszerváltó és kisgazda 98 ban? Bokros apád ehhez képest kismiska. Szóval matematikus, tehát nem kompenetns? Gratulálok. Ügyes vagy.

"6. Lenhardt Balázs

Végzettség: jogász, majd gazdaságdiplomácia szak.
Korábbi munkahely: ügyvédjelölt (a Gazdasági Minisztériumban is dolgozott), később egy banknál hiteltanácsadó.

Hiteltanácsadóként emberekre sózott rá mindenféle hitelt, most Jobbikosként a bankok, az uzsorakamat, meg az eladósodottság ellen beszél. Mindezt pénzügyi végzettség nélkül. "

Kedves, hát emberekre mindenféle hiteleket itten rásóznak? Nocsak nocsak...eddig nem ezt írtad..eddig a fejlődés, a kapitalizmus csodájának írtad a hitelfelvételi rendszert. Na most a másik...esetleg ott ültél mellette? És pontosan tudod, hogy ő csakis a legkockázatosabb hiteleket sózta rá mindenkire mint egy nyavajás kis stróman? No mert abból gazdáid ideje alatt a szaporulat nem volt jelentéktelen....ő is az volt? Egy rossz stróman? Mindenesetre ismerheti a hitelezési folyamatot, melyet kritizál. Abban dolgozott. Rosszul? Honnan tudod....VASTAGBŐR ez is a javából.

"Ilyen egy hiteles gazdasági szakértői csapat? Néhány komcsiból lett, majd a rendszerváltásban is részt vett és most harmadjára is köpönyeget váltó ember, egy jogász újságíró, egy mindenféle pártot megjárt helyezkedő matematikus, egy hitelrádumáló, meg egy író fiatal? "

"néhány komcsiból lett" - az ultrabal meg teljesen abból lett , és az is maradt..

"majd a rendszerváltásban is részt vett és most harmadjára is köpönyeget váltó ember" - ez itt kicsike marhaság kedves....kértelek már, gondolkodj sűrűbben...most is abban vesznek részt...rendszerváltásban...hol itt a köpönyeg barátom?

"egy jogász újságíró" - most a parlamentben Dunát lehet rekeszteni az olyan maszoposokkal , aki estin végzett jogász, de még újságíró se....mi a problémád itt pontosan? képzettebb mint a sima estisjogász gazdáid, legalább újságíró is...

"egy mindenféle pártot megjárt helyezkedő matematikus," - nem látom a mindenféle pártot, az, hogy neked a matematikus egy inkompetens személy, elárulja mennyi eszed is van , holnap eressz meg egy hsz-t arról, hogy milyen hüye mindegyik matematikus jó?

egy "hitelrádumáló" - vagy lebeszélő...vagy csak egyszerű dolgozó,aki csinálja a munkaköri feladatát...ahogy te is most, hol jól, hol rosszul....ki tudja...

" meg egy író fiatal" - itt mi a gond? hogy fiatal, vagy hogy író? Külön egyik sem negatív emberi tulajdonság, így egyben gáz esetleg?

"Ez a csapat a cikinél eggyel súlyosabb kategória. "

Szerintem meg ez a bértollnok csapat a cikinél egyre súlyosabb kategória itt a portfólión, és az egész interneten.

És egyre többen ezt így látják.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 18:31
Előzmény: #23010  Törölt felhasználó
#23011
Amiben biztos voltam, amikor megírtam a lenti hozzászólást:
- hogy Dlph gyorsan reagálni fog;
- hogy csak a személyemmel foglalkozik majd;

Próbálj meg a tényekkel vitatkozni és megkérlek rá, hogy a rágalmazást fejezd be.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 17:45
Előzmény: #23008  Törölt felhasználó
#23010
Azoknak akiket pénznyelő ezzel megint megtéveszteni és befolyásolni szeretne :

1, Hazánkban NEM LEHETETT nem mszmp tagnak lenni, ha valaki (bárki) akármilyen felelős (értsd : felelős) posztot el akart vállalni, sőt....egy időben még egyetemet sem végezhetett el senki, aki nem volt "megbízható.", nem lett párttag, (a tisztességesebbje kényszerből persze), tehát el sem juthatott addig, hogy legalább gondolkodni tanuljon meg, aztán hogy ezt mire használja,az persze más kérdés.

2, Pénznyelő ismét elfelejti, hogy akik számára évek óta bértopikol az interneten , azok ennél sokkal különbebb Mszmp és az új generáció már kisz kötődéssel rendelkeznek, csak egy különbség van közöttük, gazdái azok is maradtak, maradtak az mszmp utódpártjában, és kerültek és maradtak hatalomra mostanáig és elárulták és kiárulták hazájukat. Közben meggazdagodtak mások nyomorán.

3, Pénznyelő ismét elfelejti, hogy míg gazdáira nézve mszmp-s múlt felemlítése szerinte egy felesleges és félrevezető szempont, addig a fideszre tucatnyi ilyen hsz-t produkált már, amióta a jobbiktól kell félni, azóta pedig őket vizsgálja e szempont szerint.

Semmi sem történt. Senki nem csinált még semmit, csak beszél.Nyilatkozik, programokat ismertet, szándékairól beszél. De már a bértopikolók ott folytatják, ahol abbahagyták. mert ezért fizetik őket. A véleményformálás, a tudatipar lelkes dolgozói ők. Ott folytatják, ahol épp előző este befejezték.

Az ügyeletes ördög ábrázolásával sokezer perspektívából. A hazaárulók és nyomorbadöntők pedig a jó fiúk.

Pénznyelő által megtéveszteni szándékozóknak tehát : mindenki aki ma hangját tudja hallatni,a rendszerváltásnak nevezett szélhámosság előtt is már jellemzően volt "valaki". Ki kisebb, ki nagyobb, de volt már "valaki". És "valakinek" lenni a tanok uralmában nem lehetett másképp.Nézzétek meg pld ezt az érvelést :

"Mind a rendszerváltás előtt, mind utána pozícióban volt. Most mégis szidja a komcsikat, az eladósodást, meg a privatizációt. " - tömény ostobaság a sugallmazott következtetés.

Hogyan is tudná kritizálni azt, amit kritizál, ha sosem vett benne részt, nem ismeri belülről a mechanizmusokat, ha lövése sincs semmiről.....

És még valamit hadd mondjak számotokra : ha valaki ennek a tizedrésze mértékben is "ellenálló volt", mint most, máris lecsukták. Nem árt, ha tudjátok.

És a legfontosabb : természetesen senki sem születik tisztánlátónak. Maga a fejlődés, maga a tanulás folyamata az, amikor megtévesztettből (vagy pártkantonából) rendes ember lesz, becsületes, aki kiáll a hazájáért.Javaslom ezen "ördögöket" nézzétek meg a saját szemetekkel mit mondanak, hogyan, miféle emberek ők...és annak higgyetek, ne az ilyen aljas kis hsz-eknek, mint pénznyelőé.

Még ha elvben igaz is bármikor, hogy olyat láttok, valaki múltja ellenére most furákat mond, és "ellenállóvá" vált, az nem elítélendő, mint ezt pénznyelő sugallja megrendelésre, hanem ez maga a fejlődési folyamat.

Ez maga a lényeg... hogy mindenki belássa és megértse már végre, hogy mi folyik itt. Nélkülük nincs "jobboldali" - nem jobb az - győzelem. Nem is lett volna. Ez a változás. És ez kell hazánkban. Minél több rosszfiú legyen végre jófiú. Ennyi.

Pénznyelőnek neked pedig :
az 56 os forradalmárokat kivégezték, megölték Horn és társai az élen...vagy egy életre megnyomorították, ha nem sikerült elmenekülniük más hazát keresni.

Mágis miről beszélsz....tisztamultúakat kutogadtok itt, elfelejtve, hogy mocskosmultúak uralták aljasul hazánkat eddig, és az a réteg, mely ma ellenálló, sem máshonnan származik, mint a rendszerváltás előtti Magyarországról.

Fretek legalább meggyőződésből cselekszik. Tisztelem érte.De nem értek vele egyet. Nálad egy elvet látok...írsz megrendelésre. És ha azt írod : fekete, öt hsz-el feljebb már arról vagy képes írni, hogy nem is mondtál olyat....
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 17:22
Előzmény: #23008  Törölt felhasználó
#23009
Ha a szürkeállományt tekintve a FIDESZ csapata a legerősebb!

Csaba László akadémikusra és Heim Péter befektetési tanácsadó által mondottakra figyel a FIDESZ is.

Sokan végeztek közgázt, de .....
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:20
Előzmény: #23002  Törölt felhasználó
#23008
Az elírásokat pontosítottam. Íme mégegyszer a Jobbik, ill. köreinek gazdasági szakértői (saját összeállítás):

1. Nyikos László

Most: Jobbik pénzügyminiszter jelölt
Rendszerváltás előtt: több mint 20 évig MSZMP tag, '73-'84 között a Pénzügyminisztérium egyik vezetője.
Rendszerváltás után: '89 és 2001 között az Állami Számvevőszék alelnöke.

Mind a rendszerváltás előtt, mind a rendszerváltás után komoly politikai pozícióban volt. Most mégis szidja a komcsikat, az állami eladósodást, a privatizációt, stb.

2. Rozgonyi Ernő

Most: Jobbik elnökségi tanácsadó
Rendszerváltás előtt: a '60-as, '70-es években először az ÉM-nél, majd a PM-nél különböző osztályok főelőadója.
Rendszerváltás után: '92-'94 között a Kincstári Vagyonkezelő gazdasági igazgatója.

Mind a rendszerváltás előtt, mind utána pozícióban volt. Most mégis szidja a komcsikat, az eladósodást, meg a privatizációt.

3. Bogár László

Most: nincs közvetlen Jobbik kötődése, de a radikális oldal meghatározó gazdasági szakértője.
Rendszerváltás előtt: több mint 10 évig MSZMP tag, '75-től a borsodi Megyei Tanács egyik vezetője, '89-ig a Hazafias Népfront egyik vezetője.
Rendszerváltás után: '90 és '94 között a teljes ciklusban a Nemzetközi Gazdasági Kapcsolatok Minisztériumának politikai államtitkára.

A rendszerváltás előtt is volt politikai pozíciója, utána pedig kifejezetten komoly pozícióban volt, annak a minisztériumnak a vezetője, aki tárgyalt, tárgyalhatott volna az államadósság kérdéséről.

4. Drábik János

Most: nincs közvetlen Jobbik kötődése, de a radikális oldal meghatározó gazdasági szakértője.
Korábban: jogász, újságíró, '79-ben az USA-ba ment, ott élt a '90-es évek közepéig. '98-ban KDNP jelölt volt.

Drábiknak nem volt a rendszerváltás előtt, sem utána meghatározó politikai szerepe, viszont semmilyen gazdasági iskolát nem végzett. Jogász, újságíró.

5. Pősze Lajos

Most: Jobbik képviselőjelölt
Korábban: matematikusként végzett, a rendszerváltás előtt az Államigazgatási Számítógépes Szolgálat vezetője. '90-ben MDF kampányvezető, '98-ban FKGP-s képviselő.

Elég sűrűn pártot vált, mindegyik hatalomhoz odasimult, semmilyen gazdasági végzettsége nincs.

És nézzük a fiatalabb generációt.

6. Lenhardt Balázs

Végzettség: jogász, majd gazdaságdiplomácia szak.
Korábbi munkahely: ügyvédjelölt (a Gazdasági Minisztériumban is dolgozott), később egy banknál hiteltanácsadó.

Hiteltanácsadóként emberekre sózott rá mindenféle hitelt, most Jobbikosként a bankok, az uzsorakamat, meg az eladósodottság ellen beszél. Mindezt pénzügyi végzettség nélkül.

7. Z. Kárpát Dániel (született Zsiga Dániel)

Most: a Jobbik gazdasági szakpolitikusa
Végzettsége: felsőfokú nincs
Foglalkozása: politikus, író

Idézek a saját önéletrajzából (forrás: www.jobbik.hu):

"Budapesten születtem, 1979. június 1-én. Lakótelepi környezetben nőttem fel, ezután Óbudára költöztem, ahol 15 éve élek. A közélettel a ’90-es évek közepén kezdtem érdemben foglalkozni, a generációmra jellemző hittel, csodavárással. Rövid idő alatt kiábrándultam a jelenleg is az ország házában ülő „elitből” és szervezeteikből, és már középiskolás koromban csatlakoztam a MIÉP-hez, melynek később óbudai ifjúsági tagozatát vezettem. Ebben az időszakban jelentek meg első cikkeim, verseim, publikációim is.

Miután írásaim egyre szélesebb körben váltak ismertté, megalapítottam a Kárpátia Műhelyt, ahol tehetségek felkarolása mellett rengeteg fontos tevékenységbe kezdtünk. Könyvgyűjtéseket rendeztünk az elszakított országrészeken élő gyermekek számára, gyűjteni kezdtük a kulturális értékeket, régi magyar nyelvű kéziratokat mentettünk meg, melyek ma már könyvsorozat formájában is elérhetők.

Tapasztalataim és szakértői munkám rögzítése során hat sikeres könyvem látott napvilágot Z. Kárpát Dániel írói nevemen, melyek könnyű értelmezhetőségük okán sokaknak segítettek megérteni a világ mai körforgásának mozgatórugóit."

-----------------------------------------

Ilyen egy hiteles gazdasági szakértői csapat? Néhány komcsiból lett, majd a rendszerváltásban is részt vett és most harmadjára is köpönyeget váltó ember, egy jogász újságíró, egy mindenféle pártot megjárt helyezkedő matematikus, egy hitelrádumáló, meg egy író fiatal?

Ez a csapat a cikinél eggyel súlyosabb kategória.

Na most lehet anyázni, szidhat bárki, nem érdekel, a tényekkel úgysem tud vitázni.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:14
Előzmény: #23006  Törölt felhasználó
#23007
Ezt nem így akartam.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:14
Előzmény: #23002  Törölt felhasználó
#23006
Végül is semmi sem fontos, s semmi sem számít!
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:14
Előzmény: #23002  Törölt felhasználó
#23005
Végül is semmi sem fontos, s semmi sem számít!
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:14
Előzmény: #23002  Törölt felhasználó
#23004
Végül is semmi sem fontos, s semmi sem számít!
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:14
Előzmény: #23002  Törölt felhasználó
#23003
Végül is semmi sem fontos, s semmi sem számít!
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 16:08
Előzmény: #23001  Törölt felhasználó
#23002
Köszi.

De a lényegen nem változtat. Sem ez, sem a lenti kiegészítésed.
Törölt felhasználó 2010. 04. 17. 15:56
Előzmény: #23000  Törölt felhasználó
#23001
Pontosítás, kiegészítés:
A Kincstári Vagyonkezelő Szervezetnek az ÁPV Rt nem a jogelődje.

- PM létrehozza:

- 1990.01.01-től a Zárolt Állami Vagyont Kezelő és
Hasznosító Intézményt (ZÁVKHI)

átalakul:

- 1991.01.01-től Kincstári Vagyonkezelő Szervezetté
(KVSZ)

jogutód

- 1996.01.01-től Kincstári Vagyoni Igazgatóság (KVI)

megszűnik:

- 2007.12.31-től megszűnt a KVI.

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV Zrt.) három elődszervezet – az Állami Privatizációs és Vagyonkezelő Zrt., a Kincstári Vagyoni Igazgatóság és a Nemzeti Földalapkezelő Szervezet – összevonásával, azok jogutódjaként 2008. január 1-jével kezdte meg működését.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek