Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 12. 22. 04:49
Előzmény: #20654  Törölt felhasználó
#20660
megint összehordasz hetet havat

persze rég a süllyesztő legmélyére került amit írtam, eddig érdemben semmi reakció nem érkezett

nevetséges ahogy próbáljátok egy sémára valaminek , valakinek, ugyanazoknak láttatni azokat, akivel nem bírtok

mondtam : a nem hazaárulók nem homogén társulat

de ha sokáig protáslelkűsködtök, még a végén azok lesznek

konki meg egyenesen a világ marhája
szót sem érdemel olyan szerencsétlen

pénznyelő fuss neki a lényegnek, és próbálj meg valamire, BÁRMIRE aminek értelme volt eddig, érdemben reagálni, arra rája,,,érted? ne mellé...
ne ködösíts és ne hadoválj folyton
Törölt felhasználó 2009. 12. 22. 04:44
Előzmény: #20645  watson
#20659
elhiszem
jumbo2 2009. 12. 22. 01:25
Előzmény: #20646  Törölt felhasználó
#20658
"Bajnaiban azt tisztelem, hogy ő pontosan tudta, hogy mire kell: a gané jó részének elhordásához, jövőre üzemeltetőt vált az istáló, az újaknak már csak a kisebb részét kell elhordják, na meg arra vigyázni, ne folyjon vissza, amit már kihordtak."

1. Bajnai semmi mást nem tett, csak az IMF utasításait hajtotta végre.

2. Az újaknak nem a kisebb rész kakát kell elhordaniuk, hanem ők szembesülnek a hatalmas trágyadombbal. IMF hitelt felvenni nem volt túl nehéz feladat. IMF vezényszóra kiadásokat csökkenteni szintén nem. A megszorítás a világ legegyszerűbb dolga, semmi ész sem kell hozzá, csak politikai akarat. Most ez utóbbi sem kellett, ugyanis IMF nélkül az államcsőd volt az alternatíva.
Vagyis a fidesz egy jelentősen visszaesett és tovább csökkenő gazdaságot örököl a jelenlegi kormánytól. Ez már önmagában hatalmas szívás. De mi lesz ha jön a válság második hulláma?

Objektíven te nem így látod, pénznyelő?
jumbo2 2009. 12. 22. 01:18
Előzmény: #20638  togyozo
#20657
1. Igen, engem már 2x kitiltottak. Pontosan miért, azt sohasem tudtam meg.
De szégyellni valóm nincsen, azt hiszem, az ország helyzete tökéletesen igazolja, hogy igazam volt, amikor bármilyen hangnem támadtam a jelenlegi kormányt és annak szavazóit.

3.
"A fórumon sorra nyílnak a nyíltan pártproganadát folytató Jobbik-os topikok, amelynek eszméi, politikája szöges ellentétben állnak az oldal szellemiségével. Ezekre az emberekre drop vagy dlph mégse fújjol. Többek között ebből is látszik az elfogultságuk."
Ez így konkrétan nem igaz.
Általában a Jobbikos topikokba nem olvasok bele. De ha igen, akkor nem álltam meg soha, hogy le ne hülyézzem őket Vona Gáborukkal, Morvai Krisztinájukkal együtt. Teljesen vállalhatatlan, ész nélküli párt.
jumbo2 2009. 12. 22. 01:11
#20656
Pénznyelő, akkor újra:

...
"1. értelmesen és hihetően leírod, mi motivál abban, hogy 10 éve nap, mint nap leírd ugyanazokat az érveket. 10 éve hülyébbnél hülyébb nickekkel vitatkozz ugyanazokról a témákról.

2. elmondod, mi motivál, hogy magadat semlegesnek és objektívnek tüntesd fel, és ennek ellenére mindig csak a fidesszel (ill. jobboldallal) kapcsolatos problémákra ugrasz?

3. elmagyarázod értelmes érvekkel, miért akarsz az MDF-re szavazni. Aki ennyit foglalkozik a politikával, kell hogy legyen nyomós oka a pártválasztáskor."
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 23:26
Előzmény: #20653  Törölt felhasználó
#20655
Persze én vagyok mindenki aki meg
meri mondani Nektek,hogy sz@rházi provokátorok,bértopikolók vagytok!Az én szememben "0" emberek vagytok!
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 23:17
Előzmény: #20644  Törölt felhasználó
#20654
"Hát rogyásig unásig ismétlitek ugyanazt megállás nélkül..."

Te beszélsz? Tőled, amikor éppen nem sértődősdit játszol, mert valaki ugyanolyan stílusban megírja rólad a véleményét, ahogyan te szoktad mindenki másokról, vagy éppen nem vagy kitiltva, szóval tőled néhány éve csak a bértopicolók című lemezt lehet hallani. Ideje lenne feltenni valami újat. Van más?
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 23:17
Előzmény: #20649  Törölt felhasználó
#20653
talidor te vagy dlph?
Jó tudni!
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 23:08
Előzmény: #20651  Törölt felhasználó
#20652
nagyon gáz ez az ember:) de amúgy meg szórakoztató kell ilyen is milyen unalmas lenne a politikai fórum nélküle
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 22:57
Előzmény: #20650  Törölt felhasználó
#20651
Azt mondta ha eltünök ő is eltünik.Eddig birta !
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 22:52
Előzmény: #20649  Törölt felhasználó
#20650
ne izgasd magad rajta szerintem mulatságos kiselőadásai vannak
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 22:50
Előzmény: #20647  Törölt felhasználó
#20649
Itt vagy megint?Hazug vagy!! Nem birtad ki 2 napig hogy ne csináld tovább uszitó agitációdat!!Hiteltelen szánalmas ember vagy!
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 22:46
Előzmény: #20644  Törölt felhasználó
#20648
dlph egészen elképesztő. Pszichiátriai eset.
Minden saját negatív jellemvonását számon kéri ellenfelein (ellenségein).
Szerintem egyszer még könyvet írnak róla és celeb lesz. Amolyan Benkőfeleségetkeres-féle.
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 22:40
Előzmény: #20639  togyozo
#20647
Való igaz. A Fidesz kitakarítja majd a szart.
Hogy a magáé beférjen az istállóba.
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 21:32
Előzmény: #20641  pampa
#20646
Pampa:

"Csak akkor volt benne 0,5 m gané,most meg lesz kb. 2 m."

Togyozo már leírta, de épp fordítva. A válságban volt 2m a gané, jövőre meg csak 0.5 lesz. Egyébként az is érdekes, hogy a 2m gané közepén ki mit mondott, hogyan kezeljük. Orbán: fúj ÁFA emelés, ne vegyük el a 13. havi juttatásokat, nem kell nekünk IMF hitel (érdekes, ma már szerintük is kellett), meg úgy egyébként "ne az emberekkel fizettessék meg". Ezekkel a receptekkel most nem 2m gané lenne, hanem 4.

Bajnaiban azt tisztelem, hogy ő pontosan tudta, hogy mire kell: a gané jó részének elhordásához, jövőre üzemeltetőt vált az istáló, az újaknak már csak a kisebb részét kell elhordják, na meg arra vigyázni, ne folyjon vissza, amit már kihordtak.

(természetesen az eredeti 2m gané keletkezésének okait is kell és érdemes vizsgálni, de most nem ez volt a kérdés)
watson
watson 2009. 12. 21. 20:55
Előzmény: #20640  Törölt felhasználó
#20645
dlph, hidd el, értem!
A "A 2/3 os törvények" megváltoztatása nem azonos a "kipaterolni a kommunistákat és seggnyalóikat a hatalomból."

Paterálják ki Simicskástól, Pintérestől... stb...

"A 2/3 os törvények" pedig legyenek konszenzusosak! Szolgálják a társadalom érdekeit, ne egy pártét! Ne diktálni akarjanak hanem együttműködni az ország érdekeiért a mindenkori képviselő társaikkal!

Sokaknak elege van már ebből a negatív kampányból (rosszabb mint X éve, minden szar, szarok vagyunk...), koncepciótlanságból, gumiszövegekből!
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 20:12
Előzmény: #20638  togyozo
#20644
Kevdes Togyozo . Örülök, hogy ismét barátod védelmére keltél. A kvartettnek nálam te is tagja vagy.
Egyik pontod sem igaz. Illetve nem...az egyes igaz. Igaz, az mit se számít...csak hangulatkeltés.Sugallja (ná), hogy a soha nem kitiltotak itt a leghitelesebbek... ovodás ostobaság ez is. (szegény fretek...most gondolkodik épp egy frappáns kétmondatos ködösítésen, hogy azért nem minden kitiltott esik egy megítélés alá,,,)

Nem minden olvasó tökhülye. De látom ti inkább azokat próbáljátok megfogni.

Togyozo ne etesd a jónépet. Én is évek óta írok és olvasok itt (de minek...). Hát rogyásig unásig ismétlitek ugyanazt megállás nélkül...

Elképesztő.
togyozo 2009. 12. 21. 20:11
Előzmény: #20641  pampa
#20643
"Csak akkor volt benne 0,5 m gané,most meg lesz kb. 2 m. És csak ki kell pucolni.
Igaz így legalább elmodhatják,hogy kitöltötték a mandátumukat. Az is valami."

Hát a Bajnai kormány inkább kifele hordta a ganét, mint befele
Törölt felhasználó 2009. 12. 21. 20:07
Előzmény: #20633  Törölt felhasználó
#20642
Bravó. Jó megfigyelő vagy.
pampa 2009. 12. 21. 20:05
Előzmény: #20639  togyozo
#20641
Csak akkor volt benne 0,5 m gané,most meg lesz kb. 2 m. És csak ki kell pucolni.
Igaz így legalább elmodhatják,hogy kitöltötték a mandátumukat. Az is valami.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek