Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kiegyezo 2009. 06. 08. 15:27
Előzmény: #15792  Törölt felhasználó
#15800
"továbbra is merem állitani,semmi jó dolog nem született az elmúlt 8 év alatt,semmi,senkinek.
"

Ugyanmár! EVA? Nekem nem kedvencem, mondjuk, de sokan jónak tartják és mégtöbben örülnek ennek.

Pontosan ezt a gondolatmenetet ("semmi ... senkinek") kifogásolta user24.
----
Egyébként, gratuláció a sikeresen szereplőknek.
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 15:23
Előzmény: #15794  Törölt felhasználó
#15799
Mondjuk tényleg mondtál vmi. ilyesmit Mozi:)
Mármint,bőrönd,Ferihegy elhúzod a csikot,meg mit tudom én,ha igy meg úgy lesz a választási eredmény:)
Most meg már a te országod eljöveteléig kivársz?:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 15:20
Előzmény: #15795  matgab
#15798
...nem Ferihegyen van.....
....most épen a Sinai-hegyen van és próbálja a kőtábláját be szkennelni, hogy átküldje nekünk e-mailen..a parancsolatokat..de a hegyen nincs mindig térerő a mobilinternetezéshez, ezért nehézkesen megy a válaszolgatás
matgab 2009. 06. 08. 15:19
Előzmény: #15794  Törölt felhasználó
#15797
Mozes, úgy vagy te keresztény, ahogy Hitler szobafestő...Sehogy.

Jöjjön el a ti országotok? Sajnos erről lekéstetek itt, a mi országunk van már 1100 éve...
liberális individuumra épített államKÖZÖSSÉG. Nem érzel egy kis ellentmondást?
Az a gyanum,hogy te a liberális individuumra épülő ország alatt azt érted, hogy te és a cimboráidat egoját egy ország viszi a nyakában vért izzadva...
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 15:18
Előzmény: #15794  Törölt felhasználó
#15796

Drága Mozi,ilyen nick névvel,azért gondolom,hogy nem vagy goj motoros:)
Legalább vmi viccel csaptál volna oldalba visszafelé,végefelé-de nem:)
Egyszerűen lehülyézel:)

UI:Ez igy nem frappáns
matgab 2009. 06. 08. 15:15
Előzmény: #15793  Törölt felhasználó
#15795
Mozes, te még itt vagy? Azt hittem már bőrönddel a kezedben állsz Ferihegyen...
Vagy az csak szöveg volt?
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 15:12
Előzmény: #15793  Törölt felhasználó
#15794
Az én országom Magyarország.
Keresztény vagyok, de nem vallásos.
A "mi " országunkat a liberális, az individuumra alapított kormányzás eljövetelére értettem.

Ui: teljesen szükségtelennek tartom a "végefele" kísérőszöveget az írásaidban. Ettől nem leszel sem jópofa, sem egyéni. Legfeljebb csak hülyébbnek tűnsz.
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:53
Előzmény: #15790  Törölt felhasználó
#15793
A ti országotok Mozes,az nem itt van,már megbocsáss:)))
Van egy viccem,veled kapcsolatban,tudod ki volt a legszerencsétlenebb xxxxx vallású ember?
Szabad a gazda?
Mozes.
Tudod miért?
Mert addig toporgott a népével a sivatagban,amig,megállt egy olyan helyen,ahol richtig,hogy nincs olaj.

De a legnagyobb gond,az,hogy viz sincs arrafelé,végefelé...
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:46
Előzmény: #15788  user24
#15792
Hát szvsz-hülyébbnél,hülyébb törvények születtek az elmúlt 8 év alatt,melynek felét óriási anyagi áldozatok árán visszavonták,mikor is ráébredtek,hogy használhatatlan-továbbra is merem állitani,semmi jó dolog nem született az elmúlt 8 év alatt,semmi,senkinek.
Ebben pedig akkor is a kormányos,illetve Lendvai nevezte ferit kapitánynak,tehát a kapitány és csapata vette ki a részét legnagyobb mértékben.
Egyszóval köszönjük kapitány:)

A pártok sokszinűségért aggódásoddal 1-et értek:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:45
Előzmény: #15788  user24
#15791
Szia User!

Érdekes szitukat hozhatna,ha a Parlamenti választások is ezt az eredményt hozzák!
Érdemes játszani a számokkal: vagy a jobbik fog -fidesz ellenében- az MSZP-vel, vagy az MSZP fog a Jobbikkal szavazni.... (kinek-mi tetszik!)
Az MDF-ről nem is beszélve....
Nagy buli lesz!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:44
Előzmény: #15766  pampa
#15790
"Miben reménykednek 2010-re? Csak nem abban,hogy annyira megerősödik a Jobbik ennek a felelőtlen politizálásnak köszönhetően,hogy a Fidesz csak velük koalícióban tud majd kormányozni?
Lehetetlen helyzetbe akarják hozni a mai ellenzéket? "

Ebben reménykedem.
A Fidesz - ha kénytelen lesz koalícióra lépni - szalonképtelen lesz Európában. Ezért mérsékelt szárnya kilép a pártból és új pártot alapít.
Akkor ismét eljön a mi országunk.
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:42
Előzmény: #15787  Törölt felhasználó
#15789
Ne reagáld túl a dolgokat Piskóta!
Ha az utcán feléd mosolyog egy bombázó,az nem biztos,hogy azt jelenti,hogy melletted akar ébredni másnap reggel! Lehet,hogy mögötted áll a barátja! :-)))
user24 2009. 06. 08. 14:37
Előzmény: #15781  Törölt felhasználó
#15788
sztem ez se igaz így teljesen, uis a parlament kormányozta.
nem mondom, hogy az mszp nem csinált hibát, de az se igaz, hogy CSAK hibákat ejtett.
mellesleg az ellenzék(fidesz) részéről se történt semmi annak érdekében, hogy az ORSZÁG jobb legyen. csak nyomkodta a nemet meg kivonult.
(na így beszélj velük, ha tudsz. )
bármi szavazásnál előre borítékolható az eredmény.
viszont lehet fura, de abból a szempontból örülök a jobbiknak, hogy a fidesznek nem lesz 75%-os ereje, akkor uis be is zárhatnák a parlamentet mint olyant, és kiírhatnák, hogy majd 4 év múlva találkozunk :D
igazából a választási rendszerünk nem jó, mert a kis pártok nem színesítik a palettát. így viszont csak vagy feketét vehetsz vagy fehéret. olyat, hogy kék, lila, sárga, stb... nem ismer a politika, pedighát az élet ennél színesebb és szerintem az lenne az igazságos.
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:31
Előzmény: #15783  Törölt felhasználó
#15787
Én sem akarok vitázni,de ezt még ideszúrom:)

Az ún. győzelmen nincs mit magyarázni,beszéljünk a kis 17%-ról és természetesen a kis 2.1%-ról,miért történt?Alacsony részvétel gondolom a válasz,és ezen kivűl?Van valami sejtés,hogy mire ez a fene nagy elfordulás,szegény kicsi szoclibektől?
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:31
Előzmény: #15782  Törölt felhasználó
#15786
én realistának vallom magam.

és ennek megfelelően, tudomásul veszem, hogy MO a göbör mélyén van (nem a legmélyén, mert mindíg van lejjebb). de ahoz, hogy az elmúlt 8 évet rendbe tegyük, sajnos össze kell szorítani a fogunkat, és nagy áldozatot kell hozni... elbaszni sokkal könnyebb, mint rendbe hozni a dolgokat...

de az emberek arra nem jönnek rá sajnos, hogy a fidesz nem a megoldást képviseli, hanem kihasználva a jelenlegi helyzetet a saját hatalmi vágyait fogja tudni megvalósítani... a legkönnyebb dolga van a fidesznek, és ezt jól ki is használja! most nekik áll a zászló, de ez csak a fidesznek lesz jó... továbbra is fenntartom, hogy lényegében semmi nem fog változni, csak nem a szocik teszik zsebre a lóvét ,hanem a fidesz...

gondolj csak bele: a fidesz eyg 20 éves párt: de 20-ból csak 4 évet kormányzott... máshonnan megközelítve ,a fidesz kapott 4 év-nyi lehetőséget, és nem tudott élni vele... miből gondoljuk, hogy a köv 4évben mégis csodát tudnak művelni????

kapnak eyg totálisan szétbaszott országot, és ha nem hülyék tudják, hogy 4év alatt ezt nem lehet rendbe tenni... azaz jön a köv kormány... ha ez átfut az agyukon, akkor már nem tart sokáig eljutni odáig, hogy : te vikikém: "már csak 4 évünk van, hogy valamit összekaparjunk a gyerekeknek..."
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:27
Előzmény: #15781  Törölt felhasználó
#15785
Szia Piskota!

Eszemben sincs vitatkozni Veled!
És már nagyon unom,hogy minden az elmúlt 8 évben, csak az MSZP hibájából romlott el!
Továbbá:abból is nagyon elegem van, hogy sokan elhiszik,hogy O.V: teremti meg a kánaánt és a menyországot,ahova a felkoncolt Mszp-sek testén át vezet az út.....
De nagy orcáraesés lesz a dologból: vagy O.V. csinál popót a szájából vagy a jobb -akarom mondani fidesz- hívőknek lesz nehéz megmagyarázni,hogy most aztán miért is kell mégis mást csinálni,mint amit ígértünk!

user24 2009. 06. 08. 14:24
Előzmény: #15780  Törölt felhasználó
#15784
ez igaz. reggel hallgattam a rádióban fél füllel egy riportot, azt hiszem a vonóval, és ott már pedzegette, hogy őket tévesen szélsőségesnek nevezik.
de könyörgöm, ha egyszer az... miért mondanánk a feketére, hogy fehér?!
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:23
Előzmény: #15781  Törölt felhasználó
#15783
De várjatok,van itt nektek egy kis sziverősitő adat tegnapról:)
Már csak,hogy lássátok,hogy semmi nincs veszve:)

Csenyéte nevű kis faluban,Szabolcsban,90%-ot ért el az MSZP.
Kapcsoljatok rá hát a kampányra,van még 1 év,sok sikert:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:20
Előzmény: #15779  Törölt felhasználó
#15782
Idealista vagy!
A kurucra már csak azért is érdemes elnézni, mert szépen követhető volt a hangulatváltás O.V. és a fidesszel szemben.
Nem fognak kesztyűskézzel bánni vele. (vagy ha mégis, akkor a jobbik pártról is kiderül,hogy sohasem hazudnak (elég nagyot!) )
Törölt felhasználó 2009. 06. 08. 14:19
Előzmény: #15778  Törölt felhasználó
#15781
De emberek ne haragudjatok már,de ki kormányozta az elmúlt 8 év alatt ezt az országot,és mi sült ki belőle?
Álljunk már meg,ekkora lejtőn még soha nem volt ez az ország.
Az elmúlt 8 év "stratégiáját" már láttuk,remek volt, köszönjük.
Ettől már pityipalkó stratégiája is csak jobb lehet,már ne haragudjatok.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek