Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:29
Előzmény: #6598  Törölt felhasználó
#6600
a 115.20 körüli szint még fontosabb volt szvsz mint a 116.80
ha nem megy 115 fölé, lefelé mehet rengeteget,hosszútávú shell trendben van minden carrys pénz

ha nem számít, ne törődjetek vele

Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:28
Előzmény: #6594  Törölt felhasználó
#6599
Ezt kifejtenéd légy olyan nagyon szíves, hogy nálad mit jelent a 3. fázis.
(überpara mindent ad mindenki, szétszívatják a népet...) , de komolyan érdekel.
Nálem 2.4 verziónál állt meg tegnap éjjel, ma délelőtt 3.1 , ez azt hozza egyelőre, hogy gyorsul az esés és rövidül az idő, azaz 4-5 nap van hátra. Azonban kíváncsi vagyok a véleményedre , he lehet.
Más:
2 hete a hitelrészvény vásárlás azért tünt jónak mert ha nem is sok (30%) de volt esély arra, hogy rövid korrekció lesz és mivel ezen a szektoron már akkor volt -15-20% euban az amcsiknál pedig már 40-60%minuszok röpködtek, a zavarosba belevettünk ( van egy "társam " kinn floridában Ő ott nyomja és itt - ez válasz egy korábbi kérdésre is, saját technika ami egy mély őszinte kölcsönös bizalmi mondhatnám bajtársi viszonyra épül)
Lényeg belevettünk jónak tünt elindult ölfelé, konszolidálódott és akkor lefordult mindenki , az amcsiknál k...va fontos a stop-olás, mert nagyot lehet esni. Ekkor mindent elhajigáltunk mert azt láttuk, hogy átvert bennünket, megetetett a 3 ződ gyertya, hát evvan, ezért kell naprakésznek lenni és folyton nézni mit csinál a piac.
Továbbra is igaz, hogy egyelőre túlütik a pénzszektort, de ez más oldalról jó lehet. Valakik ismét nagyot akarnak kaszálni. Sok countrywild cég van amelynek az árfolyama 16$-ról 4-5 $-ra esett és stabilan állja a sarat. Hát evvan drágáim.

Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:21
#6598
1500 IS lesz ez ma????reggel ezret írtam, tévedtem...
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:21
Előzmény: #6596  Törölt felhasználó
#6597
ha tudja valaki, felveszem igen erős fizetésért ide magam mellé, klíma, kényelmes fotelek, nyugodt munkakörülmények, zene ha kell, jó fizu, csak mondani kell nekem mindíg mi meddig tart :))
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:17
Előzmény: #6594  Törölt felhasználó
#6596
Szia DLPH.
Meddig mehet ez még?
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:17
Előzmény: #6594  Törölt felhasználó
#6595
amúgy már 114 tökmindegymennyi
ez kút
115 magasságában is volt egy támasz, mint a kés a vajon át
miközben a dollár erősödik, a yen is a dollárhoz képest ezen a szinten van
úgy érzem ugyanazt ismételgetem
lesz ennek alja, akkor betol házikó

Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:14
Előzmény: #6593  Törölt felhasználó
#6594
ja egy "új" van, ez már a 3. fázis
persze csak szerintem
Krumenaker asszem tudja mire gondolok :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 14:07
Előzmény: #6592  Törölt felhasználó
#6593
újat semmit 116.80 elesett szignifikánsan
nekem számít, van akinek nem
mindegy
van olyan is , hogy megfigyelés
és ha sík hülye lennék is (nem tudni vagyok-e), a megfigyeléseim fontosak, ehhez nem kell egyetem, csak nézni kell az embernek kifelé a fejéből
ez a szint fontos volt
nem kell elhinni
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 13:54
Előzmény: #6590  Törölt felhasználó
#6592
Amit meg már szajkóztunk hogy brumm brumm és előjönnekk a medvék az azért lehet mert nem az látszik az egyedi "elemzéseinkből" , hogy ez egy kérészéletű korrekció. Annál több.
Nem kizárt, hogy lesz 6xxx oti árfolyam is! meg 20k-s bux, ha követjük a feltörekvőket akkor fel kell kötni az idegrendszert annak aki long poziban ül.
És csak esik és esik és esik.
És szerencs a szerencsétlenségben hogy van forgalom ez annak aki most akarja kiszórni a papírjait- kicsiben persze más-, de ha lenne 100milcsi tvk papírban ilyen forgalom mellett a jövő hét végéig sem adnád el és azért ebben az esős időszakban addig eshet 15-20%-ot simán. Na ezek azok a helyzetek amikor nincs mit tenni adod amennyiért viszik, legfeljebb ha az alján adod el másnap elkezded visszavenni. A pénzért meg kell dolgozni és nem véletlenül szeretek én évi 20% os gyarapodásról beszélni.
DLPH!
Mit látsz most azon túl hogy beszakadt az ég is.
Szerintem most jön majd a média negatív hanggal és még lesz 3-4 nap intenzív esés, de lennie kellene egy 2-3 napos "oldalazós napnak is" ezzel gyakorlatilag augusztusnak füstöltek. Szeptember elején résen kell lenni.
Persze 5 perc múlva minden megváltozhat.
Szép napot. üdv a pokolban.
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 13:47
Előzmény: #6587  Törölt felhasználó
#6591
köszi szépen!!
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 13:40
#6590
Elnézést a hangvételért, de vannak szabályok amiket itt már sokszor leírtunk és nem véletlenül olyan kõbe vésett szabályok ezek.
DLP sem véletlenül szólt, hogy zuhi lesz.
a többiek sem véletlenül ülnek nyakig kp-n.
Az is iagz, hogy a más pénze fölött lándzsát törni nem szerencsés. Itt és most megmondani hogy holnap mi lesz lehetetlen. Lehet, hogy otika holnap 3%ot is megy föl és akkor itt fogsz szidni hogy de minek adtam el ma, de van esély az újabb -5%-ra is, az meg még fájdalmasabb.
A tûrési küszöböd a pénzigényed dönti el mi legyen. Ezt mindenkinek saját magának kell megtapasztalnia, ettõl megvédeni senkit sem lehet. Ugyanolyan kockázat most pozit zárni mint pozit nyitni.
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 13:39
Előzmény: #6588  Törölt felhasználó
#6589
"csak az esésbe lehet (ett) beleadni eddig. "
na ezt dumálom én is, csak nem tudok fogalmazni


Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 13:34
Előzmény: #6586  Törölt felhasználó
#6588
Olyan szépek ezek a kérdések.
Ez egy örök dilemma mi a f...szt csináljak ? odaadjam 5k-n ma gvagy üljem végig.
- direkt nem írok rv-t és korrekt árat- . Nos csak okulásként aki nem hitt benne, nézze meg az ise100-at. Ha több napon keresztül napi 4-5%-ot esik, akkor 2 eshetőség van.
Benne ülök addig amíg vissza nem megy, 1 évig 2 évig passz. b variáció: kidobom ott ahol van, aztán realizálom ami van nyelek egy nagyot ha minuszos és igyekszem kitalálni, hogy mikor milyen pozíciót nyitok a megmaradt pénzemből.
Ez utóbbi a fájdalmasabb , de csak ez a nyerő.
Mégis halkan megemlítem, hogy az oti az MA200 törésével nem sok jót igér.
Egyéb: a gondot az jelenti, hogy a nagy esések -igaz még csak most kezdte- között nincs konszi idő, - bár a bux mindent másképp csinál- a környező országok pl orosz indexben sem látom, hogy jelentősebbet korrigálnának felfelé, amibe bele kellene adni, itt csak az esésbe lehet (ett) beleadni eddig.
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 13:21
Előzmény: #6586  Törölt felhasználó
#6587
Ez a leggázosabb.Én más pénzével nem sáfárkodom.Euro már 261 körül, jelentős tőkekivonás indult el a régióból.
Az Otp jó cég. Biztosan lesz még 15K is, aztán tizedelik megint. Nem tudom mikor.
Most nem vennék, nem is veszek. De vesztő pozti realizálni, más kérdés.
Arra nem tudok választ adni. Illetve inkább nem szeretnék. Bocs. Nem az én pénzem.
Meg nem is lehet jót mondani. Ha fordulunk, veszek, mindegy hol. Amíg ez van nem veszek.

Nálam ez ennyire szimpla.
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 12:54
Előzmény: #6584  Törölt felhasználó
#6586
DLPH!
Szerinted még érdemes eladni az OTP-imet?

sly36
sly36 2007. 08. 16. 12:53
Előzmény: #6584  Törölt felhasználó
#6585
Ugye azért Te sem gondolod komolyan, hogy kiszórod a kisbüfi böff papírjaidat?
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 12:49
Előzmény: #6583  Törölt felhasználó
#6584
persze csipszekre értettem
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 12:46
Előzmény: #6582  Törölt felhasználó
#6583
Embörök, ugye nem gondolja senki komolyan, hogy longolni szeretne......
Na mindegy. Szóltam vagy 1 ezerszer, befejeztem.
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 10:10
Előzmény: #6581  Törölt felhasználó
#6582
Hadd menjen le a tőkemozgások java, aztán majd látszik, hogy mibe kezd újra rendeződni. A tőke majd újra rendezi magát.

Nem akarom senkire ráerőltetni a mondandómat, a mai beírásaimban benne van világosan mikor milyen helyzetben csökkenteném tovább a kp állományt. Ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa akkor eldönti, hogy mennyit tud belőle értelmezni és felhasználni. Még egyszer hangsúlyozom nem akarom vitatni senkinek a stratégiáját félreértés ne essék.
Törölt felhasználó 2007. 08. 16. 10:05
Előzmény: #6580  Törölt felhasználó
#6581
Most ezt mondtam? Nem ezt mondtam :)
Nékem semmilyen belevevési ingerem nincs mindenesetre sem az otp-be, se semmibe.
Kezdem bánni hogy kisbüfi böff papírjaim is vannak.Ez a konstelláció igen ritka. Minden egy alapos tőkeátrendeződés irányába mutat. Legalábbis szerintem.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek