Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 07. 09:46

mary_m topik  

Hogy a rába topik tényleg rába topik legyen, nyitottam egy külön topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 22:06
Előzmény: #739  Törölt felhasználó
#740
Tán kevesen ismerik itt annyira operatort, mint én.
Sajnos semmi jót nem tudok róla írni.

Így jó lesz? :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 21:49
Előzmény: #738  Törölt felhasználó
#739
Na majd én is szólok a haveroknak, hogy írjanak valami frankót rólam! :DDD
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 21:44
Előzmény: #737  Törölt felhasználó
#738
"nagyon határozott és céltudatos, de leírom ; egy nagyon aranyos, végtelenül önzetlen és imádnivaló tünemény."

Még a végén elpirulok :))) Ez kedves :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 09:10
#737
Nem szokásom ide írni, de most megteszem, mivel néhány hozzászolás mögött talán több fantázia és annál kevesebb bölcselet húzódik. Tán kevesen ismerik itt annyira Mary_ M -et (jó)néhány oldaláról, mint jómagam. Bár nem szorul a megerősítésemre, mivel ő nagyon határozott és céltudatos, de leírom ; egy nagyon aranyos, végtelenül önzetlen és imádnivaló tünemény. És hogy milyen hangulatban van éppen v. általában, arról tanuskodik, hogy nála nem sokan használnak gyakrabban smile(oka)t. Ugyanakkor az is igaz, amit alább írt : nem tudjuk (v. csak kevesen), hogy mi jár a buksijában. És, hogy ebből kivel mit oszt meg, azt ő tudja legjobban. De ezzel mindannyian így vagyunk, azt hiszem x :D
Nem felejti el azt a segítséget, amit itt kapott (eleinte) teljesen ismeretlen és jószándéku társtól.

Bölcsesség bizony itt a tőzsdén is kincset ér(het). És ez általánosságban minden hozzászólásra is vonatkozik => mindannyiunk közös érdeke az értelmes gondolatsor olvasása.
Jó kereskedést és sok zsetont belőle/és hozzá ! :-) )
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 22:00
Előzmény: #735  Törölt felhasználó
#736
Econet blogba ne felejtsük el bejegyezni, hogy holnaptól x millió darab részvény
vár beöntésre!
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 21:47
Előzmény: #734  Törölt felhasználó
#735
ÓÓÓ, Mary_m. Boldog vagy. Ezek szerint mégiscsak sikerült az a csábítás. :)
Azért remélem egyszer tényleg megtudod, mi az a boldogság. Sok sikert!
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 20:10
Előzmény: #733  Törölt felhasználó
#734
márki, én epekedve várom.....
ha már úgyis ráérsz....
hogy folytasd az econet blogot:))))
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:07
Előzmény: #732  Törölt felhasználó
#733

Értem. :)

Akkor minden O.K. ha boldog vagy. Az a lényeg.

További szép napot!

------------

Fiúk,

titeket pedig megintelek! :))

A hölgyekkel meg kell tanulni bánni.
Ilyeneket, ilyen stílusban nem lenne helyes. :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 18:00
Előzmény: #731  Törölt felhasználó
#732
nincs szerelmi bánatom, de azért köszi :))
Nem akarok elcsábítnai senkit :)) Boldog vagyok :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:41
Előzmény: #730  Törölt felhasználó
#731
Kedves Mary_m,

Nem igazán tudom miről van szó, de ha tanácsra van szükséged szívesen adok. (ha fiú, férfi van a dologban, szerelmi bánat...). Talán tudok segíteni, hisz én magam is ilyesmi :)) volnék, és most délután ráérek.

Tuti receptem van, hogy leeht a másik nem jeles tagját elcsábítani. :))

Ha leírod röviden, mi a problémád, mi nyomja a szívedet a genesisblog@gmail.com címre.

Ha semmi közöm hozzá, akkor bocsánat, hogy kéretlenül zavartalak.

Tisztelettel:

marques
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:25
Előzmény: #729  Törölt felhasználó
#730
"De: nem biztos, hogy jól döntöttetek. Mert: Te még mindig reménykedsz. "

Miben is reménykedek?
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 15:31
Előzmény: #728  Törölt felhasználó
#729
Mary_m!
Ha már megszólítottál, nem hagyom válasz nélkül a dolgot.
Tényleg semmi közöm nem lenne ehhez a kis románchoz, de mivel ezek nyilvános topikok és Te ide írogattad személyes üzeneteidet, ezáltal az olvasókat is beavattad magánéletedbe, ezáltal széles nyilvánosság elé tártad magánéleted. Ilyen egyszerű beleavatkozásom és véleménnyilvánításom ténye.
Tudom, hogy a szerelem vak és ilyenkor bármi áron addig általunk is elképzelhetetlennek tűnő dolgokra is képesek vagyunk, hogy elérjük célunkat.
Naív kislány vagy még (bocs, de anyukád lehetnék korom szerint) , de fejlődőképes. Örömteli, hogy értelmes ember módjára tisztáztátok félreértéseteket.
De: nem biztos, hogy jól döntöttetek. Mert: Te még mindig reménykedsz.
Törölt felhasználó 2007. 08. 25. 02:28
Előzmény: #727  Törölt felhasználó
#728
Tisztelt Felettvaloim, Nektek akinknek eskudtem hogy a erste netbrokern zrt-t. rendbe rakom.

Jelentes:

Tisztelt PSZAF Tisztelt Erste Bank ERSTE BANK ZRT. TISZTELt Felhasznalok.

Mikozbent ti hitetlenul ketelkedtetek muveletem sikeressegeben, reg targyalasokat probaltam folytatni, (Bozsik Balazs( Ertelmes ember ) magam Nagy Laszlo S a kozel 1 ev alatt rajtam keresztul atfojtt 4-8 milliard forint tapasztalatai,bizonyitekai alapjan donto bizonyitekaim vannak a program olyan hibaira mely miatt aaz ERSTE BANK ZRT TOZSDEI KERESKEDESEI JOGAT azonnali hatallyal kerem tobb ugyveddel atnezetve tovabbi vesztesegek elkerulese miatt felfuggeszteni.
.Hetfon reggel.
Erre keszuljetek, bocsanat elore szolok.

NINCS ALKU !!!

2 millio 500 ezer forintot ajanlottak fel , de hulyenek neztek.
Nem bloffolok. Tobb igen fontos, bizonyitekot bemutattam nekik .Matematikai, kozgazdasagi muveltseguk Bank of Nyul(bocsanat a nehai ma mar nyuli takarekszovetkezettol)
sarlatamsag, hozza nem ertes, korabbi hibaik be nem ismerese . Felsobb iranyitas hangfelvetelekkel, s emailekkel bizonyithato kapcsolatfelvetel megtagadasanak vadjaval, hazugsaggal, csalas gyanujara okot ado jelekkel vadolom ERSTE BANKOT.
MAI NAPTOL TOTALIS HABORU kisember kontra sarlatan erste Bank PERT kezdemenyezek illetve provokalok.
1. pont kernem a legfelsobb beavatkozast Papp Edit illetve altala kijelolt emberek,kulso igazsagugyi szakertok bevonasat.
2.. ;pont . Alabb csatolt bizonyitok miatt felhivom ERSTE BANK valamint Felhasznalok figyelmet, S kernem PFASZ-t kulonos tekintettel- a bizonyitekok alapjan- Minenfele befektetesi jellegu jog ideiglenes felfuggesztesere.

Megigerten,hulyenek neztek
PER utolso csepp verig.
PSZAFtol hetfon nyitas elott kertem azonnali kereskdesi joguk felfuggeszteset.A rendelkezesemra allo bizonyitekok alapjan csupan a veletlen muve hogy nem tortent komolyabb baj.
Magam reszerol havi jelentos milliohoz kozelim osszeggel jarulok hozza egy precedens eteku perhez.

tisztelt NEM ERSTE BROKER ZRT vezetosege.. TUdjak mi zajlik e ket toronyban.?

Alkura nem vagyok hajlando, kerem ne keressenek.
En kerestem felsobb vezetoseget, de bezarkoztak,elzarkoztak.

Kezdodjek hat aminek kezdodnie kell.
Ezuttal kernem PFASZ-t hogy tozsdei, ugyleteim, altalam fizetett ellenorzo emberuk mellett folytathassam, amennyiben megsem fuggesztenek fel kereskedesi jogukat. (Elofordulhat hisz technikailag nehez masik broker ceghez transzferlani reszvenyeket)

Levelemet elkuldom minden Erste Bank fiokba s vezetosegbe (europa) >Szukse eseten Nagyobb europai lapokban bizonyitekaim hiteles mas bankokhoz tartozo szaemelyek reszere atadom.,illetve OFASZ-nel letetbe helyeztetem.
Mivel teljes penzemmel jatszottak,nincs vesztenivalom.Szerencsere nem vesztettem jelentoset,de nem rajtuk mulott
A igazsag nem en vagyok. Dontsenek egy hosszura nyulo perben.
Koszonettel

dr. Nagy Laszlo ersteper@freemail.hu
sms 70 9448000

Megigertem.Megteszem.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 23:18
Előzmény: #725  Törölt felhasználó
#727
Jaj de szép!!!!!

Tudtam ,hogy Leandro nem teszi meg Esmeraldával....

Csak így tovább!!!
kissherceg 2007. 08. 24. 17:12
Törölt hozzászólás
#726
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 17:06
Előzmény: #724  Törölt felhasználó
#725
Mivel jelentős szurkolótábor alakult itt ki pro és kontra, illetve vannak lelkes szappanopera rajongók akik kíváncsian várják a folytatást, érdemi bejelentésem , miszerint kölcsönös elnézéskérések közepette sikerült nézeteltérésünket tisztázni ,
innentől a békés egymás mellett létezés fárasztó ámde békével kecsegtető politikáját fogjuk előtérbe helyezni minden más konfliktuskövető-feltáró-elemző magatartás helyett.

Köszönöm szíves érdeklődésüket, innentől a további fejleményekről privát és felárral vagyok hajlandó bárminemű tájékoztatást adni.

Legyetek jók :))
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 08:03
Előzmény: #723  Törölt felhasználó
#724
Sziasztok, szép napot kívánok Mindannyiótoknak!

Toro hozzászólásával maximálisan egyetértek. Bölcsességünket az adja, ha bizonyos kérdések helyretételét önmagunkban végzünk el, majd ehhez kialakítjuk megfelelő cselekvési stratégiánkat.

A cél nem lehet soha a másik ember ( nyilvános ) megalázása, ugyanis Emberként mindannyian esendőek, hibásak, bűnösek vagyunk. Nézzünk előbb önmagunkba, és lássuk meg, találjuk meg magunkban az erdőt, és ne pedig a másikban a szálkát.

Amit írtam, kellő tisztelettel és alázattal mondom, anélkül, hogy bárkit szeretnék megsérteni, megbántani.

Minden jót
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 07:16
#723
Hogy szépítsek: én Mary_m re csak jót tudok mondani. Az hogy fiatalka és bizonytalan, mellette meg álmokat kerget egy dolog. 20 év körül mi is ilyenek voltunk.
Nekem ez a nagy nyilvánosság elötti kioktatósdi inkább gáz. A diszkréció is egy tulajdonság, nem árt néha gyakorolni.
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 03:07
Előzmény: #721  Törölt felhasználó
#722
Ez az évszázad tőzsdei egymásra találása, és elválása volt.

Pedig én szurkoltam nektek!
Törölt felhasználó 2007. 08. 24. 02:29
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#721
Ne szórakozz velem.
Egyrészt te már rég könyvelgettél , másrészt nem dobtad a barátaidat, mert nem mondtak valamire azonnal igent.
Akkor hogy is van ez a dobálósdi?
Vagy :
"Tudod, ha az ember őszinte a másikkal, ..."
aztán :
"Gőzöd sincs, hogy mi van a múltamban, és hogy mi jár a buksimban"
Most nincs gőzöm, vagy őszinte vagy?

Na ez vagy te. Az emancipaci szöveged mögött amúgy semmi nincs.Lévén ismerlek, tudom pontosan. Az intravénásan permanensen monogámiában retardáltat kivéve, mert az meg az én szövegem.
Na ez a sznob kis hölgy, mert látom nem teccik tudni mit jelent.

Nem célom leégetni kis kegyedet ország-világ előtt, mondjuk úgy , hátrébb az agarakkal de izibe.Kicsit gondolkodj mielőtt nekiállsz sértegetni, melegen ajánlom.

Inkább magadat sajnáld, lesz miért.
És velem ne kakaskodj, kevés vagy hozzá roppantul. A lányom lehetnél, légy tiszteletteljes , mert kapsz egy atyai pofont.

Remélem ez elég tiszta beszéd.

Topik gazda

mary_m
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek