Topikgazda: Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 11:15

Orbán Viktor: kell 14. havi nyugdíj!  

Ugrás a cikkhez
Magyarországon szükség lesz 14. havi nyugdíjra- mondta Orbán Viktor, a Fidesz elnöke egy interjúban, hozzátéve: ha valaki ismeri a nyugdíjasok életszínvonalát, akkor efelől nem is lehet kétsége.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=76924
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 21:33
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Eszerint Én már nyugdíjba is mentem!!!!!
15.havit akarok!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 21:25
#39
14.havi és vigyék le a nyugdíkorhatárt 36évre!

kutya sefog dolgozni, de nyugdíjas leszek (nemsokára)
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 19:03
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Na azért ne gondoljuk már, hogy azért mert valaki nyugdíjas=szegény. A minap kötöttem új biztit a kocsira, tárgyalok az ügyintézővel, erre odanyomul egy nyanya 8olyan nyugdíjas tanítónő-féle) és azt mondja a faszinak, hogy adjon neki nyomtatványt lakásbiztosításhoz, de ne egyet, hanem 5 db-ot, mert annyi lakása van. csak pislogni tudtam....
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 17:59
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#37
koinak, arra, hogy " akkor nem értem miért nyitottad a topikot????" Válasz: hát olvasd el, légyszi, még egyszer a topic-nyitómat és jelezd, ha bármi más is kijön abból, mint "árnyaltan" súlyozott szemrehányás ide and oda. Ma ugyanis különösen anakronisztikusnak tartom a14. havi nyugdíj ötletét. Ez eleddig soha nem lett volna időszerű, mert a magyar történelemben még soha nem volt rá pénz, de különösen időszerűtlen ma, a helyzet ismeretében (!). Tehát nem a választások előtt, a szoci népbutítás korában, hanem most, decemberben tartom különösen anakronisztikusnak a 14. havi nyugdíj ötletét.
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 15:37
Előzmény: #35  pampa
#36
Úgy is van, ha már egyszer ismered a nénit és az anyagi körülményeit pontosan, oda kéne adnod neki azt az összeget, amit ilyesmikre költesz, már csak önző egészségkímélés céljából is ;)
pampa 2006. 12. 01. 14:38
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#35
Meg megélni annyiból amennyit egy hónapban sokunk kávéra és cigire költ. Szomorú...
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:37
Előzmény: #13  BuySell
#34
:o)))))))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:32
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
pénzt csak elkölteni! :)
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:32
Előzmény: #31  pampa
#32
hát beosztani csak az időt lehet! :)
pampa 2006. 12. 01. 14:23
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#31
Úgy tünik nem sikerült senkinek sem beosztani a pénz 1 hónapra!
Erről ennyit...
Lehet itt Orbánozni ezerrel,de nincs értelme.
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:14
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
hát mert vezetni a vak is tud!!!! :)))
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:12
Előzmény: #15  zborde
#29
"""""""Én pl. szivesen látnám Kósát, de ahogy hallottam nem akarja vállalni, mert sok a dolga ... :-)"""""
egyébként a nagyformátumúvezénylőtábornokúr megmondta: egy nagyváros polgármestere nem ér rá pártot vezetni.......
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:10
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
na a cegléd az tuti hely!!!
ott voltam katona! waz!
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 14:08
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#27
""""""PL: apu bányájába nincs valami meló??""""""

vízhordó fiúnak megfelelne... a ceglédikannát talán elbírná....
:-)))>>>
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 13:56
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
de ezt a hodmezövásárhelyi polgármester nem
értené!!! :)))
isten nyugosztalja! :(
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 13:47
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
ez jó volt!!! :)))

csak akkor nem értem miért nyítotad a topikot????
pici népszerűségre vágytál???
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 13:43
Előzmény: #23  pampa
#24
Így ebédidőben a "szép bácsi a VIKTOR : csúnya bácsi a viktor" szellemi csatározásban enyhén a csúúúnyázók vezetnek. Csak így tovább, hajrá, magyarok! Fontos, hogy ne árnyalja senki a véleményét, mert a hozzászólások így könnyen számolhatók.
pampa 2006. 12. 01. 13:25
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Ismerek egy beteges egyedülálló hölgyet 42500Ft nyugdíjjal.Vidéken él egy pici kertes házban,hát őrá ráférne még egy párhavi plussz!
Valaki be tudna osztani ennyit 1 hónapra?
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 13:06
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
ebböl vontam le a konvekzenciákat!!! :))
Törölt felhasználó 2006. 12. 01. 13:05
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
inenn ebböl a linkböl elindulva (nem én állitom nem nekem tünt fel nem én gondolkodok csak igy)

link

majd ő ezt ajánlja!!!
link

majd ott ezt írják!!!!

kollega 2006-11-30 20:44

"... látjuk azt is, hogy a mostani hónapokban mért támogatottság nagyjából azon a körön belül van, ami az elmúlt évekre átlagosan jellemző volt két választás között."

Gratulálok miniszterelnök úr! Ez valóban nagyszerű kommunkikációs teljesítmény volt.
Meggyőzni arról az embereket, amiről magunk sem hisszük, hogy igaz. Önhöz méltó teljesítmény.
A túl korai cáfolat elkerülése érdekében pedig ajánlom a rigai módszert, ürítsék ki Pest városát is, mert különben nagyon félő, hogy a sommás megállapításának igen hamar még sommásabb cáfolatával találkozhat közvetlen közelről, hacsak persze nem fél utcára menni Pesten. Mindegy, kényelmesen megnézheti a televízióban is, és aztán szörnyülködhet, hogy micsoda rettenetes vandál emberek járnak az utcákon, akik még mindig azt hiszik magukról, hogy emberhez méltó élet jár nekik is, és nem félnek a szelídlelkű hős Gergényi grál lovagjaitól, mert tudják, hogy közeleg a nagy számonkérés napja, amikor mindenki elszámol vele, mikor mit tett.
Bizony, ön is min. eln. úr, és akkor nem menti meg semmi grafikon, mert akkor minden csalással, hazugsággal és emberiség ellen elkövetett bűnre való felbujtással el kell számolnia. Mert az ártatlanul megnyomorított és súlyosan megsebesített emberek mind vádolni fogják, és azt már nincs az az Excel program, amivel kimagyarázhatná. Egyébként még igen sokan értünk az Excelhez, ez nem olyan nagy dicsőség, amivel három napig kellene dicsekednie.
Ezt adjátok be modik, ha valóban van demokrácia Mo.-on, és nem csak hazugság az is.

Topik gazda

pakozdi_imre
3 3 2

aktív fórumozók