Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 09. 15. 05:41
Előzmény: #74499  Törölt felhasználó
#74500
A Genesis Energy bemutatkozása amerikai befektetők előtt
2008/07/24
A Genesis Energy Befektetési Nyrt. részt vesz a Merriman Curhan Ford által szervezett 5.-ik éves befektetési csúcstalálkozón, amely San Francisco-ban a Mark Hopkins Hotelben kerül megrendezésre 2008. szeptember 15-én és 16-án. A Genesis Energy cégbemutatóját a Wall Street Webcasting közreműködésével az interneten is meg lehet majd tekinteni. A webcast megtekintéséhez szükséges linket a honlapunkon fogjuk közzétenni az érdeklődők számára. Különös aktualitást ad a vállalat befektetők előtti bemutatkozásának, hogy várhatóan erre az időpontra rendelkezésre állnak azok az engedélyek, amelyek birtokában bevezetésre kerülhet a Genesis Energy részvénye az amerikai OTCQX piacra.
Törölt felhasználó 2008. 09. 15. 05:06
#74499
Jó reggelt!
A hét sorsdöntő lehet.

Törölt felhasználó 2008. 09. 15. 01:11
Előzmény: #74493  exmnbs1
#74498
ex: csak nem azt akarod mondani, hogy amennyiben 200m ftom van, abból egy hét alatt tudok részvényt jegyezni, de ha 40m euróm akkor hónapokig tart.... mi?...amig leszámolják? Vagy miről beszélsz?
:))

Amúgy bármennyire is idegesit már engem is a dátum közelsége, azt azért nem hiszem el, hogy annyira balekok lennének, hogy kivárják az utsó napot és csak utána jelentenek be közgyülit... és ha szted az árfolyam miatt nem jelentették be, akkor mire számitanak, 25én örömtánc lesz?
Ne már.
Alapvetően nekik is az lett volna a jobb, ha már pár hónappal ezelőtt meghosszabitják a felhatalmazásukat (biztos ami biztos felkiáltással), azt jólvan...és akkor nem is okozott volna akkora balhét, mint emigy tenné, lássuk be......

Törölt felhasználó 2008. 09. 15. 00:07
#74497
exmnbs1!

"Mivel egy év alatt ne tudtak emelni, szerintem akkor lesz kgy, ha lesz befektető"

Ezen elég jót nevettem! :-) Azt hiszem VRoka is! :-))

Kicsit gondold át, amit írtál.

Törölt felhasználó 2008. 09. 15. 00:03
#74496
exmnbs1!!

Na megtaláltam amiről szó volt! Jól emlékeztem:

link

Jó éjt!! Olvasgasd!
Törölt felhasználó 2008. 09. 15. 00:00
#74495
Helyesen mindenhol az Igazgatóság helyett Igazgatótanács szerepel!
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 23:55
#74494
VRoka ez jó volt! :-)))) fárasztó néha ez az exmnbs1, velem együtt, mi? :-))))

exmnbs1!

Te nem vagy túl tájékozott a Genesis ügyeivel, dolgaival kapcsolatban. Szoktad olvasni a hivatalaos infokat?? Most komolyan kérdem!
Vagy csak viccből írsz olyanokat, amiket a legutóbbi hozzászólásodban írtál, vagy tényleg ilyen tájékozatlan és ostoba vagy??
Már bocsi, de ezt nem bírtam ki, hogy ne írjam le, mivel itt nyomod a szöveget már kb. egy éve, és úgy látszik ennyi idő sem volt elég, hogy tudjad értelmezni a Genesis-szel kapcsolatos hivatalos tájékoztatásokat, bejelentéseket.
Vagy ide csak viccből játrsz, exgazdi haveroddal együtt?? Csak malmoztokitt néha, vagy miért is vagy itt tulajdonképpen?? :-)

Olyan nagy hülyeséget írtál, hogy most tényleg nem tdom, hogy sírjak, vagy nevessek. Amúgy ez kb. az egész fórum színvonaláról elmondható. Tisztelet annak a pár értelmes befektetőnek. Tudják kikről van szó.
Én meg, ha néha offolok úgy látom csak emelem a színvonalat, hisz én legalább tisztában vagyok többnyire a hivatalos infókkal kapcsolatban. Legfeljebb más baromságokat írok időközönként, de azt is csak hangulatfeldobásból. Meg szeretem is, ha Dr. Mercurius tanít és magyaráz nekem. :-)
Mindig veszi a lapot, jófej ám!

Visszatérve a lényegre exmnbs1:
Amiről Te beszéltél az a tavaly nyári tőkeemelés volt, melyre a felhatalmazást a 2006. november végi közgyűlés adta!!
Mivel ott is egy évre szólt a felhatalmazás, ezért elég volt már csak egy Igazgatói ülést tartani, ezen dönteni a 2800 Ft-os tőkeemelésről. Olvass vissza!!

A 2007. szeptember 24-ei közgyűlésen kapott az Igazgatóság felhatalmazást az alaptőke zártkörű megemelésére!!
Mivel 8-9 napon belül lejár ez a határidő, és új közgyűlést sem hívtak össze eddig, nem adtak ki erről hivatalos tájékoztatást, ezért logikusan gondolkozva, azt feltételezhetem, hogy össze tudják hozni szeptember 24-éig.
Szerintem, de lehet én vagyok a hülye. :-)
sürgeti őket az idő.

Azaz, ha netán összejönne nekik (lenne nagybefektető) szeptember 24-éig, akkor elég már "csak" egy Igazgatósági ülést tartani, és dönteni a tőkeemelés mértékéről, stb. Ugyanúgy ahogy tavaly májusban, ez is spontánul történne!
Emlékszem azon a májusi napon is este 7-8 felé, vagy még később jött a hír az Ülésről, ahol döntöttek a 2800 Ft-os maximális kibocsátási árról.

Kosher így Neked az egész???
Leesett már??

Bocsi, ha kicsit kemény voltam, de fárasztó ilyeneket olvasni Tőled, amikor már egy éve itt írogatsz és gondolná az ember, hogy tisztában vagy legalább a BÉT, Geni honlapján megjelent hírekkel!!

Szép álmokat!!

Holnap nagy napunk lesz, kipihenni magunkaT!

léptem én is. Jó éjt mindekinek4

exmnbs1 2008. 09. 14. 23:37
Előzmény: #74492  Törölt felhasználó
#74493
VRoka, csakhogy itt valódi pénzre van szükség, nem 200mHUF-ra
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 23:11
Előzmény: #74491  exmnbs1
#74492
Azért az ölég vicces lenne, ha előbb megkeresnék felhatalmazás nélkül a befektetőt, aztán malmoznának, amig végre tarthatnak egy közgyülit...

:)
Ami meg a gyors lezavarást illeti, Huminak pl. ment ...
exmnbs1 2008. 09. 14. 21:31
Előzmény: #74490  Törölt felhasználó
#74491
BB, tavaly már május végén kiírta igazgatóság, (kgyvel 1 hónappal hosszabb), lezárás augusztus közepén volt

USA-ban ASTI-nak is 2 hó volt kiírástól

Mivel egy év alatt ne tudtak emelni, szerintem akkor lesz kgy, ha lesz befektető

Árfolyam esést és várakozások hűtését nem akartak kockáztatni szvsz azért nem volt kgy
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 21:00
#74490
Mercurius csak elírtam, na így az igazán helyes: Kína és egyéb ázsiai országok!
Csak kicsit összezavarodtam :-))
Ázsiai országok: India, Kína, Mongólia, Kazahsztán, stb. Én is tudom természetesen.
Nehogy valami hülye amcsinak nézzetek már, aki azt sem tudja, hogy melyik ország, város, stb. hol van a térképen. :-)))

exmbs1!!

Ha szeptember 24-éig nem lesz bejelentés a tőkeemelésről, akkor már szerintem hetekkel ezelőtt kiírták volna az új közgyűlés időpontját!!
Mivel hivatalosan a közgyűlés időpontja előtt minimum egy hónappal kell megjelentetni a BÉT honlapján az új közgyűlésről szóló közleményt!!Szóval, ha mondjuk netán hétfőn megjelenne egy hír egy jövőbeli új közgyűlésről, akkor is október 15-én kéne megtartani a közgyűlést legkorábban.
Ez pedig nekik nem lenne jó!! Azért ők sem hülyék, értik a dolgukat!! Bízzunk bennük!
Mivel Nekik is fontos az idő, nem kicsit, nagyon is!
Szerintem így a logikus.

Azért csak látják előre min. 2-3 héttel a saját dolgaikat a Genesisnél!!

Amúg megegy alaptőkeemelést gyorsan is le lehet zavarni!! nem??

Ja meg az egyik német cikkben írták, hogy a Genesis lehet az új First Solar!!! Lehet, hogy nem hülyeségből írták csak úgy!! Lehet alapja.. Majd meglátjuk.

Hajrá Genesis! :-)
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:44
Előzmény: #74456  Törölt felhasználó
#74489
nagypalz: szóval Te voltál...

Szerintem erről a könyvelőd szakmaibb véleményt tud mondani mint én. Másrészt, hogy érted hogy ezt nem verték nagydobra? Bennevolt a nyilvános GYJ-ben, és megjelent a közzétételi helyeken. Talán külön hirdetést kellett volna feladni?
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:38
Törölt hozzászólás
#74488
exmnbs1 2008. 09. 14. 20:37
Előzmény: #74483  Törölt felhasználó
#74487
BB, frontin_-ra figyelj, és ne emlegesd ezt a 24-et már te is.

Ha van befektető miért ne jelentették volna be? Szebb chart-tal lehetett volna SF-ba menni, és az idő számít

He pedig nincs befektető, mért pont ezalatt a rövid idő alatt lenne? Merrimennek idő kell a tőkeemelők megtalálásához, ki kell valamennyi bizalmat és hitelességet építeni és az idő.

Ne legyen igazam......
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:36
Előzmény: #74485  Törölt felhasználó
#74486
(Kína +ázsiai országok)
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:33
#74485
javítás:

mondjuk csak egyszer

Kína+Ázsiai országok
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:32
#74484
Persze magamra is értem, hog akkor senki nem fog baromságokat írogatni a fórumba!:-))
Azért stresszes részvény ez a Geni picikét, valljuk be. :-)) Főleg azóta, amióta minden csúszik a projektben hülye amcsi dolgok miatt.
Az amcsik is elhúzhatnának már a világgazdaságból és nem lenni ennyi baj a tőzsdéken. :-))
Átvehetné mondjuk a világgazdasági vezető szerepet mondjuk Kína! Ázsiai országok!
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:24
#74483
javítás: nem tudom
senki sem fog
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:23
#74482
Én sem udom megnyitni a Geni weblapját!
Ismét ezt a szöveget írja ki:

"HIBÁS BELÉPÉS az adatbázisba!"

Remélhetőleg pozitív fejlemények miatt nem elérhető a honlap. :-))

Vagy ki tudja, lehet már futnak a kisbüfik pénzével San Franciscoba Rényiék! :-)))))))
Honlapot megszűntetve, nem hagyva maguk után semmi nyomot! :-)))
Forró nyomon! :-) gazdi biztos ilyesmit mondott voln most. :-)))

Persze ezt csak viccnek szántam, én továbbra is bízom a projekt sikerében!
Egészen szeptember 24-éig bizalmat szavazok Nekik! Plusz azt mondom, húzzatok bele ott a Genesisnél! :-)
Legyen már minden részvényesnek sikerélménye, és akkor senki sem fogok baromságokat írogatni a fórumba, hanem bulizik nagyokat, sokat lehet majd költeni értékes dolgokra - lányokra! :-)))

Hajrá Genesis!! Nyomassad Genike, keményen!!
Törölt felhasználó 2008. 09. 14. 20:02
Előzmény: #74476  Törölt felhasználó
#74481
Nem érem el a honlapot.:-((

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek