Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:31
Előzmény: #70476  Törölt felhasználó
#70480
BB, mintha az imént már elköszöntél volna...

gondoltam rúgok beléd még egyet, de látom elintézed te azt saját magad, kb. mint egy focilabda az EB-döntőn
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:29
Előzmény: #70473  Törölt felhasználó
#70479
Olyanok vagytok mint az óvodások. Mint ismeretes azok még legfeljebb magukat fektetik le délutáni alvásra.....
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:28
Előzmény: #70473  Törölt felhasználó
#70478
A bukóban lévő kisbüfik egymásnak esnek.
Asszem én ide nem kellek most a konfliktushoz.
:-)
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:28
Előzmény: #70470  Törölt felhasználó
#70477
most kellene pénzt betolniuk 3500-é, h amcsiba már iduló épitkezéssel tudjak 5000-é tőkétemelni!

ez a koreográfia!
Aki betolja a nagyzsét az kap egy pár államtól is ilyen-olyan formában egy kis támogatást!

mi meg csipegetünk!
a tegnapi napból lehetet látni, h milyen kicsik vagyunk és izomtalanok.
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:27
#70476
Az miért van, hogy én soha nem kezdek el jó ok nélkül senkivel személyeskedni??
De, ha engem csesztetnek, biz én visszaszólok, és keményem megmondom a magamét!!

Robcsee Nekd annyira kisebbrendűségi érzésed van itt,é s ezért tudsz csak másokkal fogllakozni mindig, főleg határozott, kemény egyéniségekkel!
Ez is pszichológia!!

úgyhog foglalkozz magaddal, meg a fejeddel, van mit szépítened az arcodon! :-))
hogy nézel ki, Te Jó Isten! láttam a képeidet. :-)))

Na szia!
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:27
Előzmény: #70473  Törölt felhasználó
#70475

...na jól van, akkor mostantól kezdve csak a részvénnyel foglalkozzunk és nem egymás csesztetésével !!
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:27
Előzmény: #70472  Törölt felhasználó
#70474
forrással együtt szokás idézni.

mikorra várod egyébként a beruházás megkezdését?

Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:23
#70473
Így van, gyetértünk úgy látom!
Akartam is már régebbn is szólni az ide írogatóknak, hogy ez lesz a vége, minél többen foglalkoznak gazdival, annál fontosabb szerepet adnak itt neki akaratlanul is! Hisz ezáltal gazdiúgy érzi, hogy övé a központi szerep, és a habitusából ítélve, neki pont ez kell. Úgy kell venni, mintha itt sem lenne, engem abszolút nem idegesít a mondandója, inkább csak szánalmasnak tartom, meg gyermetegnek..
Csak azért nem mondtam ezt korábban, mert egyesek által egyből megkatam volna a lehurrogást, hogy maradjak csendben, miér szólalok meg, stb.
De BB soha nem adja föl! Kitartó ember! :-))
(Amúgy régebbn sem értettem, hogy egyes részvényestársaknak miért kell az egyik veterán komoyl részvényessel annyira foglalkozni, ahelyett, hogy a Genesisről folyna az eszmecsere itt. De ez már a múlté, már nagy az összefogá szerencsére! Fátylat a régebbi sérelmekre! :-)

Robcsee drága! :-)
Neked meg azt ajálom, hogy húzz kosher haveroddal melegebb tájakra! :-)
Te mindenkinek beszólsz itt a fórumban, látom ez a stílusod, hát elég nagy bunkó vagy, mit mondjak! :-))) Nézz Te is tükörbe, má unom az ilen állandóan a másikkal foglalkozó alakokat!
Az ilyenek miért nem mennek le a pincébe...és.. vesznek egy kötelet... (nem folytatom, ahogy Kövér László is mondta anno 2002-ben, teljesen igaza van!)
De ettől tisztellek, és szeretlek, minr befektetőtárs, de attól hülye Te is lehetsz, mint gazdi! :-)
Úgyhog többet kérlek ne szólíts meg engem, ha kérhetlek, csak Genesis-témában. jól van?

Na mentem.

Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:21
Előzmény: #70450  Törölt felhasználó
#70472
Fretek:

Ennyire vagy hiteles Genesis támában, mint a "Patyomkin-falvak"-ban.

"A modern történészek szerint ez a történet azonban legjobb esetben is erős felnagyítása a valójában történteknek, és a pletykát valószínűleg Patyomkin politikai ellenfelei terjesztették el. Patyomkin a valóságban nagy erőfeszítéseket tett a krími területek fejlesztésére, és valószínű, hogy parasztokat küldött előre, hogy tegyék rendbe a területeket, amelyeket a cárnő meg fog látogatni. Az ál-falvak legendája nagyrészt kitaláció. Patyomkin a valóságban valódi településeket alapított és erődöket építtetett, az út pedig, amelyen megmutatta az uralkodónak mindazt, amit elért, megerősítette helyzetét."

Kispajtás, ez is a történethez tartozik, nem csak az amit te idézel, mint ahogy ha kiragadsz egy momentumot a Genesis projektből, az sem mutatja a teljes igazságot.
Szánalmas próbálkozásaid vannak, Rényi, és a cég lejáratására.
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:19
Előzmény: #70467  Törölt felhasználó
#70471
mr_apricot :) ja, legszebb
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:18
Előzmény: #70465  Törölt felhasználó
#70470
@@@@@@@@@@@@@ kalap!
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:18
Előzmény: #70465  Törölt felhasználó
#70469
@@@@@@@@@@@@@ kalap!
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:18
Előzmény: #70465  Törölt felhasználó
#70468
Könyörgöm BB, ne tetézd! Annyira átlátszó, és degenerált vagy, hogy az valami mérhetetlen.
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:17
Előzmény: #70463  Törölt felhasználó
#70467
Robcsee, mi a véleményed azokról, akik leállnak beszélgetni a saját nick-jükkel?:)
imádjuk őket, mi?
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:16
Előzmény: #70377  Törölt felhasználó
#70466
"A Genesis Energy bemutatkozása amerikai befektetők előtt 2008/07/24
A Genesis Energy Befektetési Nyrt. részt vesz a Merriman Curhan Ford által szervezett 5.-ik éves befektetési csúcstalálkozón, amely San Francisco-ban a Mark Hopkins Hotelben kerül megrendezésre 2008. szeptember 15-16.-án. A Genesis Energy cégbemutatóját a Wall Street Webcasting közreműködésével az interneten is meg lehet majd tekinteni. A webcast megtekintéséhez szükséges linket a honlapunkon fogjuk közzétenni az érdeklődők számára. Különös aktualitást ad a vállalat befektetők előtti bemutatkozásának, hogy várhatóan erre az időpontra rendelkezésre állnak azok az engedélyek, amelyek birtokában bevezetésre kerülhet a Genesis Energy részvénye az amerikai OTCQX piacra. "

nagyon közel vagyunk, de nagy türelemre van szükség..

a giga vételek nagyon komolyak voltak.
7000 db-os átkötések + ilyenek.
most a morzsa van nekünk ismét, csipegethetünk!
Jó lenne belátni, h a kisbüfik csipegetnek a morzsából a nagyok meg morzsáznak.
a kicsik innen (pf) a nagyok szerződésekből tájékozodnak...

komoly mérleget kell a jegyzési árak tervezéséhez
lásd: a zöldhasú árfolyama...
ismétlem.
kis türelem és UP
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:12
#70465
Visszaolvastam a fórumot az utóbbi kis időben:
kosher!
jobb is, ha elmész nyaralni! érezd jól magad!! :-)) Rád fér kis kikapcsolódás!
A magyar nyelvtan könyveidet meg ne felejtsd el magaddal vinni! :-))) Magyarországon vagyunk, nem pedig Izraelben, érdemes magyar nyelven is megtanulni! Tele van helyesírási hibákkal a mondandód! Ez azét durva!
Inkább intézd a további vételeket is a laptopodon keresztül a nyaralás alatt is (ahogy beszéltük), ne beszélj sokat, majd tanítalak én magyar nyelvtanból kisfiam! :-)
Én majd augusztusban megyek nyaralni, majd számolj be..ha olvasnád véletlen, mikor indultok?? A Weismann-ikrek is mennek ugye?

Üdv. BB!
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:11
Előzmény: #70462  Törölt felhasználó
#70464
BigBroker27,

Teljesen igazad van...és a múltkor azon gondolkoztam, hogy végülis mi tetükk olyenné, amilyen...

De hát, mint tudjuk...a stílus maga az ember...

Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:08
Előzmény: #70462  Törölt felhasználó
#70463
"Hülyékkel minek fogllakozni, mostkomolyan? Idióták mindig is voltak, és lesznek! "

"Állandó szereplési vágya van, nem vettétek még észre? :-) Most komolyan, tiszta exhibicionista az egyén! :-) "

könyörgöm... ezeket pont te?!
Törölt felhasználó 2008. 07. 24. 13:06
#70462
Egyre több részlet jön a projektel kapcsolatban, nagyon fel fognak itt pörögni az események a következő 1-2 hónapban. :-)

Ja, és még egy jótanács a gazdin esetlegesen mérgelődőknek: Ne figyeljtek rá, nem érdemes reagálni a mondandójára, már többszörösen lejáratta magát, hiteltelenné téve magát, meg rosszindulatú is.. Szóval nézzétek egyszerűen levegőnek, nem kell pábeszédbe keveredni vele! Semmilyen formában. Hadd beszélgessen saját magával, az énjeivel! Biztos jó úgy neki! :-))) Tapasztalatból tudom, az ilyenekkel nem édemes vitába keveredni, nem lehet vele normálisan beszélgetni- legalább is Genesis témában nagyon elfogult.
Bár, ha valaki élvezi, akkor mérgelődjön rajta és reagálja le minden hozzászólását, annál rosszabb lesz, meg afórum is anál szétcseszettebb lesz!
Hülyékkel minek fogllakozni, mostkomolyan? Idióták mindig is voltak, és lesznek!
El kellfogadni, ilyen a világ! :-)
Nem is beszélve gazdi rágalmazásairól, ami nagyon undorító!!!

Állandó szereplési vágya van, nem vettétek még észre? :-) Most komolyan, tiszta exhibicionista az egyén! :-)
Önmegvalósítással foglakozik itt a fórumon, annál jobban érzi magát, minél többször reagálnak rá, ez pszichológia, gondoljátok át!

Hajrá Genesis! :-)
jvgb
jvgb 2008. 07. 24. 13:04
Előzmény: #70460  jvgb
#70461
Lassan fogyogatnak az eladók!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek