Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Krumenaker 2007. 09. 22. 10:09
Előzmény: #26538  Krumenaker
#26540
Természetesen csak az egyik állami támogatást vettem figyelembe (a magyart), hiszen nem lehet összevonni őket. Az andaluz-spanyol támogatás vastagabb (asszem kb. a duplája).

Lényeg a lényeg - olyan nincs, hogy 30% önrészre ne adnának hitelt. Ha Rényiék nem most veszik fel a hitelt, az azt jelenti, hogy nem akarnak egyszerre csak egy gyártósort venni, egy gyárra fókuszálni, hanem kettő-háromhoz elegendő saját tőkét akarnak összegereblyézni, hogy aztán arra vegyenek fel hitelt, abból rendeljenek gyártósorokat, aztán egyszerre húzzanak fel több gyárat.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 10:06
#26539
Ne oltogasd az embereket mert a forgalom csökkenés és a lecsorgás a zárolás után kezdödött . Ebben a szituban egy pillanat alatt lenyomhatták volna ! De lenyomhatták volna elötte is sokkal nagyobb forgalommal , mert akik tudnak vagy tudtak valamit már rég kiszálltak volna .Nem hiszem hogy ez a projekt olyan komolytalan lenne hogy egyik napról a másikra változna a létjogosultsága .
A pénteki forgalmat nem a kisbüfik szivták fel csak bele bele ugrottak . Tehát ha veszélyben lenne a projekt már rég 500,-nál lennénk mert a benfentessebbek nem az utolsó pillanatig várnak .Tehát ha benne vagy a képben valoban akkor nem irógatnál ilyeneket .Más papirok is mozognak fel le ,ez a lényeg benne.
Krumenaker 2007. 09. 22. 09:58
Előzmény: #26534  Törölt felhasználó
#26538
Perpillanat kb. 25 millió euro tőke van a cégben, emellett van 8 millió euro utólag lehívható állami támagatás,erre simán fel lehet venni 100-120 millió hitelt, ha az EXIM bank nem ad, akkor ad más :) Az egyik gyárat már fel tudják húzni belőle tokkal-vonóval-gyártósorral együtt.

A projekt csak akkor csődöl be, ha szándékosan be akarják csődöltetni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:56
Előzmény: #26534  Törölt felhasználó
#26537
"( mi is igy tettük de mi már kiszortuk pár napja mind)"

Eloszor is, egy honapja ugyanezt mondtad.

Masodszor,par napja 2-3 millas forgalom volt, jo sok reszevenyetek (amugy mi van a kiralyi tobbesszammal?!) lehetett...:)

Harmadszor,kit erdekel? Krumenaker kollega eppen hogy jol mondta, amikor megvalosul, tobbszoros limites emelkedes lesz...

Negyedszer,"penz kunyerelas"? te normalis vagy?
Egyebet nem tudok es nem is akarok hozzafuzni a primitv stilusodhoz.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:53
Előzmény: #26512  Törölt felhasználó
#26536
DLPH-nak alapvetően igaza van, kis kiegészítéssel, hogy-hogy látom én a papírt.

Ez csak egy lassú csorgás ami "itt" folyik. Meg lehet próbálni rövid időre kiszállni, de inkább csak csökkenteni (én magam is tettem át ebből tegnap Synergonba), de hosszabbra nem érdemes, mert alapvetően ebben a papírban még nagyon nagy "lehetőségek" vannak.
Azt látni kell, hogy 2450-en már többször megállította, hogy miért pont ott azt nemtudom...
Azt viszont igen, hogy már vagy 4-szer tesztelte ezt a szintet és fordult is innen.
Igazából ez alá csak hírre ment, mikor is "kiderült", (azért van idézőjelben, mert lehetett róla tudni már jóval korábban is ha valaki figyelt) hogy a tőkeemelésből befolyó pénzt befektették a Cogenco-ba+Helix-be, de alapvetően az előző papírba és a gyorsjelentése emiatt is veszteséget tartalmazott.
Plusz egy start állapotban lévő cégnél, amely nem termel, ugyan milyen is lenne a gyj ha nem ez?
Na szóval ekkor futott le egy pánik, mely arra volt jó, hogy megmutassa a 2000 forintos támasz igen is létezik és elég kemény (ezt ekkor már másodjára tette)
Ráadásul valószínű, közgyűlés után felhatalmazást is kapni fognak saját részvény vásárlásra amennyiben szükség lenne rá.
Egy okkal több, hogy az a 2000 forintos szint álljon ott masszívan, tehát véleményem szerint nem érdemes elpotyázni a papírt, mert nagyon gyorsan képes pattanni ezt is láthattuk már számtalanszor!

Hogy hír nélkül be tud-e menni 2450 alá hát... nem tudom...
Mindensetre akik eladták is visszaszándékoznak szállni ezt is leírták + új beszállók is lehetnek egy-egy "akciós csomagra".

Szóval csak óvatosan azzal az eladással is!!!

Na persze az igazsághoz ez is hozzátartozik, idézet DLPH-tól:
"
Ha reménytelen az ügy, látni fogod. Csak sajnos akkor meg jó áron kiszállni nem lehet, lefelé is rakétaként fog menni.

Ez maga a kockázat ebben a papírban. Fel és le nem lehet majd követni.
Szerintem."
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:53
Előzmény: #26532  Krumenaker
#26535
öregem, ha akár 1 Ft-tal is 2800 alatt jegyeznek akkor olyan pánik lesz hogy örülhetünk ha 1000 megfogja....
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:47
Előzmény: #26533  Törölt felhasználó
#26534
NEM VETTEM MI ILYEN SZINTEN ADTUK EL!
De nem fontos elhinni majd higgyél a szemednek! Több forrásbol is tudom hogy szorták a jonépre szisztematikusan ugy hogy ne szakadjon be az ár 2500 ft körül maradjon.. ( mi is igy tettük de mi már kiszortuk pár napja mind) Jövö héten öntés lesz nem is akrámilyen! erre kell felkészülni gyerekek! mert RENGETEG LOVÉ MÉG HIÁNYZIK A CÉGNEK! ÉS SEMMI GARANCIA NEM LESZ AZ UJABB JEGYZÉSRE! CSAK A PÉNZ KUNYERÁLÁSA FOG MENNI MÉG HONAPOKIG ! ÉS VAGY ÖSSZE JÖN VAGY NEM! LIMITES BUKOS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:42
#26533
Brokerpoker legszivesebben már most átvenné tőled ha lenne valami módja azért buzdit ilyen eszelősen! Már bent áll vételen mert nem tudott eleget venni!
Krumenaker 2007. 09. 22. 09:41
Előzmény: #26518  Törölt felhasználó
#26532
Gazdi, ha arra spekuláltál, hogy az előzőnél ismét magasabb áron lesz a jegyzés (2800 után 5000-en), akkor tényleg szívás lesz neked, ha nem így történik, és alacsonyabban írják ki (mondjuk 2000-en). Épp ezért szerintem arra kell spekulálni, hogy a projekt halad előre, gyárak fognak épülni stb.

Az, hogy milyen árakon zajlik jegyzés, hogy az EXIM-től vagy más banktól kérnek-kapnak hitelt - mind fontos momentum, de nem perdöntő hosszú távon. Hónapokra is leragadhat az ár, de ha a projekt halad (akár csúszással is), akkor úgyis ki fog törni.

Az lenne a gáz, ha Rényiék bejelentenék, hogy letettek az egészről. Nem hiszem, hogy erre sok esély van, lévén hasonlóan jó sztorit nem igen találnának utána (nem beszélve a megtépázott hitelességről).
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:39
Előzmény: #26530  Törölt felhasználó
#26531
VAN
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:39
Előzmény: #26527  Törölt felhasználó
#26530
-20 % OS BUKÓS NAPOK JÖNNEK! EZ VAGY GYEREKEK!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:38
Előzmény: #26525  Törölt felhasználó
#26529
CAPS LOCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezt konkretan nem hiszem el.

Gazdi, ne parazz mar! Fogd fel ugy, hogy most mar mind1. Vard ki a veget.
Ertem en, hogy azert veszmadarkodsz itt a forumban, hogy vki megnyugtasson,de mar minden ervet felsorakoztattunk pro es kontra...neked kell kordaban tartanod a gondolataid innentol. Nyugi.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:38
Előzmény: #26525  Törölt felhasználó
#26528
CAPS LOCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezt konkretan nem hiszem el.

Gazdi, ne parazz mar! Fogd fel ugy, hogy most mar mind1. Vard ki a veget.
Ertem en, hogy azert veszmadarkodsz itt a forumban, hogy vki megnyugtasson,de mar minden ervet felsorakoztattunk pro es kontra...neked kell kordaban tartanod a gondolataid innentol. Nyugi.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:37
Előzmény: #26526  Törölt felhasználó
#26527
Úgy lett volna hihető a sztori ha feltépik és most ha nem is 5000, de vagy 3000 körül járna minimum.
DE NEM VETTÉK, CSAK ÖNTÖTTÉK!
Ez azt jelenti hogy gáz van, rossz hír jön!!!!
:-(((((
Teljesen tönkremegyünk!
képzeld azt aki 15K-val van benne 2600-2700-ról!
egy ház árát bukja el a napelem álmon!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:34
#26526
KÜLÖNBEN IS MÉG CSAK A HEGY LÁBÁNÁL VAGYUNK?NEM KELL FÉLNI!!!!! MAJD A CSUCSON LEHET GONDOLKODNI!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:33
Előzmény: #26524  Törölt felhasználó
#26525
MÉG TALÁN KORÁN REGGEL KI BIROD SZORNI HA SZERENCSÉD LESZ! SZEVASZ!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:32
Előzmény: #26522  Törölt felhasználó
#26524
JOL ÉRZED KOLOMPÁR! ;-)
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:30
#26523
MÉG LE SEM ESETT A HÓ , HOGY LENNE LAVINA????? MAJD ESETLEG 7000-ről
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:29
Előzmény: #26520  Törölt felhasználó
#26522
ezen a héten egyfojtéban csak öntötték, szerintem akik tudnak valamit szabadulnak a papírtól, nem jött be az amat, vagy a hitel, vagy becsődöl a projekt más miatt...
ha nem így lenne, ki az a bolond aki adta volna, a nagy emelkedő előtt?????
Olyan nabi szagot érzek ebben....tönkremegyünk mindannyian!
:-((((
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:25
Előzmény: #26519  Törölt felhasználó
#26521
HÁT AZ BIZTOS HOGY FELEJTHETETLEN ÉLMÉNYE LESZ! :)) SOKÁIG NEM FOGJÁTOK ELFELEJTENI!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek