Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
denon 2013. 05. 28. 10:14
#106660
Üdv!
Szívesen fogadnék emailben kisbefektetők
véleményeit ha van aki beszélne róla.
tbalapc@gmail.com
Üdvözlettel.
evazeller 2013. 05. 27. 21:15
Törölt hozzászólás
#106659
evazeller 2013. 05. 27. 21:12
Törölt hozzászólás
#106658
Civinjanos 2013. 05. 27. 20:58
Előzmény: #106656  exmnbs1
#106657
Ebben az egészben az a borzasztó, hogy annak idején, amikor aktív voltam, engem (is) véresre cseszegetett a PSZÁF meg a BÉT, semmi ügyekért, megfenyegettek, büntettek, kvázi a rosszhíremet keltették a határozataikkal. Ez a dr. Rényi, aki négy és félmilliárd forintos vagyoncsökkenést, veszteséget csinált - amiből az utolsó 350 milliót a saját cégeinek vitte ki – még hosszan mentegetőzhet, ahelyett, hogy Varga Istvánnal együtt bűnbánatot gyakorolnának.

Eltűnik négy és félmilliárd vagyon, no name cégek apportálnak őserdőket, bányákat, semmit sem érő 25 milliárdokat, millió eurós fedezetlen váltókkal tömik ki a céget, és senki sem felel ezért…

Ex, csak egyetlen példát hadd írjak le ide. Annak idején megállapodtam egy ingatlan 1/1-es tulajdonosával, hogy tárgyalásokba kezdünk az ingatlanhasznosításról. A közleményem közzétételét követően azért bírságoltak meg, mert nem voltam hajlandó az ingatlan tulajdoni lapját prezentálni (amit bárki kikérhetett már akkor is a földhivataltól). Kifizettem, mert mit tehettem mást. Ezek itt milliárdokat hazudtak bele és loptak ki a cégből és hosszas levezetésekkel magyarázzák, hogy ez így volt tisztességes, nota bene a másik tehet róla…

Oh die schöne alte Zeiten…

Őszinte híved
exmnbs1 2013. 05. 27. 18:32
Előzmény: #106647  Törölt felhasználó
#106656
Elnök úr leírása alapján igen professzionálisan a kb 20mrd HUF tőkéhez méltóan működik a cég))))

a 2 oldalt látva úgy nézem a bányász oldal viszi el majd a balhé nagyját, annál is inkább, mert az apportálás lett betámadva
exmnbs1 2013. 05. 27. 18:24
Előzmény: #106651  exmnbs1
#106655
a fedezetlen váltók miatt addig húzódott a feljelentés míg GCM megszünt
pedig milyen lelkesen akarták állítólag megfűzni az ügynökeik a kgy-n tésztvevő kisbefektetőket anno

a GCM próbált új holland "befektetőt" hozni valami kiürített holland mobiltelefon sw-s cég személyében de a bányászrészleg lefújta

onnan időközben eltüntek a "nevek" az IT-ből
és az állami támogatást is visszakövetelték egy lánycégükből

a céget Rényi alapította anno, nagyon helyesen teszi ha felszámoltatja, megérett rá
exmnbs1 2013. 05. 27. 18:24
Előzmény: #106651  exmnbs1
#106654
a fedezetlen váltók miatt addig húzódott a feljelentés míg GCM megszünt
pedig milyen lelkesen akarták állítólag megfűzni az ügynökeik a kgy-n tésztvevő kisbefektetőket anno

a GCM próbált új holland "befektetőt" hozni valami kiürített holland mobiltelefon sw-s cég személyében de a bányászrészleg lefújta

onnan időközben eltüntek a "nevek" az IT-ből
és az állami támogatást is visszakövetelték egy lánycégükből

a céget Rényi alapította anno, nagyon helyesen teszi ha felszámoltatja, megérett rá
exmnbs1 2013. 05. 27. 18:23
Előzmény: #106651  exmnbs1
#106653
a fedezetlen váltók miatt addig húzódott a feljelentés míg GCM megszünt
pedig milyen lelkesen akarták állítólag megfűzni az ügynökeik a kgy-n tésztvevő kisbefektetőket anno

a GCM próbált új holland "befektetőt" hozni valami kiürített holland mobiltelefon sw-s cég személyében de a bányászrészleg lefújta

onnan időközben eltüntek a "nevek" az IT-ből
és az állami támogatást is visszakövetelték egy lánycégükből

a céget Rényi alapította anno, nagyon helyesen teszi ha felszámoltatja, megérett rá
exmnbs1 2013. 05. 27. 18:23
Előzmény: #106651  exmnbs1
#106652
a fedezetlen váltók miatt addig húzódott a feljelentés míg GCM megszünt
pedig milyen lelkesen akarták állítólag megfűzni az ügynökeik a kgy-n tésztvevő kisbefektetőket anno

a GCM próbált új holland "befektetőt" hozni valami kiürített holland mobiltelefon sw-s cég személyében de a bányászrészleg lefújta

onnan időközben eltüntek a "nevek" az IT-ből
és az állami támogatást is visszakövetelték egy lánycégükből

a céget Rényi alapította anno, nagyon helyesen teszi ha felszámoltatja, megérett rá
exmnbs1 2013. 05. 27. 18:16
Előzmény: #106650  exmnbs1
#106651
a kiadott közlemények a Rényi verzióhoz állnak közelebb

egyik kutya és másik eb szövetkezett egymással jókora szennyessel a hátuk mögött

Rényi SwissFinance nevű cégében is kerestek min 30mHUF-os befektetőket a "gigastoryra"

szvsz azt hitték megismétlődhet a "napstory", lesznek új balekok

addigra megszaporodtak a tolvajrv-ek, Keg, Hybridbox megjelent pl és nem jött be

simán le akarták írni a napbulit, de belekerültek a váltók a storyba, meg a brazil őserdőhasználati joga)))))

no és a képbe bekusszant a TEBÉSZ is az ügyészségen

konc híjján maradt az egymásra mutogatás
exmnbs1 2013. 05. 27. 17:59
Előzmény: #106649  exmnbs1
#106650
Rényi pedig fantomcéggekkel üzletelt?
hol ismerte a tulajdonosokat-kgy-n, a pszáfnak viszont nem tudta megmondani))))
exmnbs1 2013. 05. 27. 17:57
Előzmény: #104623  exmnbs1
#106649
"Kedves Mindenki!

Ez megjelent a honlapunkon május 4-én magyarul és angolul is.

link

Ex sem olvasta ezek szerint?

A "wellness" kérdésre visszatérve:

Az "Indigo Well-being Centre" az nem wellness centrum, hanem pszichológusok foglalkoznak például szülőkkel és gyerekekkel együtt vagy cégeknek a HR munkában segítenek. Részben olyanok mint az itthoni családsegítő pszichológusok. Ugyanabban épületben vannak ahol egyébként még sokan bérelnek irodát vagy lakásuk van.

Kunovits Jenő

Kunovits_Jeno"
exmnbs1 2013. 05. 27. 17:55
Előzmény: #106647  Törölt felhasználó
#106648
mit nem mond
fantomcégek?

mikor anno szóvá tettem hogy a megadott címen fittness cég van Kunovits kikérte
Törölt felhasználó 2013. 05. 27. 17:50
Előzmény: #106646  Civinjanos
#106647
Civinjanos 2013. 05. 24. 18:30
#106646
Nem jutott még idő a HUN Mining Nyrt közgyűlésén történtek kommentálására, pedig érdekes dolgok vannak a jegyzőkönyvben.

link

A gyakorlatilag semmit sem csináló IT képtelen volt egy könyvvizsgált, valós mérleget a közgyűlés elé tárni. A kérdés az, hogy mit csinálnak, ha mérleget sem?

A közgyűlés, azaz a részvényesek egy jajszó nélkül elfogadták a katasztrofális 2011. évre vonatkozó mérleget. Kérdés ezek után: (én tudom, de kérdezem e dolgozat olvasóit) kik a részvényesek?

Az IT tagokat felmentették - mindahányat - az alól a felelősség alól, hogy egy olyan céget felügyelnek, amely semmit sem csinál, még mérleget sem. Kérdés: mi az, ami miatt NEM adják meg a felmentvényt? Illetve ezt hagyjuk… az igazi kérdés kik is itt a részvényesek?

Az IT dr. Rényivel egyezkedni köteles, ugyanis erre kötelezik a részvényesek. Utálom magam, de megismétlem, kik is a részvényesek, akik azzal az emberrel egyezkednek, aki mint a cég meghatározó vezetője a Novotrade és a Genezis korszakban mintegy 4 milliárd forint veszteséget – saját tőke csorbulást – okozott és apportált a cégbe egy darab őserdőt, amit később fedezet nélküli váltókért eladott?
A közgyűlés attól tart, hogy a négymilliárd kár, meg az értéktelen apport, amit dr. Rényi produkált nem lesz elegendő bármiféle dr. Rényi által indított per költségeire, következményeire. Kik ezek a részvényesek?

Ez a cég évek óta de facto és de jure fizetésképtelen. Nem fizet senkinek sem, nincsen nekije készpénze. Ezt a részvényesek nem tudják? Nyilván igen. Akkor meg? Hogy is van ez? Felmentvényt adnak e határozattal a részvényesek az IT tagoknak egy csalárd csőd – a szükséges időhúzásra sanszot adva – idejére? OK, ha eddig nem tudták volna, most már sejthetik kik, mik a részvényesek…

Őszinte hívük
Civinjanos 2013. 05. 21. 16:15
Előzmény: #106644  Törölt felhasználó
#106645
janos@civin.hu

őszinte híve
Törölt felhasználó 2013. 05. 20. 00:46
#106644
Tisztelt Civin János Úr,
Genesis/ Hun Mining cég kapcsán lenne pár kérdésem,mert beleolvastam az imént a fórum megnyilvánulásaihoz...
Kérdésem pedig, hogy privát üzenetben hogy tehetném fel önnek a kérdéseimet?
Megadnék egy email címet ha megtenné, hogy erre válaszolna oda, azt megköszönném...
Maradok tisztelettel
Toth István
email: babona13@freemail.hu
watson
watson 2013. 05. 10. 13:35
Előzmény: #106642  exmnbs1
#106643
ex, nem a tőzsdéről kell kiebrudalni a céget és a befektetőket kinyírni, hanem ezeket az embereket a gazdasági életből, esetleg szabadlábról eltüntetni akik nem tartják be a törvényeket ;)

Civin Úr jól mondja, hogy kitermelési/előkészítési/feldolgozási költségek nélküli vagyonnal csapták be a befektetőket. Azon én is csodálkoztam hogy Esztó mit keres a bagázsban, mert én is láttam hogy a szakmaiságát elismerik. Gondolom gazdasághoz fingja nincsen.

Ahogy hallottam azért ehhez a bemutatott tőkéhez képest marginális a valóságos ;)

Valljuk be egy Rábánál 2szer nagyobb tőkét kimutatni egy ilyen sufni céghez kicsit meredek.
exmnbs1 2013. 05. 08. 21:09
Előzmény: #106641  Civinjanos
#106642
ki kéne ebrudalni azokat amelyek nem tartják be a tv-eket
Civinjanos 2013. 05. 07. 15:58
Előzmény: #106640  exmnbs1
#106641
Ex,

a szokásból tradíció lesz és így tovább az örökkévalóságig.... Az én észrevételem mögött az áll, hogy nem kellene ezeknek a részvényeknek a kereskedését felfüggeszteni, ahol kétség merül fel a közlemények igazságtartalma, vagy hiányossága miatt?

Őszinte híve

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek