Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 25. 12:22
Előzmény: #357  Törölt felhasználó
#360
Itt azért sztori is van...
Törölt felhasználó 2007. 01. 25. 10:49
#359
ma is a Ludas Matyi topikba:-)))
Törölt felhasználó 2007. 01. 25. 10:48
Előzmény: #357  Törölt felhasználó
#358
Igen.Valami készülődik.:-))
Törölt felhasználó 2007. 01. 25. 10:12
Előzmény: #355  Törölt felhasználó
#357
Sziasztok!
Mintha érdeklődnének...
Törölt felhasználó 2007. 01. 25. 07:11
Előzmény: #355  Törölt felhasználó
#356
Cégnév:
Genesis Energy Befektetési Nyilvánosan Muködo Részvénytársaság

Székhely: 1137 Budapest, Szent István krt. 18. (térkép>>>)
Cégjegyzékszám: 01-10-041020
Adószám: 10181678-2-41
Státusz: Bejegyzés alatt
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 20:08
Előzmény: #354  Törölt felhasználó
#355
Sziasztok!
Egy ilyen gyár felépítése max.1év.A termék értékesítése hamarabb is kezdődhet...
Nézzétek meg a hasonló résznyek árazását(pl.solarworld)
Ezt a projektet véghez viszi a Genesis,ellenkező esetben ugrott a befektetett tőke...
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 18:58
#354
Na de ez még legalább 10 év... ez nem mostani story.. persze hosszú távra nyilván nagyon jó lesz a papír
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 18:51
#353
link

Átalakuló USA/ EU energia gazdaság. Az olajfüggőség letörése. Mindez jót tesz a GENESIS-nek.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 14:32
Előzmény: #350  Törölt felhasználó
#352
Az aki csepelben utazik mit keres itt?.:-))
Az talán piramisjáték?.-))
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 10:30
Előzmény: #350  Törölt felhasználó
#351
Akkor mi ez a nagy kiváncsiság??? Nem illik más újságjába beleolvasni! Tessék perkálni!
:-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 10:27
Előzmény: #349  Törölt felhasználó
#350
majd ha nem ennyire szánalmas viccek lesznek hanem színvonalasabbak akkor jogos lesz.
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 10:17
Előzmény: #348  Törölt felhasználó
#349
Gazdagodó!

Tőled előfizetési díjat fogunk szedni a topik olvasásáért!
Törölt felhasználó 2007. 01. 24. 07:33
#348
mit ír a Ludas matyi topik.:-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 23:42
Előzmény: #346  Törölt felhasználó
#347
BB még sosem hallottál olyanról, hogy egy tőzsdei cég jóval a névértéke alatt is foroghat?

mintha az az 1000 ft, -ha igaz, mert még nem is biztos - garancia lenne bármire is
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 23:34
Előzmény: #342  Törölt felhasználó
#346
BigBroker24,
Már elnézést, de szerintem te nagy tévedésben élsz!!

Egy új cég azért bocsát ki részvényeket, hogy tőkét vonjon be. Elsősorban ezért lép fel a tőzsdén, ugyanis a részvénykibocsátás a legolcsóbb forrás a tőkeemeléshez.
Ha lenne saját pénze, vagy jobban megérné neki a banki hitel, akkor nem lenne nyílt társaság.

A részvénykibocsátással az új tulajdonosok osztoznak a leendő vállalkozás kockázatán! Sokadjára írom le, nem 100% a hogy a cég profitábilis lesz, főleg, ha még teljesen új. (se üzem, se bevetétel, se semmi -> csak tervek és ötletek)

A TE beirásod alapján úgy tűnik, mintha a cég tenne szivességet nekünk, hogy beenged a vállalkozásába!
A dolog kétoldalú, SŐT(!!!), le merem írni inkább fordítva működik! Én teszek szíveséget a cégnek, hogy kockáztatom a pénzem (!), és ezért valamilyen diszkontot is elvárok! (Működő, és sok éve nyereséges cégeknél természetesen ez másképpen működik!)

Tisztelettel:
Monster 2007. 01. 23. 23:27
Előzmény: #344  Törölt felhasználó
#345
Erre egyszerű a válasz:DDD
Csak akkor fog menni a tőkeemelés ha az említett befektető vagy, hogy a főtulajnak is megérje, meg neked is:))
BB (Forrest Gump haverja?:))), szerintem nem tudom hány forinton lesz a tőkeemelés:)
Sőt, tippem sincs. Ez egyelőre spekulációnak a spekulációja, ez pedig egy olyan dolog, amire már nem spekulálok, úgy sem kések le semmiről, ha megvárom az ezzel kapcsolatos tényeket:)
Ja, a 9 oldalas elemzést nem olvastam, mert én angol párti vagyok, németből elég keveset értek.
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 23:17
Előzmény: #342  Törölt felhasználó
#344
Fogalmam sincs mennyin lesz a tőkeemelés (és nem is érdekel), de egy találós kérdést én is feltennék, ha szabad :)

Ha én intézményi befektető/magánszemély vagyok, akkor milyen áron akarok beszállni?

A) úgy, hogy a főtulajdonosnak jócskán megérje
B) úgy, hogy nekem érje meg jócskán
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 21:57
#343
lehetséges
befektetési
Törölt felhasználó 2007. 01. 23. 21:55
#342
Sziasztok!

Persze jó erről azért eszmét cserélni, mármint, hogy a Genesis blue chip lesz-e vagy nem. Azonban, szerintem jelenleg az aktuálisabb történésekkel kéne foglalkozni!
pl. Egy jó és izgalmasabb, közel jövőbeli téma: AZ ALAPTŐKE-EMELÉS!!!
Szerintetek kb. milyen áron valósulhat meg a tőkeemelés, ha a következő lehetséges befektetők azok a magánszemély(ek)/befekteési csoport(ok) lehet(nek), akik a small cap trader-es német nyelvű 9 oldalas elemzésben szerepelnek??????

Főtulajdonos: Genesis Capital Management Ltd. 70 % részvénypakkal!! 500 Ft-on jegyezte le a részvényeket!
Találós kérdés: Ha a német elemzésben említett lehetsőges intézményi befektet(ők) /magánszemély(ek) beszállnak a Gensisbe, tőkét emelnek, akkor az üzleti érdekek, józan paraszti észjárás szerint milyen áron kell, hogy beszálljanak, hogy a főtulajdonosnak jócskán megérje???

Ki tudja rá a választ?
gazdagodó, napelem, Monster???

Tesztkérdésként is feltehetnénk ezt akérdést:

A.) 1000 Ft alatt
B. Min. 1000 Ft-on

Szerintem, akinek legalább annyi IQ-ja van, mint Forrest Gumpnak (75-ös IQ minimum!), az könnyen eldöntheti, hogy a két választási lehetőség közül melyik a helyes! :-)))))))
Szerintem ezt még maga Kovács Pistike is el tudná dönteni! :-)))))))

gazdagodó: Te folyamatosan ismétled önmagad! Újat nem tudsz mondani!
Nevetséges vagy kissé, és nagyon beégtél ezzel a Fotex-es storyval!! :-)))

Aki gazdagodó tanácsára hozzászólásai alapján szeretne részvényt venni, az "szegényedő" lesz!
Koldusbottal Magyarországon! Ezt tudom gazdagodónak üzenni! Vegyél inkább Csepelt! :-)) Hamarosan úgy is leöntik!

napelemnek igaza van abban, hogy SENKI NE az itteni pozitív, vagy negatív szubjektív hozzászólások, vélemények alapján vegyen részvényt!!!!!!!
Ez fontos!!!

Ezt a topicot tekintsük a Genesis-részvényesek, -befektetők, -érdeklődők közös fórumának! Ahol minden új infó, elemzés, hír, stb. megjelenik! Ez alapján lehet dönteni és tájékozódni!!!

Persze meghallgatni mások véleményét, ez is fontos azért, de nem a szubjektív hozzászólások alapján kell dönteni!
Az érdeklődők pedig el tudják majd dönteni, hogy ki beszél itt butaságot és ki nem!
Ez pedig a részvény árfolyamában fog közép- és hosszabb távon tükröződni, megjelenni!

Jó éjszakát mindenkinek!!

Menekülés!! Jön gazdagodó! :-))))))))

Monster 2007. 01. 23. 19:34
Előzmény: #340  Törölt felhasználó
#341
Eeegen, 3, max 4 van mifelénk.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek