Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 11:45
Előzmény: #94799  exmnbs1
#94800
Tisztelt exmnbs!

Megkapó, ahogy próbálod felvilágositani a gyakorlatlanabb tőzsdézőket a geniről!
A GENI a legsötétebb ló a béten,ez egyértelmű!
Hagyd őket tőzsdézni!
Elvégre valakiknek el kell buknia azt a pénzt, amit mi megkeresünk,Nem???

Egyébként honnan ered a geni ellenszenved?
jókorát vesztettél a papirral?
Vagy ott dolgoztál valamikor?

exmnbs1 2009. 12. 05. 09:05
Előzmény: #94792  Törölt felhasználó
#94799
Már megint tanultam.

Az újabb ralliban az előző forgatókönyve ismétlődik.
Akkor is, ha némi trükközéssel a rv alól 40%-ot higítottak azóta

Hagy meddig megy a ralli?
min d+2 tőzsdei napig, ahol d a saját bevásárlásotok napja, addig természetesen csakis felső limiten

d tetszőleges nagy szám, bár itt kissé bezavar a jövő márc 1-es végdátum
exmnbs1 2009. 12. 05. 08:02
Előzmény: #94797  exmnbs1
#94798
van-e pénze a Cogenconak a Geni átvilágítására?
exmnbs1 2009. 12. 05. 07:59
Előzmény: #94794  Törölt felhasználó
#94797
összeállítottam nekted egy kis kvízt

Hány alkalmazottja van a Cogenconak?
Mennyi a tőkéje?
Mennyi az árbevétele a Genesisnek és a Cogenconak?
Miért rúgták ki Rényit?
Hol forog a Cogenco papír?
Milyen árfolyamon?
Mikor volt benne kötés utoljára?
Mennyin emeltek benne?
Mennyi kp volt a Geniben félévkor?
Mutass olyan Geni közleményt tudsz mutatni, amely tartalma valós!
Mikor lesz gyár?
Kié lesz?
Mit csinálsz majd a Cogencoddal, már ha adnak egyáltalán?
Miért auditálatlan Q3-akat kér a Cogenco a Genesistől?
Ki az a Greco?
Vitvera miért a kgy-n érdeklődött az általa irányított GSH-ról?
Hány külső befektető érkezett a Genibe a 3 év alatt?
Mennyit toltak bele?
Honnan lett kb 700K rv-e mostanában az Acq Pro-nak?

exmnbs1 2009. 12. 05. 07:47
Előzmény: #94794  Törölt felhasználó
#94796
ostoba vagy, nem kicsit

péntek du-tól bennfentes öntöde beindult, csak a vak nem látja

Vagy aki a többieket manipulálni szeretné, hogy ne maradjon végleg a kezébe ez a shit

Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 06:28
Előzmény: #94794  Törölt felhasználó
#94795
Kedves gercyber! :o)

Nincs igazán alapod ex-et piszkálni! Hidd el többet foglalkozott a céggel mint gondolnád! Te mióta foglalkozol vele?

Ezt nem tőzsdézésnek hívják, hanem hazárdjátéknak! Nagyot lehet nyerni, de veszteni is!
Szóval csak okosan a szavakkal és a tőzsdével!

Üdv:
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 01:16
Előzmény: #94788  exmnbs1
#94794
engem most először bosszantott fel ember "exmnbs1" --> menny már innen másik topicba vagy változtass a viselkedéseden

elolvastam az utobbi 2 napot és 80% csak te beszélsz itt feleslegesen és riogatod a népet és osztod az észt mint egy próféta

szerinted itt nem tudja mindenki, hogy egyszer be lesz öntve?? vagy azt várod hogy nana majd ma,, na majd holnap de előbb utobb biztos és akkor majd beírhasd, hogy te megmondtad?

hidd el mindenki tudja aki veszi, hogy ez benne a kockázat, a kérdés csak az, hogy 3. vagy 4. nap öntik, de mi ennek tudatában vettük mind és tökre unalmas és égő szerintem amit itt művelsz, mert csak akkor vennélek komolyan és mondanám, hogy nagyon jó tőzsdés vagy, ha 412 előtti nap itt ugráltál volna, hogy srácok vétel és majd 824-nél pl eladás

de nem ezt tetted, csak azóta itt szajkózod, hogy be fogják önteni amióta elindúlt felfelé

szerintem csak írigy vagy azokra akik mertek venni és most (még) jó pozicióban vannak

én miután 1 napig nem kereskedhettek vele a tőzsdén rákészültem, hogy mindenképpen venni akarok és másnap 479-ért kaptam is

és még mindig tartom

és tudod, pont a kevés forgalomnak örülök, mert ez azt jelenti, hogy nincs eladó, mert még keveslik az árát(+ nincs oylan sok ember aki eladni akarna még--pont azért mert nem sokan kaptak még) és emiatt akár még az is lehet, hogy 4-5 napig fog max limitelni, de ezt majd a piac eldönti, viszont aki genesist vett hidd el figyelni fogja percenként, mert ezt a papírt csak így lehet vagy ha már kiakadt akkor stop limitet beállítva(esés esetére) várni a holnapot :D

nem megbántani akartalak, inkább csak, hogy vedd észre mit csinálsz és változtass rajta

aki poziban van annak jó kiszállót kívánok, aki meg még nincs poziban de mer kockáztatni kellő bátorságot és szerencsét a következő héthez

mert itt tényleg bármi lehet, de ezt is tudja szerintem mindenki...ezt hívják TŐZSDÉNEK!

csak utólag leszünk majd okosok és valakik nyernek valakik nullán lesznek valakik meg bukni fognak rajta

további szép estét
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 00:37
Előzmény: #94791  prfecó
#94793
jólenne ha 1000 ft elmenne ha igy folytatjuk szerdán megislesz aztán indulhat az öntöde:D
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 00:01
Előzmény: #94791  prfecó
#94792
Ezzel én is egyetértek. Nem tudom, hogy ki mennyire foglalkozik tőzsdepszichológiával, de ez a klasszikus esete: a kisbefektető keze megremeg az első gyanús jelre, és egyből megszalad a bid, ez pedig visszafordíthatatlanná válik, így omlik össze az árfolyam.
Valaki alább írta, hogy nem működött a limit, úgy esett 10%-ot multkor....ezért volt....
Ugyanilyen pánik lesz kedden.
Hétfőn rally még az tuti!
Kedd: erős nyitás, majd beszakad, de vételi oldalon rávernek még egy erős longot, hogy nyugalom legyen (itt jönnek majd a bennfentesek) és már délután is van....szerdán reggel beszakad már 800-820 körül!!
Ha ez nem így lesz, nagyon meglepődöm!

Ez a ralli a multkori ismétlése lesz, annyi különbséggel, hogy több hír jövő évig nem várható....a pénzt meg ki kell szívják, ezért én kicsit magasabb csúcsot várok és mélyebb zuhanást..úgy 300-ig...

Legyen mindenki nagyon óvatos, limitet ne állítsatok be, múltkor sem működött...egyszerű farkastörvények szerint kell nyomni: látod, hogy megtörik, (-10) (-15)%-kal a real alatt beadod...és nem ragadsz be!
prfecó 2009. 12. 04. 23:07
#94791
Ex és Jozsi , ne dühöngjete.

Most vagy vettek a nagy tudásuak és beragadnak

én egyszer nyultam belé 251-ről , megtripláztam.

Most nem mertem mert tudom mikor öntikle.

Hétfőn még lesz egy 19,9 rally majd onnan lefordulás, szvsz.

Egy-két tőzsdésbróker olyanokat mondott , hogy még az összeesküvéses , parázó idegrendszerem se bírta és Captain rumba folytottuk az élet nagy dolgait még néhány Avocado koktélt is lemeoztunk.

Most már Ricsi, Otp, MOL és obamaiilag mindent tudok, személyesen shortos gyurival is ittunk néhány kört :-))

csak a GENESIS sötét ló még ))
Törölt felhasználó 2009. 12. 04. 20:36
Előzmény: #94789  Törölt felhasználó
#94790
nézd már meg usát!!!!! az nem rulett?? ha nem akkor micsoda??? szal ennyit a hülyeségeidről!
Törölt felhasználó 2009. 12. 04. 19:51
Előzmény: #94788  exmnbs1
#94789
mondjuk így zárszóként mára leírom hogy szomorú vagyok....
Elismerem amúgy hogy mint pilótajáték az utóbbi hetekben a genmocsokkal lehetett sokat keresni a kisbüfiknek, főleg néhány nap alatt.
Egy nem létező csődközeli kamucég, soha fel nem épülő gyár, összevissza hazudozás, félrebeszélés, homályos információk, egy lépést előre nem haladó projekt.....

a komoly papírok alig mentek.
(jó mondjuk a mélypontról az otp igen, de az más történet).

ez egy dolog.

a másik meg hogy a bűnöző , összevissza hazudozó cégvezetők már annyit írnak hogy BÖFF!, indukálnak egy rallit és jól kitömik a szerencsétleneket (mondom aki felveszi a ritmust és időben menekül az jól keres, ezt nem tagadom).
EZ RULETT, pilótajáték.

MIÉRT ÍRTAM EZT LE???

mert sajnos ez igen jól mutatja a mutyisztáni tőzsde színvonalát.
inkább írják ki hogy játékterem.Rulett, kaszinó, póker.
nem számít a funda , semmise.
(bár az otp is elég rulett mostanában, de hagyjuk).

ennyit, amilyen az ország olyan a tőzsdéje.
Jó hétvégét, hétfőn jövök röhögni a rényi-kunovits maffia által kisemmizetteken.
exmnbs1 2009. 12. 04. 19:42
Előzmény: #94787  Törölt felhasználó
#94788
Majd aznap, mikor a Cogenya be lesz vezetve a Nasdaqra))))))
Törölt felhasználó 2009. 12. 04. 19:13
Előzmény: #94786  exmnbs1
#94787
Jóska ex kötözzetek már össze mert nagyon összepasszoltok,egyforma genyák vagytok.
exmnbs1 2009. 12. 04. 18:40
Előzmény: #94785  Törölt felhasználó
#94786
link

Szóval Frankfurtban a bennfentesektől átvették, BÉT-en szórták. Mint múltkor is júl elején
Törölt felhasználó 2009. 12. 04. 17:57
Előzmény: #94784  Törölt felhasználó
#94785
na meg az is LOL hogy bezúg az usa,
a sok lúzer kitömték otp-vel.

ideje lenne már egy nagy pániknak.
na nem geniben, mert az hétfőn meglesz.hanem a béten általában.
Törölt felhasználó 2009. 12. 04. 17:53
Előzmény: #94783  exmnbs1
#94784
LOL.

tényleg megnézném hogy ezek a nagyszájúak mennyit nyernek.
mert ferinek elhiszem hogy nagyot kaszál, meg azt is hogy időben kiszáll, érti miről szól.
de az ilyen kis szerencsétlenek akik máris 1000 Ft-os árakat vizionálnak a semmire?
minden ilyen rallin eljátszák ezt:-)annyira szánalmas!
exmnbs1 2009. 12. 04. 17:49
Előzmény: #94781  Törölt felhasználó
#94783
elégg? primitiv? kösz ebből bemértelek
exmnbs1 2009. 12. 04. 17:48
Előzmény: #94780  Törölt felhasználó
#94782
nem értek hozzá
Törölt felhasználó 2009. 12. 04. 17:47
Előzmény: #94779  Törölt felhasználó
#94781
szerintem egész kereskedési bőven elégg olvasni kettőtök primitiv irásait.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek